Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια. Εχω μια απορια: Εχω κανει μια παραγγελια απο Myukmail, πληρωσα και υποθετω περιμενω να μου ερθει. Αν τωρα εχω κανει κατι λαθος στην πληρωμη, θα με ειδοποιησουν με μειλ, ή θα αναρωτιεμαι αν πληρωσα σωστα; Πχ αν εστειλα λιγοτερα αποτι θελανε. Γιατι εχω πληρωσει μια βδομαδα τωρα, τους εχω στειλει 2 μειλ ρωτωντας αν ολα καλα με την πληρωμη και ποτε θα στειλουν το δεμα, και ουτε φωνη ουτε ακροαση.

 

 

Εγω ρωταω πρωτα ποιο ειναι το ποσο γιατι διαφερει και εξαρταται απο το βαρος και τον ογκο μετα πληρωνω.

Και εγω περιμενω να μου ερθει δεμα και εχω πληρωσει τα μεταφορικα την περασμενη Τριτη

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω ρωταω πρωτα ποιο ειναι το ποσο γιατι διαφερει και εξαρταται απο το βαρος και τον ογκο μετα πληρωνω.

Και εγω περιμενω να μου ερθει δεμα και εχω πληρωσει τα μεταφορικα την περασμενη Τριτη

Σωστα τα λες, η βλακεια μου ειναι οτι ρωτησα εκ των υστερων, αλλα και παλι αν δεν εβαλα το σωστο ποσο δεν θα επρεπε να με ενημερωσουν; 2 μειλ εστειλα. Και οχι τπτ αλλο, περναει ο καιρος και μετα θα μου ζητανε περισσοτερα :twisted:

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα λες, η βλακεια μου ειναι οτι ρωτησα εκ των υστερων, αλλα και παλι αν δεν εβαλα το σωστο ποσο δεν θα επρεπε να με ενημερωσουν; 2 μειλ εστειλα. Και οχι τπτ αλλο, περναει ο καιρος και μετα θα μου ζητανε περισσοτερα :twisted:

 

Δεν μου εχει τυχει τετοια περιπτωση επειδη ρωταω πρωτα αλλα υποθετω ναι οτι θα σου ελεγαν οτι ειναι επιπλεον ποσο.

By the way ειναι η πρωτη φορα που μου αργησε τοσο απο myukmail εχω παραλαβει και την επομενη ημερα σε προηγουμενη παραγγελια.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Μόλις παρέλαβα από το http://www.babyartikel.de/kaufen . Παρήγγειλα 16/2 έφτασαν σήμερα 28/2 με κούριερ. Ήταν άψογοι στην επικοινωνία τους! Κάνει κατά καιρούς καλές προσφορές, μεταφορικά 19,90 Euro. Καλαμαράκι θα σου το στείλω σε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωταω πρωτα ποιο ειναι το ποσο γιατι διαφερει και εξαρταται απο το βαρος και τον ογκο μετα πληρωνω.

Και εγω περιμενω να μου ερθει δεμα και εχω πληρωσει τα μεταφορικα την περασμενη Τριτη

 

Σωστα τα λες, η βλακεια μου ειναι οτι ρωτησα εκ των υστερων, αλλα και παλι αν δεν εβαλα το σωστο ποσο δεν θα επρεπε να με ενημερωσουν; 2 μειλ εστειλα. Και οχι τπτ αλλο, περναει ο καιρος και μετα θα μου ζητανε περισσοτερα :twisted:

 

Το συγκεκριμένο σαιτ υπηρεσιών μου έχει κάνει τα νεύρα, ψιλά κορδελάκια.

 

ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΝ, πολύ απλά. Τους στέλνω το ίδιο μύνημα 2-3 φορές και με ρωτάνε αν είναι duplicate και να μην στέλνω μυνήματα πολλές φορές, γιατί μπερδεύονται. Μα καλά δεν τα διαβάζουν προσεκτικά ? Αφήστε που όταν τους ρωτάω τι έγινε με την παραγγελία, μου απαντούν να μην τους ενοχλώ και θα μου 'μυνήσουν' εκείνοι όταν υπάρχει κάτι νεότερο.

