Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερααα!!

Εχθες παρηγγειλα ενα παιδικο χαλακι απο σαιτ που δεν υπαρχει στην λίστα.Περιμενω να μου το στειλουν,να σας πω εντυπωσεις και να το προσθεσετε αν ειναι

 

Ψαχνω να βρω αυτοκολλητα τοιχου looney tunes.Μηπως ξερετε κανενα σαιτ?

Ολα αυτα της λιστας δεν εχουν δυστυχως

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Φλορα μου δοκίμασε τα πριν τα πάρεις. Ενδιαφερόμουν και εγώ να τα πάρω απο έξω και όταν τα δοκίμασα εδώ σε κατάστημα, δεν προχωρούσε το πόδι μου στο κουτουπιέ, δεν έχω φαρδύ πόδι, ίσως λίγο πιο εντονο κουτουπιέ όμως αυτή η σαγιονάρα ήταν πάρα πολύ στενή...αν δεν την έχεις δοκιμάσει κάντο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!

Εχθες παρηγγειλα ενα παιδικο χαλακι απο σαιτ που δεν υπαρχει στην λίστα.Περιμενω να μου το στειλουν,να σας πω εντυπωσεις και να το προσθεσετε αν ειναι

 

Ψαχνω να βρω αυτοκολλητα τοιχου looney tunes.Μηπως ξερετε κανενα σαιτ?

Ολα αυτα της λιστας δεν εχουν δυστυχως

 

ΟΛΓΑ79 ποιο είναι το site? Κι εγώ ψάχνω παιδικό χαλάκι και τα κοιτάζω όλα.;)

Link to comment
Share on other sites

Φλορα μου δοκίμασε τα πριν τα πάρεις. Ενδιαφερόμουν και εγώ να τα πάρω απο έξω και όταν τα δοκίμασα εδώ σε κατάστημα, δεν προχωρούσε το πόδι μου στο κουτουπιέ, δεν έχω φαρδύ πόδι, ίσως λίγο πιο εντονο κουτουπιέ όμως αυτή η σαγιονάρα ήταν πάρα πολύ στενή...αν δεν την έχεις δοκιμάσει κάντο!

Σ ευχαριστω πολυ....παντα φροντιζω,ειδικα για παπουτσια,να τα δοκιμαζω πρωτα στην αγορα και μετα να κανω την αγορα...παπαουτσι ειν αυτο,ποτε δεν ξερεις!!Μια φιλη τα πηρε προσφατα γι αυτο θυμομουν που τα ειχα δει...

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω βρει ένα ηλεκτρονικό φαρμακείο με διάφορα προϊόντα (όχι πάρα πολλά βέβαια) για παιδιά και μαμά, αλλά και με άλλα προϊόντα - καλλυντικά. Πήρα τηλέφωνο τον ιδιοκτήτη (φαρμακοποιό i guess) και μου είπε ότι ότι δε μπορώ να βρω στο site μπορώ να το παραγγέλνω τηλεφωνικά με έκπτωση πάλι (γιατί δεν είχε ούτε γάλατα, ούτε πιπίλες, ούτε....πολλά άλλα). Το ξέρει κανένας? Σκέφτομαι μάλιστα να αγοράσω για να το δοκιμάσω (όχι παιδικά ακόμα, δικά μου και της γυναίκας μου).

 

http://www.pharmacyallday.com/motherchild/index.el.html?page=1&pagesize=30&brandid=0&srt=0&srtd=0

 

καλημέρα....

πριν από κάποια μηνύματα θυμάμαι που διάβασα ότι είχατε παραγγείλει τελικά.....:D:D:o

εγώ πάντως που σύγκρινα τιμές σε κάποια είδη, το pharmacy4u.gr είχε καλύτερες

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!!!ειδα στο σαιτ τησ chicco ο καρότσι trio white-black imited edition και μου άρεσε πάρα πολύ αλλά φοβάμαι ότι θα πρέπει να το πληρώσω χρυσό εδώ στην Ελλάδα. το έχει πάρει καμία να μασ πει αντυπώσεισ και τιμέσ είτε απο ελλάδα ειτε απο εξωτερικό?

