Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια καλησπέρα.

για όσες ενδιαφέρονται το www.yoox.com έβγαλε εκπτώσεις έως 50% με δωρεάν μεταφορικά για τη χειμερινή κολεξιον. Επίσης μου έστειλαν εκπτωτικό κωδικό για 30% από www.misssixty.com. Επειδή δεν παίζει να το χρησιμοποιήσω όποια ενδιαφέρεται μπορεί να της το στείλω σε πμ.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα!μεσα απο το φορουμ ειχα βρει το σαιτ fragrancex και παρηγγειλα προσφατα(27/10) 2 αρωματα..ακομα και σημερα δεν εχω λαβει τπτ!υπαρχει καποια ενημερωση;; εχει ψωνισει καποια μανουλα και περιμενει δεμα; εχω απογοητευτει πολυ!αν εχει καποια/ος πληροφορια και ενημερωση θα ηταν καλοδεχουμενη!σας ευχαριστω πολυ! :)

 

Καλημέρα! Παράγγειλα από fragrancex 29/11, έφυγαν από εκεί την επόμενη. Το χαρτάκι από τα ΕΛΤΑ ήρθε 6/12 (να φανταστείς τα'χασα...) Μήπως να τους έστελνες κανένα mail; Πλήρωσες κατευθείαν με κάρτα; Να σου πω την αμαρτία μου, επειδή άκουσα ότι παλιότερα είχαν ξαναδημιουργηθεί προβλήματα, πλήρωσα μέσω paypal. Αν δεν τα έστελναν, τουλάχιστον δε θα έχανα τα λεφτά μου. Μην ανησυχείς όμως, μήπως λόγω εορτών καθυστερούν;;

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια και απο εμένα! το λιντλ έχει αγιοβασιλάκια στολές για όποια ενδιαφέρεται και φαίνονται και καλή ποιότητα!

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//SID-7BA634EC-1D9D11B0/lidl_gr/hs.xsl/index_8658.htm?offerdate=&idcheck=true&ar2=&id=712&country=GR&zipcode=712+01&city=Iraklio&district=&street=Lisistratis&ar=380&nf=True

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

 

Και εγώ παράγγειλα στο τσακ τις πάνεςστις 8/12 αλλά δεν έχουν έρθει ακόμα...δεν έχουν γίνει καν dispached δηλαδή...

 

Μαρία_ς δε σε πρόλαβα χτες..και εμείς έχουμε ποδηλατάκι της Smart trike και το έχουμε πάρει από το amazon...αλλάτις είδες τις ρόδες οπότε δε χρειάζεσαι άλλες λεπτομέρειες! Πάντως είμαστε πολύ ευχαριστημένοι μαζί του!Αξίζει τα λεφτά του, καμία σχέση με τη πλαστικούρα του τζάμπο...το λατρεύω αυτό το μαγαζί όπως καταλαβαίνετε...καλές βόλτες!

 

Μήπως ξέρει καμία καλή κοπελίτσα αν το la sensa στέλνει τα δέματα με συστημένο ταχυδρομείο;ή μήπως το wallis;Περιμένω ένα σωρό και δε ξέρω τι έχει το μαγικό χαρτάκι από τα ΕΛΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το la senza συστημένο το στέλνει. Μην αγχώνεσαι, έτσι είμαστε όλες οι μουρλές...Δε ξέρουμε τι ήρθε...

Μαριώ μου, στείλε λινκ για το aquadolle και πειτε και στη χαζή...Αυτό έχει μέσα μαρκαδόρο για να γράφει εκεί ε?

Πάνες πήγα χθες ταχυδρομείο και παρέλαβα, έχω 3 μέρες ψάχνω μόνη μου να βρω που είναι. Τάχα μου θα ερχόταν ειδοποίηση χθες... Και χθες βλέπω στο τρακινγκ ότι είναι και τα μωρομάντηλα εδώ, αύριο πρέπει να ξαναπάω δηλαδή...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βοηθεια!!

εχω παραγγειλει απο mandco τον Νοεμβριο και η παραγγελια μου εφυγε απο εκει στις 15/11. Ηρθε μετα απο μια βδομαδα μια σακουλα η οποια ομως δεν ειχε ολα τα πραγματα μεσα. Επικοινωνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι τα εχουν σπασει σε 2 σακουλες. Ακομα περιμενω τη δευτερη! Τους ξαναεστειλα μειλ αλλα απαντηση δεν εχω παρει. Τι να κανω??

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως ξέρει καμία καλή κοπελίτσα αν το la sensa στέλνει τα δέματα με συστημένο ταχυδρομείο;ή μήπως το wallis;Περιμένω ένα σωρό και δε ξέρω τι έχει το μαγικό χαρτάκι από τα ΕΛΤΑ!!!

 

Καλημέρα!

Τα wallis εμένα πάντως μου ήρθαν με κούριερ! Καλές παραλαβές!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!Έχω ήδη ενθουσιαστει με τα σχέδια και τις τιμές!!!Σούπερ προσφορές έχει:πήρα ένα σετ πυτζάμες, ένα σετ εσώρουχα και 3 ζευγάρια κάλτσες 50 ευρώ...θα γίνω πελάτης τους νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

μαντκο παρεληφθη αλλα οχι ολοκληρο!!!

