Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εγώ είμαι νομίζω η μονη που δεν έχω παραλάβει από gymboree και αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια:mrgreen::mrgreen: Με την γκαντεμια που με δέρνει, παίζει να είμαι και η μόνη που θα πληρώσω τελωνείο..

Να ξέρετε αν γίνει αυτό, θα σας καρφώσω όλες.....

Πότε παρήγγειλες?

Επέλεξες απλή (και όχι εξπρές) αποστολή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι μωρέ .......λίγες κρεμούλες αντηλιακά για την μικρή ...τέτοια :lol::lol: ίσα για να λένε οι γνωστές μου ότι είμαι ψωνάρα (όχι ότι τα οργανικά από την Αμερική είναι φθηνότερα από τα καλά συμβατικά στην Ελλάδα) :evil:

Θα έρθουν κοριτσάκι μου μην ξεχνάς για ποιό ταχυδρομείο μιλάμε σήμερα βρέχει δεν πέρασε αύριο πάλι τα ίδια .............χαχαχαχα:evil::evil:

 

Μπορεις να μου πεις πια αντηλιακη περνεις για την μικρη σου? Γιατι και εγω θελω να την παρω (μεχρι τωρα την επαιρνα της frezyderm).

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

kolibigi παρηγορήσου..ούτε εγώ παρέλαβα ακόμη..και έφυγαν 14/03..:(

Η silia29 θέλει παρηγοριά....αλλά δεν ξέρουμε πότε παρήγγειλε.

Εγώ ευτυχώς παρέλαβα προχθές (είχε φύγει 14/03)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορεις να μου πεις πια αντηλιακη περνεις για την μικρη σου? Γιατι και εγω θελω να την παρω (μεχρι τωρα την επαιρνα της frezyderm).

αυτή αγοράζω dimitrab από ότι βλέπω όμως δεν την έχει προς το παρόν σε στοκ :cry: είναι λίγο στούκας στην εφαρμογή, αλλά πάρα πολύ καλή, η κόρη μου και εγώ είμαστε πολύ ασπρουλιάρες παρόλα αυτά πέρσι που την πρωτο αγόρασα ήταν η πρώτη φορά που δεν κάηκα από τον ήλιο :lol::lol:

http://www.iherb.com/W-S-Badger-Company-SPF-30-Sunscreen-2-9-fl-oz-87-ml/18382?at=0

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ βλέπω το www.crazy8.com.

Είναι θυγατρική του gymboree και έχει πολύ ωραία ρούχα και καλές τιμές.

Ειδικά τα αγορίστικά του μου αρέσουν πιο πολύ απο του gymboree.

Έχει ψωνίσει καμμία?

Link to comment
Share on other sites

α μπα ετοιμαζόμαστε για ψώνια κυρία μου:?::?:

εγώ είμαι νομίζω η μονη που δεν έχω παραλάβει από gymboree και αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια:mrgreen::mrgreen: Με την γκαντεμια που με δέρνει, παίζει να είμαι και η μόνη που θα πληρώσω τελωνείο..

Να ξέρετε αν γίνει αυτό, θα σας καρφώσω όλες....

 

και εγώ δεν έχω παραλάβει.. έκανα την παραγγελία στις 9-3 και έφυγε στις 11-3... 20 μέρες και ακόμα τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ βλέπω το www.crazy8.com.

Είναι θυγατρική του gymboree και έχει πολύ ωραία ρούχα και καλές τιμές.

Ειδικά τα αγορίστικά του μου αρέσουν πιο πολύ απο του gymboree.

Έχει ψωνίσει καμμία?

 

πολυ ωραια ρουχα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια έχει παραγείλει καμιά σας από το dorothy perkins? τι λένε τα νούμερα σε σχέση με marcs and spenser??

 

edit.. αφηστε το κοριτσια με κάλυψε η αναζήτητη.. θα κινηθώ σε μεγέθη m&spencer

Link to comment
Share on other sites

Πότε παρήγγειλες?

Επέλεξες απλή (και όχι εξπρές) αποστολή?

 

από τις 10/3 και εννοείται απλή..

Το ωραίο είναι ότι μπορεί να μην έχω παραλάβει αλλά κωδικό από το ebay για -20% τον παρήγγειλα...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, όσο τα σκέφτομαι και τα υπολογίζω, καταλήγω ότι μόνο αν έχεις σκοπό να καλύψεις τις ανάγκες σου σε πάνες για το επόμενο τρίμηνο αξίζει το MUM. Τώρα μάλιστα που το ΑΜΑΖΟΝ τις ακρίβυνε σημαντικά (από 15,61 σε 21 σχεδόν τώρα), υπολόγισα ότι στην ουσία (με τα μεταφορικά συνυπολογισμένα) κερδίζεις 1,5 συσκευασία ελληνική στα 3 τζάμπο πακς. Ίσως δεν συμφέρει αν έχεις κουπόνια ή βρεις προσφορά και κουπόνια μαζί. Απλά με δαιμονίζει η διαφορά τιμής, αλλά αν τα τρως στα μεταφορικά............. Προς το παρόν είμαι καλυμμένη από πάνες μέχρι τον Μάιο. Μετά θα δω τι θα κάνω. Θα δω και στα ΒΟΟΤS και θα πράξω ανάλογα.

