Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ vereniki. Και εμένα το ίδιο μου κάνει με τα ευρώ. Τα inch blue τα έχει δοκιμάσει κανείς; (ξέρω ότι είναι στη λίστα, αλλά κάποιο feedback για το πώς είναι)

 

Είναι τέλεια! Πήρα δύο ζευγάρια για τον δικό μου και ένα σετ δώρο για ένα άλλο μωράκι και τα καταευχαριστηθήκαμε!!

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιες γιες....κοιμαται ροχαλίζει και εγω ψωνιζω τσαντα για λαπτοπάκι απο αμαζον χε χε!

 

δώσε λινκ και γω πρέπει να πάρω μία και όλο το ξεχνάω...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο κοντά μου άρεσαν οι belkin http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_p_6_1?rh=k%3Abelkin+laptop+bag%2Cn%3A340831031%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=340831031&keywords=belkin+laptop+bag&ie=UTF8&qid=1285981926&rnid=419151031 και τα πουλαει και το αμαζον σαν πωλητης...

Θελω την μπεζ....http://www.amazon.co.uk/Belkin-Core-Messenger-Notebooks-F8n112eaDNA/dp/B001V9KMLG/ref=sr_1_9?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=computers&ie=UTF8&qid=1285981933&sr=1-9 εδω στο πλαισιο 42ευροπουλα εκει 20λιρες +6,18 λιρες μεταφορικά συνολο 26λίρες δηλαδή.............29,82ευρόπουλα....Γλυτώνω 12ευρώ..!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα απο κοντά μου άρεσαν οι belkin http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_p_6_1?rh=k%3Abelkin+laptop+bag%2Cn%3A340831031%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=340831031&keywords=belkin+laptop+bag&ie=UTF8&qid=1285981926&rnid=419151031 και τα πουλαει και το αμαζον σαν πωλητης...

Θελω την μπεζ....http://www.amazon.co.uk/Belkin-Core-Messenger-Notebooks-F8n112eaDNA/dp/B001V9KMLG/ref=sr_1_9?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=computers&ie=UTF8&qid=1285981933&sr=1-9 εδω στο πλαισιο 42ευροπουλα εκει 20λιρες +6,18 λιρες μεταφορικά συνολο 26λίρες δηλαδή.............29,82ευρόπουλα....Γλυτώνω 12ευρώ..!

 

kalamaraki να σε ρωτήσω, μήπως ξέρεις.Και όποια ξέρει δηλαδή.

Θέλω να πάρω δώρο στον αδερφό μου έναν ωραίο χαρτοφύλακα για το σχολείο.Και καλό.

Μπορείς να με παραπέμψεις κάπου?

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτό που έκανε η σαλοπέτα είναι επιεικώς απαράδεκτο. Αλλά φταίμε εμείς που πέσαμε με τα μούτρα. Η προμήθειά της ήταν απ' την αρχή τσιμπημένη και εμείς δεν διαμαρτυρηθήκαμε οπότε βρήκε "ψαχνό" και όρμησε. Συν το γεγονός ότι χάνουμε πια και από τις αποδείξεις.

Είχα φτιάξει το καλάθι για τα χειμωνιάτικα του μικρού και ευτυχώς δεν είχα στείλει την παραγγελία ακόμα.

Προτείνω όσες διαφωνούμε με την κίνηση που έκανε να αυξήσει την προμήθεια να διαγραφούμε από την σελίδα της στο φατσοβιβλίο έτσι ώστε να καταλάβει ότι οι πελάτες δυσαρεστήθηκαν και δεν πρόκειτε να ξαναψωνίσουν. Εγώ ήδη το έκανα.

Να σας ενημερώσω ακόμα ότι το καρεκλάκι αυτοκινήτου που παρήγγειλα από το pram world θα αργήσει πολύ, είναι σε έλλειψη....παρόλο που στην σελίδα τους δεν το έγραφε πουθενά:evil: ήδη τρέχει η 2η βδομάδα και δεν το έχουν ακόμα παραλάβει στις αποθήκες τους. Αυτό για μένα είναι κακό σέρβις...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παραγγειλα απο photomemories και ειμαι πληρως ικανοποιημενη.Ο κωδικος είναι summer 2010,για παραγγελίες μέχρι τέλος Οκτωβρίου (30%).

Κοριτσια να σας ρωτησω. Εχω κανει παραγγελια απο blurb.com για 2 ψηφιακα αλμπουμ, και με κωδικο που ηταν μεχρι 30/9 μου βγηκαν και τα 2 με μεταφορικα και 240 σελιδες 63 ευρω. Εσεις βρισκετε καλυτερες τιμες για ψηφιακα, και τι αν επιτρεπεται; Θελω να συγκρινω, να δω αν με συμφαιρει να παρω απο αλλου την επομενη φορα.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!

