Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια χρειάζομαι τη βοήθειά σας για αγορά eye patch:(

Δυστυχώς η κατάσταση με το ματάκι του μικρού μου απαιτεί θεραπεία με κάλυψη:(

Αγόρασα από το φαρμακείο ortopad της εταιρείας master aid...αλλά επειδή θα ακολουθήσουμε τη θεραπεία για πάρα πολύ καιρό ψάχνω στο διαδίκτυο για να αγοράσω σε συμφέρουσα τιμή μεγάλη ποσότητα.

Αν κάτι έχει πάρει το μάτι σας θα μπορούσατε να μου πείτε...

λοιπόν αυτό έχει 60 τεμ και κάνει 24,43 ευρώ με τα μεταφορικά http://cgi.ebay.co.uk/OPTICLUDE-BOYS-GIRLS-ORTHOPTIC-EYE-60-PATCHES-MINI-/200430474915?pt=UK_Health_Beauty_VisionGlasses_Lenses_SM&hash=item2eaa9656a3 είναι όμως Ισπανία με καλό feedback δεν είμαι σίγουρη για το μέγεθος όμως ρίξτου μια ματιά δυστυχώς ότι βρήκα σε μαγαζιά δεν συμφέρουν

 

edit τήν ίδια μάρκα έχει και το άμαζον δυστυχώς ειναι out of stock http://www.amazon.co.uk/Opticlude-Orthoptic-Junior-Patches-Coloured/dp/B004NID25A/ref=sr_1_4?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=drugstore&ie=UTF8&qid=1298827538&sr=1-4 ρίχνε μια ματιά όμως μπορεί να φέρει σύντομα

 

γρήγορα περαστικά στο μπουμπουκι σου !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βάζω παραγγελία στο littlewoods και μου βγάζει μεταφορικά 10,00λίρες...

 

Μου κάνει εντύπωση γιατί εμένα μου έβγαλε 5 ευρώ. Μήπως δεν πάς στο www.littlewoodseurope.com αλλά στο http://www.littlewoods.co.uk/?

 

Διαλείπων στραβισμό στο αριστερό ματάκι:( και δυστυχώς χειροτερεύει το κάνει όλο και πιο συχνά...φοβάμαι ότι θα γίνει μόνιμο το πρόβλημα:(

 

Περαστικά σας κορίτσι.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση γιατί εμένα μου έβγαλε 5 ευρώ. Μήπως δεν πάς στο www.littlewoodseurope.com αλλά στο http://www.littlewoods.co.uk/?

 

 

 

Περαστικά σας κορίτσι.

 

Όχι καλέ, το littlewoods.co.uk δεν στέλνει Ελλάδα έτσι και αλλιώς. Στο σωστό πήγα απλά υπάρχει θέμα με το σύστημά τους σήμερα. Έτσι μου έδωσαν να καταλάβω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

δε μας λες και το site βρε κορίτσι.????? δεν θα τα πάρουμε όλα το υπόσχομαι....

 

Mακαρι να τα παιρναμε ολα! Δεν στελνει Ελλαδα ομως. Αν καμια κοπελα μπορει να βρει λυση με την καρτα προσφερομαι να της φερω καποια πραγματα! :D

 

Παρε μια γευση:

 

https://www.bonton.com/shop/kids/girls-sizes-7-16/dresswear/rare-editions-girls-2t-16-puff-sleeve-velvet-dress-green_316106.html

 

https://www.bonton.com/shop/women/r-m-richards-sleeveless-u-neck-dress-black-silver_342994.html

 

https://www.bonton.com/shop/kids/puma-girls-2t-6x-purple-2-pc-french-terry-set_332898.html

 

Και αφαιρουμε 20% και δωρεαν μεταφορικα!!!

 

Εdit: Μολις ειδα οτι εξαντληθηκε και η puma η φορμιτσα. 13 δολλαρια ειχε και με το 20% πηγαινε στα 10.4!!!

 

ΕΡΩΤΗΣΗ???