Link to comment
Share on other sites

να συνεισφερω και εγω στα παιδικα χαλακια

Καλαιτζιδης

http://www.flycarpet.gr/category.php?cid=203

μεσω και γνωστου παραγγειλα σε αυτον λειπον

τεσπα λογω διακοπων εγινε μια παρανοηση και το σχεδιο αντι σε λαχανι μου ηρθε σε πορτοκαλι

την επομενη το εστειλα με acs με χρεωση του , πισω

την μεθεπομενη το παρελαβα σωστα πλεον

και αψογα τα χαλακια μας πραγματικα

περα απο το οτι μπηκε μεσα τελεικα ο ανθρωπος με 3 αποστολες + μια καλυτερη τιμη

ηταν ευγενικοτατος και εξυπηρετικοτατος

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες κοπελιά, ξέρεις πόσες μέρες κρατιέμαι να μην ξανανοίξω το flycarpet? Ξέρεις τι μου κανες? Τα θέλω όλα! Έχει φέρει πολλά ωραία σχέδια. Πρέπει να πάρω άλλο ενα γιατί έχουμε μεγαλύτερο δωμάτιο πλέον. Απ το συγκεκριμένο site είμαι υπερευχαριστημένη.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα flylondon παπουτσια ta γνωριζετε ???? ξερουμε κανα σαιτ για αγορες ?

 

δεν με νοιαζει να στελνει ελλαδα γιατι θα τα παραγγειλω στην σαλοπετα ευχαριστωωω

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

τα flylondon παπουτσια ta γνωριζετε ???? ξερουμε κανα σαιτ για αγορες ?

 

δεν με νοιαζει να στελνει ελλαδα γιατι θα τα παραγγειλω στην σαλοπετα ευχαριστωωω

Εχω παρει flylondon απο το amazon....javari συγκεκριμενα

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα τελικά ποιό σχέδιο αγόρασες???

 

 

Μόλις παρέλαβα από http://www.charlesclinkard.co.uk/ παπουτσάκια της μικρής, μεταφορικά 6 λίρες (είναι στην λίστα) ήρθαν σε 8 μερούλες με απλό ταχυδρομείο :D

το μόνο "μείον" είναι ότι δεν στέλνουν mail ότι τα αντικείμενα έγιναν dispached θα πρέπει να μπείς να το δεις στο site τους.

Η πληρωμή μπορεί να γίνει και με Paypal άλλο ένα + :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το χαλακι το παρηγγειλα απο δω www.velentzas.com.gr

Ειχα ψαξει παντου και δεν εβρισκα τα χρωματα που ηθελα και επεσα πανω στο σαιτ

Τα μεταφορικα ειναι αναλογα το δεμα γιατι το καταστημα ειναι στον Βολο.Εμενα για το χαλι 1,60χ2,30 μου ειπαν απο 8-12 ευρω αναλογα την μεταφορικη

Περιμενω να ερθει μεχρι την Παρασκευη για να σας πω εντυπωσεις.

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Παρήγγειλα την περασμένη Τρίτη 14/9 από το http://www.babysmobile.de το Babybjorn babysitter balance (ριλάξ) μαζί με το παιχνιδάκι του (στην τιμή που πλήρωσα μαζί με τα μεταφορικά θα έπαιρνα μόνο το ριλάξ εδώ στην Ελλάδα) και μου ήρθε σήμερα Τετάρτη 22/9. Είμαι πολύ ευχαριστημένη... ανυπομονώ να το δοκιμάσω με τον μπέμπη!!!

Εν τω μεταξύ το http://www.naturespurest.co.uk ακόμα δεν μπήκε στη λίστα... κλαψ....

Link to comment
Share on other sites

Εύα θα γίνω για άλλη μια φορά ενοχλητική..

 

το 22 -23 που φοράει η δικιά μου ποιο είναι??

