Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

stone δώσε μου λινκ εάν θέλεις για το αντικουνουπικο που πήρες.

 

Κικη αυτο εδω εχω παραγγείλει http://www.i-pharmacy.gr/eshop/index.php/apivita-100ml.html, η αλήθεια ειναι οτι στα βρεφικα προϊόντα δεν εχει μεγαλη ποικιλία αλλα επειδη πήρα αντιλιακες εκμεταλλευτηκα και την εκπτωση του εντομοαπωθητικού..

BagRp2.png Spetp2.png ...έρχεται και ο τρίτος της παρέας!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι ρε, μόνο για μια φορά είναι !

 

ξερεις γιατι ρωταω, γιατι στα διαφορα σαιτ με κωδικους δινει τετοια τζιμπακς και μερικοι λενε οτι δουλεψαν......... θα το δοκιμασω τωρα παντως.... νομιζω ειπαμε 14-24 ιουλιου ειναι ε?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια παρελαβα κι εγω σημερα τα βρακακια του γιου μου! Πολυ καλη ποιοτητα φαινονται , και τα νουμερακι ειναι το σωστο. δηλαδη του πηρα 2-3(2,5 ειναι ο μικρος) και ειναι ενταξει. αυτος ειναι ο πωλητης

http://myworld.ebay.co.uk/sweetpeajunior/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστούμε! εχει τους φακους μου (ημερησιους) μιση τιμη σχεδον! ποσο καιρο κανει να ερθουν;

 

γυρω στις 10 μερες παρελαβα εγώ, σημειωτεον ότι το ταχυδρομείο της περιοχής μου (ή καλύτερα ο ταχυδρόμος) είναι προβληματικό

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

kickers 15 λιρες??????????/ απο που καλε??? και τα ζαχαρωνω κατι μηνες......ελα λεγε!!! λεγε λεγε!!!

 

Τα Kickers ειναι αυτα, αλλα δε στελνει ελλαδα. Μεσω MUM τα πηρα. Απο ο,τι βλεπω τα εχει ανεβασει λιγο στην τιμη....Εγω τα πηρα 15 ακριβως!

 

 

Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 10 μερες παρελαβα εγώ, σημειωτεον ότι το ταχυδρομείο της περιοχής μου (ή καλύτερα ο ταχυδρόμος) είναι προβληματικό

 

ευχαριστώ

παρατηρησα οτι οταν διαλεξα χώρα Ελλάδα (απο δεξια με τη σημαιουλα) οι τιμες μειώθηκαν! - στους ημερησιους τουλάχιστον που κοιταζα

να και καπου που μας κανουν εκπτωση λογω χωρας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδια εγω θελω αυτο

εχω τρελλαθει καθε μερα το κοιταω

το θελω σαν τρελλη

αλλα θα με σφαξουνε!!!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250809804715&var=550029735199&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

στελλα ποσο εχει εδω ελλαδα αυτο ρε? γιατι βγαινει στα 43 ευρω στο ebay....δεν ειναι και λιγα ....

 

Εδω

το χει φθηνοτερα παντως 33,68ευρω με τα εξοδα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

στελλα ποσο εχει εδω ελλαδα αυτο ρε? γιατι βγαινει στα 43 ευρω στο ebay....δεν ειναι και λιγα ....

 

Εδω

το χει φθηνοτερα παντως 33,68ευρω με τα εξοδα.

 

μπα.........35.81 βγαινει το ενα

και το αλλο μολις διαλεξω νουμερο εκτοξευεται κι εκεινο 40 και....

 

εδω που μου ειπες βγαινει 41 και κατι μολις πατησω το νουμερο κι ενα αλλο που ειχα κρατημενο βγαινει 35.81

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πλέον πως να αντιδράσω....

έχω παραγγείλει στις 26/5 απο το ecobaby.gr κάποια πράγματα, με ενημέρωσαν αρχικά ότι θα καθυστερήσουν 10 μέρες γιατί είχαν έλλειψη από καποια που ήταν στην παραγγελία,το δέχτηκα κ από τότε εξαφανισμένοι.