 

Ενω δεχεται τα στοιχεια της καρτας οταν ζηταει κωδικο ασφαλειας δεν παιρνει τον τριψηφιο αριθμο που εχει πισω ή καρτα. Μηπως εννοει κατι αλλο; Βλεπω οτι δεχεται 4 ψηφια.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν αυτό έχει 60 τεμ και κάνει 24,43 ευρώ με τα μεταφορικά http://cgi.ebay.co.uk/OPTICLUDE-BOYS-GIRLS-ORTHOPTIC-EYE-60-PATCHES-MINI-/200430474915?pt=UK_Health_Beauty_VisionGlasses_Lenses_SM&hash=item2eaa9656a3 είναι όμως Ισπανία με καλό feedback δεν είμαι σίγουρη για το μέγεθος όμως ρίξτου μια ματιά δυστυχώς ότι βρήκα σε μαγαζιά δεν συμφέρουν

 

edit τήν ίδια μάρκα έχει και το άμαζον δυστυχώς ειναι out of stock http://www.amazon.co.uk/Opticlude-Orthoptic-Junior-Patches-Coloured/dp/B004NID25A/ref=sr_1_4?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=drugstore&ie=UTF8&qid=1298827538&sr=1-4 ρίχνε μια ματιά όμως μπορεί να φέρει σύντομα

 

γρήγορα περαστικά στο μπουμπουκι σου !!

 

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ...και για τις ευχές όλες σας.

Έψαχνα κι εγώ στο αμαζόν αλλά δεν μπορούσα να τα βρω:(...από την στεναχώρια μου φαίνεται στραβώθηκα:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mακαρι να τα παιρναμε ολα! Δεν στελνει Ελλαδα ομως. Αν καμια κοπελα μπορει να βρει λυση με την καρτα προσφερομαι να της φερω καποια πραγματα! :D

 

Παρε μια γευση:

 

https://www.bonton.com/shop/kids/girls-sizes-7-16/dresswear/rare-editions-girls-2t-16-puff-sleeve-velvet-dress-green_316106.html

 

https://www.bonton.com/shop/women/r-m-richards-sleeveless-u-neck-dress-black-silver_342994.html

 

https://www.bonton.com/shop/kids/puma-girls-2t-6x-purple-2-pc-french-terry-set_332898.html

 

Και αφαιρουμε 20% και δωρεαν μεταφορικα!!!

 

Εdit: Μολις ειδα οτι εξαντληθηκε και η puma η φορμιτσα. 13 δολλαρια ειχε και με το 20% πηγαινε στα 10.4!!!

 

ΕΡΩΤΗΣΗ???

 

Ενω δεχεται τα στοιχεια της καρτας οταν ζηταει κωδικο ασφαλειας δεν παιρνει τον τριψηφιο αριθμο που εχει πισω ή καρτα. Μηπως εννοει κατι αλλο; Βλεπω οτι δεχεται 4 ψηφια.

 

Κρίμα και άδικο !!!!!!!!!!!

 

Έχει υπέροχα πράγματα, και ιδιαίτερα, φόρμες που δεν βρίσκω εύκολα.

 

ΚΡΙΜΑ.......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρειάζομαι τη βοήθειά σας για αγορά eye patch:(

Δυστυχώς η κατάσταση με το ματάκι του μικρού μου απαιτεί θεραπεία με κάλυψη:(

Αγόρασα από το φαρμακείο ortopad της εταιρείας master aid...αλλά επειδή θα ακολουθήσουμε τη θεραπεία για πάρα πολύ καιρό ψάχνω στο διαδίκτυο για να αγοράσω σε συμφέρουσα τιμή μεγάλη ποσότητα.

Αν κάτι έχει πάρει το μάτι σας θα μπορούσατε να μου πείτε...

εμεις το ματι μας το "κλεινουμε" εδω και εναμιση χρονο και μας δωσανε και γυαλια το κλεινουμε 3 ωρες καθε μερα και τα opticlude τα ψαχνω εδω και παρα πολυ καιρο αλλα δεν εχω δει κατι συμφερον εγω τα αγοραζω απο το φαρμακειο 12 ευρω...........