 

ηρθαν τα 5 απο τα 8 ρουχαλακια μου

απο τα 5 οι εντυπωσεις για τα 4 ειναι εξαιρετικες!!!

3 τοπ μεχρι τη μεση, πανε με κολαν η κατι τετοιο

και ενα τζιν μαυρο κολλητο , το ανοιγω , παναια μου λεω τζιφος! τεραστιο! ενας κ@#$ς ναααααααααααααααααααααα

παω και το βαζω......και οχι μονο μπηκα αλλα ειναι τελειο!!!!!!!

 

μου ηρθε και ενα ειδοποιητηριο, λιγικα δεν ειναι τα αλλα 3 αλλα μαλλον το δωρο της βαφτιστηρας!!!!

 

 

α το 5ο ηταν βρακια , μαλλον ατυχησα αλλα 5 ευρα κανουν και τα 5!

 

περιμενω και τα αλλα 3 τωρα, ελπιζω συντομα!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απορια απο e-bay: ειχα αγορασει στις 14/11 κατι πραγματακια απο εναν πωλητη. Δεν μου εχουν ερθειν ακομα οποτε του εστειλα μνμ, μου απαντησε και ημασταν σε επικοινωνια. Στο τελευταιο του μνμ μου προτεινει να μου τα ξαναστειλει διοτι μαλλον χαθηκαν.

Να το δεχτω?

Φοβαμαι μηπως παρελθει το 45ημερο που μπορω να ζητησω τα χρηματα μου πισω απο το paypal. Σε περιπτωση που ειναι απατεωνας μιλαω. Η αξια των πραγματων ειναι 15 ευρα. Τι να κανω?

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

 

θενξ κοριτσάκι θα το πάρουμε μας άρεσε πολύ! εμείς παιανία είμαστε, να κανονίσουμε κόντρες; :lol::lol:

 

Ναι ναι!!!! Τωρα το χειμωνα παμε στο The Mall που ειναι κλειστο και δεν κρυωνουμε.....

Εμεις δεν χρησιμοποιουμε πια καροτσι, μιας και ο μικρος μετα απο 1/2 ωρα στο καροτσι βαριοταν και ηθελε αγγαλια!!

Με τον υπνο εχουμε ενα θεμα γιατι μια φορα τον πηρε ο υπνος και λιγο εσουρνε τα ποδια του μεχρι να το καταλαβουμε:shock::shock:..

 

ααα και καλοριζικο!! καλες βολτες!!!

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια την κουζινούλα στο αμαζον.de την κατέβασε απο 29.91 σε 24.91 σπευσατε!!!!!!!!

http://www.amazon.de/gp/product/B003JZCLSC/ref=s9_simh_gw_p21_d0_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1QA006DW7WYJY82ED26C&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i=301128

Link to comment
Share on other sites

μολις αγορασα 4 τμχ. μασκαρα ysl faux cills (τη χρυση σειρα),την καλυτερη μου μασκαρα μολις με 50 ευρω!!!(περ.32ευρω πουλιεται το τμχ στα καλλυντικαδικα)..το παρηγγειλα απο ebay..μολις παραλαβω στελνω πωλητη!!!

ααα,η μασκαρα ειναι αυτη http://www.yslbeautyus.com/Volume-Effet-Faux-Cils/157YSL,default,pd.html

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια την κουζινούλα στο αμαζον.de την κατέβασε απο 29.91 σε 24.91 σπευσατε!!!!!!!!

http://www.amazon.de/gp/product/B003JZCLSC/ref=s9_simh_gw_p21_d0_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1QA006DW7WYJY82ED26C&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i=301128

 

επειδη γερμανικα δεν ξερω γρι κ επειδη δεν ξερω αν τελικα θα καταφερω να την παραγγειλω, τι μεταφορικα εχει?

ηχους εχει?

 

την zanucci την εχετε δει στο jumbo? την εχει 40Ε. Σε σχεση μ'αυτην τι λεει?

βοηθειααα

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

επειδη γερμανικα δεν ξερω γρι κ επειδη δεν ξερω αν τελικα θα καταφερω να την παραγγειλω, τι μεταφορικα εχει?

ηχους εχει?

 

την zanucci την εχετε δει στο jumbo? την εχει 40Ε. Σε σχεση μ'αυτην τι λεει?

βοηθειααα

 

Περιγραφή προϊόντος: Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός κουζίνας πολύ πλήρης, με πολλά αξεσουάρ, όπως μια χύτρα Tefal.

Σόμπα με το μαγείρεμα θόρυβο ή ατμού.

Έρχεται με πολλά? Εξαρτήματα: 1 τηλεφώνου, 1 δοχείο με καπάκι, 1 φλιτζάνι, 2 πιάτα, 2 ποτήρια, 2 καλύπτονται, θέσεις 2 και 3 του ψεύτικο σκεύη, και μια νέα βραστήρα Tefal.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...