Δεν απαντουν σε mail κ τηλ που πήρα ήταν λες κ μιλούσα κινέζικα.

Σημείωση...'εχω ήδη πληρώσει απο 26/5 τα 60 κάτι ευρουλάκια της παραγγελίας σε καταθεση τραπεζικού λογαριασμού:cool:...

Τι μπορώ να κάνω?

 

καλησπέρα! Εγώ είχα παραγγείλει κάτι πράγματα πριν 1-2 μήνες από το ecobaby και είχα μιλήσει και τηλεφωνικά μαζί τους και ήταν πολύ εξυπηρετικός ένας κύριος που το σήκωσε. μου είχε πει ότι θα τα στείλει αυθημερόν και ότι λογικά θα τα λάβω την επόμενη μέρα αλλά την επόμενη ούτε τη μεθεπόμενη τίποτα. άκου λοιπόν τι έγινε: έβλεπα κάτι αναπάντητες στο σταθερό μου για μέρες και κάποια στιγμή πήρα τηλ και ήταν από τη speedex. μου είπαν ότι με έπαιρναν για να κλείσουμε ραντεβού (!) για το πότε θα μου φέρουν το δέμα. πιο πριν δεν είχαν αφήσει ειδοποίηση, τίποτα κι επειδή ήμουν σπίτι εκείνες τις μέρες πιστεύω ότι δεν ήρθαν καν. προφανώς χρησιμοποιούν αυτή τη μέθοδο, σε παίρνουν πρώτα τηλ. Μήπως να πάρεις ένα τηλ στη speedex της περιοχής σου? λέγοντας το επώνυμό σου σε βρίσκουν.

tMJnp2.png

W2cQp3.png

Link to comment
Share on other sites

επίσης ξεχασα να πω...

πήρα φακούς επαφής από το lenscatcher ( https://www.lenscatcher.com/EU/products/2-disposable-lenses/8-monthly-disposable.n2sb5acaje9vijjpi3kledaftua0b4bn ), εδωσα 52 ευρώ με τα μεταφορικά και πήρα 6 ζευγάρια μηναιους υδρογέλης, ενώ εδώ παίρνω "σε προσφορά" 50 ευρώ τα 3 ζευγάρια (χωρις την "προσφορά" έχουν 70!)

 

ευχαριστούμε! εχει τους φακους μου (ημερησιους) μιση τιμη σχεδον! ποσο καιρο κανει να ερθουν;

 

Σορρυ για το οφ τοπικ βρε κορίτσια, αλλά επειδή έχω ένα θέμα με τους φακούς μου και ότι έχω δοκιμάσει σε μηνιαίους δε με τρέλανε, να ρωτήσω:

ποιοι είναι οι φακοί υδρογέλης και ποια η διαφορά τους στην πράξη από τους μαλακούς? (εμένα συνήθως μου δίνουν είτε της bausch and Lomb είτε τους Frequency 55).

Η

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα! Εγώ είχα παραγγείλει κάτι πράγματα πριν 1-2 μήνες από το ecobaby και είχα μιλήσει και τηλεφωνικά μαζί τους και ήταν πολύ εξυπηρετικός ένας κύριος που το σήκωσε. μου είχε πει ότι θα τα στείλει αυθημερόν και ότι λογικά θα τα λάβω την επόμενη μέρα αλλά την επόμενη ούτε τη μεθεπόμενη τίποτα. άκου λοιπόν τι έγινε: έβλεπα κάτι αναπάντητες στο σταθερό μου για μέρες και κάποια στιγμή πήρα τηλ και ήταν από τη speedex. μου είπαν ότι με έπαιρναν για να κλείσουμε ραντεβού (!) για το πότε θα μου φέρουν το δέμα. πιο πριν δεν είχαν αφήσει ειδοποίηση, τίποτα κι επειδή ήμουν σπίτι εκείνες τις μέρες πιστεύω ότι δεν ήρθαν καν. προφανώς χρησιμοποιούν αυτή τη μέθοδο, σε παίρνουν πρώτα τηλ. Μήπως να πάρεις ένα τηλ στη speedex της περιοχής σου? λέγοντας το επώνυμό σου σε βρίσκουν.