 

Και για το λίγα λίγα έχεις δίκιο φυσικά. Απλά εγώ ήθελα να στοκάρω, γιατί δεν μου είναι εύκολο το ΣΜ κάθε τρεις και λίγο. Έχω βαρεθεί να κουβαλώ όλα τα οικογενειακά βάρη....

 

Για όσους αγοράζουν πάνες μέσω myUKmail υπάρχει και ο ακατανόμαστος που βάζει συνέχεια προσφορές. Μόλις παρέλαβα 340 πάνες Active fit Νο 4 προς 16 λεπτά η πάνα. Δεν βάζω μέσα τα μεταφορικά γιατί τα κάλυψα με εσώρουχα του ακατανόμαστου που τα πουλάει 12 ευρώ ενώ εδώ έχουν 35!

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ βλέπω το www.crazy8.com.

Είναι θυγατρική του gymboree και έχει πολύ ωραία ρούχα και καλές τιμές.

Ειδικά τα αγορίστικά του μου αρέσουν πιο πολύ απο του gymboree.

Έχει ψωνίσει καμμία?

 

μην μου το κάνετε τώρα αυτό:cry::cry:... και όπως είπα αγόρασα κωδικό για gym αντί του crazy8..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλαβα την από το http://www.mummyandlittleme.co.uk την τσαντούλα αλλαγής της pacapode! Ολα μια χαρά!

Η τιμή καλύτερη απο το site της pacapode λόγω μεταφορικών (κάτι λιγότερο απο 8€) και λόγω 10% εκπτωσης που έχει στις τσάντες αλλαγής αυτον τον καιρό.

Μετά απο λίγες μερες μου έστειλαν και ένα κωδικό 5λιρες στην επομενη αγορά.

Πολύ καλή εξυπηρετηση -ειχα ξεχάσει να βάλω τον κωδικό της εκπτωσης στην παραγγελεια και επικοινωνησα μαζί τους για να "φτιάξουν" την τιμή.

Ηρθέ σε 6 εργάσιμες.

Εστειλα και πμ στο καλαμαράκι για να μπει στην λίστα μας!:D

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καλοφόρετα !!!

είσαι σίγουρη ότι το iherb έχει δωρεάν μεταφορικά και για τις διεθνής αποστολές ?? :D:D και ότι έλεγα να βάλω παραγγελία μία από αυτές τις μέρες έχει κάποιο κωδικό που το βάζεις στο check out???

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα πάντως εγώ στην θέση σου (ως γνωστή σαικο) θα έστελνα κάποια από αυτές στην μαμά μου, στην πεθερά μου :? στην αδελφή μου.................. χεχεχεχεχε

 

το i herb εχει δωρεαν μεταδορικα εως σημερα, δεν χρειαζεται κωδικο, το βγαζει το συστημα....στην πρωτη παραγγελια δεχεται εκπτωτικο κουπονι 5 εθρω....

εγω εβαλα τη δευτερη παραγγελια στο ονομα του αντρα μου για να περασω παλι το -5 , αλλα στο τελος μου το εβγαλε, γιατι πληρωσα με την ιδια καρτα...

τελωνειο δεν περνανε γιατι ειναι παντα μικρα, εως 1360 γρ

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ βλέπω το www.crazy8.com.

Είναι θυγατρική του gymboree και έχει πολύ ωραία ρούχα και καλές τιμές.

Ειδικά τα αγορίστικά του μου αρέσουν πιο πολύ απο του gymboree.

Έχει ψωνίσει καμμία?

 

 

Έχω ψωνίσει εκεί. Τα ρούχα είναι χαριτωμένα και καλή ποιότητα για την τιμή. Αγόρασα μερικά φορέματα πέρυσι που ήταν πολύ μεγάλα για την κόρη μου, οπότε ελπίζω ότι θα της κάνουν φέτος!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους αγοράζουν πάνες μέσω myUKmail υπάρχει και ο ακατανόμαστος που βάζει συνέχεια προσφορές. Μόλις παρέλαβα 340 πάνες Active fit Νο 4 προς 16 λεπτά η πάνα. Δεν βάζω μέσα τα μεταφορικά γιατί τα κάλυψα με εσώρουχα του ακατανόμαστου που τα πουλάει 12 ευρώ ενώ εδώ έχουν 35!

 

Δεν ήξερα ότι ο ακατονόμαστος έχει πάνες. Γκλούπ. Στα υπόψη λοιπόν, ευχαριστώ.

