Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

 

κοριτσια εχω παρει απο τα jumbo αυτα που εχεις στο πρωτο link με 5 ευρω. παντως δεν μπορω να πω οτι μας βολεψαν και πολυ, τουλάχιστον αυτα που πηρα εγω. ολο ξεκολλανε οι βεντουζες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εχω παρει απο τα jumbo αυτα που εχεις στο πρωτο link με 5 ευρω. παντως δεν μπορω να πω οτι μας βολεψαν και πολυ, τουλάχιστον αυτα που πηρα εγω. ολο ξεκολλανε οι βεντουζες.

 

δοκίμασες κάτι άλλο ποιο πετυχημένο?αν είναι να μην τα παραγγείλω τζάμπα.

 

Επίσης, θέλω να αγοράσω κανένα cd με νανουρίσματα -ορχηστρικά κατά προτίμηση. Έχει καμία μανούλα καμία ιδέα?Ακούω στο amazon τα samples και τα περισσότερα ή είναι στα αγγλικά ή οι εκτελέσεις τους είναι ψιλομούφα.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

τελικα ηταν απλουστερο αποτι νομιζαμε (σοφακι) ειναι μηνιαιο το λιμιτ των 5 συσκευασιων και ετσι καθε μηνα μπορεις να παιρνεις 5.... ευτυχως που ρωτησα τελικα! τωρα θα ξερω να παραγγελνω πιο "σωστα"

επισης απο αυτα που μου λεει καταλαβαινω οτι καπου στο σαιτ τους ανγραφεται αυτο το οριο... τωρα που το λεει δε ξερω....... κ προφανως ισχυει και για αλλα προιοντα κατι αντιστοιχο, προφανως για να αποφυγουν μεταπωλησεις των προιοντων...... δε μπορω να σκεφτω αλλο λογο.....

 

Ok, νομίζω οτι 45 πακέτα μωρομάντηλα μας φτάνουν για κάθε μήνα!

Link to comment
Share on other sites

Ok, νομίζω οτι 45 πακέτα μωρομάντηλα μας φτάνουν για κάθε μήνα!

 

 

τι λετε ρε κοριτσια ???? χρησιμοποιειται τοσα πολλα μωρομαντιλα???εμενα 2-3 πακετα το μηνα και μου μενουν κιολας , μου φτανουν...

 

τυχαια βρηκα αυτο http://www.offerland.gr/ εχει καμια σας ιδεεα τι παιζει εκει?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια βοηθεια . Βρηκα κατι παπουτσια (απο αμαζον) και θελω να τα παραγγειλω και οταν παω να επιλεξω το νουμερο για να τα βαλω στο καλαθι μου βγαζει error on page. Τι φταιει ? Σε ολα τα παπουτσια που δοκιμασα το κανει.

 

ολα οκ ο γιοκας μου κατι ειχε πατησει.

Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε κοριτσια ???? χρησιμοποιειται τοσα πολλα μωρομαντιλα???εμενα 2-3 πακετα το μηνα και μου μενουν κιολας , μου φτανουν...

 

καλα αμα μας απογορευεις.....

 

Ok, νομίζω οτι 45 πακέτα μωρομάντηλα μας φτάνουν για κάθε μήνα!

 

καλα ειναι... ισα ισα νομιζω θα μου φτασουν....... :) οχι οκ οκ ειναι καλη ποσοτητα!

επισης θεμα ειναι οτι δεν εχουν παντα ιδια τιμη....... ανεβοκατεβαινει.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλά μόλις μου ήρθαν τα πυρεξάκια μου... Από 24/2 που τα περίμενα, μου ήρθαν σήμερα με UPS και μάλιστα έπεσαν και στην κατάλληλη στιγμή... έχω γενεθλιάκια σήμερα...χε, χε, χε!!! Άντε πάω να τα ανοίξω να τα δω...

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μόλις παρέλαβα! Έφυγαν από Αγγλία την Τετάρτη, με απλό ταχυδρομείο και σήμερα ήρθαν.

Όλα σε πολύ καλή συσκευασία και μια χαρά.....

Για όσες θέλουν να παραγγείλουν, προχωρήστε!!

 

Ααα πολύ χάρηκα!!! Μια ανησυχία την είχα!! Αναμένω και εγώ!

Με γειες τα πραγματάκια σου:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααα σε ολες σας ηρθαν νωριτερα τα πυρεξακια!!!!!!! δε παιζωωωωωωωωω

αλλα εγω εβαλα και 2 κουτες μωρομαντηλα μαζι και ενα παιχνιδακι και τα στελνουν με dhl.......... αρα ελτα θα καταληξουν............ την αλλη βδομαδα θα τα εχω λογικα!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια για βοηθήστεμε γιατι απο μετάφραση δεν βγάζω άκρη!!!!αυτό περιέχει και το καθησματάκι αυτοκινήτου?

http://www.babyonlineshop.de/frame.php?prodid=1005190202&groupid=

 

Απ' ότι καταλαβαίνω το περιλαμβάνει...

