Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Είναι δωρεάν???

 

Δωρεάν λέει στους όρους χρήσης (παραθέτω το σχετικό απόσπασμα) :

"Τιμολόγηση στο TxtMe

 

Δεν υπάρχει καμία χρέωση για τον χρήστη ο οποίος θα αποφασίσει να εγγραφεί στην υπηρεσία TxtMe και να κάνει χρήση των υπηρεσιών που προαναφέρθηκαν με την εξαίρεση που ανεφέρθη ανωτέρω (τέλη σύνδεσης στο Internet, κινητής τηλεφωνίας και συναφή). Σε περίπτωση που διατίθενται ειδικές υπηρεσίες με χρέωση, οι αντίστοιχες χρεώσεις αναγράφονται στην περιγραφή της ειδικής υπηρεσίας.

 

Το TxtMe δεν επιβάλει καμία χρέωση στα μέλη του ούτε σε άλλους χρήστες. Η εγγραφή είναι δωρεάν και η αποστολή free sms και οι υπηρεσίες social networking (όπως παρουσιάστηκαν παραπάνω) επίσης δωρεάν."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγγνώμη, για το τόσο μακρινό τόπικ... Μέσω σαλοπέτας τα πήρες ή απευθείας από secretsales ;;; Τελικά στέλνει Ελλάδα ή όχι;;;

εγω τα πηρα μεσω οικογενειας που εχω αγγλια αλλα προσπαθησα να τα στειλω εδω και ενω μου βγαζει την τιμη+εξοδα μεταφορας για ελλαδα στο τελος βγαζει μυνημα οτι δεν στελνει εδω για τωρα πιστευω οτι μεσω σαλοπετας ειναι καλη λυση γιατι βγαζει πολυ καλες ευκαιριες κατα καιρους αλλα πολυ ελαχιστα κομματια και ειναι να τα προλαβεις.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω τα πηρα μεσω οικογενειας που εχω αγγλια αλλα προσπαθησα να τα στειλω εδω και ενω μου βγαζει την τιμη+εξοδα μεταφορας για ελλαδα στο τελος βγαζει μυνημα οτι δεν στελνει εδω για τωρα πιστευω οτι μεσω σαλοπετας ειναι καλη λυση γιατι βγαζει πολυ καλες ευκαιριες κατα καιρους αλλα πολυ ελαχιστα κομματια και ειναι να τα προλαβεις.....

 

 

ok τώρα κατάλαβα..Είχα το ίδιο πρόβλημα....Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

το txtme ειναι μεσω ιντερνετ; η μπορεις να στειλεις μηνυματα απο το κινητο δωρεαν;

 

Από PC σε κινητό αλλά εμφανίζεται ο αριθμός του κινητού σου κανονικά!Θα μας πει και η female που ήδη το χρησιμοποίησε αν κάνω λάθος ή όχι!

Link to comment
Share on other sites

Μαριτα καλημερα !

Συμφωνω απολυτα.... ειναι ακριβή λυση για 5 πραγματάκια. Αξίζει μονο οταν κανεις αγορες για σεζον, οχι για λιγα πράγματα. Εκει ερχεται στα ιδια λεφτα με εδω. Βεβαια να σημειωθει οτι τα 18λιρες μεταφορικα για εως 10κιλα πακέτο ειναι το φτηνοτερο που υπάρχει για τα μεταφορικα απο Αγγλια Ελλαδα...!

Μετα απλα ειναι η αμοιβη της....ε δεν γινεται και να το κανει δωρεαν...

Και εγω εχω ετοιμασει καλαθακι και θα κανω ψωνια σεζον για τα χειμωνιατικα της μικρης μου για να πιασουν τοπο τα χρηματα. Αλλα ειναι ήδη 26κομματια ρουχα καλτσες κτλπ.

 

που να δεις καλαμαρακι την δικια μου καλαθαρα!!!!!:P:p

με αλλαγες καθε 3μηνο,μιας κι η δικη μου ειναι μολις 2.5 και τον Μαιο γινεται 12 μηνων εκανα ενα ποσο.....χμ,αντιστροφως αναλογο της οικονομικης κρισης.

