Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ρε Κατερινάκι, ΠΑΝΤΑ έτσι το γράφω, πρώτα την θυρίδα και μετά τα υπόλοιπα. Όσο για το όνομα, π.....ια μάντολες, επίθετο δεν έχεις ? Μην τρελαθούμε τώρα, θα αρχίσουμε να αμφισβητούμε τα στοιχεία μας.

 

Ναι παιδί μου έχω και επίθετο αλλά υπάρχει και Jonh Smith και Νick Smith και Peter Smith....

γι'αυτούς το Aikaterini με το Katerina είναι διαφορετικά ονόματα...

Ευχομαι να τα βρεις γιατί απο την δική μου επικοινωνία λιγο στριβειν δια του αρραβώνος....

Πρέπει πρέπει να τα έχουμε γραπτώς απο αυτούς αλλιώς κλάψε πάνες...

 

Ρε κορίτσια ασχετο γιατι μόλις πέφτει στο κρεβάτι στη μιση ώρα κλαίει τα νεύρα μου λες και έχει ξυπνητήρι...δεν μπορώ θα το ρήξω στο ονλινε σοπινγκ θεραπι αλλιώς θα πηδήξω απο το μπαλκόνι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε κορίτσια ασχετο γιατι μόλις πέφτει στο κρεβάτι στη μιση ώρα κλαίει τα νεύρα μου λες και έχει ξυπνητήρι...δεν μπορώ θα το ρήξω στο ονλινε σοπινγκ θεραπι αλλιώς θα πηδήξω απο το μπαλκόνι...

 

παραμονευε και οταν παει να ξυπνησει παρτη αγκαλια μπας και ξανακοιμηθει...(εμενα ειναι 21 μηνων και ακομα το κανει αυτο το μεσημερι :shock:)

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η απάντηση του MUM

 

Hi,

 

According to the warehouse everything was sent to you.

 

If you still have items here, the most likely cause was them being misaddressed. If you are using multiple names and the box numbers are dropped by the shipper this can happen.

 

We have boxes of nappies here that are unclaimed, which arrived with no name or box number. If you can prove these are yours, then we will assign them to your mailbox. We would need a copy of the packing note and tracking number.

 

Tι κάνω τώρα ? ΟΕΟ. Τα ρίχνω στο ΑΜΑΖΟΝ ή το τρώω και το καταπίνω ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κτύπα με!!!λάθος έκανα!!να το κανονικο!αυτό το καθισματάκι αγόρασα!!

http://www.littlewoodseurope.com/britax-evolva-123-car-seat---elena/833979953.prd?browseToken=%2fb%2f2670&trail=2249-2670&prdToken=/p/prod6050012-sku9350008

 

Καλημερα.

ΑΥτο το καθισματακι που πηρατε δεν ειναι ιδιο με αυτο; :(

Ελπιζω πως κανω λαθος.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004714XQA/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Edit: Ακυρο! Εχει δικιο η Ravt. Ξεχασα οτι δε στελνει Ελλαδα.

 

Sorry βρε κοριτσια που ανακατευομαι μιας και δεν εχω παραγγειλει απο mum (και ουτε προκειται με αυτα που τραβατε!!!) αλλα τι μακακιες σας λενε???? Ειδικα τα πακετα απο amazon ειναι ΠΑΝΤΑ γραμμενα τα στοιχεια μεσω pc...ετσι δεν ειναι και τα πακετα που μας ερχονται σπιτι??? Επομενως τι δυσαναγνωστα και αλλαγμενα ονοματα λενε???

 

edit -- δηλαδη τι πιο clear απο το ονομα σου oh captain, my captain!!!

 

Συμφωνω απολυτα! Οποιος στελνει στο Ελλαντα καλως! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...If you can prove these are yours, then we will assign them to your mailbox. We would need a copy of the packing note and tracking number.

 

Tι κάνω τώρα ? ΟΕΟ. Τα ρίχνω στο ΑΜΑΖΟΝ ή το τρώω και το καταπίνω ?

