Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

http://cgi.ebay.co.uk/Sophie-Giraffe-Original-Teether-Toy-/170561265270?pt=UK_Baby_BabyFeedingUtensils_EH&hash=item27b63e5e76 πηρα την σοφι την καμηλοπαρδαλη.παρελαβα σημερα κ η μικρη εχει ξετρελαθει!μπορειτε να το βαλετε στη λιστα!!
bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκι, δεν βρήκες τίποτα σε πληροφορίες γιατί είναι κάτι πασιφανές!

ΔΕΝ λύνεις τα λουριά. Βγαίνει όλο μαζί το σύστημα των λουριών αν κοιτάξεις στην πλάτη του καθίσματος. Όχι εκεί που μπαίνει το μωρό, απ' την έξω πλευρά!!! Το βγάζεις, περνάς την επένδυση και το μαξιλαράκι για το κεφαλάκι του μωρού, ρυθμίζεις σε ποιο ύψος θα είναι κατάλληλο για το μπεμπέ και ξαναπερνάς τα λουριά!

Αν χρειαστείς κάτι άλλο είμαι στη διάθεσή σου!

Φιλάκια και Χρόνια Πολλά!!!

χουρχουρινι μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!

Αλλο εννοουσα αλλα το βρηκα η πανηχαζη: Ηθελα να "λυσω" τις τιραντες για να περασω την εξωτερικη επενδυση του καροτσιου - οχι την βασικη επενδυση που λες εσυ και που ουτως ή αλλως ερχεται στημενη. Τελικα δεν θελουν λυσιμο οι τιραντες, εχουν μια πολυ μικρη χαραμαδα που περνανε!!

Και παλι σε ευχαριστω!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!

Ψάχνω κάποια σελίδα αξιόπστη για να παραγγείλω μπρελόκ μεταλικά για τα κλειδιά μου που θα μπορώ να βάλω φωτογραφία της μικρής μου (τυπωμένη στο μέταλλο δηλ θα είναι.) Ξέρετε καμιά ιδέα?

 

Εδώ και πολύ καιρό στέλνω και μου εκτυπώνουν φωτογραφίες, έχω φτιάξει ένα τέλειο photobook, παζλ με φωτο απο τα ανήψια μου, μαουσπαντ με φωτο, και γενικά είναι πολύ εντάξει στην ενημέρωση για τα δέματά μου στο www.photobox.co.uk

 

Έχει και περίπου σαν αυτό που περιγράφεις, αλλά σε πλαστικό είναι,

Τα δοκίμασα, έβαλα φωτο του μπέμπη μου και είναι τέλεια...

 

http://www.photobox.co.uk/shop/home-gifts/photo-keyrings

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας.

 

Πηγε η αδερφη μου σημερα στο ΗΡΑ και μας πηρε δωρο κατι φορμακια αξιας 93 περιπου ευρω. Επειδη ομως δε μας εκαναν πηγα να τα αλλαξω. Μου ειπε η υπαλληλος οτι δε μπορω να παρω τιποτε αλλο εκτος απο ρουχα! Ουτε φανελακια, ουτε εσωρουχακια, ουτε τιποτα αλλο. Τη ρωτησα γιατι αυτο, μου ειπε οτι ειναι τακτικη της εταιρεας. Της λεω...ενημερωνετε γι'αυτη τη τακτικη σας πριν γινει η αγορα? Γιατι κατοπιν εορτης....ειναι λιγο αργα. Μου ειπε οτι αυτη ειναι η τακτικη. (Ευγενεστατη δε μπορω να πω...)

Τους λεω, μπορω να τα αφησω και να μου πιστωσουν το ποσο? Να παρω κατι την ανοιξη. Μου λεει οχι.

 

Εχω στειλει μειλ στα κεντρικα τους να μου δωσουν μια επισημη απαντηση, να δω αν οντως ισχυει αυτο, ή αν ειναι "τρελα" του συγκεκριμενου υποκαταστηματος. Θα μιλησω και με το ΙΝΚΑ παντως, γιατι αυτο που λενε ειναι πρωτακουστο.

 

Σημειωση: Τα ρουχα δεν ηταν σε προσφορα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας.