 

 

εδώ δεν απαντούν καν σε κινητο κοπελιά μου ποια παραγγελία να έχουν στείλει???? κ η κυρία που απάντησε σε ένα τηλεφωνημά μου(γιατι πλεον εχουν κλειστό κ το τηλ τους) έμοιαζε να μη καταλαβαίνει τι της λέω......

πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω.....:mad::-x

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμ είπαμε μην ψωνίζετε αν δεν έχει paypal, δεν ακούτε...

Δε το λεω για να το παίξω έξυπνη κορίτσι, απλά δεν έχω να σου προτείνω κάτι από τη στιγμή που δεν υπάρχει επικοινωνία...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμ είπαμε μην ψωνίζετε αν δεν έχει paypal, δεν ακούτε...

Δε το λεω για να το παίξω έξυπνη κορίτσι, απλά δεν έχω να σου προτείνω κάτι από τη στιγμή που δεν υπάρχει επικοινωνία...

 

 

εμ περαστικά μου κ ευχαριστώ:wink:

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να αμφισβητησεις την αγορα??? Με πιστωτικη δεν αγορασες??

Εγω θα τους εστελνα ενα mail που θα ελεγε οτι θα κανω αιτηση αμφισβητησης στην τραπεζα ΚΑΙ καταγγελια στο ινστιτουτο καταναλωτων...

 

ουπς! sorry τωρα ειδα οτι κατεθεσες χρηματα σε λογαριασμο...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

εδώ δεν απαντούν καν σε κινητο κοπελιά μου ποια παραγγελία να έχουν στείλει???? κ η κυρία που απάντησε σε ένα τηλεφωνημά μου(γιατι πλεον εχουν κλειστό κ το τηλ τους) έμοιαζε να μη καταλαβαίνει τι της λέω......

πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω.....:mad::-x

 

 

Να σου πω, μπήκα στο site τους και βλέπω ότι πλέον έχουν μόνο κινητό τηλέφωνο, ενώ εγώ θυμάμαι ότι υπήρχε ένα σταθερό (μόνο) όταν είχα παραγγείλει εγώ. το σταθερό αυτό αν θέλεις μπορώ να το βρω γιατί τους είχα πάρει τηλ από το κινητό μου όταν έκανα την κατάθεση και μπορώ να βρω τον αναλυτικό μου λογαριασμό αν θέλεις. επίσης, βρήκα την απόδειξη και έχει τα στοιχεία της εταιρείας (διεύθυνση,τηλ.) σημειωτέον το τηλ που γράφει η απόδειξη πρέπει να είναι διαφορετικό από το τηλ που είχε μέσα το site . θέλεις να σου στείλω κάτι από αυτά ή έχεις βρει ήδη σταθερό τηλέφωνο?

Εγώ 17/5 είχα κανει την παραγγελία, βρήκα το μαιλ.

tMJnp2.png

W2cQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, μπήκα στο site τους και βλέπω ότι πλέον έχουν μόνο κινητό τηλέφωνο, ενώ εγώ θυμάμαι ότι υπήρχε ένα σταθερό (μόνο) όταν είχα παραγγείλει εγώ. το σταθερό αυτό αν θέλεις μπορώ να το βρω γιατί τους είχα πάρει τηλ από το κινητό μου όταν έκανα την κατάθεση και μπορώ να βρω τον αναλυτικό μου λογαριασμό αν θέλεις. επίσης, βρήκα την απόδειξη και έχει τα στοιχεία της εταιρείας (διεύθυνση,τηλ.) σημειωτέον το τηλ που γράφει η απόδειξη πρέπει να είναι διαφορετικό από το τηλ που είχε μέσα το site . θέλεις να σου στείλω κάτι από αυτά ή έχεις βρει ήδη σταθερό τηλέφωνο?