 

Δοκιμασες να τους στειλεις το Tracking number και παλι δεν βρισκουν ακρη;:shock:

Link to comment
Share on other sites

το σημαντικοτερο δε μας ειπες, πως ειναι απο νουμερα... κανονικα, μεγαλουτσικα,ανετα.... πες κατι ντεεεε

 

Χάζευα την τσάντα από το wallis, πολύ όμορφη!

Τα νούμερά του είναι κανονικά, σαν όλα τα αγγλικά νούμερα αλλά το size guide που έχουν είναι λάθος. Εκεί βασίστηκα και μου έπεσαν όλα μεγάλα. Οπότε ό,τι νούμερα βάζεις στο mandco πχ. να αγοράσεις και από εδώ. Εκτός και αν κάτι έχει στενή φόρμα, εκεί δεν ξέρω τι να σου πω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ασχετο γιατι μόλις πέφτει στο κρεβάτι στη μιση ώρα κλαίει τα νεύρα μου λες και έχει ξυπνητήρι...δεν μπορώ θα το ρήξω στο ονλινε σοπινγκ θεραπι αλλιώς θα πηδήξω απο το μπαλκόνι...

 

Γιατί θέλει την αγκαλιά και την μυρωδιά της μαμάς!!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η απάντηση του MUM

 

Hi,

 

According to the warehouse everything was sent to you.

 

If you still have items here, the most likely cause was them being misaddressed. If you are using multiple names and the box numbers are dropped by the shipper this can happen.

 

We have boxes of nappies here that are unclaimed, which arrived with no name or box number. If you can prove these are yours, then we will assign them to your mailbox. We would need a copy of the packing note and tracking number.

 

Tι κάνω τώρα ? ΟΕΟ. Τα ρίχνω στο ΑΜΑΖΟΝ ή το τρώω και το καταπίνω ?

 

ειδες ομως οτι εχω δικιο? Οι πανες που εχουν εκει προφανως εχουν σταλλει απο αμαζον και δεν εχουν καθολου διευθυνση επανω.

Αρα πρπει να τονιζουμε σε αυτους που αποστελλον τις παραγγελεις μας να βαζουν παντου τη διευθυνση μας σε ολα τα κουτια στην περιπτωση που τη σπανε σε κομματια.

 

Τους εστειλες το tracking number και την παραγγελια απο αμαζον?Να δουν οτι το εχουν παραλαβει?

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δοκιμασες να τους στειλεις το Tracking number και παλι δεν βρισκουν ακρη;:shock:

 

ειδες ομως οτι εχω δικιο? Οι πανες που εχουν εκει προφανως εχουν σταλλει απο αμαζον και δεν εχουν καθολου διευθυνση επανω.

Αρα πρπει να τονιζουμε σε αυτους που αποστελλον τις παραγγελεις μας να βαζουν παντου τη διευθυνση μας σε ολα τα κουτια στην περιπτωση που τη σπανε σε κομματια.

 

Τους εστειλες το tracking number και την παραγγελια απο αμαζον?Να δουν οτι το εχουν παραλαβει?

 

Μωρέ ποιό tracking number να στείλω ? Αυτά από τις δύο δικές μου παραγγελίες - που είχαν tracking nr - ή αυτά από τις 2 παραγγελίες του φίλου μου - που δεν είχαν - ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ ποιό tracking number να στείλω ? Αυτά από τις δύο δικές μου παραγγελίες - που είχαν tracking nr - ή αυτά από τις 2 παραγγελίες του φίλου μου - που δεν είχαν - ?

 

Στην περιπτωση σου ειναι οτι ειναι και ο φιλος σου που δεν εχει.Δεν ξερω αν μπορεις να στειλεις copy την παραγγελια του που θα φαινεται το ονομα του.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση σου ειναι οτι ειναι και ο φιλος σου που δεν εχει.Δεν ξερω αν μπορεις να στειλεις copy την παραγγελια του που θα φαινεται το ονομα του.

