Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι δεν είναι πιο φθηνά...Είναι ΠΟΛΥ πιο φθηνά. Σίγουρα κατά 50%. Υπάρχει σχετικό θέμα για να ενημερωθείς.

 

ΣΟΒΑΡΑ??? Πού είναι αυτό το θέμα???

Και ο χρόνος παράδοσης? Έχετε ψωνίσει δηλαδή & εσείς?

Link to comment
Share on other sites

εγω ψωνισα μια φορα μεχρι στιγμης αλλα θα ξαναψωνισω.τα παρηγγειλα τετατρη και τα παρελαβα την πεμπτη της επομενης εβδομαδας.εδω εχει παρα πολλες σελιδες να διαβασεις αλλα μην το σκεφτεσαι καν.

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=39109

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΒΑΡΑ??? Πού είναι αυτό το θέμα???

Και ο χρόνος παράδοσης? Έχετε ψωνίσει δηλαδή & εσείς?

 

novpal καλημέρα

μπορείς να ψωνίσεις άφοβα είναι άξιοπιστο σαιτ φυσικα, οι χρόνοι παράδοσης είναι 5-7 εργάσιμες μέρες και όταν αργούν συνήθως φταίει η acs εδώ στην ελλάδα. Η διαφορά τιμής ειναι 50-62% συνήθως με τα μεταφορικά μέσα ε!

Καλές αγορές!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια εχω βρει ενα σιτε και εχω παθει πλακα ρουχα για μας σε πολυ καλες θα παραγγειλω ελπίζω μην τη πατησω γιατι φοβαμαι με τις ον λινε συναλλαγες

 

http://www.mangooutlet.com

 

Αν καποια το γνωριζει ας μου πει

 

φιλιααααααααααα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια τελικά, πήρα τηλέφωνο στο oliver και μου είπαν ότι το καθισματάκι δεν μου το έστειλαν ακόμα γιατίήθελαν πρώτα να συμφωνήσω με τα μεταφορικά (λένε ότι είχαν στείλει e-mail), δεν είχα πάρει κάτι τέτοιο...

 

Όλα καλά θα έρθει Τρίτη θα σας ενημερώσω...

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

loipooooooooooon μονη μου τα λέω μονη μου τ ακουω χααχαα εστειλα μηνυμα ξανα στα μαδερκερ εχει φυγει απο χτες με τν gls parcel . Tωρα πόσες μερες κανει η Παρσελ να το φερει Ελλαδα ??

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τις μποτες ugg μπορειτε να τις βρειτε στο e-bay.co.uk με 90 εβρω σχεδον και χωρις τελωνεια και φορους!!!

Για οσες ενδιαφερονται για καροτσια κλπ ριξτε μια ματια και σ αυτο το σαιτ http://www.pramworld.co.uk .Eγω παραγγειλα το καροτσακι μου απο εκει,αφου βεβαια επικοινωνησα πρωτα τηλεφωνικα μαζι τους.Το κοστος μεταφορας ηταν 20 λιρες με κουριερ στην πορτα μου!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ξεχασα να αναφερω οτι μου το εστειλαν στη Σουηδια,ειχα ρωτησει και για Ελλαδα και μου ειπαν οτι αν θελησω στελνουν κι εκει!!!Καλες αγορες!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οσον αφορα τις μποτες ugg μπορειτε να τις βρειτε στο e-bay.co.uk με 90 εβρω σχεδον και χωρις τελωνεια και φορους!!!

Για οσες ενδιαφερονται για καροτσια κλπ ριξτε μια ματια και σ αυτο το σαιτ www.pramworld.co.uk .Eγω παραγγειλα το καροτσακι μου απο εκει,αφου βεβαια επικοινωνησα πρωτα τηλεφωνικα μαζι τους.Το κοστος μεταφορας ηταν 20 λιρες με κουριερ στην πορτα μου!!!

 

 

φλωρα σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια!!!!βρηκα το maclaren που θελω 230 ευρω!!!!και εδω το βρισκω 420!να υπολογισω περιπου τα ιδια μεταφορικα και εγω ε?θα τους στειλω e-mail!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα mail εγώ και ρώτησα για τα μεταφορικά για Ελλάδα. 39 λίρες για καθισματάκι. 41 είναι για το olivers το οποίο είναι πολυ-τσεκαρισμένο και από εκεί θα το πάρω (σ.σ. ίδια τιμή το κάθισμα στα δυο sites). Κέρδος από 60-120 ευρώ με τα μεταφορικά μέσα.

 

Επίσης παρέλαβα προ ολίγου τις βαλίτσες της μικρής από valitsa.gr Ημερομηνία παραγγελίας Δευτέρα 26/10, με πήρε τηλ την ίδια μέρα και μου είπε πως θα τις έχω αύριο Τρίτη. Την Τρίτη δεν ήρθαν ποτέ, Τετάρτη αργία και σήμερα πάνω που θα έπαιρνα τηλέφωνο να ακυρώσω την παραγγελία (νευριάζω πολύ όταν με κοροιδεύουν), ήρθαν.

Βέβαια η απόδειξη είναι κομμένη Δευτέρα νωρίς (αφότου μιλήσαμε τηλεφωνικά) και το ότι ήρθαν με Γενική Ταχυδρομική (για την οποία μόνο άσχημα ακούω) με υποψιάζει ότι φταίει η courier και όχι το valitsa.gr

 

Κάτι τελευταίο...

