Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Επισης παραγγειλα χθες απο το http://www.fenastock.gr που προτεινε χθες καποια κοπελα paul frank μλουζακι του μικρου 29 € που εχει 45 και μια τσαντα tommy hilfinger για μενα 45€ αντικαταβολη!!!!!!

Σημερα λοιπον μου ηρθε ενα μειλ οτι ειναι σαββατοκυριακο οικογενειας και εχει 25% εκπτωση στα παιδικα και οταν ερθει η παραγγελια σου στελνουν κουπονι 20 € για επομενες αγορες.....ετσι παραγγειλα παλι σημερα αλλη μια μλπουζα και σαγιοναρες paul frank με εκπτωση 25% εκπτωση δηλαδη μπλουζα 21,75 και σαγιοναριτσες 8,48 τα εξοδα αποστολης ειναι 7,50 μολις παραλαβω θα σας ενημερωσω!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εγω το λουκουμιαζα εδω και μερες αλλα φοβουμουνα να σου πω να παρω,

Ειναι ομορφα απο κοντα οσο και στην φωτο???

θα το βαλω ευθης αμέσως! (Νομιζω το ευθής το σκότωσα ε???? δεν ειμαι φιλολογικου σορυ)

 

κοιτα εμενα μου αρεσε !!!!! απο ποιοτητα ε δεν ειναι και Μπουρναζος αλλα και 18 ? μια χαρα για να κανουμε την δουλεια μας

 

Αυτα πηρα:

http://www.myshoe.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2_38&products_id=717

 

σε χρυσο!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα απο το http://www.myshoe.gr που ειναι διαφημιση πανω πανω στο parents!!!

Πηρα ενα παπουτσακι 18 σουπερ χωρις εξοδα αποστολης σε 2 μερες σπιτι μου!!!!!!!!

Α και δεν εχει και εξοδα επιστροφης αν δεν σου κανει η δεν σ αρεσει......ασε που πληρωσα αντικαταβολη!!!!!!

 

 

κοριτσια υπαρχει κι αλλο e-shop παπουτσιων με τα ιδια χαρακτηριστικα. http://www.minoglou.com ειναι η διευθυνση. Εχω παραγγειλει απο εκει δυο ζευγαρια κι εχω μεινει ευχαριστημενη.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:-D:grin:ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ενεργοποιησα τον λογαριασμο μου στο ebest παω για γεμισμα καλαθιου να ειμαι ετοιμη !!!!!!!!:-D

 

 

Α και συγνωμη κυριε ebest που σας κακολογουσα αν ολα ειναι οκ με τις παραγγελιες των κοριτσιων θα σε αποζημιωσω:wink::wink::wink:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη,παρέλαβα τα γυαλιά ηλίου μου!Και πότε τα είχα παραγγείλει; ...χθές το απόγευμα!!!!:shock:Μέτά απο μια βόλτα με την κολλητή στα καταστήματα οπτικών και άπειρες δοκιμές γυαλίών ,βρήκα αυτό που μου άρεσε,αλλα πολύ ακριβά εδώ στη Ζάκυνθο.Τελικά έψαξα ιντερνετ(ήθελα να πάρω απο Ελλάδα για να μου κόψουν απόδειξη για να πάρω τα 55 ευρώ του ΤΕΒΕ),και κατέληξα σε αυτό το σαιτ http://www.koumpios.gr/home.aspx

Είχαν τον κωδικό των γυαλιών που ήθελα,και η εξυπηρέτηση ήταν άμεση!Σήμερα ήρθαν με acs απο Ναύπακτο, και δωρεάν μεταφορικά!Είχα ψάξει σε γνωστες ιστοσελίδες με οπτικά και αυτό το σαιτ είναι σταθερά φθηνότερο.ακούστε τιμές:στη Ζάκυνθο 170,σε γνωστό σαιτ 126,και σε αυτό που τα πήρα..100 !!!!:-D Απο ότι μου είπαν είναι καινουρια η ιστοσελίδα τους και όλο προσθέτουν κομμάτια,(γι αυτό και σε πολλούς κωδικούς δεν έχουν ακόμα φωτό)και κάθε μέρα βάζει προσφορές σε κάποια ζευγάρια!η κοπελιά που μιλήσαμε εξυπηρετικότατη,το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!σήμερα απο ότι κοίταξα έχει προσφορά τα rayban τα κλασσικά απο 131 ,75 ευρώ!

Τρέξτεεεε....

Link to comment
Share on other sites

εχω ετοιμασει το καλαθι μου στην μαδερκερ και περιμενω...πο δευτερα θα κανω κι εγω την παραγγελι αμου και θα σας πω.δυστυχως βρε κοριτσια δεν στελνουν καθολου παιχνιδακια στην ελλαδα ουτε τα πιο μικρα <πχ μασητικα παιχνιδια....>

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τα τράβηξαν απο την κάρτα.....?????????? Ρωτάω γιατι εγω πληρώνω με προπληρωμένη πιστωτική και τα τραβάνε μονο οταν εχει φυγει η παραγγελια και ερχεται προς τα μενα.