 

Πηγε η αδερφη μου σημερα στο ΗΡΑ και μας πηρε δωρο κατι φορμακια αξιας 93 περιπου ευρω. Επειδη ομως δε μας εκαναν πηγα να τα αλλαξω. Μου ειπε η υπαλληλος οτι δε μπορω να παρω τιποτε αλλο εκτος απο ρουχα! Ουτε φανελακια, ουτε εσωρουχακια, ουτε τιποτα αλλο. Τη ρωτησα γιατι αυτο, μου ειπε οτι ειναι τακτικη της εταιρεας. Της λεω...ενημερωνετε γι'αυτη τη τακτικη σας πριν γινει η αγορα? Γιατι κατοπιν εορτης....ειναι λιγο αργα. Μου ειπε οτι αυτη ειναι η τακτικη. (Ευγενεστατη δε μπορω να πω...)

Τους λεω, μπορω να τα αφησω και να μου πιστωσουν το ποσο? Να παρω κατι την ανοιξη. Μου λεει οχι.

 

Εχω στειλει μειλ στα κεντρικα τους να μου δωσουν μια επισημη απαντηση, να δω αν οντως ισχυει αυτο, ή αν ειναι "τρελα" του συγκεκριμενου υποκαταστηματος. Θα μιλησω και με το ΙΝΚΑ παντως, γιατι αυτο που λενε ειναι πρωτακουστο.

 

Σημειωση: Τα ρουχα δεν ηταν σε προσφορα.

 

Κούκλες, από την εμπειρία μου ως εργαζόμενη στα bodyline και λοιπά τέτοια κέντρα, επειδή κατά καιρούς είχαμε προβλήματα με επιστροφές, σας ενημερώνω, ότι είναι υποχρεωμένο το κατάστημα από το νόμο να δεχτεί την επιστροφή για οποιοδήποτε προϊόν, ακόμη και να σας κάνει επιστροφή χρημάτων.Ακόμη κι αν είναι τα ρούχα σε προσφορά.

 

Ο νόμος είναι πάνω από την πολιτική του οποιουδήποτε καταστήματος

 

Έτσι στο μπουρνάζο μου γύρισαν 150 ευρώ πίσω πριν χρόνια:mrgreen:

 

Σημείωση:Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!Σας παρακολουθώ αλλά χρόνος μειωμένος.Επιφυλάσσομαι την άλλη εβδομάδα να σας γράψω για τις παραλαβές μου (και σε πμ για καλαμαράκι - μου χρωστάς έναν καφέ καλαμαράκι μου!)

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια γεια σας.

 

Πηγε η αδερφη μου σημερα στο ΗΡΑ και μας πηρε δωρο κατι φορμακια αξιας 93 περιπου ευρω. Επειδη ομως δε μας εκαναν πηγα να τα αλλαξω. Μου ειπε η υπαλληλος οτι δε μπορω να παρω τιποτε αλλο εκτος απο ρουχα! Ουτε φανελακια, ουτε εσωρουχακια, ουτε τιποτα αλλο. Τη ρωτησα γιατι αυτο, μου ειπε οτι ειναι τακτικη της εταιρεας. Της λεω...ενημερωνετε γι'αυτη τη τακτικη σας πριν γινει η αγορα? Γιατι κατοπιν εορτης....ειναι λιγο αργα. Μου ειπε οτι αυτη ειναι η τακτικη. (Ευγενεστατη δε μπορω να πω...)

Τους λεω, μπορω να τα αφησω και να μου πιστωσουν το ποσο? Να παρω κατι την ανοιξη. Μου λεει οχι.

 

Εχω στειλει μειλ στα κεντρικα τους να μου δωσουν μια επισημη απαντηση, να δω αν οντως ισχυει αυτο, ή αν ειναι "τρελα" του συγκεκριμενου υποκαταστηματος. Θα μιλησω και με το ΙΝΚΑ παντως, γιατι αυτο που λενε ειναι πρωτακουστο.

 

Σημειωση: Τα ρουχα δεν ηταν σε προσφορα.

Όρμα τους!

