Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Γεια!!! Να κάνω μια ερώτηση? όταν παραγγέλνετε από amazon.uk ηλεκτρικές συσκευές (για παράδειγμα θέλω να παραγγείλω ένα βραστήρα νερού) η συσκευασία έχει μετατροπέα για την πρίζα, ο βραστήρας θα είναι συμβατός με τις πρίζες μας ή θα πρέπει να αγοράσω μετατροπέα?

 

Ευχαριστώωωωωωω

 

:-)

να ρωτησω κατι? ειδες στο σκρουτζ γιατι και κει εχει καλες τιμες και λιγο που εψαξα στο αμαζον δεν εντυπωσιαστηκα, εκτος και αν εχεις βρει κατι καλο οποτε αν γινεται στειλε μου το λινκ γιατι ενδιαφερομαι κι εγω και σκοπευα να τον παρω απο το add shop με 18 ευρω γιατι τον θελω κοκκινο!

YAU0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να ρωτησω κατι? ειδες στο σκρουτζ γιατι και κει εχει καλες τιμες και λιγο που εψαξα στο αμαζον δεν εντυπωσιαστηκα, εκτος και αν εχεις βρει κατι καλο οποτε αν γινεται στειλε μου το λινκ γιατι ενδιαφερομαι κι εγω και σκοπευα να τον παρω απο το add shop με 18 ευρω γιατι τον θελω κοκκινο!

 

Ποιον βραστήρα ψάχνεις ακριβώς?

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003HC8HFS/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

και http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003LX30CI/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

ποια απο τις 2 να παρω?εχω την tigra αλλα μου βγαινει ο πατος να σκουπισω...ειναι θεοβαρη κ δε σερνεται κιολας..γνωμη?ή κατι καλυτερο αλλα σε αυτες τις τιμες...

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=amb_link_159365707_3?ie=UTF8&docId=1000490873&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=hero-quick-promo&pf_rd_r=0YT90X667XP42Y7ZSBXZ&pf_rd_t=201&pf_rd_p=233164787&pf_rd_i=B0038W9WWY

εντελώς τυχαία είδα αυτή την προσφορά στο amazon.Σκέφτηκα ότι ίσως ενδιαφέρει κάποια.

Και μια ερώτηση:ακολουθώντας τις οδηγίες σας έκανα λογαριασμό στο pay pal.Έβαλα όμως την πιστωτική μου κάρτα.Πιστεύετε ότι υπάρχει πρόβλημα;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=amb_link_159365707_3?ie=UTF8&docId=1000490873&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=hero-quick-promo&pf_rd_r=0YT90X667XP42Y7ZSBXZ&pf_rd_t=201&pf_rd_p=233164787&pf_rd_i=B0038W9WWY

εντελώς τυχαία είδα αυτή την προσφορά στο amazon.Σκέφτηκα ότι ίσως ενδιαφέρει κάποια.

Και μια ερώτηση:ακολουθώντας τις οδηγίες σας έκανα λογαριασμό στο pay pal.Έβαλα όμως την πιστωτική μου κάρτα.Πιστεύετε ότι υπάρχει πρόβλημα;

 

 

oxi kανενα,εγω εχω βαλει 2 πιστωτικες.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003HC8HFS/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

και http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003LX30CI/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

ποια απο τις 2 να παρω?εχω την tigra αλλα μου βγαινει ο πατος να σκουπισω...ειναι θεοβαρη κ δε σερνεται κιολας..γνωμη?ή κατι καλυτερο αλλα σε αυτες τις τιμες...

 

η πρωτη μου φαινεται λιγο "βαρια" να το πω???Και ειδα θελει και σακουλες???

Η δευτερη μου αρεσε πιο πολυ!!!

 

Να σου δειξω ποια "με τρωει" να παρω εγω???

Aυτη

Ψηνομαι πολυ λεμε....

Link to comment
Share on other sites

η πρωτη μου φαινεται λιγο "βαρια" να το πω???Και ειδα θελει και σακουλες???

Η δευτερη μου αρεσε πιο πολυ!!!

 

Να σου δειξω ποια "με τρωει" να παρω εγω???

Aυτη

Ψηνομαι πολυ λεμε....

 

Δείχνει σένια αλλά πόσα βατ είναι ?

 

200 λίρες, γκλούπ..........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η πρωτη μου φαινεται λιγο "βαρια" να το πω???Και ειδα θελει και σακουλες???

Η δευτερη μου αρεσε πιο πολυ!!!

 

Να σου δειξω ποια "με τρωει" να παρω εγω???

Aυτη

Ψηνομαι πολυ λεμε....

εεε,εδωσα το 250 αρι για την tigra,δε ξαναδινω για σκουπα,θα με χωρισει ο συζυξ,χαχαχαχα

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, αν αγορασουμε δυο ειδη απο τον ιδιο πωλητη στο ε βαυ πως κανω τσεκ αουτ.??εννοω , μου εχει ηδη στειλει μεηλ οτι μπορει να τα στειλει μαζι σε καλυτερη τιμη....

αν θυμαμαι καλα εκει που σου δειχνει πριν πληρωσεις γραφει request total,πατα το

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δείχνει σένια αλλά πόσα βατ είναι ?

 

200 λίρες, γκλούπ..........

 

χαχα....μα γι αυτο ακομα "ψηνομαι"!!!

