Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

από που παραγγέλνετε next?

 

Καλημερα μιαμαμα , εχω ψωνισει απο το εμπευ τα νεξτ, βαλε στην αναζήτηση νεξτ εχει τα απειρα, καποιοι τα πουλανε ακριβα καποιοι σε νορμαλ τιμες

 

καλαμαρι, θα μπορουσες να προσθεσεις στη λιστα σου το www.public.gr...

αγορασα πολυμηχανημα κανον, 20 ευρω πιο φθηνο απο e-shop, ηρθε την επομενη μερα με κουριερ στην πορτα μου ( σε νησι)

 

αν μπορεις επειδη μπορει να το ξεχασω , θυμισε το μου στην επομενη ανανέωση λιστας

 

Γνωριζει καμμια σας αυτη την εταιρια κουριερ DPD express parcel delivery και αν ναι με τη παραλαμβανουμε εδω στο Ελλαντα?

 

Ευχαριστω.

 

Μια φορα που περιμενα απο αυτους , συνεργαζονται με την Ιντεραττικα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γνωριζει καμμια σας αυτη την εταιρια κουριερ DPD express parcel delivery και αν ναι με τη παραλαμβανουμε εδω στο Ελλαντα?

 

Ευχαριστω.

Εχθές παρέλαβα από DPD και μου ήρθε με ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με το που εβαλα την παραγγελια μου ήρθε ενα πρωτο μυνημα οτι ελαβαν την παραγγελια μου και μετα απο λιγη ωρα μου ήρθε μυνημα με την παραγγελια μου αναλυτικά... και εδω και 5 μερες την επεξεργάζονται...γκρρρρρρρρ

 

Μια από τα ίδια! Έκανα την παραγγελία μου 10/2 και ακόμα στην επεξεργασία είναι! Φαντάζομαι όμως ότι όταν τελικά τα στείλουν θα έρθουν γρήγορα, αφού δεν είναι με απλό ταχυδρομείο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο το ebay.co.uk το πήρα .. ο πωλητής λέγεται tongtongng2005 και βρίσκεται στο Χόνγκ Κόνγκ .. το παλτουδάκι είναι αυτό .. http://cgi.ebay.co.uk/i013-10-Fancy-Wedding-Party-Faux-Fur-Coat-Jacket-3-4Y_W0QQitemZ250770108441QQihZ015QQcategoryZ51580QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ht_2471wt_1139

έχει φοβερή επικοινωνία, φοβερό πακετάρισμα και γρήγορη παράδοση !! ;)

 

 

silia29 .. στο http://www.supplyshoes.com/ πώς βγάζεις άκρη ??? δε βλέπω πουθενά τιμές .. :roll: :roll: :roll:

 

 

ο πωλητής είναι ΠΟΛΥ έγκυρος!!! τώρα για ποιότητα δεν ξέρω αλλά εγώ το χαλβαδιάζω εδώ και καιρό !!!!!!! το πολύ πολύ της φοράς ένα φανελάκι βαμβακερό απο μέσα ;)

 

στέλνεις μαιλ τους λες τι θες και σου λενε τιμή

 

επίσης .. ο άντρας μου με έχει πρήξει να του βρώ τα nike millenium .. τα έχει δεί καμια σας στα eshops που βολτάρετε ???

τα βρήκα στο supplyshoes αλλά δεν βλέπω τιμή .. :(

 

επειδή τα πήρα στον αδερφό μου από το παραπάνω site 45 usd.... και είναι ΟΛΟΙΔΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια εταιρια που μπορεις να χρησιμοποιησεις απο Αγγλια για να παραγγειλεις απο καταστηματα που δε στελνουν Ελλαδα με καποιο αντιτιμο φυσικα για λεπτομερειες δες και εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943

dimitrab μου σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες

αλλα να ρωτησω συμφερει;

37 λιρες πολλα δεν ειναι; πχ για να παρω πανες;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε διαβάζετε τίποτα, τι να πω...

Έχουμε πει πως ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν αξίζει ο κόπος ΜΟΝΟ για πάνες. Δεν είναι μόνο οι 37.50 λιρες μεταφορικά, είναι και οι 7 λίρες εγγραφή και οι 10 λίρες μηνιαία συνδρομή. Έτσι, πάμε στα ίδια με Ελλάδα. Η υπηρεσία αυτή είναι χρήσιμοι σε όσους θέλουν να ψωνίσουν πράγματα που δε μπορούν να βρουν εδώ ή που χρυσοπληρώνουν εδώ...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρά!Όλα καλά; Σε 1 κούτα όλα;

Α και μια κοπέλα που ρώταγε για το ταχυδρομείο και τους χρόνους για Αγγλία,να πω ότι παράγγειλα από εμπέι Τετάρτη, το έστειλε Πέμπτη και το πήρα χτες Δευτέρα... αν έλειπα μπορεί και να προλάβαινε να γυρίσει πίσω...μου φαίνεται δύσκολο να λένε ψέμματα οι Άγγλοι με αυτά..λέω εγώ τώρα μπορεί και να κάνω λάθος...