 

Αχ, μωρέ συνονόματη και κοντοσυνεπίθετη,

 

Δεν μπορώ να πάρω μεσημεριάτικα, να τον ενοχλήσω. Θα πάρω το απόγευμα να μου δώσει τους κωδικούς του στο ΑΜΑΖΟΝ, να ανακτήσω την παραγγελία του και να τους στείλω ότι εν πάσει περιπτώσει φαίνεται, το ίδιο θα κάνω και με την δική μου.

 

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω, άντε την κάνω και με τσέσνα, ε AGGELOMARIOS ?

 

Θα τους φάω, μιλάμε, έχω ΤΑ νεύρα μαζί τους. Το λάθος μου είναι που έστειλα ΠΟΛΛΑ πράγματα, θεωρώ, ότι αν έστελνα λιγότερα, θα τους είχα στον τοίχο.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το σημαντικοτερο δε μας ειπες, πως ειναι απο νουμερα... κανονικα, μεγαλουτσικα,ανετα.... πες κατι ντεεεε

Είναι λίγο ρουλέτα τα νουμεράκια...

Πήρα δύο 12άρια φορεματάκια, στο ένα μπαίνω στο άλλο όχι. Δύο 14άρια παντελόνια, στο ένα μπαίνω στο άλλο όχι...

Σε αντιστοιχία με του Mandco, μπαίνω μια χαρά στα 14άρια παντελόνια. Έχω την αίσθηση πάντως, ότι είναι κάπως μικρά τα νούμερα.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στη μεγαλη μας βόλτα με την μικρη χαζευαμε βιτρινες φυσικων καταστηματων....χαχα

και ειδα αυτα τα παπουτσια που τα ειχα βρει προ ημερων στο εμπευ

Ελληνική τιμή 15ευρω με την εκπτωση...αρχική 20ευρωπουλα

Εμπευ τιμή 12,57ευρω στην πορτα σας,

καλα η διαφορα ειναι αμηλητεα....αλλα παο την αρχική ειναι 7μιση ευρω

Τα ειδα απο κοντα , ειναι μια χαρα πανινα γαι καθε μερα για το καλοκαιρακι

εγω μια φορα θα παρω ενα ζευγαρακι

και ειπα να το μοιραστω μπας και θετε

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370387696329&var=640004069103&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ δεν παιρνεις το τσεσνα να πας απο κει να τους τα πεις και ενα χερακι????

Στην αναγκη βομβαρδισε τους κιολας...(ειναι πολυ της μοδος τωρα τελευταια)

 

Μην μου βάζεις ιδέες τώρα, τους απεχθάνομαι που τους απεχθάνομαι τους Άγγλους και την καταραμένη χώρα - πιστεύω ότι δεν έπρεπε να κατοικείται -, τώρα, άντε να μη πω!!!!!!

 

Τελικά, οι δικές μου παραγγελίες ήταν άνευ τρακινγκ νο. Έστειλα μύνημα στο ΑΜΑΖΟΝ να μου πουν τι έγινε. Βρε λέτε, τελικά να υπάρχει θέμα με το ΑΜΑΖΟΝ ? Θα φάω τα λυσσακά μου, τα έχω πάρει στην κράνα χοντρά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

οντως είναι πολύ ωραία. Ειναι παρόμοια με τα inch-blue (που εχει και νουμερα για μεγαλύτερα παιδάκια).

 

Μαριτάκι inch blue έχει μεγαλύτερα και είναι ΤΕΛΕΙΑ!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η απάντηση του MUM

 

Hi,

 

According to the warehouse everything was sent to you.

 

If you still have items here, the most likely cause was them being misaddressed. If you are using multiple names and the box numbers are dropped by the shipper this can happen.

 

We have boxes of nappies here that are unclaimed, which arrived with no name or box number. If you can prove these are yours, then we will assign them to your mailbox. We would need a copy of the packing note and tracking number.

 

Tι κάνω τώρα ? ΟΕΟ. Τα ρίχνω στο ΑΜΑΖΟΝ ή το τρώω και το καταπίνω ?