Αλλα...χαλαλι!!

Πηγα σημερα σε συνοικιακο-επαρχιακο μαγαζι να αλλαξω δωρακι της μικρης και ενα ζακετακι μιας χ μαρκας εκανε με την εκπτωση 40% 12 ευρω.Αντιστοιχης ποιοτητας ζακετακι απο νεξτ χωρις εκπτωση το βρισκεις 16 ευρω!

εεε,μετα τους αφηνεις να μαλλιοτραβιουνται οτι δεν εχουν πελατες ή οχι????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπέρα!

Ενδιαφερομαι κ εγω να κανω καποιες αγορες απο tesco k next αλλα το προβλημα μου ειναι οτι πρωτον δεν εχω καρτα paypal κ δευτερο οτι δεν ξερω τα νουμερα των ρουχων των συγκεκριμενων καταστηματων αν ειναι μικρα ή μεγαλα σαν καλουπια!

Και απο οτι εχω καταλαβει αν προκειται να αγορασεις λιγα ρουχα(οπως θελω εγω αρχικα για δοκιμη)δεν συμφερει γιατι με τα μεταφορικα κ την αμοιβη του bambam βγαινουν ακριβα!

Εχω να προτεινω λοιπον αν καποια μανουλα εχει καρτα paypal κ θελει να παρει λιγα ρουχα κ αυτη να κανουμε μια αγορα μαζι κ να μοιραστουμε τα εξοδα!!!

Βεβαια εγω μενω εκτος Αθηνών αλλα δεν εχω κανενα προβλημα να επιβαρυνθω τα εξοδα αποστολης με Ελτα!Φυσικα πριν κανει την παραγγελια θα της εχω κανει καταθεση το χρηματικο ποσο που αφορα τα ρουχα που θα εχω παραγγελει μαζι με τα μεταφορικα εξοδα κ την αμοιβη του bambam!!

Τι λετε?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα νούμερα? Είμαι γκαου? Αγοράζω αυτά που είναι για την ηλικία της, πχ αν ειναι 16 μηνών παίρνω το 12-18 και είμαι οκ μέχρι τους 20 μήνες πχ.

Και είναι και ψηλή και σχετικά αδύνατη.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες / όλους,

Η προηγούμενη εβδομάδα ήταν η εβδομάδα των παραλαβών.

Παρήγγειλα και παρέλαβα (2 φορές μάλιστα) από το www.e-creativegroup.gr επαγγελματικές κρέμες για το σώμα και τα χέρια στη μισή τιμή από ότι τις έβρισκα στο studio νυχιών που πήγαινα.

Επίσης ήρθε μέσα σε 4 εργάσιμες μέρες η παραγγελία από το www.feelunique.com χωρίς πραγματικά κανένα κόστος αποστολής και άψογα συσκευασμένα.

Άφησα το καλύτερο για το τέλος. Ήρθε με μια μικρή καθυστέρηση (κάτι που όμως το ήξερα γιατί με είχαν ενημερώσει) η τσάντα αλλαγής από το pinklining η οποία είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Χωρίς εσάς θα κοιμόμουν κανονικά

Πολλά πολλά φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες / όλους,

Η προηγούμενη εβδομάδα ήταν η εβδομάδα των παραλαβών.

Παρήγγειλα και παρέλαβα (2 φορές μάλιστα) από το www.e-creativegroup.gr επαγγελματικές κρέμες για το σώμα και τα χέρια στη μισή τιμή από ότι τις έβρισκα στο studio νυχιών που πήγαινα.

Επίσης ήρθε μέσα σε 4 εργάσιμες μέρες η παραγγελία από το www.feelunique.com χωρίς πραγματικά κανένα κόστος αποστολής και άψογα συσκευασμένα.

Άφησα το καλύτερο για το τέλος. Ήρθε με μια μικρή καθυστέρηση (κάτι που όμως το ήξερα γιατί με είχαν ενημερώσει) η τσάντα αλλαγής από το pinklining η οποία είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Χωρίς εσάς θα κοιμόμουν κανονικά

Πολλά πολλά φιλιά

 

Καλημέρα kikar.