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει 2 φορές. Μια χαρά όλα!

 

Ευχαριστώ, θα το κοιτάξω.

 

Από το myshoe.gr έχει παραγγείλει καμμία; Ζαχαρώνω ζευγαράκι για τον μεγάλο μου και νομίζω ότι έχει καλές τιμές.

 

Έχω φωνίσει κι εγώ 3-4 φορές και είμαι ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση, αλλά καθόλου από την ποιότητα.

Παρασύρθηκα από την ευκολία του να πάρω παπούτσια Online και από τις σχετικά καλές τιμές (αν και αυξημένες σε σχέση με όταν πρωτοξεκίνησε), ενώ ήξερα τι θα μου βγουν.

Το καλοκαίρι πήρα 2 ζευγάρια 31 ευρώ και έδωσα 29 στον τσαγκάρη.

Τώρα πήρα κάτι χειμωνιάτικα, σε όχι τόσο χαμηλές τιμές, και άλλο μου ξεκόλλησε, άλλο βρωμάει και ούτε το φόρεσα κι άλλο είναι παντελώς κουραστικό.

Πάντως νομίζω ότι τέτοιες ποιότητες, βρίσκεις σε τέτοιες τιμές και στα μαγαζιά.

 

Αυτά!Πάντως για ελληνικό online shop, κάνει πολύ καλή δουλειά από άποψη αποστολών, ανταπόκρισης και εξυπηρέτησης. Αυτό πρέπει να το ομολογήσω. Να πω επίσης, ότι μου ήρθαν όπως τα περίμενα σε νούμερο, σχέδιο κλπ., καμία έκπληξη!

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βράδι ξενύχτησα ψάχνοντας έξω αλλά δε βρήκα οικονομικά και εκεί που βρήκα οικονομικά, δεν έστελναν Ελλάδα.

Έχεις να προτείνεις κανένα λινκ;

Κοριτσάκι μου, μόνο παπούτσια δεν έχω αγοράσει από e-shop, εκτός από το www.myshoe.gr, για το οποίο σου έγραψα την γνώμη μου. Φοράω 38-39, αναλόγως την φόρμα, οπότε δεν μπορώ να σε διαφωτίσω. Ας σου πουν οι άλλες τσούπρες που έχουν αγοράσει από το εξωτερικό.

mantinop, περαστικά στο μωρό σου!!! Ειλικρινά!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mακαρι να τα παιρναμε ολα! Δεν στελνει Ελλαδα ομως. Αν καμια κοπελα μπορει να βρει λυση με την καρτα προσφερομαι να της φερω καποια πραγματα! :D

 

Παρε μια γευση:

 

https://www.bonton.com/shop/kids/girls-sizes-7-16/dresswear/rare-editions-girls-2t-16-puff-sleeve-velvet-dress-green_316106.html

 

https://www.bonton.com/shop/women/r-m-richards-sleeveless-u-neck-dress-black-silver_342994.html

 

https://www.bonton.com/shop/kids/puma-girls-2t-6x-purple-2-pc-french-terry-set_332898.html

 

Και αφαιρουμε 20% και δωρεαν μεταφορικα!!!

 

Εdit: Μολις ειδα οτι εξαντληθηκε και η puma η φορμιτσα. 13 δολλαρια ειχε και με το 20% πηγαινε στα 10.4!!!

 

ΕΡΩΤΗΣΗ???

 

Ενω δεχεται τα στοιχεια της καρτας οταν ζηταει κωδικο ασφαλειας δεν παιρνει τον τριψηφιο αριθμο που εχει πισω ή καρτα. Μηπως εννοει κατι αλλο; Βλεπω οτι δεχεται 4 ψηφια.