"Lieferumfang des STOKKE® XPLORY® mit Babyaufsatz

Chassis mit Sitz, Verdeck mit Blendschutz, Inlay, Rückenabdeckung,5-Punkt-Sicherheitsgurt, Gurtpolster, Bezug f. Sicherheitsbügel, Babyeinlage, Moskitonetz +Regenschutz für Sitz, Einkaufstasche, Babyschale, incl.Inlay, Matratze, Cover, Regenschutz für Babyschale"

 

όπου Babyschale υποτίθεται είναι το καθισματάκι αυτοκινήτου... όμως γιατί μετά σου δίνει επιλογή να αγοράσεις adapter για καθισματάκι maxi cosy? Από την άλλη δεν έχει επιλογή να πάρεις το Stokke Babyschale

izi Sleep by Babysafe που είναι το καθισματάκι αυτοκινήτου του...:confused: Εγώ στη θέση σου θα τους ρωτούσα με ένα e-mail πάντως, γιατί είναι κάπως μπερδεμένο (και τα γερμανικά μου είναι πολύ καλά...:D) και δε λέει να το ρισκάρεις... Πάντως τα μεταφορικά του site είναι πολύ ψηλά!!! Τα πήγαν 139 ευρώ!!! Όταν είχα παραγγείλει εγώ ήταν 90 ευρώ και πάλι πολύ υψηλά!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια για βοηθήστεμε γιατι απο μετάφραση δεν βγάζω άκρη!!!!αυτό περιέχει και το καθησματάκι αυτοκινήτου?

http://www.babyonlineshop.de/frame.php?prodid=1005190202&groupid=

 

Δεν μπορω να σε βοηθησω,αλλα ειδες τα εξοδα αποστολης.

140 Ευρω για Ελλαδα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εβδομάδα παραλαβών.

 

1) Παραγγελία στο iherb στις 29 Ιανουαρίου, παραλαβή σήμερα !!!

 

2) Παραγγελία καφετιέρα τασιμο στο αμαζον 9 Φλεβάρη, παραλαβή σήμερα !!!! (103 ευρώ περίπου αντί 140 εδώ, δωρεάν μεταφορικά, με κούριερ στο σπίτι μου)

 

3) Στολή μίνι μάους για την Δανάη και μίκι για τον Ερμή, παραλαβή προχθές.

 

Καλά πάμε.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001ET5MDQ/ref=oss_product

 

παραγγειλαμε εχθες το απογευμα αυτη τη χυτρα..μαντεψτε...μαγειρευω!! I LOOOOOOOOOOOOOVEEEEEEE AMAZON,ολε!!!!!!!!!

 

αποκλειεται!!! δεν σε πιστευωωωω! :shock::shock:

θελουμε φωτο εν μεσω μαγειρεματος!!!:D

 

Link to comment
Share on other sites

Μα ουτε ενα 24 ωρο μετα την παραγγελια???Απιστευτο!!!Αφου μολις το ειπα στο συζυγο νομιζε οτι του εκανα πλακα!!Χαχαχαχαα!!!Με Ups ηρθε..κ μαλιστα ο ντελιβερας μου ειπε οτι ειχε πολλα απο amazon σημερα!!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου τι κάνετε??

Εμένα όλα τα κουλά του κόσμου μου συμβαίνουν. Ειχα παραγγείλει απο amazon αυτές τις μπότες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001O02D0K/ref=oss_product

τις οποίες παρέλαβα πριν απο 1 εβδομάδα και τις ΞΑΝΑπαρέλαβα και εχτές:confused::confused:

Τους έστειλα μειλ εχτες οτι το έστειλαν 2 φορές και δεν το δέχονται!!!!

Βλέπουν μια αποστολή στο σύστημα και όχι 2! Τους είπα να το επιστρέψω πίσω γιατι εχω 2 ίδιες μπότες και να μου επιστρέψουν τα μεταφορικά και ΔΕΝ το δέχονται γιατί λέει δεν βλέπουν διπλή αποστολή και σε αποστολές εκτός UK δεν επιστρέφουν μεταφορικά....

Και τις έχω 2 φορές και πρέπει να χρεωθώ και 15ευρώ να τις γυρίσω πίσω..

Εντάξει το κουλό του μήνα!!!!

Τις θέλει καμία πραγματικά να τις χαρίσω βρε κορίτσια είναι μαύρες Νο 39

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...