Αν τα τράβηξαν...νομιζω θα έχουμε θετικό αποτέλεσμα!

 

Δεν τα τράβηξαν , τα δέσμευσαν, εμένα η κάρτα μου (της Πειραιώς) έτσι λειτουργεί, φαντάζομαι και των άλλων τραπεζών το ίδιο. Στην αρχή, μόλις δηλαδή κάνω την παραγγελία και "περάσει", μου δεσμεύουν το ποσό και μόλις γίνει η αποστολή από τον πωλητή γίνεται και η χρέωση. Και με Paypal όσες φορές έχω πληρώσει έτσι γίνεται επίσης. Πάντως ακυρωτικό mail ακόμα δεν έχω λάβει.

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα εμενα μου αρεσε !!!!! απο ποιοτητα ε δεν ειναι και Μπουρναζος αλλα και 18 ? μια χαρα για να κανουμε την δουλεια μας

 

Αυτα πηρα:

http://www.myshoe.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2_38&products_id=717

 

σε χρυσο!!!!!

 

Δε μου αρέσει σε αυτό το σάιτ που δεν έχουν περιγραφή τα παπούτσια, δε γράφει αν είναι δέρμα ή όχι, ή εννοείται ότι δεν είναι δέρμα με τέτοιες τιμές?

Link to comment
Share on other sites

Φραουλιτσα μου...εννοειτε οτι δεν ειναι δερμάτινα...σε τέτοιες τιμες!

Αλλωστε ποια ειναι πια δερμάτινα.... ολα ειναι δερματίνες καλής ή κακής ποιότητας... πολυ λιγα μαγαζια πια πουλάνε δερματινα παπουτσια και σιγουρα οτι πληρώνεις παίρνεις!

 

Link to comment
Share on other sites

Και όμως λεει....σωστο το βρισκω το σαιτ δεν πουλάει φυκια για μεταξωτές κορδέλλες

 

Ιδου η περιγραφή κατω απο τα νουμερα....Δερματινη

http://www.myshoe.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=2_37&products_id=887

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το mytoys.de ή εγώ κάνω κάτι λάθος? Έκανα το καλάθι μου με τα πράγματα τα οποία είναι όλα διαθέσιμα, έδωσα τα στοιχεία μου, τα στοιχεία της πιστωτικής, πάτησα ότι αποδέχομαι τους όρους κλπ και μου βγαίνει ένα μνμ "Bei der Abwicklung der Bezahlung ist ein unbekannter Fehler aufgetreten." Από την αυτόματη μετάφραση κι αν κατάλαβα καλά υπάρχει πρόβλημα στο σημείο αποστολής. Μα έλεγξα και ξαναέλεγξα τα στοιχεία κι είναι όλα σωστά. Μήπως λόγω της κατάστασης δεν στέλνουν κι αυτοί Ελλάδα?? Δεν ξέρω και γερμανικά να στείλω ένα μέιλ να ρωτήσω. Αν μπορεί κάποια να βοηθήσει... Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το mytoys.de ή εγώ κάνω κάτι λάθος? Έκανα το καλάθι μου με τα πράγματα τα οποία είναι όλα διαθέσιμα, έδωσα τα στοιχεία μου, τα στοιχεία της πιστωτικής, πάτησα ότι αποδέχομαι τους όρους κλπ και μου βγαίνει ένα μνμ "Bei der Abwicklung der Bezahlung ist ein unbekannter Fehler aufgetreten." Από την αυτόματη μετάφραση κι αν κατάλαβα καλά υπάρχει πρόβλημα στο σημείο αποστολής. Μα έλεγξα και ξαναέλεγξα τα στοιχεία κι είναι όλα σωστά. Μήπως λόγω της κατάστασης δεν στέλνουν κι αυτοί Ελλάδα?? Δεν ξέρω και γερμανικά να στείλω ένα μέιλ να ρωτήσω. Αν μπορεί κάποια να βοηθήσει... Ευχαριστώ πολύ!!

 

 

Εγώ μπορώ να βοηθήσω με τα γερμανικά.

Λέει πως εμφανίστηκε ένα άγνωστο πρόβλημα κατά την διαδικασία της πληρωμής.

Πριν από 2 εβδομάδες παρέβαβα από το mytoys.de την παραγγελία μου και έκαναν μόνο 5 εργάσιμες μέρες. Ήρθε με την acs .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ μπορώ να βοηθήσω με τα γερμανικά.

