Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοπελα μου αυτο βρισκω που αξιζει το κοπο

http://viewitem.eim.ebay.gr/Babys_Christmas_Long_Sleeve_3_x_Bodysuits_03_mths_BNWT/320602208840/item

Thx ευχαριστω πολυ αλλα ψαχνω σε κατι πιο γενικο θαλασσι μπλε κλπ για ζακετουλες μιας και γεννιομαστε 15.11 ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Thx ευχαριστω πολυ αλλα ψαχνω σε κατι πιο γενικο θαλασσι μπλε κλπ για ζακετουλες μιας και γεννιομαστε 15.11 ευχαριστω παντως

 

τοτε μαλλον σε καταστημα αναγκαστικα........... που να περιμενεις και απο ιντερνετ, μεχρι να ρθουν να τα πλυνεις κλπ ζησε μαη μου......

 

ασχετο, εγω 17.11 γεννησα τη κορη μου

με το καλο ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω katinaki μου!!!Καλα ακομα να γεννησεις?Αντε με το καλο!!!

 

ΧΑΧΑΧΑ..ελα μου ντε δεν το πιστεύω οτι έχω τελευταία ημερομηνία την Τετάρτη και εγώ σήμερα κανονικά έφυγα πήρα το αμάξι πήγα για δουλειές στην τράπεζα, σουπερ..τι να πω μόνο περιμένω. Λέμε με τον άντρα μου οτι θα βγεί αύριο που είναι η γιορτή του περιμένει να του το κάνει δώρο..:-P

Link to comment
Share on other sites

τοτε μαλλον σε καταστημα αναγκαστικα........... που να περιμενεις και απο ιντερνετ, μεχρι να ρθουν να τα πλυνεις κλπ ζησε μαη μου......

 

ασχετο, εγω 17.11 γεννησα τη κορη μου

με το καλο ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!

 

Ευχαριστω πολυ πολυ και εσυ να χαιρεσαι την κορουλα σου και θα εχουμε και κοντα γενεθλια....Αντε να ερθει μπας και σταματησω τα ψωνια γιατι εχει φτασει να εχει περισσοτερα ρουχα και αντικειμενα απο μενα και τον αντρα μου μαζι....Μας εχει πιασει και τους 2 μαζι ενα καθημερινο shopping therapy και το μονο που κλαιει ειναι ο τραπεζικος μας λογαριασμος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑΧΑΧΑ..ελα μου ντε δεν το πιστεύω οτι έχω τελευταία ημερομηνία την Τετάρτη και εγώ σήμερα κανονικά έφυγα πήρα το αμάξι πήγα για δουλειές στην τράπεζα, σουπερ..τι να πω μόνο περιμένω. Λέμε με τον άντρα μου οτι θα βγεί αύριο που είναι η γιορτή του περιμένει να του το κάνει δώρο..:-P

Δεν παιζω εμενα μου εχει απαγορευσει την οδηγηση απο τον 7ο και αναγκαστικα παρακαλαω τον αντρα μου και τον πατερα μου να μου κανουν τον οδηγο για να κανω τις εξωτερικες δουλειες γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????Αντε να υποδεχτεις και εσυ το νεο μελος της οικογενειας σας και να του κανετε και οι 2 μαζι ενα καταπληκτικο δωρο

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ..ελα μου ντε δεν το πιστεύω οτι έχω τελευταία ημερομηνία την Τετάρτη και εγώ σήμερα κανονικά έφυγα πήρα το αμάξι πήγα για δουλειές στην τράπεζα, σουπερ..τι να πω μόνο περιμένω. Λέμε με τον άντρα μου οτι θα βγεί αύριο που είναι η γιορτή του περιμένει να του το κάνει δώρο..:-P

 

Καταρχην με το καλό κοριτσάκι μου!!!Και εμένα ο γιός μου δεν ήυελε να βγει...Στις 3/3 ήταν να μπω με τεχνητούς κ λέγαμε με τον άντρα μου οτι θα βγει στις 2/3 που ηταν τα γενέθλια του άντρα μου για δώρο...Έτσι και έγινε!!!Ξημερώματα αποφάσισε να είναι ο πρώτος που θα κάνει δώρο στον μπαμπάκα του!!!!!Με το καλό και πάλι!!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

TO BIMBOMARKET ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΑ 459 ΕΥΡΩ ΣΑΝ ΠΑΚΕΤΟ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ 40 ΕΥΡΩ

CHICCO TRIO ENJOY(ΚΑΡΟΣΤΙ + ΜΙΚΡΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚ +ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ)

CHICCO PROXIMA 0-18 (ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚ)

CHICCO TRAVEL COT (ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΒΑΤΟ)

KAI TO CAR KIT ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΠΡΕΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Θα πάθω εγκεφαλικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έλαβα από m&co! To πακετάκι το έφερε ο ταχυδρόμος και το παρέδωσε στο σύζυγο στην εργασία του. Ήταν ένα απρόσμενα ελαφρύ πακετάκι και ανοίγοντας το μου ήρθε ο ουρανός σφοντύλι καθώς είχαν στείλει μόνο 4 ρουχαλάκια και όλα τα άλλα αγνοούνται...

