Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

πάντως με την ξαδέρφη μου που το συζήτησα το θέμα τιμών του Gap για παιδικά μου είπε αυτό που πίστευα ότι στο asos.com έχει τιμές ζαρα για τα παιδικά Gap όπως και για των ενηλίκων

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρες μου σαν έμπειρες θέλω την συμβουλή σας...

Υπάρχει προπληρωμένη κάρτα σε όλες τις τράπεζες?

συμφέρει να βγάλω για αγορές από νετ?

Σας παρακολουθώ καιρό και βλέπω διαφορές στις τιμές...Δεν είμαστε κορόιδα...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια οποια ξερει,εχει παει GAP να δει τι διαφορες παιζουν??αξιζει?αν ξερει καποια κοπελα ας μας πει,γιατι και εμενασ μου αρεσουν παρα πολυ

 

Γεια σου Kimi! Τον αύγουστο είχα πάρει κοντομάνικο φορμάκι στον μπέμπη από ελλάδα και το πλήρωσα 16 ευρώ. Στο site που λέτε παραπάνω τα έχει με 9 λίρες (περίπου 10 ευρώ). Κάτι αξίζει αν πάρεις κάποια κομμάτια και αφού τα μεταφορικά είναι και λίγα!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μη μου λες τέτοια γιατί έβαλα άσχημα στο μάτι snowsuit Gap και αύριο-μεθαύριο θα έβαζα λεφτά στην κάρτα να το παραγγείλω...

 

EDIT...

 

Δεν το πιστεύω...Δεν το στέλνει...Έλεος και είναι τέλειο...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρέλαβα παραγγελία από pharmacy4u.gr. Παρόλο που ήρθαν από πατρα χρειαστηκαν 2 εβδ. Πάντως όλα καλα ούτε ψάξιμο για την κρέμα μου, χωρις έξοδα αποστολής (>49 ε) και με αντικαταβολή.

 

Ακόμα περιμένω το κάθισμα δυστυχώς.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα παραγγειλει απο αυτο το φαρμακειο καποια πραγματα.παραβλεπω το γεγονος οτι εκαναν 9 μερες να ερθουν(8 μερες κανανε τα ψωνια μου απο αγγλια-mothercare)αλλα δεν μπορω να παραβλεψω το γεγονος οτι κανανε λαθος σε ενα προιον της παραγγελιας.οκ ανθρωπινο.αλλα τους καλεσα χωρις υπερβολη και στα 2 τηλεφωνα που εχουνε τουλαχιστον 40 φορες οπου κανεις δεν απαντουσε και ενα e-mail που τους ενημερωνα για το λαθος και να επικοινωνησουν μαζι μου.φυσικα δεν πηρανε ΠΟΤΕ τηλεφωνο.δεν θα ξαναπαραγγειλω εννοειται.......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, έφτασε σήμερα το καθισματάκι του αυτοκινήτου που παραγγείλαμε από το http://www.mytoys.de - για την ακρίβεια έφτασε το ειδοποιητήριο της ACS που δεν βρήκε κανένα σπίτι.

 

Είμαι υπερ-ευχαριστημένη! 7 εργάσιμες από την παραγγελία και 185 ευρώ λιγότερα από ό,τι θα έδινα για το ίδιο καθισμα (maxi cosi priori fix, ναι, είναι λίγο κουμούτσα) στο λητώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έφτασε σήμερα το καθισματάκι του αυτοκινήτου που παραγγείλαμε από το www.mytoys.de - για την ακρίβεια έφτασε το ειδοποιητήριο της ACS που δεν βρήκε κανένα σπίτι.

 

Είμαι υπερ-ευχαριστημένη! 7 εργάσιμες από την παραγγελία και 185 ευρώ λιγότερα από ό,τι θα έδινα για το ίδιο καθισμα (maxi cosi priori fix, ναι, είναι λίγο κουμούτσα) στο λητώ!!!!