 

Να ρωτήσω κάτι ? Από κινητά τι κάνετε ? Πέρα από τις προσφορές στις εταιρείες τηλεφωνίας ? Κοιτάτε ebay και ΑΜΑΖΟΝ ? Είναι συμβατά εδώ ? Μιλάω για συσκευές φυσικά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Geonutr καλη μου, κοιτα λιγο τα avatar σου...ξεχειλωνουν τη σελιδα...ή μονο σε μενα συμβαινει???

 

και σε μένα... επίσης ένα προηγούμενο μύνημα της με αναγκάζει πάντα να μπαίνω στο θέμα σε εκείνη τη σελίδα...

Link to comment
Share on other sites

Geonutr καλη μου, κοιτα λιγο τα avatar σου...ξεχειλωνουν τη σελιδα...ή μονο σε μενα συμβαινει???

 

θα συμφωνήσω...

Geonutr είναι πολυ΄μεγάλη η υπογραφή σου μάλλον...δε δοκιμάζεις να πατήσεις ένα έντερ πριν το τίκερ της κόρης σου για να κατέβει απο κατω???

 

κορίτσια...το έχω γράψει και στην κατηγορία "Σπίτι μου σπιτάκι μου" αλλά επειδή βιάζομαι, θα ρωτήσω κι εδώ που έχει περισσότερη κίνηση:

"

Καλησπέρα!!!

 

είπα να επαναφέρω το θέμα γιατί ψάχνομαι κι εγώ για σκούπα και μάλλον θα πάρω dyson αλλά δεν μπορώ να καταλήξω σε ποιό μοντέλο...

έχω ψιλομπερδευτεί είναι η αλήθεια...

αρχικά σκεφτόμουν αυτή:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A3P5ROKL5A1OLE

αλλά απ'οτι μου είπε η Rosie έχει μικρό κάδο...

Μετά βρήκα αυτή:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...pf_rd_i=468294

και θα ήθελα αν κάποια κοπέλα την έχει να μου πει:

-είναι πολύ δυνατή??(του τύπου να παίρνει μαζί και το χαλί την ωρα του σκουπίσματος??)

-έχει ρυθμιστή έντασης ή είναι σταθερή η δυναμη με την οποία "ρουφάει"???

-για να σκουπίσω στο πατωμα με τα πλακάκια και μετά στο χαλί, πρέπει να αλλάξω εξάρτημα ή συνεχίζω με το ίδιο????

-είναι πολύ βαριά?

 

ξέρω σας ζάλισα αλλά επειδή είναι σεβαστό το ποσό που θα δώσω, θέλω να είμαι σίγουρη οτι ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μου!

 

α και κάτι τελευταίο!!!

δεν έχω κατοικίδιο αλλά μαδάω εγώ πολύ:oops: συν οτι έχει ο άντρας μου αλλεργικό άσθμα....τελικά κάνει αυτό το μοντέλο για μας?????? "

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Δε θα το πιστέψετε,μόλις έλαβα παραγγελεια απο fragranceX που είχα κάνει στις 25/11/2010:shock::shock::shock:

 

χαχαχα Παλι καλα!!

 

Θα ξανά ψώνιζες από εκεί;

Μια χαρά με είχε βολέψει με τις υπέροχες τιμές του.:-(

 

Εγω οχι...το εκοψα το σπορ ενα χρονο τωρα και...

Προτιμω απο χονγκ κονγκ που ερχονται παντα ρολλοι παρα απο αμερικη και πλεον απο αυτους.

 

οσες φορες εχω ψωνισει απο εκει τα στελνει με απλο ταχυδρομειο.

παλιοτερα τα καθυστερουσε παααρα πολυ,(σε αλλες κοπελες πανω απο μηνα,εμενα μια φορα μονο 20 ημερες).Σημερα παρελαβα δυο αρωματα που ειχα παραγγειλει στις 22 Μαρτιου!!!και ενω παλι ειχα επιλεξει δωρεαν μεταφορικα,οπως καθε φορα,δεν ξερω γιατι,αυτη τη φορα και tracking number μου ειχαν δωσσει,και ήρθε..ταχυτατα!!Οποτε,απο μερα σε μερα θα παραλλαβεις πιστευω.

 

Μωρε λες να εβαλαν μυαλο....

 

Geonutr καλη μου, κοιτα λιγο τα avatar σου...ξεχειλωνουν τη σελιδα...ή μονο σε μενα συμβαινει???

 

και σε μένα... επίσης ένα προηγούμενο μύνημα της με αναγκάζει πάντα να μπαίνω στο θέμα σε εκείνη τη σελίδα...

 

Κοριτσια ισως φταινε οι δικες σας ρυθμισεις ....

Εμενα μια χαρα μου τα εμφανιζει, το ενα πανω απο το αλλο χωρις να ξεχειλωνει η εικονα

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...