 

Άνναααααααααααα με τα χαλιά τι έγινε???

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια κανένα site για αγορά ηλεκτρονικών ξέρουμε? είμαι μανιώδης internet shopper.. :)

( και αν μπορουσατε να μου πειτε πως βγαινει αυτό το τικερακι απο κάτω... εχω γεννήσει εδω και τέσσερις μήνες... )

 

Rav να είσαι σίγουρη οτι φταιει η μεταφορική... εγώ τους ψάχνω κάθε φορά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια κανένα site για αγορά ηλεκτρονικών ξέρουμε? είμαι μανιώδης internet shopper.. :)

( και αν μπορουσατε να μου πειτε πως βγαινει αυτό το τικερακι απο κάτω... εχω γεννήσει εδω και τέσσερις μήνες... )

 

Rav να είσαι σίγουρη οτι φταιει η μεταφορική... εγώ τους ψάχνω κάθε φορά...

 

ηξερα ενα ειχε αγορασει στην μιση τιμη ο θειος μου μιξερ κενγουντ και τηλεοραση πλασμα ..αλλα δυστυχως εχουν σταματησει την αποστολη δεν ξερω γιατι :(??

 

ειναι το http://www.buyandbehappy.de καταπληκτικες τιμες Αν θελετε στειλτε εμαιλ και ενημερωστε μας

 

Αν πας στο προφιλ κάπου λεει υπογραφη εκει θα βαλεις νεο τικερακι!

 

φιλια

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ηξερα ενα ειχε αγορασει στην μιση τιμη ο θειος μου μιξερ κενγουντ και τηλεοραση πλασμα ..αλλα δυστυχως εχουν σταματησει την αποστολη δεν ξερω γιατι :(??

 

ειναι το www.buyandbehappy.de καταπληκτικες τιμες Αν θελετε στειλτε εμαιλ και ενημερωστε μας

 

Αν πας στο προφιλ κάπου λεει υπογραφη εκει θα βαλεις νεο τικερακι!

 

φιλια

 

Αυτο το site φιλιτσα μου γραφει οτι εχει κλεισει απο τις 30/06/09.

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα την παραγγελεια μου απο τα μαδερκερ ειναι ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !!! βεβαια λειπει ενα κομματι και το γραφει και πάνω στο δελτιο αποστολης , σκεφτομαι να τους πω μαζι μ αυτο να μου στειλουν και πιτζαμες θα γλιτωσουν και τα εξοδα αποστολης ...

ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια κανένα site για αγορά ηλεκτρονικών ξέρουμε? είμαι μανιώδης internet shopper.. :)

( και αν μπορουσατε να μου πειτε πως βγαινει αυτό το τικερακι απο κάτω... εχω γεννήσει εδω και τέσσερις μήνες... )

 

Rav να είσαι σίγουρη οτι φταιει η μεταφορική... εγώ τους ψάχνω κάθε φορά...

 

Για να το βγάλεις ή να το αλλάξεις πας "Πίνακας Ελέγχου" & μετά στην στήλη αριστερά "Επεξεργασία Υπογραφής"

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αν ενδιαφέρεται καμία για τις μπότες ugg (http://www.uggbootsuggstopsale.com.au), τους ρώτησα για το αν υπάρχουν επιπλέον φόροι & δεν τους είδα πολύ σίγουρους! Άν πάρω μόνη μου σε κανένα τελωνείο λέτε να μου απαντήσουν???

Link to comment
Share on other sites

novpal αν τους πεις να σημειωσουν πανω στο δεμα gifts και σου το στειλουν με τα αντιστοιχα ελτα μαλλον θα το γλυτωσεις τον εκτελονισμο αλλα αν στα στειλουν με courier ειναι λιγο δυσκολο

Link to comment
Share on other sites

χμμμ!!βρε κοριτσια επειδη και εμενα για καροτσι για www.pramworld.co.uk με βλεπω αν παθει κατι με εγγυηση τι κανω??

 

Οι αντιπρόσωποι στην Ελλάδα δεν αναλαμβάνουν επισκευή αν είναι αγορασμένο από το εξωτερικό;;

Γιατί απόδειξη αγοράς φυσικά θα έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αν ενδιαφέρεται καμία για τις μπότες ugg (http://www.uggbootsuggstopsale.com.au), τους ρώτησα για το αν υπάρχουν επιπλέον φόροι & δεν τους είδα πολύ σίγουρους! Άν πάρω μόνη μου σε κανένα τελωνείο λέτε να μου απαντήσουν???

 

και εγω αυτο το προβλημα εχω.βρηκα το maclaren techno xlr 193 ευρω με τα μεταφορικα :shock::shock::shock::shock::shock::shock: αλλα απο αμερικη.το θεμα ειναι οτι τα λεφτα που θα γλιτωσω μηπως μου τα παρει το τελωνειο????????και gift να γραφει αμα ειναι κανενα τσακαλι τελωνειακος την βαψαμε.και αν δεχτει η εταιρεια να γραψει επανω gift.παντως οντως αν τα στειλουνε με απλο ταχυδρομειο ισως δεν περασουν τελωνειο,με courier επιφοβο.ειδικα για καροτσι που ενδιαφερομαι εγω.:(:(:(:(

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...