Μόλις έκανα εγγραφή στο e-creativegroup και περιμένω επιβεβαίωση.

Για πες καμιά καλή κρέμα γιατί έχω πραγματικό πρόβλημα με τα χέρια μου. Δεν μπορώ να βρω καλή κρέμα, χωρίς να είναι λιπαρή.

Από feelunique έχω παραγγείλει και εγώ και είναι πραγματικά άψογοι.

Καλοφόρετα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ γιατί δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα νούμερα? Είμαι γκαου? Αγοράζω αυτά που είναι για την ηλικία της, πχ αν ειναι 16 μηνών παίρνω το 12-18 και είμαι οκ μέχρι τους 20 μήνες πχ.

Και είναι και ψηλή και σχετικά αδύνατη.

 

Εμενα η μικρη μου ειναι 7 μηνων κ εχει τυχει να της φορεσω κ ρουχα για 12 μηνων γιατι ηταν μικρο το καλουπι τους!

Και επειδη θελω να παρω καποια χειμωνιατικα ρουχαλακια(θα ειναι 1 ετους το χειμωνα)δεν θελω να την πατησω κ να μην της κανουν γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι κ δεν υπαρχουν χρηματα για πεταμα!!

 

Pocoyo αν ενδιαφερεσαι να κανουμε μια αγορα μαζι στειλε μου π.μ να συνεννοηθουμε!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες / όλους,

www.feelunique.com χωρίς πραγματικά κανένα κόστος αποστολής και άψογα συσκευασμένα.

Όλα τα προιοντα ειναι χωρίς έξοδα αποστολής; Είναι πολύ καλές οι τιμές τους πράγματι!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα προιοντα ειναι χωρίς έξοδα αποστολής; Είναι πολύ καλές οι τιμές τους πράγματι!!!

 

Ναι! Οι τιμές εάν δεις είναι "delivered" Δηλαδή περιλαμβάνουν το μεταφορικό. Την προηγούμενη εβδομάδα παρέλαβα μάσκαρα loreal στην μισή τιμή από ότι πωλείται στην Ελλάδα.

Νομίζω ότι πραγματικά αξίζει και έρχονται και γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου alphae τι κανεις?Οι ζουζουνες σου καλα ειναι?Το κρεβατακι τελειο ειναι το δοκιμασαμε πριν μερικες μερες,εριξε κατι υπνους η μικρη!!Πολλα φιλια!!!

Κοριτσια συγνωμη για το οφ τοπικ!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες / όλους,

Η προηγούμενη εβδομάδα ήταν η εβδομάδα των παραλαβών.

Παρήγγειλα και παρέλαβα (2 φορές μάλιστα) από το www.e-creativegroup.gr επαγγελματικές κρέμες για το σώμα και τα χέρια στη μισή τιμή από ότι τις έβρισκα στο studio νυχιών που πήγαινα.

/QUOTE]

 

Βρε κοπέλα μου, μπήκα στο site αλλά δεν έχει τιμές στα προιόντα τους...

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Μωράκι πρεπει να γινεις μέλος απο ότι βλεπω για να δεις τιμες.....!

 

Και εγώ αυτό φαντάστηκα και έκανα εγγραφή αλλά ακόμα δεν μου έχει έρθει η επιβεβαίωση οπότε δεν μπορώ να δω τιμές......

 

Με τρώει το χέρι μου πάντως.........από feelunique περισσότερο.

Είχα πάρει την προηγούμενη εβδομάδα ένα conditioner από το κομμωτήριο της Loreal professional με 16 ευρωπούλάκια. Εννοείται πως σε όποιο site αγγλίας και εάν έχω κοιτάξει το πολύ να το βρίσκω 12 ευρώ και με τα μεταφορικά (και 10 !!)

 

ΕΕΕ είναι να μην με τρώει????

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στο βλογ http://tro-ma-ktiko.blogspot.com κάποιος αναγνώστης κάνει παράπονα ότι δεν μπορεί να παραγγείλει από mothercare Αγγλίας!!!!!Αυτή τη στιγμή έχει την ανάρτηση.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...