 

Μου τα έχουν κάνει θάλασσα με την παραγγελία που τους είπα να κάνουν από το VERDBAUDET, εντάξει και αυτοί οι τελευταίοι πρέπει να είναι λίγο κάπως με τις παραγγελίες, αλλά και το MUM δεν τους ρωτάει όταν βλέπει ότι αργούν ?

 

Επειδή ρούμπωσα να περιμένω τους είπα την Παρασκευή να μου στείλουν ότι έχει φθάσει και βλέπουμε για τα υπόλοιπα. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Και εγώ έχω προπληρώσει τα μεταφορικά αλλά βρε παιδί μου, μια επιβεβαίωση ότι λάβαμε το μύνημά σας, τα στέλνουμε, η χρέωση είναι τόσο, υπάρχει ή όχι διαφορά που πρέπει να καταβάλετε, κάτι δεν έπρεπε να στέλνουν ?

 

Πριζώθηκα τώρα, πάω να τους στείλω νέο πιεστικό μύνημα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας!

Παρέλαβα τα baby banz μας από http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290349162880&var=590000079504&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Καμιά άλλη παρέλαβε; Είμαι πολύ προβληματισμένη, φαίνονται φορεμένα...ο σκελετός μπροστά, είναι σαν συρμένος και γρατσουνισμένος...τι να κάνω;

:(

 

Με συμφέρει να τα στείλω πίσω;

 

Καλημέρα και από μένα,

Και εγώ από αυτό τον πωλητή αγόρασα τα γυαλάκια του μικρού και μια θήκη "πράσινο βάτραχο" και ήρθαν με ταχυδρομείο σε 3 μέρες!!

Η δική μας συσκευασία φαίνεται ότι είναι καινούρια καθώς και τα γυαλιά, αλλά επειδή ο φάκελος στον οποίο τοποθετήθηκε, στραπατσαρίστηκε λιγάκι (ενώ απ΄έξω είχε αυτοκόλλητο για fragile!!), ο ένας φακός γρατσουνίστηκε σε ένα σημείο. Λέτε να υπάρχει πρόβλημα με την απόδοση του φακού στην ακτινοβολία? Να του στείλω και εγώ e-mail? :|

Και κάτι άλλο (εσείς που ξέρετε τα πολλά και ο νους σας κατεβάζει :wink:). Θέλω να αγοράσω ένα set κατσαρόλες : http://www.amazon.co.uk/Tefal-Expert-Cookware-Set-Piece/dp/B001PMNDGU/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1298887941&sr=1-1 για να μαγειρεύω και να ζεσταίνω για το μπέμπη. Ψάχνοντας περισσότερες λεπτομέρειες βρήκα ότι δεν κάνουν για induction cooking. Δηλαδή δεν κάνει για κεραμικές εστίες που έχει η κουζίνα μου? Καλά κατάλαβα? Υπάρχει διαφορά μεταξύ induction cooking και glass ceramic cooking?

Ευχαριστώ που μου ανοίξατε τα μάτια.

Καλαμάρι χαιρετισμούς στην πατρίδα μου ;). Κρύο πολύ?

 

line_m122_beg_40_time_1272600000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο σαιτ υπηρεσιών μου έχει κάνει τα νεύρα, ψιλά κορδελάκια.

 

ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΝ, πολύ απλά. Τους στέλνω το ίδιο μύνημα 2-3 φορές και με ρωτάνε αν είναι duplicate και να μην στέλνω μυνήματα πολλές φορές, γιατί μπερδεύονται. Μα καλά δεν τα διαβάζουν προσεκτικά ? Αφήστε που όταν τους ρωτάω τι έγινε με την παραγγελία, μου απαντούν να μην τους ενοχλώ και θα μου 'μυνήσουν' εκείνοι όταν υπάρχει κάτι νεότερο.

 

Μου τα έχουν κάνει θάλασσα με την παραγγελία που τους είπα να κάνουν από το VERDBAUDET, εντάξει και αυτοί οι τελευταίοι πρέπει να είναι λίγο κάπως με τις παραγγελίες, αλλά και το MUM δεν τους ρωτάει όταν βλέπει ότι αργούν ?

