Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εμεις πίνουμε εμφιαλωμενο , χροοοοοονια τωρα αν εχει αυτο Νατριο φαντασου της βρυσης τι θα εχει ...... αν βγαλετε αποφαση για την κανατα πειτε με και μενα

 

ευχαριστωωωωω

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παιδιά καλημέρα και πάλι, χθες τρελαθηκα να ψαχνω για ποδήλατα στο ιντερνετ δεν βρήκα κανέναν να μπορεί να στείλει στην Ελλάδα. Δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά στο e-bay ΄΄εχει ποδήλατα για 5 χρονών με 50 λιρες ωραιότατα, καινούρια και εδώ δεν έχω βρει ποδήλατο κάτω απο 90 ευρώ και φυσικά αυτό που έκανε 90 ήταν τίποτα το ιδιαιτερο. Όλα αυτά φαντάζομαι, αν όχι είμαι σίγουρη γίνονται στην Κίνα, γιατί εδώ δηλαδή ζητούν τα διπλά λεφτά; Εχω νευριάσει τόσο πολύ με τις τιμές εδώ και λένε πως θα πέσουν λόγω κρίσης. Σιγά μη πέσουν!!! Αφού εμείς τους τα δίνουμε! Τελος πάντων αν βρει κανείς ποδήλατα ας με ενημερώσει. Εστώ και σε Ελληνικό κατάστημα όμως με λογικές τιμές!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και πάλι, χθες τρελαθηκα να ψαχνω για ποδήλατα στο ιντερνετ δεν βρήκα κανέναν να μπορεί να στείλει στην Ελλάδα. Δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά στο e-bay ΄΄εχει ποδήλατα για 5 χρονών με 50 λιρες ωραιότατα, καινούρια και εδώ δεν έχω βρει ποδήλατο κάτω απο 90 ευρώ και φυσικά αυτό που έκανε 90 ήταν τίποτα το ιδιαιτερο. Όλα αυτά φαντάζομαι, αν όχι είμαι σίγουρη γίνονται στην Κίνα, γιατί εδώ δηλαδή ζητούν τα διπλά λεφτά; Εχω νευριάσει τόσο πολύ με τις τιμές εδώ και λένε πως θα πέσουν λόγω κρίσης. Σιγά μη πέσουν!!! Αφού εμείς τους τα δίνουμε! Τελος πάντων αν βρει κανείς ποδήλατα ας με ενημερώσει. Εστώ και σε Ελληνικό κατάστημα όμως με λογικές τιμές!!!

κάτι τέτοιο σου κάνει??

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0026RI7QY/ref=s9_simh_gw_p200_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=19K8S8W8NQZ6GAVJAXNM&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294

Με αφήνει να προχωρήσω την παραγγελία όποτε λογικά στέλνει στο Ελλάντα:-P

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και πάλι, χθες τρελαθηκα να ψαχνω για ποδήλατα στο ιντερνετ δεν βρήκα κανέναν να μπορεί να στείλει στην Ελλάδα. ..

 

Δοκίμασε το SportsDirect. Εμείς από εκεί πήραμε. Είχε και μία προσφορά και μας βγήκε κούκλα.

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο σου κάνει??

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0026RI7QY/ref=s9_simh_gw_p200_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=19K8S8W8NQZ6GAVJAXNM&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294

Με αφήνει να προχωρήσω την παραγγελία όποτε λογικά στέλνει στο Ελλάντα:-P

 

Αυτό όμως με τα μεταφορικά έρχεται 89 ευρώ περίπου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τατη καλημερα. εγω εχω την κανατα της brita αυτή που εχει κατι ροδελακια που βαζεις την ημερομηνια που πρεπει να κανεις την αλλαγη του φιλτρου. ειναι πολυ καλη αλλα δεν χωραει στο πλαινο του ψυγειου. εγω βαζω το φιλτραρισμενο νερο σε αλλο μπουκαλι γυαλινο και το βαζω στο ψυγειο.

ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Καλέ καμία δεν έχει αγοράσει κάγκελα προστατευτικά για σκάλες?

 

πορτακια εννοεις ??? απο το ικεα πήρα εγω , to cosycorner κοιταξες???

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τατη καλημερα. εγω εχω την κανατα της brita αυτή που εχει κατι ροδελακια που βαζεις την ημερομηνια που πρεπει να κανεις την αλλαγη του φιλτρου. ειναι πολυ καλη αλλα δεν χωραει στο πλαινο του ψυγειου. εγω βαζω το φιλτραρισμενο νερο σε αλλο μπουκαλι γυαλινο και το βαζω στο ψυγειο.

ελπιζω να βοηθησα.

 

Ευχαριστώ..Πάω να την αγοράσω αμέσως..Κάποια κοπέλα ήθελε να της την πάρουμε..Μένω Πάτρα αν θέλει ας μου στείλει πμ

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τατη και εγω το λουκουμιαζα αυτο.....

και το εβγαλα κοπια να το διαβασει ο συζηξ μιας και εγω δεν ξερω και πολλα

 

Όταν σου πει την γνώμη του πες μου..Αν είναι να πάρω αυτό κατεθυείαν..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάτι τέτοιο σου κάνει??

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0026RI7QY/ref=s9_simh_gw_p200_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=19K8S8W8NQZ6GAVJAXNM&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294

Με αφήνει να προχωρήσω την παραγγελία όποτε λογικά στέλνει στο Ελλάντα:-P

 

Ευχαριστώ πολύ θα το δω και αν συμφέρουν τα μεταφορικά θα το χτυπήσω! Αν βρεις τιποτα άλλο μη με ξεχάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...