 

Δοκίμασα να τους πάρω τηλέφωνο αλλά η γραμμή φαίνεται κατειλημμένη και έστειλα e-mail αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμη.. Τι να πω δε με θέλει καθόλου με τις παραγγελίες - μια την έπαθα με το m&s και μία με το m&co.

Θα σκάσω γιατί τα αντικείμενα που δεν έλαβα κόστιζαν περίπου 60 λίρες :-(

Τώρα πάει ο σύζυγος στο ταχυδρομείο να δει μήπως έχει ξεμείνει εκεί κανένα άλλο πακέτο.

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΤΑΣΕ ΑΠΛΑΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

 

Το πρόβλημα είναι πως ο τιμολόγιο που υπήρχε μέσα στο πακέτο τα γράφει όλα τα ρουχαλάκια και όχι μόνο τα 4. Κι επίσης στο e-mail που έλαβα όταν τα έστειλαν δεν έλεγε πως είναι σε δυο πακέτα απλά έλεγε πως τα έστειλαν όλα. Πάντως στο ταχυδρομείο δεν υπάρχει τίποτα άλλο για μένα.

 

Τέλος παντων θα περιμένω και βλέπουμε...

*

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν κάποια διεύθυνση επικοινωνίας με email ; Να τους εξηγήσεις εκεί το πρόβλημα. Το θεωρώ δύσκολο να έχουν ένα δελτίο αποστολής και 2 πακέτα.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

anna χαλάρωσε ...........και εμένα σε 2 πακέτα τα έφεραν, μικρά και τα δύο και πράγματι μόνο στο ένα είχε το τιμολόγιο

(απλά έτυχε να λείπω από το γραφείο τις μέρες που ήρθαν και τα βρήκα και τα 2 μαζί οπότε δεν έδωσα σημασία) :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι πως ο τιμολόγιο που υπήρχε μέσα στο πακέτο τα γράφει όλα τα ρουχαλάκια και όχι μόνο τα 4. Κι επίσης στο e-mail που έλαβα όταν τα έστειλαν δεν έλεγε πως είναι σε δυο πακέτα απλά έλεγε πως τα έστειλαν όλα. Πάντως στο ταχυδρομείο δεν υπάρχει τίποτα άλλο για μένα.

 

Τέλος παντων θα περιμένω και βλέπουμε...

 

 

ακριβως το ιδιο μου συνεβη και εμενα με το new look.μα ακριβως!!!!ειχαν φερει ενα πακετο με λιγα ρουχα αλλα με το χαρτι μεσα να τα γραφει ολα.και τελικα ειχαν αφησει χαρτι συστημενου(αλλα δεν με ειχαν ενημερωσει τα πεθερικα μου,εκλαιγα τα χρηματα μου και εβριζα το new look που δεν απαντουσε στα μειλ μου).και τελικα τα αλλα μισα τα πηρα απο ταχυδρομειο.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια!!!!

 

Παρελαβα το ring sling μου απο το αστερακι και ειναι τελειο!!! Σοκολα με ροζ ρελι!!! Ιδιο με την τσαντα αλλαγης, θα ειμαι μανουλα με στυλ!!! Θελω να βαλω την μπουμπου μου μεσα!!!

 

Την Τεταρτη εκανα την παραγγελια, σημερα ηρθε και με ενα ωραιοτατο βιβλιαρακι με οδηγιες! Απλα τελειο!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!!

 

Παρελαβα το ring sling μου απο το αστερακι και ειναι τελειο!!! Σοκολα με ροζ ρελι!!! Ιδιο με την τσαντα αλλαγης, θα ειμαι μανουλα με στυλ!!! Θελω να βαλω την μπουμπου μου μεσα!!!

 

Την Τεταρτη εκανα την παραγγελια, σημερα ηρθε και με ενα ωραιοτατο βιβλιαρακι με οδηγιες! Απλα τελειο!

 

Με γειά σου κοριτσάκι!!! Και εγώ εχω πάρει αστεράκι σοκολά με πορτοκαλί!!