 

Επειδή ρούμπωσα να περιμένω τους είπα την Παρασκευή να μου στείλουν ότι έχει φθάσει και βλέπουμε για τα υπόλοιπα. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Και εγώ έχω προπληρώσει τα μεταφορικά αλλά βρε παιδί μου, μια επιβεβαίωση ότι λάβαμε το μύνημά σας, τα στέλνουμε, η χρέωση είναι τόσο, υπάρχει ή όχι διαφορά που πρέπει να καταβάλετε, κάτι δεν έπρεπε να στέλνουν ?

 

Πριζώθηκα τώρα, πάω να τους στείλω νέο πιεστικό μύνημα.

ναι την ειχα διαβασει τη δημοσιευση σου.

 

Εχεις δικιο!

 

Αργουν να απαντησουν στα emails δεν εχουν καλο συντονισμο.

Προς το παρον εχω πληρωσει ετησια συνδρομη οποτε θα την εξαντλησω.

 

Ελπιζω να βρεθει αλλη εταιρεια με καλυτερη εξυπηρετηση στις ιδιες τιμες και παροχες και θα παω ευχαριστως.

Ομως δεν εχω ακομα βρει.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

ναι την ειχα διαβασει τη δημοσιευση σου.

 

Εχεις δικιο!

 

Αργουν να απαντησουν στα emails δεν εχουν καλο συντονισμο.

Προς το παρον εχω πληρωσει ετησια συνδρομη οποτε θα την εξαντλησω.

 

Ελπιζω να βρεθει αλλη εταιρεια με καλυτερη εξυπηρετηση στις ιδιες τιμες και παροχες και θα παω ευχαριστως.

Ομως δεν εχω ακομα βρει.

 

Έτσι και εγώ, ετήσια, γιατί συνέφερε, 50 για 12 μήνες αντί 120. Υπομονή, εγώ έχω άλλους 11 μήνες ακόμα ........

 

Αν βρεθεί κάτι καλύτερο, και εγώ μέσα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ρθε παραγγελια απο το http://www.gabi.gr ευγενεστατη, στην ωρα τους και μου φερανε και δειγματα δωρεαν! Ηταν η ακυρωση της http://www.ecobaby.gr και τα πηρα απο την γκαμπι, ιδια τιμη και πολυ καλυτερη εξυπηρετηση! Καλαμαρακι θα σου στειλω πμ να τη βαλεις στη λιστα για οικολογικα προιοντα για μωρα. Το περιεργο ειναι οτι ενω ειχε πει οτι θα ειναι 5 ευρω τα μεταφορικα δεν μου τα χρεωσε.....δεν ξερω γιατι, ισως σαν δωρο για την πρωτη φορα!

YAU0p2.png
Link to comment
Share on other sites

και ξανά η απάντηση είναι θεωρητική εξαρτάται από πολλά πράγματα και εφόσον το σιτε ακόμα δεν είναι δοκιμασμένο δεν μπορώ να σου απαντήσω

ευχαριστώ :D θα δω τι θα κάνω,

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

 

Και κάτι άλλο (εσείς που ξέρετε τα πολλά και ο νους σας κατεβάζει :wink:). Θέλω να αγοράσω ένα set κατσαρόλες : http://www.amazon.co.uk/Tefal-Expert-Cookware-Set-Piece/dp/B001PMNDGU/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1298887941&sr=1-1 για να μαγειρεύω και να ζεσταίνω για το μπέμπη. Ψάχνοντας περισσότερες λεπτομέρειες βρήκα ότι δεν κάνουν για induction cooking. Δηλαδή δεν κάνει για κεραμικές εστίες που έχει η κουζίνα μου? Καλά κατάλαβα? Υπάρχει διαφορά μεταξύ induction cooking και glass ceramic cooking?

Ευχαριστώ που μου ανοίξατε τα μάτια.

Καλαμάρι χαιρετισμούς στην πατρίδα μου ;). Κρύο πολύ?

