Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα kikar.

Μόλις έκανα εγγραφή στο e-creativegroup και περιμένω επιβεβαίωση.

Για πες καμιά καλή κρέμα γιατί έχω πραγματικό πρόβλημα με τα χέρια μου. Δεν μπορώ να βρω καλή κρέμα, χωρίς να είναι λιπαρή.

Από feelunique έχω παραγγείλει και εγώ και είναι πραγματικά άψογοι.

Καλοφόρετα!!

Καλησπέρα,

 

από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει (βασικά γιατί ενυδατώνει και δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ λιπαρή) είναι η σειρά Scentations που έχουν της CND http://www.e-creativegroup.gr/index.php?target=categories&category_id=224

Εξαιρετική από άποψη μυρωδιάς είναι η τελευταία με το χαμομήλι και το χειμώνα εγώ χρησιμοποιώ τη μήλο κανέλα όπου πραγματικά τη μυρίζω και δαγκώνομαι:D

Για ότι θες πες μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε ειναι μακρια νυχτωμένος χαχαχαχαχχαχα

 

Περιττό να πω ότι έχω ήδη στείλει απάντηση στο blog και περιμένω απάντηση. Ήρθε η ώρα να τον ξημερώσουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε ειναι μακρια νυχτωμένος χαχαχαχαχχαχα

 

οχι καλε,ξημερωμενος ειναι ο αναγνωστης!!ειναι μελος κ εδω...απλα απο οτι καταλαβα εκανε εκει την αναρτηση σαν διαμαρτυρια,για να ακουστει και παραεξω!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει (βασικά γιατί ενυδατώνει και δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ λιπαρή) είναι η σειρά Scentations που έχουν της CND http://www.e-creativegroup.gr/index.php?target=categories&category_id=224

Εξαιρετική από άποψη μυρωδιάς είναι η τελευταία με το χαμομήλι και το χειμώνα εγώ χρησιμοποιώ τη μήλο κανέλα όπου πραγματικά τη μυρίζω και δαγκώνομαι:D

Για ότι θες πες μου

 

σε ευχαριστώ πολύ kikar!! να δω μόνο πότε θα μου έρθει η επιβεβαίωση της εγγραφής

 

 

 

Περιττό να πω ότι έχω ήδη στείλει απάντηση στο blog και περιμένω απάντηση. Ήρθε η ώρα να τον ξημερώσουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Πολύ καλή η απάντηση, μόλις την διάβασα.

Δεν ήξερα ότι επανήλθε το blog με άλλο όνομα, μπράβο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου είμαι σίγουρη πως θα το έχετε αναφέρει κάπου αλλά αν μπορεί κάποια ας μου δώσει τα φώτα της...Θέλω να πάρω παπούτσια για τον μικρό..Που να κοιτάξω??

Ευχαριστώ..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ kikar!! να δω μόνο πότε θα μου έρθει η επιβεβαίωση της εγγραφής

 

 

 

 

 

Πολύ καλή η απάντηση, μόλις την διάβασα.

Δεν ήξερα ότι επανήλθε το blog με άλλο όνομα, μπράβο.

 

Ευχαριστώ!:DΚαι εγώ μόλις την είδα:D!Πως μπορώ να τη βάλω στο fb στη σελίδα της σαλοπέτας, ξέρει κανείς να με βοηθήσει?:rolleyes:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μόλις έστειλα και δεύτερη ως απάντηση σε κάποιον...αναγνώστη...που δικαιολογούσε τα mothercare...και αν μου επιτρέψετε, πρώτα εσείς και μετά το tromaktiko θα κάνω ανάρτηση ολόκληρη τη λίστα να ξεστραβωθεί όλος ο κόσμος και να μη νομίζουν ότι κοιμόμαστε!!!!

Μόλις τη δημοσιεύσουν την απάντησ θα σας τη στείλω.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου είμαι σίγουρη πως θα το έχετε αναφέρει κάπου αλλά αν μπορεί κάποια ας μου δώσει τα φώτα της...Θέλω να πάρω παπούτσια για τον μικρό..Που να κοιτάξω??

Ευχαριστώ..