Εγώ 17/5 είχα κανει την παραγγελία, βρήκα το μαιλ.

 

 

Μπήκες στο site τους? Κοίτα τι γράφει:

 

ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗΣ ΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ από τις 7/06 και μέχρι τις 20/06 ΘΑ ΕΚΤΕΛΕΣΤΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20/06

έλα, μην ανησυχείς. Έπεσες στη μετακόμιση μάλλον λόγω του ότι σε καθυστέρησαν με τα προϊόντα που έλειπαν.

tMJnp2.png

W2cQp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχει ψωνίσει κάποια φορεματάκια bonnie jean?

τι φόρμα έχουν???

βρηκα ένα καταπληκτικό στο ebay αλλά δεν ξέρω για το νούμερο...

η κόρη μου είναι περίπου 86 εκατοστα και 11 κιλά...

θα της είναι οκ το 24???

ή να κοιτάξω τα 2Τ???:confused::confused::confused::confused:

 

παρέλαβα κι αυτό:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160574387608&var=460021319420&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

σωθηκα απο την αναρχία που βασίλευε στην τσάντα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχει ψωνίσει κάποια φορεματάκια bonnie jean?

τι φόρμα έχουν???

βρηκα ένα καταπληκτικό στο ebay αλλά δεν ξέρω για το νούμερο...

η κόρη μου είναι περίπου 86 εκατοστα και 11 κιλά...

θα της είναι οκ το 24???

ή να κοιτάξω τα 2Τ???:confused::confused::confused::confused:

 

παρέλαβα κι αυτό:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160574387608&var=460021319420&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

σωθηκα απο την αναρχία που βασίλευε στην τσάντα μου!!!!

 

 

εγω εχω αρκετα bonnie,η κορη μου ειναι 18 μηνων, ζυγιζει 9,600 (υψος δεν ξερω :oops:) και το 18 της ερχεται τελεια.

 

λυπαμαι που δεν μπορω να σε βοηθησω παραπανω......:-(

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ασε δεν ήρθαν ακόμη. τα περιμένω. Δίνω διορία μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα περάσουν περίπου 20 ημέρες. Εαν δεν τα παραλάβω θα τα ακυρώσω. Φαντάζομαι απο Αμερική θέλει τουλάχιστον 15 ημέρες. Οχι τιποτα άλλο για μέσα στο σπιτι του φοράω κάτι σανδαλάκια απο το μοδερκαρε που δεν είναι και ανατομικα αναμένωντας της Αμερικής.

 

γειά σας κορίτσια, σας διαβάζω όσο μπορώ και κλέβω ιδέες!!

Κικι εγω είχα παραγγείλει απο preschoolians, δεν ήταν ετοιμοπαράδοτα και έκαναν 3 μήνες να έρθουν. Φυσικά στο μήνα πάνω τους είπα οτι είναι εκτός χρονοδιαγράμματος και θέλω να ακυρώσω την παραγγελία. Μου επιστρέψαν τα λεφτά μου και μου στείλαν και τα παπούτσια δωρεάν.

Σανδαλάκι αγόρασες; ελπίζω να σου έρθει γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έχει ψωνίσει κάποια φορεματάκια bonnie jean?

τι φόρμα έχουν???

βρηκα ένα καταπληκτικό στο ebay αλλά δεν ξέρω για το νούμερο...

η κόρη μου είναι περίπου 86 εκατοστα και 11 κιλά...

θα της είναι οκ το 24???

ή να κοιτάξω τα 2Τ???:confused::confused::confused::confused:

Εδώ για μπονι τζιν και ρεαρ εντισιονς !!!!!!!

 

Για βάλε λινκ να δούμε !!!!!

 

Δική μου άποψη, φόρμα κανονική προς το μεγάλο, ανάλογα το παιδί βέβαια.

 

Δες εδώ, http://girlsdressshop.com/size-chart είναι το σαιζ γκάιντ των μπονι τζιν, από αυτά που λές για το 2Τ θα έλεγα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...