 

 

glass ceramic ειναι οι κλασσικες κεραμικες εστιες..

induction cooking ειναι το μαγειρεμα σε επαγωγικες εστιες!!

Αν η εστιες σου λοιπον ειναι απλες κεραμικες κανενα προβλημα!!

Link to comment
Share on other sites

παρεμπιπτόντως μολις ηρθαν με ACS απο ΜyUkMail.

Εν τω μεταξυ παω να κραξω την απαραδεκτη που μου εστειλε δυο δεξια παπουτσια απο ebay

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα και πηρα sudocrem, κρεμες προσωπου και αφρολουτρο του μπεμπυ απο το Pharmacy4U.

Οχι απο το eshop, απο το κανονικο μαγαζι. Τις ιδιες τιμες εχει φυσικα. Πληρωσα 40 ευρω, ενω αλλου θα πληρωνα καμια 50ρια +

 

Μιλαμε ο τυπος μαζευε τα 50ευρω με χερια και με ποδια. Χαμος γινοταν μεσα! Και ολοι επαιρναν μαζικα. Δλδ, 3-3 τις κρεμες,

3-3 τα σαμπουαν. Εκτος οι παραγγελιες που εφευγαν με τις κουτες για αποστολες. Και αν δειτε το μαγαζι...μια τρυπα τοση δα!

 

Ειναι επιχειρηματικο μυαλο ο ανθρωπος! Θα παει μπροστα! (καλα, εχει ηδη παει...αλλα λεμε τωρα)

 

Και για οσες πατρινιες ενδιαφερονται, η αποστολη στη Πατρα ειναι δωρεαν. Την επομενη φορα, θα τα παραγγειλω ονλαιν, γιατι μου πεφτει λιγο μακρυα το φαρμακειο.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Παρέλαβα τα baby banz μας από http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290349162880&var=590000079504&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Καμιά άλλη παρέλαβε; Είμαι πολύ προβληματισμένη, φαίνονται φορεμένα...ο σκελετός μπροστά, είναι σαν συρμένος και γρατσουνισμένος...τι να κάνω; :(

 

Με συμφέρει να τα στείλω πίσω;

 

Ελα κουκλι, και εγω απο εκει πηρα ρε....

ηρθαν στο κουτακι με τις ετικέτες τους πανω ολα μια χαρα αγρατζουνιστα

Να τα στειλεις , το πολυ 5-6ευρω θα σου παρουν και να του πεις να στα γυρισει τα μεταφορικα πισω

σμουτσ λατρεια

 

Καλαμάρι χαιρετισμούς στην πατρίδα μου ;). Κρύο πολύ?

 

 

αχχ πονεμενη ιστορια....κρυο πολυ με μειον -2 φευγω και γυρναω στις δυομιση με 3 βαθμους...κάυσωνας!!

 

 

παρεμπιπτόντως μολις ηρθαν με ACS απο ΜyUkMail.

Εν τω μεταξυ παω να κραξω την απαραδεκτη που μου εστειλε δυο δεξια παπουτσια απο ebay

 

χαχαχα μα την χαζη κράξε κράξε!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ελα κουκλι, και εγω απο εκει πηρα ρε....

ηρθαν στο κουτακι με τις ετικέτες τους πανω ολα μια χαρα αγρατζουνιστα

Να τα στειλεις , το πολυ 5-6ευρω θα σου παρουν και να του πεις να στα γυρισει τα μεταφορικα πισω

σμουτσ λατρεια

 

γεια σου μωρό μου! του έστειλα μαιλ και αναμένω! μωρέ μια χαρά πακεταρισμένα ήταν με τα ταμπελάκια τους, στο κουτάκι τους, αυτό μέσα στη θήκη που αγόρασα...σούπερ σου λέω!

τεσπά θα δούμε...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρελαβα απο ioffer....οι τσαντες τελειες!!!Δυστυχως ομως τα γυαλια που τα ηθελα μονο και μονο για να αλλαξω βραχιονα στα γνησια.....εστειλε αλλα αντι αλλων....σκεφτομαι τι να κανω ,του στειλα μνμ,να το καταγγειλω στο πειπαλ η οχι,16 εβρω στοιχισαν....