 

α........καλά ρώτησες τώρα τον ειδικό ........έχεις υπόψη σου κάποια συγκεκριμένη μάρκα?? γιατί βλέπω τώρα στα skechers που αγόρασα για την δική μου έλεγε στο site ότι το 23 είναι το 6 U.K και μέσα στο παπούτσι, βλέπω ότι γράφει E.U 22,5 δηλαδή 13 cm (Θα πάθω ανακοπή πάλι αν δεν της κάνουν) :?:? όχι τίποτα άλλο έχουν και φωτάκια και μόλις τα δει δεν θα θέλει να τα βγάλει :roll::roll:

 

 

Γεια σας!

Παρήγγειλα την περασμένη Τρίτη 14/9 από το www.babysmobile.de το Babybjorn babysitter balance (ριλάξ) μαζί με το παιχνιδάκι του (στην τιμή που πλήρωσα μαζί με τα μεταφορικά θα έπαιρνα μόνο το ριλάξ εδώ στην Ελλάδα) και μου ήρθε σήμερα Τετάρτη 22/9. Είμαι πολύ ευχαριστημένη... ανυπομονώ να το δοκιμάσω με τον μπέμπη!!!

Εν τω μεταξύ το www.naturespurest.co.uk ακόμα δεν μπήκε στη λίστα... κλαψ....

tella θα τα βάλω σε λίγο στην λίστα μήπως ξέρεις και μεταφορικά??

Link to comment
Share on other sites

α........καλά ρώτησες τώρα τον ειδικό ........έχεις υπόψη σου κάποια συγκεκριμένη μάρκα?? γιατί βλέπω τώρα στα skechers που αγόρασα για την δική μου έλεγε στο site ότι το 23 είναι το 6 U.K και μέσα στο παπούτσι, βλέπω ότι γράφει E.U 22,5 δηλαδή 13 cm (Θα πάθω ανακοπή πάλι αν δεν της κάνουν) :?:? όχι τίποτα άλλο έχουν και φωτάκια και μόλις τα δει δεν θα θέλει να τα βγάλει :roll::roll:

 

 

 

tella θα τα βάλω σε λίγο στην λίστα μήπως ξέρεις και μεταφορικά??

 

Άμα δεν της κάνουν θα τα πάρω εγώ!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Το χαλακι το παρηγγειλα απο δω www.velentzas.com.gr

Ειχα ψαξει παντου και δεν εβρισκα τα χρωματα που ηθελα και επεσα πανω στο σαιτ

Τα μεταφορικα ειναι αναλογα το δεμα γιατι το καταστημα ειναι στον Βολο.Εμενα για το χαλι 1,60χ2,30 μου ειπαν απο 8-12 ευρω αναλογα την μεταφορικη

Περιμενω να ερθει μεχρι την Παρασκευη για να σας πω εντυπωσεις.

και εγω παρηγγειλα ενα χαλι απο το συγκεκριμενο μαγαζι για το παιδικο δωματιο 2χ2,8 145 ευρω μαζι με τα μεταφορικα ηταν να ερθει εχθες αλλα δεν ηρθε μαλλον λογω της απεργιας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!!

 

Λοιπον χθες παραλαβα απο το http://www.mandco.com απλα τελεια πολυ προσεγμενα ενα ενα σε ναιλον και κρεμαστρουλα το καθενα ξεχωριστη.

 

Το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!

 

Καλα ψωνια!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν της κάνουν θα τα πάρω εγώ!!

μωρέ ας της κάνουν και θα σας πάρω τα ίδια άμα θέτε :mrgreen::mrgreen:

 

αυτά είναι http://www.charlesclinkard.co.uk/girls-c23/shoes-c24/skechers-h-l-enchanted-multi-sports-shoe-p5104 έχουν και φωτάκια πάνω στις καρδούλες

αλλά κόλημα έχω φάει με αυτά, δεν έχει νούμερα όμως (τα ψάχνω μπας και τα βρώ αλλού)

http://www.charlesclinkard.co.uk/girls-c23/sport-c26/skechers-bikers-m-lavender-casual-shoe-p5874

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...