 

να σε ρωτησω.....εχει καπου επιλογη με αγγλικα αυτο το σαιτ και δεν την βλεπω????η ειναι μονο γερμανικα????επισης ποσο σου κοστισανε τα μεταφορικα????ευχαροστω πολυ!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δυστυχώς δεν έχει...αν έχεις κάποιον να σε καθοδηγήσει δεν είναι πολύ δύσκολο πάντως. Τα μεταφορικά είναι ? 16 - το κάθισμα από εκεί είχε 200 ευρώ διαφορά, αλλά έγραψα 185 πριν γιατί τα έβαλα και αυτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ευχαριστω μου εστειλαν το παρακάτω μηνυμα τί μπορει να φταιει ???

 

We're writing to let you know that we are having difficulty processing your Mastercard (exp. 2012/09).

 

We will try charging your credit card again shortly. It is not necessary to place a new order, but you may want to review the payment information for your order and make sure it is correct and current.

 

 

μήπως επειδη εγραψα mastercard??? Ειναι προπηρωμενη κάρτα της win bank τι επιλογη βάζω ???

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω μου εστειλαν το παρακάτω μηνυμα τί μπορει να φταιει ???

 

We're writing to let you know that we are having difficulty processing your Mastercard (exp. 2012/09).

 

We will try charging your credit card again shortly. It is not necessary to place a new order, but you may want to review the payment information for your order and make sure it is correct and current.

 

 

μήπως επειδη εγραψα mastercard??? Ειναι προπηρωμενη κάρτα της win bank τι επιλογη βάζω ???

 

Φιλίτσα εγώ έχω χρεωστική mastercard και την τελευταία φορά που μου το έστειλαν αυτό,είχα ξεχάσει να βάλω λεφτά στην κάρτα.

 

Η acs τα φέρνει,αν δε σε πετύχουν σπίτι,αφήνουν ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Φιλίτσα εγώ έχω χρεωστική mastercard και την τελευταία φορά που μου το έστειλαν αυτό,είχα ξεχάσει να βάλω λεφτά στην κάρτα.

 

Η acs τα φέρνει,αν δε σε πετύχουν σπίτι,αφήνουν ειδοποίηση.

 

 

καλημερα και Σας ευχαριστω πολύ γα τις απαντησεις ,

 

Εβαλε ο συζυγος λεφτα και το ειδα .

 

Ουφ τους εστειλα εμαιλ εχω και μια φιλη στην αγγλια θα της πω να τους πάρει τηλεφωνο αν την βρω . Να τους πάρω και εγω αλλα τα εχω ξεχασει τα αγγλικα μου θα συν.θω λη θα γινω ρόμπα χαχαχα

 

Τα θελω τα πραγματα πήγα εχτες σε καταστημα στην Χαλκιδα και ειδα τις διπλάσιες τιμες ακριβως

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα,

 

έστειλα e-mail στα Mothercare Αγγλίας και μου έστειλαν αυτό.

 

Hi Sofia

 

Thanks for contacting us about the delivery to Greece.

 

I'm pleased to advise you that we do deliver to your country. You can place your order online and it will cost you £15 and it takes approximately 10-14 days. May I advise you that we have a promotion for free international delivery. You can view our website for terms and conditions.

 

I've looked into this and I can advise you that many of our products are available for international delivery including clothes for women, men and kids; as well as lingerie, accessories and selected home and beauty products. You can also view our website for further updates. I do hope this information helps.

 

Thanks again for getting in touch and may I add that Greece is a beautiful country.

 

If we can be of any further help, please feel free to contact us on 0845 609 0200. If you are calling from overseas call us on +44 1925 672 317. Or you can reach us by using the following link http://www.marksandspencer.com/contactus

 

Kind Regards

 

Selisha Pillay

Marks & Spencer Customer Services

 

 

Επομένως στέλνουν Ελλάδα?

 

Τώρα έστειλα ένα e-mail στην κυρία με κάποια Χριστουγεννιατικα για να δώ αν τα στέλνουν και πόσο κοστιζουν τα μεταφορικά>>>

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Na ρωτησω και κάτι αλλο αν θελω να βαλω διαφορετικη κάρτα πρεπει να ξανακάνω απο την αρχη όλη την παραγγελεια ???

 

Σας τρελανα αλλα εχω σαλταρει απ το πρωι

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...