 

TATH παπουτσάκια εγώ πήρα από το www.mouyer.gr κι έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από την ποιότητα και την εξυπηρέτηση. Το καλό είναι πως αν το παπουτσάκι δε σου αρέσει το στέλνεις πίσω με δικά τους έξοδα αποστολής και σου στέλνουν άλλο. Οι κοπέλες με τις οποίες μίλησα τηλεφωνικά για την επιστροφή και την αλλαγή της παραγγελίας μου ήταν ευγενέστατες, κατατοπιστικότατες και ιδιαίτερα εξυπηρετικές.

Εγώ πάντως θα ξαναψωνίσω σίγουρα από εκεί.

 

Αν θέλεις πριν να προχωρήσεις την παραγγελία σου κάνε για καλό και για κακό ένα τηλεφώνημα για να δεις αν έχουν διαθέσιμο το είδος που θες γιατί τώρα που είναι τέλος εποχής και εκπτώσεις ίσως να μη βρεις αυτό που θες.

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

TATH παπουτσάκια εγώ πήρα από το www.mouyer.gr κι έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη από την ποιότητα και την εξυπηρέτηση. Το καλό είναι πως αν το παπουτσάκι δε σου αρέσει το στέλνεις πίσω με δικά τους έξοδα αποστολής και σου στέλνουν άλλο. Οι κοπέλες με τις οποίες μίλησα τηλεφωνικά για την επιστροφή και την αλλαγή της παραγγελίας μου ήταν ευγενέστατες, κατατοπιστικότατες και ιδιαίτερα εξυπηρετικές.

Εγώ πάντως θα ξαναψωνίσω σίγουρα από εκεί.

 

Αν θέλεις πριν να προχωρήσεις την παραγγελία σου κάνε για καλό και για κακό ένα τηλεφώνημα για να δεις αν έχουν διαθέσιμο το είδος που θες γιατί τώρα που είναι τέλος εποχής και εκπτώσεις ίσως να μη βρεις αυτό που θες.

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,

απο iherb που ερχονται με απλο ταχυδρομειο λετε να μου αφησουν χαρτακι να παω να τα παρω ή θα μου τα αφησουν στην πολυκατοικια ξεμπαρκα???

Ελπιζω να βαριουνται να κουβαλανε και να γινει το πρωτο!!

ξερει καμια να μου πει???

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,

απο iherb που ερχονται με απλο ταχυδρομειο λετε να μου αφησουν χαρτακι να παω να τα παρω ή θα μου τα αφησουν στην πολυκατοικια ξεμπαρκα???

Ελπιζω να βαριουνται να κουβαλανε και να γινει το πρωτο!!

ξερει καμια να μου πει???

 

Εγώ πάντως που έκανα 1 παραγγελία μου ήρθαν με χαρτάκι που πήγα και πήρα εγώ το δέμα.

Μια χαρά από Αμερική και μου ήρθαν σε 1 εβδομάδα..Και η παραγγελία μου ήταν μόνο για 15 ευρώ.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!!!!

θελω να κανω ψηφιακο αλμουμ οικονομικο......απο τοτε που γεννηθηκε η κουκλιτσα μου με ολες τις στιγμες της.....ξερετε....εχετε να μου προτεινετε κατι ?

(καλη ποιοτητα και ικανοποιητικη τιμη)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες, παρήγγειλα αυτό από το ebay http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-Shake-Weight-Seen-TV-Next-Day-Delivery-/390223513291?cmd=ViewItem&pt=UK_Strength_Training&hash=item5adb2246cb#ht_2327wt_1165 μόνο 18,5? (μαζί με τα μεταφορικά!).Όπως θα το έχετε δει στην τηλεόραση, στην Ελλάδα κάνει ?29(+8,90? έξοδα αποστολής). ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!! Μόλις παραλάβω θα ενημερώσω!!

Link to comment
Share on other sites

κικη μηπως εχεις και την αντιπαραθεση με τον αναγνωστη που υπερασπιζοταν το μαδερκερ?

 

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/mothercare_04.html#more αυτή είναι η απάντηση του αναγνώστη υπέρ της mothercare. Η ιστορία όμως ξεκίνησε από έναν άλλον κύριο ο οποίος έγραφε για τις διαφορές τιμών στα mothercare Ελλάδας και Αγγλίας και στο ότι σταμάτησαν να στέλνουν Ελλάδα. Ο συγκεκριμένος ξαναέβαλε ανάρτηση με την οποία ζητούσε επίσημη απάντηση από την εταιρία.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...