 

καλησπερα φλορα! σκεφτομαι κ εγω να αγορασω τσαντα απο κει. απο ποιον πωλητη τισ πηρες? καλη ποιοτητα? φαινονται ότι είναι απομίμηση?

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καταδέχθηκε να μου απαντήσει το αγαπητό MUM !!! Αν και με αρκετό σκεπτικισμό, να μην πω ειρωνία.

 

Η παραγγελία μου λέει έφυγε την Παρασκευή, όπως τους είπα, και θα κάνει λέει 5 ημέρες για να έρθει. Δεν μου ζήτησαν παραπάνω χρήματα για την αποστολή, γεγονός εξαιρετικά περίεργο, αφού περιέχει 9 τζαμπο πακς παμπερς νο5, δύο 9δες μωρομάντηλα και διάφορα άλλα πράγματα, όχι αξιόλογου όγκου και βάρους όμως. Μάλλον δεν θα τους ξαναρωτήσω τίποτα, μέχρι να παραλάβω, τουμπεκί ψιλοκομμένο δηλαδή, μην θυμηθούν τι πήρα !!!

 

Το μόνο που με ανησυχεί και στο οποίο δεν απαντούν με σαφήνεια, είναι λέει, μια παραγγελία μου που ακυρώθηκε. Μην είναι η πρώτη από το VERTBAUDET, μην είναι μια παραγγελία από το LEGUIDESANTE ? Γι'αυτό το τελευταίο, δεν σκέφθηκα ότι μπορεί να είναι από τα είδη που δεν αναλαμβάνουν και έβαλα την παραγγελία, σαν την χαζή ξανθιά που σβήνει το λάθος στον υπολογιστή με μπλάνκο.... Αν είναι αυτή η παραγγελία, ίσως να μπορεί να κάνει η κοπέλα που είπε η mariahn, αναμένω, προσεύχομαι και ελπίζω.

 

Katinaki μου, άμα θες την επόμενη φορά, να παραγγείλεις στην διεύθυνσή μου, τώρα ξέρω και τον δρόμο, θα στα φέρω εγώ !!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καταδέχθηκε να μου απαντήσει το αγαπητό MUM !!! Αν και με αρκετό σκεπτικισμό, να μην πω ειρωνία.

 

Η παραγγελία μου λέει έφυγε την Παρασκευή, όπως τους είπα, και θα κάνει λέει 5 ημέρες για να έρθει. Δεν μου ζήτησαν παραπάνω χρήματα για την αποστολή, γεγονός εξαιρετικά περίεργο, αφού περιέχει 9 τζαμπο πακς παμπερς νο5, δύο 9δες μωρομάντηλα και διάφορα άλλα πράγματα, όχι αξιόλογου όγκου και βάρους όμως. Μάλλον δεν θα τους ξαναρωτήσω τίποτα, μέχρι να παραλάβω, τουμπεκί ψιλοκομμένο δηλαδή, μην θυμηθούν τι πήρα !!!

 

Το μόνο που με ανησυχεί και στο οποίο δεν απαντούν με σαφήνεια, είναι λέει, μια παραγγελία μου που ακυρώθηκε. Μην είναι η πρώτη από το VERTBAUDET, μην είναι μια παραγγελία από το LEGUIDESANTE ? Γι'αυτό το τελευταίο, δεν σκέφθηκα ότι μπορεί να είναι από τα είδη που δεν αναλαμβάνουν και έβαλα την παραγγελία, σαν την χαζή ξανθιά που σβήνει το λάθος στον υπολογιστή με μπλάνκο.... Αν είναι αυτή η παραγγελία, ίσως να μπορεί να κάνει η κοπέλα που είπε η mariahn, αναμένω, προσεύχομαι και ελπίζω.

 

Katinaki μου, άμα θες την επόμενη φορά, να παραγγείλεις στην διεύθυνσή μου, τώρα ξέρω και τον δρόμο, θα στα φέρω εγώ !!!!!!!!!!