 

φοβερές τιμές... αχ κρίμα μωρέ που δεν καταφέρνεις να ψωνίσεις... μήπως οι αμερικάνικες κάρτες έχουν τετραψήφιο αριθμό??? μπορεί να πώ βλακεία τώρα αλλά μήπως πρέπει να βάλεις και τον προηγούμενο αριθμό? βλέπω ότι η visa μου έχει και άλλους αριθμούς μπροστά... ελπίζω να τα καταφέρεις..

mantinop περαστικά σας να είναι και μην απελπίζεσαι..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι εγω το μονο που δε θα αγοραζα ποτε απο εσοπ ειναι παπουτσια.... ειμαι στο 38.5-39 κι ετσι ειναι ρισκο, ομως ειμαι φαν του myshoe.gr

οι ανθρωποι ειναι πολυ εξυπηρετικοι! μεχρι να βρω το νουμερο μου κ το σχεδιο που να μαρεσει κ ναναι διαθεσιμο γυρισα 2-3 φορες πισω παπουτσια... παρολαυτα παντα οκ στα χρηματα κ στις επιστροφες!!!!!!! τωρα μαλιστα αγορασα κατι φανταστικες δερματινες μποτες με μολις 35 ευρω! αααααααχ μακαρι να μου κανουν!!! στο συγκερκιμενο κομματι ειχε -50% και επειδη εχουν βαλει κ το εξτρα -20% στις μποτες απο 89 ευρω αρχικη τιμη βγηκε 35! μαλιστα την ειχε η κοπελα μπρστα της, ισως ειναι επιστροφη, κ μου τη περιεγραψε ακριβως κ ειπε εινια πολυ μαλακη

κ αλλη φορα που ηθελα παιδικα με εξυπηρετησαν στο πιο νουμερο να διαλεξω κλπ

εγω ειμαι ΄πολυ ευχαριστημενη! για ελληνικο εσοπ, ειναι πολυυυυ καλοι!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις γνώμες αναφορικά με το myshoe.gr Μάλλον θα το τολμήσω, αφού το ένα ζευγάρι είναι και επώνυμο.

 

@mantinop περαστικά στο αγγελούδι σου.

 

@goofy Η υπογραφή σου είναι μεγάλη αλήθεια.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

maanton τωρα ειδα οτι θες μπενετον παππουτσακια!!!! δεν το συζητω παρτα... οτιδηπτε επωνυμο ερχεται στο κουτι του κ βασικα δεν εχει καμια σχεση με το myshoe προφανως... εγω πηρα στη μικρη μου fisher price παππουτσακια κ ειναι κανονικα στο κουτι τους.....

κ αυτα που πηρα τωρα για μενα ειναι της εταιρειας mega scarpa....

μερικες φορες οντως ο,τι πληρωνεις παιρνεις αλλα σε τετοια σαιτ θελει ψαξιμο! εχει καλες προσφορες, αρκει να πετυχεις "καλο" κομματι...

 

 

ΥΓ αγαπημενο καλαμαριδιον εχεις μνημη ελεφαντα χαχαχαχαχαχαχα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω μάθει τόσα πολλά για αγορές στο internet από αυτά που διαβάζω εδώ, που πείστηκα και είπα να δοκιμάσω και εγώ...Έλα που για κάποιο λόγο δεν δέχεται την κάρτα μου!Μήπως μπορείται να με βοηθήσετε?Προσπάθησα να ψωνίσω με ΕΘΝΟCASH PLUS και ενώ σίγουρα βάζω τον σωστό αριθμό κάρτας μου βγάζει μήνυμα ότι δεν έχω βάλει σωστό αριθμό κάρτας!Ούτε paypal μπόρεσα να δημιουργήσω μ'αυτή την κάρτα για κάποιο λόγο.Μου έλεγε κάτι πάλι για τον αριθμό της κάρτας!!Επίσης επειδή η κάρτα μου είναι ΜΑΕSTRO!Εχει κάποια ιδιαιτερότητα αυτού του είδους η κάρτα?Τί κάνω λάθος?Μπορείτε να με βοηθήσετε?