Αλλά εδώ το άμαζον στο φέρνει την άλλη μέρα οπότε...όλα γίνονται!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα έκανα στις 4/2 παραγγελία απο amazon.co.uk μια κανάτα Βrita και 4 φίλτρα! Έγραφε παράδοση με DHL στις 14/02 αλλά χωρίς tracking no. .. Σας έχει τύχει να καθυστερήσει η παραγγελία???

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Ε, συγνώμη αλλά στην Ελλάδα είμαστε, καθυστέρηση μιας ημέρας, δε θεωρείται καθυστέρηση...

Ναι, σε μια κούτα παρέλαβα 14 οικονομικές συσκευασίες παμπερς και κάτι ρουχαλάκια

 

Μόλις παρέλαβα αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260674038872&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_500wt_949

Μέσα σε 7 ημερολογιακές μέρες από Αμερική...

Τέλειο!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα έκανα στις 4/2 παραγγελία απο amazon.co.uk μια κανάτα Βrita και 4 φίλτρα! Έγραφε παράδοση με DHL στις 14/02 αλλά χωρίς tracking no. .. Σας έχει τύχει να καθυστερήσει η παραγγελία???

 

Μην αγχώνεσαι. Από τη στιγμή που είναι με dhl είναι πιθανόν να έχεις και καμία μικρή καθυστέρηση. Κανάτα πήρα και γω από amazon και είναι τέλεια. Είχα πετύχει μαλιστα και μία λαχανί που έβγαζε η brita και τη σέταρα με την υπόλοιπη κουζίνα!!!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι. Από τη στιγμή που είναι με dhl είναι πιθανόν να έχεις και καμία μικρή καθυστέρηση. Κανάτα πήρα και γω από amazon και είναι τέλεια. Είχα πετύχει μαλιστα και μία λαχανί που έβγαζε η brita και τη σέταρα με την υπόλοιπη κουζίνα!!!

 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!!! Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί συνήθως λέει μια ημερομηνία αλλά έρχονται νωρίτερα!!!

Και εγώ την πήρα σε κόκκινο για να ταιριάζει με την κουζίνα!!! :-P:razz::-P

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! Αγόρασα χθες στην κορούλα μου αυτά

http://www.kidsshoes2u.co.uk/Girls_Shoes/Garvalin_123_abc_White_Baby_Shoes

βέβαια μου άρεσαν αρχικά αυτά

http://www.kidsshoes2u.co.uk/Girls_Shoes/Agatha_Ruiz_De_La_Prada_Little_Bee_Girls_Shoes

αλλά επειδή είχαν γύρω στα 10ευρώ φτηνότερα προτίμησα τα πρώτα. Εξάλλου η ποιότητα είναι η ίδια.

Τα μεταφορικά για αγορά μέχρι 50ευρώ είναι 10 λίρες.

όταν παραλάβω θα σας πω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα οι περισσότερες παραγγελίες μου έχουν έρθει πολύ νωρίτερα από τιην πιθανή ημερομηνία παράδοσης, εκτός από μία που έκανα γύρω στα Χριστούγεννα. Μου ήρθε 4 μέρες αργότερα με dhl φυσικά.

 

Επίσης, από τον επόμενο μήνα ξεκινάμε στέρεες και ψάχνω να παραγγείλω κουταλάκια και κανένα πιατάκι για να μπαίνω σιγά σιγά στο κλίμα. Καμία ιδέα?

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα φακούς επαφής από alfalens.gr και έμεινα ευχαριστημένη.

 

Επίσης παρέλαβα και από mandco όπου μου τα έφερε ο ταχυδρόμος σπίτι (!).

Χρυσό το έχουμε κάνει το εν λόγω μαγαζί...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα φακούς επαφής από alfalens.gr και έμεινα ευχαριστημένη.

 

Επίσης παρέλαβα και από mandco όπου μου τα έφερε ο ταχυδρόμος σπίτι (!).

Χρυσό το έχουμε κάνει το εν λόγω μαγαζί...

 

πότε παρήγγειλες mandco???

 

εμένα μάλλον χάθηκαν, καλά εγώ είμαι ιδιαζουσα περίπτωση.....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έκανα παραγγελία από amazon, αναμενόμενη ημερομηνία άφιξης 7/2, δεν ήρθε ακόμη. Την Τετάρτη θα ξαναπάω ταχυδρομείο να το ψάξω. Τι πρέπει να κάνω εάν δεν το βρω και πάλι;

pemOp2.pngjawJp2.png

 

1/12/2012 ... ήρθε και ο μπεμπούλης μας!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έκανα παραγγελία από amazon, αναμενόμενη ημερομηνία άφιξης 7/2, δεν ήρθε ακόμη. Την Τετάρτη θα ξαναπάω ταχυδρομείο να το ψάξω. Τι πρέπει να κάνω εάν δεν το βρω και πάλι;

 

Πριν πας να το ψαξεις...στειλε μειλ στο αμαζον και πες τους το και το....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...