 

Παιρνω μονο 2 λεπτα να σας γραψω καποια πραγματα για την υπηρεσια που προσφερω για αγορες απο την Αγγλια με χρεωση προσωπικου αγοραστη.

 

Πηρα ενα ανωνυμο εμαιλ μεσω της φορμας της σελιδας μου που αναρωτιεται αν η υπηρεσια που προσφερω ειναι νομιμη.

Απλα θα ηθελα να ξεκαθαρισω,σε ολους τους φιλους και φιλες που με εχουν υποστηριξει μεχρι τωρα,οτι η υπηρεσια που προσφερω ειναι 100% ΝΟΜΙΜΗ.:mrgreen:

 

Λυπαμε που δυσαρεστω τον κακεντρεχη φιλο/φιλη που μου εστειλε ανωνυμα το μυνημα αυτο.Αλλα η υπηρεσια ειναι αναγνωρισιμη απο τον νομο σαν επιχειρηση και πολλα μαγαζια οπως το Debenhams αλλα και απο την Αμερικη προσφερουν ακριβως την ιδια υπηρεσια για τον κοσμο που θελει καποιος αλλος να του ψωνισει τα πραγματα που επιθυμει.

 

Η νομιμοτητα της υπηρεσιας ειναι συμφωνα με τους Αγγλικους νομους οπου ειναι και η εδρα.Ακομα κι ο λογαριασμος του Paypal που χρησιμοποιουμε ειναι business ωστε να επιτρεποντε μεγαλη μεταφορα ποσων αλλα και για να εγκριθει αυτη η υπηρεσια εχουμε δηλωσει ολες τις πληροφοριες της εταιριας ακομα και τις νομικες:mrgreen:.

 

Σας ευχαριστω πολυ και παλι για την υποστηριξη και καλες ιντερνετικες αγορες απο οπου και αν τις κανετε.

Αν ακομα εχετε αποριες νομικου ειδους μπορω να σας φερω σε επικοινωνια με τον δικηγορο μας.

 

Μαρια-Σαλοπετα(και οχι ανωνυμα):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο κοντά μου άρεσαν οι belkin http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_p_6_1?rh=k%3Abelkin+laptop+bag%2Cn%3A340831031%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=340831031&keywords=belkin+laptop+bag&ie=UTF8&qid=1285981926&rnid=419151031 και τα πουλαει και το αμαζον σαν πωλητης...

Θελω την μπεζ....http://www.amazon.co.uk/Belkin-Core-Messenger-Notebooks-F8n112eaDNA/dp/B001V9KMLG/ref=sr_1_9?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=computers&ie=UTF8&qid=1285981933&sr=1-9 εδω στο πλαισιο 42ευροπουλα εκει 20λιρες +6,18 λιρες μεταφορικά συνολο 26λίρες δηλαδή.............29,82ευρόπουλα....Γλυτώνω 12ευρώ..!

 

μπράβο βρε αγάπη μου! θα μπω να την δω και γω...να'σαι καλά!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για τι ηλικια ψαχνεις; πουλαει μια κοπελα απο εδω κατι unisex στη συσκευασια τους. εδω ειναι:http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1725486#post1725486

 

 

θέλω για 2 χρονών....

ευχαριστώ πολύ πάντως.....!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω την Μαρια-Σαλοπετα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!! Αφου μπηκε στον "κοπο" να μας εξηγησει για την νομιμοτητα της εταιρειας της θα μπορουσε να πει εστω δυο λογια και για την αδικαιολογητα κατ' εμε αυξηση των τιμων της! Το θεωρω (απο την στιγμη που εχει τοσο συζητηθει το θεμα) τουλαχιστον προσβλητικο για τα ατομα που αγορασαν η επροκειτο να αγορασουν (όπως εγω) απο εκεινη. Ειναι δηλαδη σαν να λεει εσεις παραπονεθητε οσο θελετε και εγω σας γραφω στα παλια μου τα παπουτσια! Ειχα σκοπο να αγορασω μεσω εκεινης παρα πολλα πραγματα για τον μικρο αλλα τωρα δεν υπαρχει τετοια περιπτωση μαλιστα την ειχα προτεινει και σε δυο φιλες μου.

Πηγα σημερα σε outlet και βρηκα πολυ ωραια πραγματα σε πολυ καλες τιμες. Θελω να πω οτι μπορουμε να βρουμε σαν αγοραστες και αλλες λυσεις οι οποιες και να μας συμφερουν!

