Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοιτα...δεν φταιει το ασος....

Εμας ο ταχυδρομος μας αν ειναι κατι ελαφρυ και μικρο πχ οπως μια κολλα Α4 μικρο πακετάκι το φερνει, αν ομως ειναι μεγαλυτερο αφηνει το χαρτάκι του....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν... Την Κυριακή παρήγγειλα και εγώ από fenastock... Περίμενα και περίμενα...Έφτασε Παρασκευή και μόλις μου ήρθε mail απ το εν λόγω site το εξης

 

Παρακολούθηση παραγγελίας

 

Λυπούμαστε πολύ, η παραγγελία σας δεν μπορεί να εκτελεστεί γιατί το προϊόν ή τα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα.

Για οποιαδήποτε πληροφορία, επικοινωνήστε μαζί μας [...]

 

Τους έστειλα ένα ξε#%^&* mail που έπειτα από 5 μέρες αποφάσισαν να ασχοληθούν με την παραγγελία μου και ξαφνικά δεν υπάρχουν τα προϊόντα...

Το λιγότερο που θα πω είναι πως δεν είναι επαγγελματίες...

Και τσάμπα να τα δίνουν δεν ξαναπαραγγέλνω απο αυτούς...

 

Υ.Γ. 1 Σουπερ το mail Καλαμάρι, μ αρέσει

Υ.Γ. 2 Ξέρει καμιά κοπέλα που θα βρω παπούτσια agatha luis de la prada?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παρέλαβα από το ASOS αλλά τζίφος! Μου έπεσαν μικρά. Δεν καταλαβαίνω γιατί εφόσον στα Αγγλικά νούμερα βάζω το 10άρικ αι εγώ παράγγειλα 2 φορέματα στο 12 για παν ενδεχόμενο. Δεν μου κάνουν όμως.

Θα τα επιστρέψω, το έχει κάνει καμιά??? Στοίχισαν 137,00 Ευρώ μαζί με τα μεταφορικά.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

και φυσικα δε πηγα να επισκεφτω το στοκατζιδικο που εχει στο παγκρατι

για ποιο λογο?

γιανα δω οτι με -50% ειναι παλι πιο ακριβα?

 

 

Και δεν χάνεις τίποτα σπουδαίο! Έχει ελάχιστα πράγματα και οι τιμές δεν είναι ιδιαίτερα χαμηλές!..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ίδιο έπαθα και γω Ελευθερίτσα μου με το μαγιώ από victoria's...πήρα το νούμερο μου αλλά είναι λίγο τσουρούτικο...ελπίζω η δίαιτα να αποδώσει μέχρι τον Αύγουστο όμως :)

 

Όσον αφορά τα φορέματα, μάλλον είναι θέμα γραμμής, δεν σου έχει τύχει ανάλογα την εταιρία να σου κάνει και άλλο νούμερο; Ακόμα και σε παπούτσια μου έχει συμβεί...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν λίγο χάθηκα, και το συμπαθές θαλασσινόν θα μας κατεβάσει σε πορεία έξω από τα γραφεία του μαδερκεαρ!!! χεχεχεχε

 

κόρες, έχει παραγγείλει καμιά από newbabyland?

 

θέλω να πάρω 1 πάρκο και πόρτα ασφαλείας για την σκάλα (εδώ στο νησί πιάνουν πωπούς λέέέέέμεεεε) για το σπίτι του παππού...που να παραγγείλω, για πείτε...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

kalamaraki, σχετικα με το mothercare, πες τους ότι αν δεν λάβεις ικανοποιητική απάντηση θα προωθήσεις το μήνυμα σου στην επιτροπή ανταγωνισμού και θα ρωτήσεις αν το αγγλικό μοδερ έχει το δικαίωμα να ακυρώνει παραγγελίες από Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου δεν ξέρω τι συμβαίνει. Έκανα βλακεία που δεν μετρήθηκα αλλά έστειλα βιαστικά την παραγγελία και παραγγέλνοντας ένα νούμερο μεγαλύτερο ήμουν σίγουρη ό,τι θα μου κάνουν.

Δεν πειράζει, θα τα επιστρέψω.

Για πάρκο και πόρτες ασφαλείες ρίξε μια ματιά στο bimbo και στο mytoys.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bimbomarket έχει ξεφύγει με τα μεταφορικά!!! 75 ευρώ για 1 πάρκο, 1 πόρτα ασφαλείας για τη σκάλα και 1 μπανάκι!!!! ΕΛΕΟΣ!!!

 

το mytoys δεν έχει πάρκο όπως το θέλω με δίχτυ κλπ...καμιά άλλη πρόταση κορίτσια;;;;

 

α και ένα οφφ τόπικ...μετά τον χρόνο, τι μπανάκι θέλουμε για τα μωρά;;; πως τα μπανιάρουμε;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα μια απλουστατη μπανιερα 5-10 ευρω που καθεται πανω στη δικια μας

μεγαλη

και τα 2 μαζι τα εκανα και μονη μου χοχοχοχοχο

την εκοψα να σου πω μετα τους 20 μηνες , τωρα ορθια κανονικα ντουζακι

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

το mytoys δεν έχει πάρκο όπως το θέλω με δίχτυ κλπ...καμιά άλλη πρόταση κορίτσια;;;;

 

 

γιατι δεν κοιτας στο τζαμπο για παρκο εχει καμια 10ρια διαφορετικα..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

αυτο είναι παρκοκρέβατο, όχι πάρκο συν του ότι αυτά που είδα στα τζάμπο δεν είχαν την πιστοποίηση ασφάλειας

 

θέλω κάτι τέτοιο:

 

http://www.bimbomarket.it/it/en/box-royal-style-040-P11848.htm

 

ευχαριστώ πολύ πάντως :) το μικρό είναι γλύκα στη φώτο :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εσείς που είστε αστέρια στις αγορές του εξωτερικού,ξέρετε πού μπορώ να βρω φτηνά τα προιόντα mustela?Θέλω να πάρω κρέμες και αφρόλουτρα για τη μικρή.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

 

α και ένα οφφ τόπικ...μετά τον χρόνο, τι μπανάκι θέλουμε για τα μωρά;;; πως τα μπανιάρουμε;

 

Όταν δεν χώραγε πια σε αυτό που απλά το ακουμπάς πάνω στην μπανιέρα, πήρα ένα που μου πρότεινε η κουνιάδα μου, μπορεί να είναι κάπως ακριβό(αλλά για μένα τα αξίζει τα λεφτά του), γύρω στα 50 ευρώ από το πρεμαμαν (δεν έχω ξανά ψωνίσει τίποτε από εκεί, είναι γενικά πανάκριβο και δεν αξίζει).

Έχει 2 θέσεις, μια ξαπλωτή και μια καθιστή, εγώ ακόμη αυτό έχω.

Στις άκρες περνάς κάτι ράγες, που επιμηκύνονται και πάνω σε αυτές στηρίζεται η μπανιέρα και οι ράγες ακουμπούν στα χείλια της μπανιέρας σου.

Ελπίζω να τα έγραψα καλά:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...