και εγώ πως και πως περιμένω να βάλω την μπεμπούλα μου μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν κάποια διεύθυνση επικοινωνίας με email ; Να τους εξηγήσεις εκεί το πρόβλημα. Το θεωρώ δύσκολο να έχουν ένα δελτίο αποστολής και 2 πακέτα.

Αυτό με προβλημάτισε κι εμένα:roll:

Αλλά η και η φίλη age τοπ ίδιο έπαθε οπότε θα χαλαρώσω...

 

anna χαλάρωσε ...........και εμένα σε 2 πακέτα τα έφεραν, μικρά και τα δύο και πράγματι μόνο στο ένα είχε το τιμολόγιο

(απλά έτυχε να λείπω από το γραφείο τις μέρες που ήρθαν και τα βρήκα και τα 2 μαζί οπότε δεν έδωσα σημασία) :mrgreen::mrgreen:

Ουφ τώρα νιώθω πολύ καλύτερα! Ευχαρίστώ :D

 

ακριβως το ιδιο μου συνεβη και εμενα με το new look.μα ακριβως!!!!ειχαν φερει ενα πακετο με λιγα ρουχα αλλα με το χαρτι μεσα να τα γραφει ολα.και τελικα ειχαν αφησει χαρτι συστημενου(αλλα δεν με ειχαν ενημερωσει τα πεθερικα μου,εκλαιγα τα χρηματα μου και εβριζα το new look που δεν απαντουσε στα μειλ μου).και τελικα τα αλλα μισα τα πηρα απο ταχυδρομειο.

Μπορώ να καταλάβω ακριβώς πως αισθάνθηκες γιατί το πρωί πήρα τέτοια στεναχώρια που δε λέγεται...

 

 

γεια σας κοριτσια!!!!

 

Παρελαβα το ring sling μου απο το αστερακι και ειναι τελειο!!! Σοκολα με ροζ ρελι!!! Ιδιο με την τσαντα αλλαγης, θα ειμαι μανουλα με στυλ!!! Θελω να βαλω την μπουμπου μου μεσα!!!

!

Καλορίζικο και καλές σας βόλτες!!! Με το καλό να το "γεμίσεις" με τη μπουμπού σου :P

*

Link to comment
Share on other sites

Με γειά σου κοριτσάκι!!! Και εγώ εχω πάρει αστεράκι σοκολά με πορτοκαλί!!

και εγώ πως και πως περιμένω να βάλω την μπεμπούλα μου μέσα..

Εσυ απο οτι βλεπω στο τικερακι σου θα την βαλεις πιο γρηγορα, εγω εχω λιγο περισσοτερο χρονο μπροστα μου!!Με το καλο να γεννηθει η μπεμπουλα σου να την βαλεις μεσα και να την πας βολτουλα!

 

Καλορίζικο και καλές σας βόλτες!!! Με το καλό να το "γεμίσεις" με τη μπουμπού σου :P

Σε ευχαριστω Αννα! Κι εσυ να χαιρεσε τις κορουλες σου!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ψαχνω να βρω φανελακια αγοριστικα 0-3 και 3-6 μακρυμανικα εκτος απο Μ&CO ποσο δυσκολο μπορει να ειναι που δεν εχει στο e-bay που θα βρω???

 

Μπορεις να τα ψάξεις γράφωντας bodysuits...

 

Kalamaraki γιατι δεν μου ανοιγει http://myworld.ebay.co.uk/buabuos_de...MEFSX:SELLERID μηπως εχεις ιδεα ειναι απο την λιστα του ebay oeoooo!!

 

Μπραβο σου καταπληκτικη δουλεια οι λιστες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wink:

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολυ!

θα το δω ευθής αμέσω κιουρια μου!!

 

Καλημέρα!Μόλις παρέλαβα από αυτόν τον πωλητή:http://myworld.ebay.co.uk/kateshiatsu πούδρα MAC!

Όλα οκ.Καλή επικοινωνία με τον πωλητή.Έκανε περίπου 7 εργάσιμες να έρθει.

 

Στέλνω και στο καλαμαράκι πμ!

 

Το πηρα το πηρα!

 

καλημερα κοριτσια!!!!

καλαμαριον σου στειλα αλλο ενα πωλητη για καλσον m&s παμθηνα........

 

Μάλιστα με ενδιαφέρουν και εμενα αυτα!

 

Eyxaristo!!!

 

Σμουτς κουκλιτσα μου!

αντμινν μου καλε....συγνώμη για το οοοοοφ τοπικ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...