(Αυτό το μαγαζί, ποτέ μου δε το χώνεψα)

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, παρέλαβα εχθές 24/12 τις 2 από τις 4 παραγγελίες μου. Λογικά, θα έχω και τις άλλες 2 την επόμενη εβδομάδα. Η κουζινούλα της μικρής είναι σουπερ. Θα χοροπηδάει από την χαρά της, υπομονή μέχρι την Πρωτοχρονιά για να την φέρει ο Άγιος Βασίλης ...

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΘΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ !!!!!!!!

 

Το μόνο ξινούτσικο είναι ότι είμαι στην δουλειά από τις εξίμηση και μέχρι τις δέκα, κατά τα άλλα καλά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας. Χρόνια πολλά.

Προσπαθώ να διαβάσω κάμποσες σελίδες για να μπω σε μια σειρά.

 

Σήμερα τυχαία έμαθα ότι υπάρχει το Αsos και στη Γερμανία και μάλιστα από χτές έχει σε πολλά προϊόντα -50%. Δεν έχει ακόμα παιδικά προφανώς τώρα τελευταία έγινε η σελίδα. Στέλνει Ελλάδα με 6 ευρώ απλή αποστολή και 12? express. Δεν θυμάμαι αν στέλνει το αγγλικό και με πόσα μεταφορικά ούτε έχω συγκρίνει τιμές για να σας πω αν είναι πιο ακριβό ή πιο φθηνό. Οι πιο παλιές (ή αυτές που έχουν ψωνίσει από το αγγλικό) ίσως μπορούν να κάνουν μια σύγκριση και να μας πούνε.

Η σελίδα είναι αυτή: http://www.asos.de/

 

Αν χρειαστεί κανείς βοήθεια με τη γλώσσα ας ρωτήσει.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα.

Οσον αφορα το perfect shop που συζητατε θελω να αναφερω οτι τη προηγουμενη εβδομαδα εκανα παραγγελεια και μου ηρθαν μεσα σε τρεις μερες τα πραγματα,αψογα συσκευασμενα σε συσκευασιες δωρου οπως τα ειχα ζητησει.

Η πληρωμη εγινε με αντικαταβολη που ειναι και η πιο ασφαλης

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Χρόνια πολλά.

Προσπαθώ να διαβάσω κάμποσες σελίδες για να μπω σε μια σειρά.

 

Σήμερα τυχαία έμαθα ότι υπάρχει το Αsos και στη Γερμανία και μάλιστα από χτές έχει σε πολλά προϊόντα -50%. Δεν έχει ακόμα παιδικά προφανώς τώρα τελευταία έγινε η σελίδα. Στέλνει Ελλάδα με 6 ευρώ απλή αποστολή και 12? express. Δεν θυμάμαι αν στέλνει το αγγλικό και με πόσα μεταφορικά ούτε έχω συγκρίνει τιμές για να σας πω αν είναι πιο ακριβό ή πιο φθηνό. Οι πιο παλιές (ή αυτές που έχουν ψωνίσει από το αγγλικό) ίσως μπορούν να κάνουν μια σύγκριση και να μας πούνε.

Η σελίδα είναι αυτή: http://www.asos.de/

 

Αν χρειαστεί κανείς βοήθεια με τη γλώσσα ας ρωτήσει.

 

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Λοιπόν πρόσφατα παρέλαβα αυτό http://www.asos.com/Asos/Asos-Fold-And-Pleat-V-Neck-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1253288&r=2 από το αγγλικό το asos. Στο asos.de έχει http://www.asos.de/ASOS-ASOS-Kleid-mit-V-Ausschnitt-und-Zierfalten/swinp/?iid=1253288&cid=8799&Rf-400=53&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=-1&clr=Navy&mporgp=L0Fzb3MvQXNvcy1Gb2xkLUFuZC1QbGVhdC1WLU5lY2stRHJlc3MvUHJvZC8. Είναι ελαφρώς τσιμπημένο προς τα πάνω. Πάντως από μία γρήγορη ματιά πρέπει να έχει τα ίδια πράγματα.

Επ' ευκαιρία μου έστειλαν extra έκπτωση για όποια ενδιαφέρεται -10%. Ο κωδικός είναι ο ASOSGIFT και ισχύει μέχρι σήμερα.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

μπήκα προχτες σενα κατάστημα νεχτ κ επαθα πλακα ,μου αρεσαν πολυ τα ρουχαλακια.