 

καλααααααα σου πηρε!

 

Ας ελπισουμε οτι το Katinaki οτι θα προσπερασει τη δημοσιευση σου και δεν θα διαβασει τι πηρες και τι μεταφορικα σου πηραν.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

καλααααααα σου πηρε!

 

Ας ελπισουμε οτι το Katinaki οτι θα προσπερασει τη δημοσιευση σου και δεν θα διαβασει τι πηρες και τι μεταφορικα σου πηραν.

 

Όχι μωρέ, εγώ το λέω για καλό, αλήθεια.

 

Παρεπιμπτόντως, αν κάποια μένει Πειραιά ή Παιανία, ή κάπου κοντά σε αυτά, και θέλει MUM, ευχαρίστως να εξυπηρετήσω. Ο συνάδελφός μου, που παρήγγειλε τα 3 τζαμπο πακς και την 1 9άδα μωρομάντιλα, παρήγγειλε ο ίδιος με την πιστωτική του από το αμαζον και έβαλε διεύθυνση την δική μου, του MUM. Τους ενημέρωσα και δεν είχαν καμιά αντίρρηση, ζήτησαν μόνο τα σκαναρισμένα του στοιχεία (ταυτότητα και λογαριασμό). Δεν θέλω να παρασύρω κάποια κοπέλα με τον ενθουσιασμό μου αλλά πραγματικά δεν έχω πρόβλημα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Όχι μωρέ, εγώ το λέω για καλό, αλήθεια.

 

Παρεπιμπτόντως, αν κάποια μένει Πειραιά ή Παιανία, ή κάπου κοντά σε αυτά, και θέλει MUM, ευχαρίστως να εξυπηρετήσω. Ο συνάδελφός μου, που παρήγγειλε τα 3 τζαμπο πακς και την 1 9άδα μωρομάντιλα, παρήγγειλε ο ίδιος με την πιστωτική του από το αμαζον και έβαλε διεύθυνση την δική μου, του MUM. Τους ενημέρωσα και δεν είχαν καμιά αντίρρηση, ζήτησαν μόνο τα σκαναρισμένα του στοιχεία (ταυτότητα και λογαριασμό). Δεν θέλω να παρασύρω κάποια κοπέλα με τον ενθουσιασμό μου αλλά πραγματικά δεν έχω πρόβλημα.

 

το ξερω καλο μου(χιουμορ κανω)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

πολλά θεματα ρε κοριτσια με το ukmail.μου αρεσει που λεγαμε για την salopeta!μια χαρα η κοπέλα!εμενα παντως στην τελευταια παραγγελια που ηθελα να κανω πριν τα Χριστουγεννα επειδη οπως εμαθα εκ των υστερων τα παιδικα στην Αγγλια φευγουν εν ριπη οφθαλμου τα Χριστουγεννα, όποτε της εστελνα λιστα μεχρι να τα παραγγείλει ειχαν φυγει τα μισα, με πήρε τηλέφωνο ενα βραδυ και καναμε μαζι την παραγγελια εκεινη την ωρα!μιαμιση ωρα μιλουσαμε,αν εξαιρεσω εκεινη την ατυχη πείοδο του σεπτεμβριου απο τοτε ηταν αψογη!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φλορα! σκεφτομαι κ εγω να αγορασω τσαντα απο κει. απο ποιον πωλητη τισ πηρες? καλη ποιοτητα? φαινονται ότι είναι απομίμηση?

καλη ποιοτητα,ναι....οχι δεν φαινονται οτι ειναι απομιμηση τουλαχιστον εγω δεν μπορω να τις ξεχωρισω....ο πωλητης ειναι αυτος...

 

http://www.ioffer.com/i/new-givenchy-large-size-nightingale-tote-shoulder-bag-143784843

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να γραφτω στο ebay και ενω εχω βαλει οτι ειμαι απο ελλαδα μου ζηταει να γβαλω απο ποια κομητεια ειμαι αλλιως δεν προχωραει...τι κανω λαθος??

το βρηκα σορυ:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...