 

ειναι χωρις καλωδιο,με μπαταρια λιθιου,χωρις σακουλες,παναλαφρη,εχει καλες κριτικες,ειδα βιντεακι στο youtube....και.....ΨΗΝΟΜΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

αν πιάνουν τα χέρια σου (αλλιώς όλο και κάποιου θα πιάνουν) δεν είναι δύσκολο ακόμη και τα σούπερ έχουν σούκο. Θα πάρεις ένα σούκο θα ξεβιδώσεις την άγγλική και θα βάλεις τα καλώδια στην σούκο και ξεμπέρδεψες απο αντάπτορες.

Αν η μπρίζα βέβαια είναι μετασχηματιστής τότε μόνο αντάπτορα μπορείς να βάλεις!

Αν θελήσεις οδηγιες μπομπ μάστορα πες μου να σε πω.;)

 

 

χαχαχα είσαι φοβερή!!!

Τελικά αυτό το θέμα είναι πολύπλευρα εκπαιδευτικό!!!

 

 

fraoulitsa_1 και spiribarce, προσοχή στους πλαστικούς βραστήρες, με το καυτό νερό αποδεσμεύονται επικίνδυνα χημικά. Οι μεταλλικοί ή γυάλινοι είναι ασφαλείς.

 

 

Κορίτσια, συνέβει το εξής περίεργο: έλαβα παραγγελία από fragrancex κοντά 4 μήνες μετά.

Ήταν μικρό το ποσό (25 δολ.) και δεν έδειχνε να έχει ανοιχθεί ή ταλαιπωρηθεί το πακέτο...

Οι ημερομηνίες πάντως (πάνω και μέσα) αντιστοιχούσαν στην τότε παραγγελία.

 

Τέλος, από πότε, e-shop στέλνει μέιλ στους πελάτες που έχουν να το "επισκεφθούν" αρκετό καιρό, "I miss you" ???!!! Εμ, δεν είμαστε καλά...

Τραγανό μου αγριοκερασάκι και ολοστρόγγυλό μου πεπονάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια για το κουβερλι, ξερει καμια???θελω κατι πιο ααναλαφρο διοτι σκαμε με το πουπουλενιο????!!! ειναι στα αγγλικα ειναι bed quilt cover???

marsolan τελεια η σκουπα....η δικη μας αρχιζει και τα φτυνει...ομως οντως γκλουπ....αξιζει ομως νπμιζω!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για το κουβερλι, ξερει καμια???θελω κατι πιο ααναλαφρο διοτι σκαμε με το πουπουλενιο????!!! ειναι στα αγγλικα ειναι bed quilt cover???

marsolan τελεια η σκουπα....η δικη μας αρχιζει και τα φτυνει...ομως οντως γκλουπ....αξιζει ομως νπμιζω!!!

 

spyni, αυτο νομιζω ειναι η παπλωματοθηκη. Το quilt πρεπει να παρεις αλλα με λιγα togs.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ταμάρ, έχω ψωνισθεί και εγώ με τα ντισνευ στορς, αλλά είπα να το δώ μέσω ΜUM, στην επόμενη παραγγελία, αν το σκεφθείς βγαίνουν εκεί όλα τα μεταφορικά του ΜUM, οπότε κοτσάρεις και άλλα πράγματα για να ρεφάρεις.

 

 

 

Τί εννοείς; Τί είναι το ΜUM?

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Οχι μωρε....στα littlewoods europe εχω κανει καλαθακι!!!!

Εμφανιζει κανονικα τον κωδικο απλα δεν αφαιρει τα 5ευρω στο τελος!!!

 

δεν εχει να κανει...επειδη μου εχει τυχει (με αλλο μαγαζι) τους ειχα στειλει μηνυμα και μου ειχαν απαντησει οτι τα δωρεαν μεταφορικα ειναι μονο για UK

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς; Τί είναι το ΜUM?

 

tamar, καλωσηρθες στο club! Με το καλο το μωρακι σου και καλες βολτες με το καινουργιο καροτσι! :)

 

Αφου θα ασχοληθεις με το σπορ των διαδικτυακων αγορων, διαβασε εδω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι Ραννια μου...το διευκρινισα και μεσω του facebook που εχει το littlewoods...εξαλλου τον δεχεται κανονικα τον κωδικο, απλα δεν τον περναει στο τελικο ποσο...μαλλον θα πρεπει να περιμενω εως Δευτερα να επικοινωνησω μαζι τους! Ελπιζω μεχρι τοτε να μην εχουν κανει φτερα τα νουμερακια μου!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για το κουβερλι, ξερει καμια???θελω κατι πιο ααναλαφρο διοτι σκαμε με το πουπουλενιο????!!! ειναι στα αγγλικα ειναι bed quilt cover???

 

Spyni, bed quilt είναι η ελαφριά κουβέρτα συνήθως τύπου καπιτονέ, τα togs δείχνουν το πόσο ζεστό είναι ένα σκέπασμα, αναφέρεται στα γεμιστά παπλώματα (πούπουλο ή άλλο υλικό), τώρα για τις κουβέρτες δεν ξέρω. Η παπλωματοθήκη πάντως είναι duvet cover. Εγώ θα διάλεγα το bed quilt.

 

Τί εννοείς; Τί είναι το ΜUM?

 

Tamar, είναι το My Uk Mail, ευρεσιτεχνία μου χάριν συντομίας.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...