c3uigj8l12ghbm4e.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω μάθει τόσα πολλά για αγορές στο internet από αυτά που διαβάζω εδώ, που πείστηκα και είπα να δοκιμάσω και εγώ...Έλα που για κάποιο λόγο δεν δέχεται την κάρτα μου!Μήπως μπορείται να με βοηθήσετε?Προσπάθησα να ψωνίσω με ΕΘΝΟCASH PLUS και ενώ σίγουρα βάζω τον σωστό αριθμό κάρτας μου βγάζει μήνυμα ότι δεν έχω βάλει σωστό αριθμό κάρτας!Ούτε paypal μπόρεσα να δημιουργήσω μ'αυτή την κάρτα για κάποιο λόγο.Μου έλεγε κάτι πάλι για τον αριθμό της κάρτας!!Επίσης επειδή η κάρτα μου είναι ΜΑΕSTRO!Εχει κάποια ιδιαιτερότητα αυτού του είδους η κάρτα?Τί κάνω λάθος?Μπορείτε να με βοηθήσετε?

 

Νομιζω οτι πρεπει να ειναι VISA Ή MASTER

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

maanton τωρα ειδα οτι θες μπενετον παππουτσακια!!!! δεν το συζητω παρτα... οτιδηπτε επωνυμο ερχεται στο κουτι του κ βασικα δεν εχει καμια σχεση με το myshoe προφανως... εγω πηρα στη μικρη μου fisher price παππουτσακια κ ειναι κανονικα στο κουτι τους.....

κ αυτα που πηρα τωρα για μενα ειναι της εταιρειας mega scarpa....

μερικες φορες οντως ο,τι πληρωνεις παιρνεις αλλα σε τετοια σαιτ θελει ψαξιμο! εχει καλες προσφορες, αρκει να πετυχεις "καλο" κομματι...

 

 

ΥΓ αγαπημενο καλαμαριδιον εχεις μνημη ελεφαντα χαχαχαχαχαχαχα

 

 

Συμφωνώ, και γω για τη μικρή μου της αγόρασα κάτι μπότες σουέντ μπένετον και είναι καταπληκτικές. Δερμάτινες, ανατομικές όλα μιλάμε. Στα γυναικεία όμως είμαι δυσαρεστημένη

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια παρηγγειλα μια στολη για τον κανακαρη μου απο ebay στις 14/02, εγινε despatced την επομενη αλλα εγω δεν εχω λαβει τιποτις...εντωμεταξυ τα μτφ ηταν και 13λιρες αλλα επειδη τη στολη την πληρωσα 1 λιρα ειπα οκ! Της εστειλα mail μπας κι εχει κανα tracking no (που με αυτα τα μτφ το καλο που της θελω να εχει!!!)...αν μου πει οτι δεν εχει τι κανω?????

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω μάθει τόσα πολλά για αγορές στο internet από αυτά που διαβάζω εδώ, που πείστηκα και είπα να δοκιμάσω και εγώ...Έλα που για κάποιο λόγο δεν δέχεται την κάρτα μου!Μήπως μπορείται να με βοηθήσετε?Προσπάθησα να ψωνίσω με ΕΘΝΟCASH PLUS και ενώ σίγουρα βάζω τον σωστό αριθμό κάρτας μου βγάζει μήνυμα ότι δεν έχω βάλει σωστό αριθμό κάρτας!Ούτε paypal μπόρεσα να δημιουργήσω μ'αυτή την κάρτα για κάποιο λόγο.Μου έλεγε κάτι πάλι για τον αριθμό της κάρτας!!Επίσης επειδή η κάρτα μου είναι ΜΑΕSTRO!Εχει κάποια ιδιαιτερότητα αυτού του είδους η κάρτα?Τί κάνω λάθος?Μπορείτε να με βοηθήσετε?

καλημέρα vassoulaki

δυστυχώς με την εθνοκας δεν μπορείς να ψωνίσεις από το ιντερνετ είχα ρωτήσει πολύυυυυυυυυυυ παλιά και δεν.... (η συγκεκριμένη κάρτα δεν ζητάει πιν για να την χρεώσεις σε αγορά που κάνεις από κάποιο κατάστημα?? ) για να το επιβεβαιώσεις πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών της κάρτας σου.