ψαχνω στο αγγλικο σαιτ αλλα δεν τα βρισκω ,ξερει καποια κοπελα γιατι?

 

αυτο ειναι το σαιτ?http://www.next.co.uk/sale/index.asp

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και Χρονια Πολλά σε ολες και ολους!!!

 

Για οποιον τον ενδιαφερει μολις παρήγγειλα την καφετιερα Nescafe Dolce Gusto , Picolo, την μικρη με 40 λιρες απο Αμαζον(ενώ χτες την ειχε 45λιρες χε χε) και δωρεάν μεταφορικα! Δηλαδη την πηρα 49,5ευρώ ενω εδώ η ίδια η μικρη η φθηνοτερη που βρηκα εκανε 90ευρώ

 

http://www.amazon.co.uk/NESCAF%C3%89-Piccolo-Krups-KP100640-Pressure/dp/B003LL2FTE/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1293381452&sr=8-3

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω βρε Καλαμαράκι μου η αλήθεια είναι πως επειδή παραγγέλνω τις φωτο μου από το ιντερνετ δεν ρώτησα σε φωτογραφείο. :roll::roll::roll::roll:

Μάλλον θα κάνω μια βόλτα να δω :-D.

 

Καλησπερα και χρονια πολλα,

από ποιο site παραγγελνεις τις φωτογραφιες σου? γιατι εγω παρηγγειλα πριν μια εβδομαδα απο foto.com αλλα τιποτα

ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα,

από ποιο site παραγγελνεις τις φωτογραφιες σου? γιατι εγω παρηγγειλα πριν μια εβδομαδα απο foto.com αλλα τιποτα

ευχαριστω .

Πες μας αν παραλάβεις γιατί εκεί θέλω να τυπώσω κι εγώ.

Λες να είναι μούφα το site; :confused:

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει αγοράσει καμία από εσάς νοσοκομειακό θήλαστρο;

Έχω ακούσει ότι νοικιάζουν μόνο στην Ελλάδα αλλά είναι πανάκριβα...μου είπαν 150?/μήνα.

Μήπως αν αγόραζα από το εξωτερικό θα σύμφερε περισσότερο;

Φοβάμαι ότι εδώ γίνεται εκμετάλευση...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Πες μας αν παραλάβεις γιατί εκεί θέλω να τυπώσω κι εγώ.

Λες να είναι μούφα το site; :confused:[/QUOTe]

 

Eμενα μου φαινονται πολλα τα μεταφορικά. Νομίζω απο εδω συμφέρει καλυτερα

http://www.photobox.co.uk/shop/prints/standard-prints

 

Δεν ξέρω σιγουρα και εγω τωρα το ψάχνω.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

απο foto.com εχουμε παρει φωτο, ειναι ΟΚ και αψογη συσκευασια, θελει καποιο χρονο μεχρι να τις ετοιμασουν εκει και καμια βδομαδα να ερθουν

 

mumsofia

δοκιμαζεις

547131 που ειναι μονο για παιδικα

SORRY 20% αλλα παιζει μονο μια φορα....γκρρρρρρρρρρρρρ

ΒΑΓ15 15% τον εχω προς χτυπημα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει αγοράσει καμία από εσάς νοσοκομειακό θήλαστρο;

Έχω ακούσει ότι νοικιάζουν μόνο στην Ελλάδα αλλά είναι πανάκριβα...μου είπαν 150?/μήνα.

Μήπως αν αγόραζα από το εξωτερικό θα σύμφερε περισσότερο;

Φοβάμαι ότι εδώ γίνεται εκμετάλευση...

Καλέ, ποιος σου'πε τέτοιο πράγμα;;; 50? ή 60? (δεν θυμάμαι ακριβώς) το μήνα είχα νοικιάσει εγώ γνωστό νοσοκομειακό θήλαστρο. Γιατί δεν παίρνεις τηλ την εταιρεία να σου πουν ακριβώς; Συγγνώμη για το off topic. Παρεμπιπτόντως, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σ'όλες!

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...