Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον, κοριτσια, μου απαντησαν απο το ubershop...

 

 

Dear Rania,

 

The maximum Mega Packs we can ship in 1 order is 6 and the best shipping price we can offer is £19.95. Hope that helps your query.

 

Best regards

 

Αλλα τους εστειλα απαντηση, οτι τοτε γιατι στο καλαθι που βαζω 15 κουτες μου λεει μεταφορικα 22,95....περιμενω απαντηση!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στις πανες για να συμφερει να αγορασετε απο εξωτερικο θα πρεπει να βγαινουν (μαζι με εξοδα αποστολης κτλ) κατω απο 0.20 ευρώ η μία.Διαφορετικα απλα περιμενετε μια καλη προσφορα εδω απο τα σουπερμαρκετ,συνεχεια βαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου!

Έχω κάνει τελευταία 4-5 παραγγελίες στο amazon και καμμία δεν έχει δρομολογηθεί με UPS. :evil::evil:

 

 

Το ίδιο και εγώ. Ο,τι 'εχω παραγγείλει μετά τις γιορτές δεν έχει tracking number και δεν ξέρω που βρίσκονται. Χώρια οτι περιμένω μια πετσετούλα Cuddledry με estimated delivery date σήμερα και δεν το βλέπω να την παραλαμβάνω. Και όχι τίποτα άλλο είναι για δώρο και την χρειάζομαι άμεσα. Θα στείλω μήνυμα να δώ τί και πώς.Ξέρετε αν δικαιούμαι refund?

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα. Εκανα παραγγελια στις 10-1 απο m&co. Δεν παρελαβα ακομη. Ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο εξωτερικο. Μηπως μπορειτε να μου πειτε ποτε να την περιμενω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ίδιο και εγώ. Ο,τι 'εχω παραγγείλει μετά τις γιορτές δεν έχει tracking number και δεν ξέρω που βρίσκονται. Χώρια οτι περιμένω μια πετσετούλα Cuddledry με estimated delivery date σήμερα και δεν το βλέπω να την παραλαμβάνω. Και όχι τίποτα άλλο είναι για δώρο και την χρειάζομαι άμεσα. Θα στείλω μήνυμα να δώ τί και πώς.Ξέρετε αν δικαιούμαι refund?

Νομίζω ότι αν παραπονεθείς για καθυστέρηση, σου δίνουν μία εβδομάδα (από την estimated delivery) να περιμένεις ακόμη προτού προχωρήσουν σε refund.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εκανα παραγγελια στις 10-1 απο m&co. Δεν παρελαβα ακομη. Ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο εξωτερικο. Μηπως μπορειτε να μου πειτε ποτε να την περιμενω?

 

Την ίδια ημέρα παρήγγειλα και εγώ. Έστειλα μύνημα και μου είπαν ότι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα πρέπει να έχει έρθει. Οψόμεθα....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια ημέρα παρήγγειλα και εγώ. Έστειλα μύνημα και μου είπαν ότι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα πρέπει να έχει έρθει. Οψόμεθα....

 

Μολις εστειλα και εγω mail. Οποτε περιμενω να δω τι θα μου απαντησουν.

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει η αγαπητή maanton είναι.

Και εγώ περίμενα από άμαζον 12 Γενάρη, δεν ήρθε τίποτα και μου είπαν να περιμένω μέχρι τις 20 και αν δεν έχει έρθει θα μου κάνουν refund. Εντομεταξύ στο σάι της DHL το βλέπω πως προσπάθησαν να μου το φέρουν και απέτυχαν. Πότε καλέ???Εγώ εδώ είμαι!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια να ρωτησω κατι πηρα απο αμαζον παπουτσια και μου τα στειλαν με royal mail χωρις track number. Με τι θα παραλαβω?

 

Θα παραλάβεις απο το πολυαγαπημένο μας ΕΛΤΑ....!

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μόλις παραγγειλα απο www.mamaway.co.uk κατι ρουχαλάκια και αναμενω!εχει ρούχα εγκυμοσυνης και θηλασμου.οταν παραλάβω θα ενημερωσω.Παντως απο τιμες είναι αψογο!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μόλις παραγγειλα απο www.mamaway.co.uk κατι ρουχαλάκια και αναμενω!εχει ρούχα εγκυμοσυνης και θηλασμου.οταν παραλάβω θα ενημερωσω.Παντως απο τιμες είναι αψογο!

 

Φιλενάδα να αλλάξεις τικερακι στο Δεσποινάκι!!

 

Link to comment
Share on other sites

Τελεια λοιπον, οταν και αμα παραλαβω θα ενημερωσω. Ευχαριστω καλαμαρακι.;)

 

Παρακαλώ, και εγω ειχα παραγγειλει στις 29/12 μπουκάλια αβεντ της μικρης, δεν ήρθαν εως σημερα, τους εστειλα γραμματακι στις 5 το απογευμα στις 6 μου απάντησαν οτι αντικατέστησαν την παραγγελια μου και θα αποσταλέι με κουριερ εξπρεσ θα την εχω σε δυο μερες λεει. Αντε να τους δω!

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα λογικα θα αλλάξει σε εναν μηνα.Ετσι μου αλλαζε και πριν, ανα μηνα.

 

εχμ.....συγνωμη...νομιζα ειναι σαν το δικο μου που εχει τερματικό το 3 χαχαχα σορυ εχεις δικιο!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...