Θα πρέπει να έχεις πιστωτική κάρτα η συγκεκριμένη είναι χρεωστική κάνει ανάληψή κατά την συναλλαγή (και αυτό ακόμα και αν το δέχεται ένα σιτε δεν τον θές πίστεψέ με):wink::wink:

 

Πήγαινε σε ένα κατάστημα της επιλογής σου και βγάλε μία prepaid κάρτα που να είναι VISA

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να έχεις πιστωτική κάρτα η συγκεκριμένη είναι χρεωστική κάνει ανάληψή κατά την συναλλαγή (και αυτό ακόμα και αν το δέχεται ένα σιτε δεν τον θές πίστεψέ με):wink::wink:

 

Πήγαινε σε ένα κατάστημα της επιλογής σου και βγάλε μία prepaid κάρτα που να είναι VISA

 

Καλημέρα. Να σε ρωτήσω κάτι: Αν συνδέσω την πιστωτική μου με paypal θεωρείς ότι θα είναι ασφαλής; ή καλύτερα να βγάλω μία άλλη κάρτα προπληρωμένη; Θέλω να κάνω κάτι αγορές μεσω ebay και διστάζω με την πιστωτική μου αλλά δεν έχω και χρόνο να πάω σε τράπεζα να βγάλω άλλη. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

 

ΕΡΩΤΗΣΗ???

 

Ενω δεχεται τα στοιχεια της καρτας οταν ζηταει κωδικο ασφαλειας δεν παιρνει τον τριψηφιο αριθμο που εχει πισω ή καρτα. Μηπως εννοει κατι αλλο; Βλεπω οτι δεχεται 4 ψηφια.

 

Επειδή μου έτυχε μία φορά ίσως να συμβαίνει το ίδιο. Μου είχαν ζητήσει 4ψηφιο κωδικό ασφαλείας ο οποίος συνήθως είναι τα 4 τελευταία ψηφία της ταυτότητας. Καλύτερα μίλα και με την τράπεζα σου αν υπάρχει τέτοιος κωδικός ασφαλείας σε εσενα. Εγώ επειδή την κάρτα μου την έχω εδώ και 12 χρόνια δεν το θυμόμουν και έδινα τα 4 ψηφία της ταυτότητας που έχω τώρα με αποτέλεσμα να μη μου τη δέχεται. Μίλησα με την τράπεζα και έτσι το έλυσα το προβλημα. Μπορεί βέβαια να είναι και κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να σε ρωτήσω κάτι: Αν συνδέσω την πιστωτική μου με paypal θεωρείς ότι θα είναι ασφαλής; ή καλύτερα να βγάλω μία άλλη κάρτα προπληρωμένη; Θέλω να κάνω κάτι αγορές μεσω ebay και διστάζω με την πιστωτική μου αλλά δεν έχω και χρόνο να πάω σε τράπεζα να βγάλω άλλη. Ευχαριστώ.

καλημέρα ναι αν θα το συνδέσεις με paypal θα είσαι ασφαλής το paypal δημιουργήθηκε για αυτό ακριβώς τον λόγο από το ebay για να μην φαίνονται τα στοιχεία της κάρτας σε κανένα σημείο της συναλλαγής, μετά άρχισαν να το χρησιμοποιούν και άλλα site για να προσφέρουν επιπρόσθετη ασφάλεια στους πελάτες τους.

 

Προσωπικά χρησιμοποιώ την πιστωτική μου πολλά χρόνια για αγορές μέσω Internet είτε μέσω του paypal είτε χωρίς (αλλά αυτό είναι ένα ρίσκο που παίρνω εγώ και δεν το συνιστώ αν δεν γνωρίζεις πως να ξεχωρίσεις ένα ασφαλές site και τι μπορεί να συμβεί μετά και πως να το αντιμετωπίσεις) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...