Λέει πως εμφανίστηκε ένα άγνωστο πρόβλημα κατά την διαδικασία της πληρωμής.

Πριν από 2 εβδομάδες παρέβαβα από το mytoys.de την παραγγελία μου και έκαναν μόνο 5 εργάσιμες μέρες. Ήρθε με την acs .

 

Αχ ευχαριστώ για την απάντηση! Νόμισα ότι έκανα λάθος με τη διεύθυνση...

Λοιπόν...

Karteninhaber έδωσα τα στοιχεία του κατόχου ακριβώς όπως τα γράφει η κάρτα.

Kartennummer έδωσα τον αριθμό.

Gültig bis ημερομηνία λήξης. Εννοείται δεν έχει λήξει! :lol:

Kartenprüfziffern Κι εδώ τον αριθμό τον τριψήφιο πίσω από την κάρτα. Είναι visa προπληρωμένη της τράπεζας Κύπρου και έχει μέσα τα διπλάσια λεφτά από την παραγγελιά. Τι πάει στραβά?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Α! Δοκίμασα και με άλλη κάρτα δική μου, μιας και είχα δώσει τα δικά μου στοιχεία ονοματεπώνυμο δλδ στη διεύθυνση αποστολής και η 1η κάρτα ήταν του συζύγου μπας και είχαν εκεί το θέμα (που δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο πρόβλημα) αλλά πάλι το ίδιο μνμ μου βγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω και τα προηγούμενα μπας κι έχω κάνει εκεί το λάθος...

 

Kartenprüfziffern έβαλα Frau

Vorname επίθετο

Nachname όνομα

Adresszusatz(optional): εδώ δεν έγραψα κάτι νομίζω δε χρειάζεται είμαστε και μονοκατοικία...

Straße, Nr Διεύθυνση και αριθμό

Land Πάτησα Ελλάδα

Geburtsdatum Ημερομηνία γέννησης

Telefonnummer Τηλέφωνο και μάλιστα έβαλα μπροστά και τον διεθνή κωδικό για Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω και τα προηγούμενα μπας κι έχω κάνει εκεί το λάθος...

 

Kartenprüfziffern έβαλα Frau εδώ έχεις κάνει λάθος!!!

Vorname μικρό όνομα

Nachname επίθετο

Adresszusatz(optional): εδώ δεν έγραψα κάτι νομίζω δε χρειάζεται είμαστε και μονοκατοικία...

Straße, Nr Διεύθυνση και αριθμό

Land Πάτησα Ελλάδα

Geburtsdatum Ημερομηνία γέννησης

Telefonnummer Τηλέφωνο και μάλιστα έβαλα μπροστά και τον διεθνή κωδικό για Ελλάδα.

 

Εκεί γράφουμε το cvi της πιστωτικής κάρτας

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ mikio κάτι έχει περαστεί λάθος, μήπως το είδος της κάρτας ;

Ξανά κάντο και γράψε μου μήπως βγάζει άλλη πληροφορία.

Αφού βάλεις την παραγγελία σου στο καλάθι πρέπει να διαλέξεις το είδος πληρωμής και μετά συμπληρώνεις τα στοιχεία της κάρτας.

Σου ήρθε μαιλ επιβεβαίωσης , ότι έγινες μέλος τους;

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ mikio κάτι έχει περαστεί λάθος, μήπως το είδος της κάρτας ;

Ξανά κάντο και γράψε μου μήπως βγάζει άλλη πληροφορία.

Αφού βάλεις την παραγγελία σου στο καλάθι πρέπει να διαλέξεις το είδος πληρωμής και μετά συμπληρώνεις τα στοιχεία της κάρτας.

Σου ήρθε μαιλ επιβεβαίωσης , ότι έγινες μέλος τους;

 

Θα ανοίξω νέο λογαριασμό μπας και βγάλω άκρη. Χίλια ευχαριστώ κοριτσάκι μου σε έβαλα και σε κόπο Κυριακάτικα. Με το νέο λογαριασμό ίσως κάνω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα καινούριο λογαριασμό με το μέιλ του άντρα μου και άλλο κωδικό. Διάλεξα τα αντικείμενα (πάντα διαθέσιμα) τα έβαλα στο καλάθι, έδωσα στοιχεία αποστολής, διάλεξα τρόπο πληρωμής πιστωτική κάρτα (αλήθεια γιατί δεν έχει να διαλέξεις αν είναι visa, mastercard κλπ???) και πάλι τα ίδια...

Το θέμα είναι ότι δεν ήρθε μέιλ ότι έγινα μέλος, στο μέιλ του άντρα μου. Ούτε στα σπαμ είναι κάτι... Πράγματι, δεν έπρεπε να έρθει κάτι? Κουλή ερώτηση...μήπως φταίει που σήμερα είναι Κυριακή?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...