Link to comment
Share on other sites

θα τρελαθουμε τελειως...Μπηκε βρε κοριτσια η Σαλοπετα να μς πει οτι ειναι νομιμη;;;; Παμε καλα;;; Για ενα ανωνυμο μειλ μπηκε στον κοπο να μας "ξεκαθαρισει" το ποσο νομιμη ειναι και για ολα οσα εχουν γραφτει για την απαραδεκτη αυξηση των τιμων της τηρει σιγην ιχθυος;;;; Δεν το καταλαβαινω αυτο ειλικρινα...Δεν εννοω να δικαιολογηθει για το οτι αυξησε την προμηθεια της αλλα να πει κατι...οχι το "περναω στο ντουκου το θεματακι". Θεωρει οτι θα εχει πελατισσες πορολη την αυξηση. Προτεινω να μην ξαναψωνισει καμια απο δω...Ξανασυγχιστηκα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαρά μου, Αθήνα είσαι; σε ποιο outlet πήγες;

 

Σου απαντω Μαρω γι αυτο που μου ειπες στο τοπικ του Σεπτεμβριου, μια που ειμαι εδω. Ενα μηνα παρακαλω εκανε η παραγγελια μου, αφου εφτασα στο σημειο να μετανοιωσω που παραγγειλα, κοντεψε να μπει ο Σεπτεμβρης και να μην εχουν ερθει και ειχα παραγγειλει και καλοκαιρινα. Τα παρηγγειλα γυρω στις 10 Ιουλιου και ηρθαν μετα το 15Αυγουστο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας και παλι!

 

Δεν εχω υποχρεωσει κανεναν να αγορασει μεσω της υπηρεσιας μας και νομιζω οτι δεν υποχρεωουμε να εξηγησω για πιο λογο αυξησα της τιμες μου μεσα σε αυτο το φορουμ απο την στιγμη που δεν ειναι δικο μου και ουδεποτε το χρησιμοποιησα για να διαβασω το παραπονα και σχολια μιας που οι μεχρι τωρα πελατησες μου ξερουν πως να επικοινωνουν μαζι μου.

 

Υπαρχει εμαιλ επικοινωνιας για αυτο οπου μπορειτε να ρωτησετε για τον λογο αυξησης των τιμων.

 

Δυστυχως δυσαρεστηθηκαν καποιοι φιλοι/φιλες και λογικο ειναι αλλα επειδη εχω και εγω καποιες χρεωσεις απο τον paypal επρεπε να βαλω καποιες αλλους παραμετρους οπως την αυξηση της αμοιβης, τον περιορισμο μαγαζιων για να μπορεσει να ειναι πιο κερδοφορο για εμενα.Ακομα και αν αυτο σημαινει οτι θα χασω τις μικρες παραγγελιες.

:D

 

 

Δεν μπηκα να κανω διαφημιση και ΝΑΙ μπηκα στον ΚΟΠΟ να μπω να γραψω οτι αυτο που κανω δεν ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ γιατι ετσι ενιωθα οτι επρεπε να κανω οπως εσεις νιωθετε με τοσο σθενος οτι αυτο που κανω ειναι ΄απαραδεκτο΄κλπ κλπ

 

Δικαιωμα σας να ψωνησετε απο οπου επιθυμειτε και οπου σας ευχαριστει βρε παιδια ελεος δλδ!Δεν θα χαλασουμε τις καρδιες μας για αυτο.

 

:D

Και παλι ευχαριστω για την υποστηριξη μεχρι στιγμης

 

Καλη σας μερα:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα ειμαι. Πήγα στο ORCHESTRA που ειναι στο Ελληνικο Τιτανων 27. Σημερα με ενημερωσαν ότι μπορεις να βγαλεις και καρτα η οποια κοστιζει 25Ε το χρονο και να εχεις εκτωση 50% ολο το χρονο στο outlet. Επισης στην περιοδο των εκπτωσεων εχουν παντα bazar και βαζουν όλα τα ειδη με 5Ε το κομματι! Εχω παει στο Outlet του Marks & Spencer που ειναι στην Αθήνα και εχω παρει εκτος των αλλων και ολοσωμα εσωρουχακια με 3,5Ε την πενταδα πρεπει ομως να πετυχεις την περιπτωση γιατι δεν εχουν παντα!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία, κάνε και ένα κόπο να απαντήσεις στα μαιλς σου σε παρακαλώ για να ξέρουμε τι κάνουμε...ευχαριστώ!