 

στην κούτα που στελνει το αμαζον εχει μια πλαστικη θήκη απο εξω και μέσα έχει ένα χαρτί, ή μέσα στο κουτί, εκει έχει την παραγγελία σου, αριθμός παραγγελίας, ονομα, διευθυνση χρέωσης τα πάντα, να ανοίξουν τα στραβάδια τους να το δουν. Στείλτους print screen απο το ιστορικό του αμαζον τις παραγγελίες σου και δειξτούς τι έχεις παραγγείλει και τι όχι..

 

 

Γιατί θέλει την αγκαλιά και την μυρωδιά της μαμάς!!!!

 

Ετσι κοιμηθήκαμε 2 ωρίτσες τελικά, ξελαμπίκαρε το ματάκι μου...αγκαλίτσα ήθελε...

Link to comment
Share on other sites

στην κούτα που στελνει το αμαζον εχει μια πλαστικη θήκη απο εξω και μέσα έχει ένα χαρτί, ή μέσα στο κουτί, εκει έχει την παραγγελία σου, αριθμός παραγγελίας, ονομα, διευθυνση χρέωσης τα πάντα, να ανοίξουν τα στραβάδια τους να το δουν. Στείλτους print screen απο το ιστορικό του αμαζον τις παραγγελίες σου και δειξτούς τι έχεις παραγγείλει και τι όχι..

 

Ετσι κοιμηθήκαμε 2 ωρίτσες τελικά, ξελαμπίκαρε το ματάκι μου...αγκαλίτσα ήθελε...

 

Θα δω τι θα κάνω με τους ηλίθιους, πρέπει να ηρεμήσω λίγο, είμαι πολύ τσιταρισμένη τελευταία με διάφορα, ήρθε και το κερασάκι στην τούρτα.

 

Όσο για το αγκαλίτσα, είμαι υπέρ, ΑΛΛΑ έχε υπόψη σου και το δικό μου σκηνικό. Η ίδια ηλικία, άρχισε έτσι, εννοείται ότι δεν άντεχα εν τέλει τα κλάματα, την αυπνία και την φασαρία και την πήρα στο κρεβάτι μου. Αυτό ήταν. Από τότε μέχρι τώρα, κοντεύει τα 4, ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ, πάντα μαζί μου και ΌΤΙ ΏΡΑ ΚΟΙΜΗΘΩ εγώ, είναι 11, είναι 12. Έχω φάει απίστευτη νευροκαταπίεση, στο τέλος, είπα, α στο καλό, έτσι, έτσι. Δεν κάνω υπόδειξη, σου στήνω ένα σκηνικό που ζω καθημερινά, τα σχεδόν 4 τελευταία χρόνια, για το έχεις υπόψη σου.

 

ΥΓ. Η παιδική αγκαλιά δεν συγκρίνεται με τίποτα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

κορίτσια , μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω κορμάκια σετ των 7 για 3/6 και 6/9 και επίσης ρουχαλάκια για κοριτσάκι σε οικονομική τιμή;;;

από ότι βλέπω πολλές από εσάς ψωνίζουν από το γνωστό ebay πολύ όμορφα πραγματάκια, θα ήθελα περισσότερες λεπτομέρειες για τις αγορές σας από εκεί.

συγνώμη αν γίνομαι κάπως κουραστική, αλλά είμαι πολύ αρχάρια στις ιντερνετικές αγορές

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε τι τσαντα βρηκα στο wallis

αν ειναι τοσο ωραια οσο στη φωτο κ αληθινο σουεντ θα τρελαθω!!!!!!!!!!!

http://www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=33058&storeId=12557&productId=2334871&langId=-1&sort_field=Relevance&categoryId=209666&parent_categoryId=209327&pageSize=20

ηθελα τη κιτρινη αλλα ειπα μηπως ειναι του ματσ.....

35 λιρες βγηκεμε την εκπτωση, δεν ηταν κ φθηνη ε??? αλλα ειναι σουεντ λεει... 100% leather

 

Eκπληκτική!!!!

Αχ ζήλεψα τώρα. Ειδικά η κίτρινη είναι όλα τα λεφτά.Ξέρουμε μέχρι πότε θα έχει έκπτωση;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...