 

Χαρά μου σε ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω...το ουτλετ του μαρκς που είναι, θυμάσαι;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επιτέλους αγορασα λαπτοπακι χε χε σημερα το πρωι! Τωρα το εγκαινιάζω γραφωντας που αλλου εδω μέσα!

Θελω την βοήθεια σας.................

Θελω να αγοράσω τσάντα θήκη για το λαπτοπάκι....εδω ειναι ακριβες οι ωραιες

Θελω ποντικάκι αλλα παλι εδω ειναι ακριβα 60ευρώ για ποντικι με πλήκτρα ιντερνετ (το μπρος πισω ειναι πολυ βολικό το ατιμο και θελω τετοιο το απλο ποντικι με ξενερώνει) και θελω και βαση για το λαπτοπάκι ...............

Που να τα ψάξω οεο???????????

Αμαζον απογοτευτηκα κυριως για το ποντικι.........ιδια τιμη με ελλαντα....γμτ...

Καμμια ιδεα?

 

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα ειμαι. Πήγα στο ORCHESTRA που ειναι στο Ελληνικο Τιτανων 27. Σημερα με ενημερωσαν ότι μπορεις να βγαλεις και καρτα η οποια κοστιζει 25Ε το χρονο και να εχεις εκτωση 50% ολο το χρονο στο outlet. Επισης στην περιοδο των εκπτωσεων εχουν παντα bazar και βαζουν όλα τα ειδη με 5Ε το κομματι! Εχω παει στο Outlet του Marks & Spencer που ειναι στην Αθήνα και εχω παρει εκτος των αλλων και ολοσωμα εσωρουχακια με 3,5Ε την πενταδα πρεπει ομως να πετυχεις την περιπτωση γιατι δεν εχουν παντα!

 

Χαρά και εγω στο ορκεστρα ετσι πηρα τεσσερα συνολο για την μικρη φουστα μπλουζα, μπλουζα παντελονι καπρι, τουνικ σορτσ και μπλουζα καπρι παντελονι στην τρελλη τιμή των 20ευρω... Δηλαδη 8 κομμάτια , 4 μπλουζες τουνικ και 4 παντελονια σορτς και καπρι στην ξεφτιλα βεβαια τα πηρα για του χρονου το καλοκαιρι αλλα δεν με χαλασε...τα χειμωνιατικα ειχαν τελειωσει οταν πηγα! Στην αποδειξη εγραφε τελική εκπτωση 185ευρώ :mrgreen::mrgreen: νομιζω...χαχαχαχα Φαντάσου τι κερδος βγάζουν....γκρρρρρ!:evil:

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επιτέλους αγορασα λαπτοπακι χε χε σημερα το πρωι! Τωρα το εγκαινιάζω γραφωντας που αλλου εδω μέσα!

Θελω την βοήθεια σας.................

Θελω να αγοράσω τσάντα θήκη για το λαπτοπάκι....εδω ειναι ακριβες οι ωραιες

Θελω ποντικάκι αλλα παλι εδω ειναι ακριβα 60ευρώ για ποντικι με πλήκτρα ιντερνετ (το μπρος πισω ειναι πολυ βολικό το ατιμο και θελω τετοιο το απλο ποντικι με ξενερώνει) και θελω και βαση για το λαπτοπάκι ...............

Που να τα ψάξω οεο???????????

Αμαζον απογοτευτηκα κυριως για το ποντικι.........ιδια τιμη με ελλαντα....γμτ...

Καμμια ιδεα?

 

 

e-shop.gr είδες για ποντίκια;

http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?offset=0&category=%D0%CF%CD%D4%C9%CA%C9%C1&filter-2236=1

 

 

Βάση, δεν συνιστώ να πάρεις. Είχα πάρει κι εγώ (από το e-shop κι αυτή) αλλά τη βρήκα εντελώς άχρηστη. Δεν ξέρω και που την έχω πετάξει για να στην έδινα.:roll:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites

ωραια αφου θελει ετσι η μαρια-σαλοπετα ας κανει καποια τον κοπο και ας της στειλει ενα μειλ για να δουμε για πιο λογω αυξησε τις τιμες που ηταν ηδη τσιμπημενες.και να γινεται ας γραψει εδω την απαντηση,δεν μπορουμε να στειλουμε 40 μειλ.

ετσι απλα για να δουμε την δικαιολογια.

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki να σε ρωτήσω, μήπως ξέρεις.Και όποια ξέρει δηλαδή.

Θέλω να πάρω δώρο στον αδερφό μου έναν ωραίο χαρτοφύλακα για το σχολείο.Και καλό.

Μπορείς να με παραπέμψεις κάπου?

 

Παιδιά μπορείτε πλιζ να με βοηθήσετε???????????

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...