Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

δε μου λετε κορες

http://www.emanaviko.gr

εχει και αποδειξη μεσα???

γιατι οι προσφορες του μαλλον πρεπει να ειναι πολυ καλες

αλλα ειμαι λιγο ασχετη με τις τιμες λαικης

 

ναι βρε εννοειτε!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τα 14" ειναι για 4-6 (ετων)

τα 12" ειναι για 3-5

το γνωριζω , αλλα ειναι και στο παιδι

ο Β ειναι πιο τεμπελης και η Α με περισσοτερο νευρο!!!

τα ποδηλατακια που δοκιμασαμε ειχαν αγοραστει οταν ηταν 2,5 ετων τα αλλα διδυμα 9βεβαιως ειναι 110+ αυτα στα 4ρα τους!!!! ειναι πολυ ψηλα παιδακια

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμ σοφακι δεν εχω παθειι ακομα τις πολλαπλες απαντησεις χαχχαχαχα σορυ!

 

 

ναι Κιντ Λαντ ακριβως απεναντι απο Μουστακα ...στο υπογειο ντουγρου

δευτερα ...μμμμμ εχω χρονο!!!!

 

 

σιλία αυτο και αλλο ενα εχω δει, αλλα δεν εχουν κριτικη και κολλαω σε αυτο

το περνουμε και οτι κατσει?

εγω κοιταω λιγο δευτερα και αποφασιζω

 

Βρε καλαμάρι, αυτό που έβαλα λινκ, δεν έχεις πάρει το ίδιο σε πιο μικρό????

Για το κάθισμα πίσω πλάκα έκανα.. Σιγά μην έβαζα το 4χρονο να πάει βόλτα το 20 μηνών αδερφό της...

Άρα όπως καταλαβαίνεις γάτα, και εγώ 2 πρέπει να πάρω.. Άστα βράστα...

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε κορες

www.emanaviko.gr

εχει και αποδειξη μεσα???

γιατι οι προσφορες του μαλλον πρεπει να ειναι πολυ καλες

αλλα ειμαι λιγο ασχετη με τις τιμες λαικης

 

Ναι εχει κανονικα αποδειξη...

Οι τιμες του (αποτι μου εχει πει η αγια μητερα διοτι ειπαμε εγω και λαικη no no) ειναι σαν της λαικης και σε καποιες περιπτωσεις πιο φθηνα (πχ. σκορδο το τμχ 0,48 στη λαικη 1 ευρω - το ακουσε η αγια μητερα και εφριξε)...και οι ντοματες που εχει σε προσφορα 5 κιλα - 2 ευρω που λεει για στυψιμο μη φανταστεις οτι ειναι λιωμα...ειχα παρει την προηγουμενη φορα και τις μισες τις φαγαμε σαλατα...

Επισης τους λες εσυ ωρα που θες να παραλαβεις...εγω περιμενω απο στιγμη σε στιγμη!!!!;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.amazon.co.uk/Triumph-Princess-Girls-Bike-Purple/dp/B002LT4UUE/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1307696218&sr=8-2

 

βρήκα αυτό του καλαμαρίδιου σε 14αρι!!! έχει και κάθισμα από πίσω να πηγαίνει και τον αδερφό της βόλτα...

τι λέτε,, να το χτυπήσω???

 

Καλημέρα. Πριν το χτυπήσεις καλύτερα να πας σε ένα μαγαζί να δοκιμάσεις με τη μικρή σου. Πέρισι που ο γιος μου ήταν 3 του πήραμε το 14αρι, το οποίο το πήγαινε σφαίρα και φέτος του είναι καλό προς μικρό (ίσως πρέπει να του ψηλώσουμε τη σέλα, σίγουρα πάντως του χρόνου θα το δώσουμε στη μικρή). Δες και αυτά:

http://www.amazon.co.uk/Townsend-Glitterbug-Girls-Bike-White/dp/B003XDTKJ8/ref=sr_1_16?s=sports&ie=UTF8&qid=1307698835&sr=1-16

 

http://www.amazon.co.uk/KidCool-Bella-Girls-Bike-14-Inch/dp/B0016ZU0X0/ref=sr_1_50?s=sports&ie=UTF8&qid=1307698918&sr=1-50

 

http://www.bikestation.gr/details.php?PrID=2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Γράφω πρώτη φορά. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό & με έχετε βοηθήσει πολύ.

Μήπως γνωρίζετε γιατί όταν προσπαθώ να πληρώσω στο JAVARI μου γράφουν αυτό; :

"We're sorry. This item can't be delivered to your selected destination. You may either change the delivery address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below."

Link to comment
Share on other sites

Επισης πολύ σημαντικό πριν διαλέξετε ποδήλατο , διαβαστε ολα τα ριβιους καθως καποια αν και τετοιου τυπου δεν εχουν λαστιχένιες ροδες....αλλα πλαστικές, αν δεν βρισκεται αντιστοιχο σχολιο να ψαχνετε στις φωτο για το κουμπωμα που φουσκωνουμε τα λαστιχα.

 

ναι συμφωνω απλως δεν χρειαζονται φουσκωμα οι λαστιχενιες.Δεν υπαρχει προβλημα η μεγαλη μου κορη το ειχε εως τα 5 χωρις προβλημα.

Εχουμε ποδηλατα για ολες τις ηλικιες τοσα που εχουμε κανει διατριβη.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα. Πριν το χτυπήσεις καλύτερα να πας σε ένα μαγαζί να δοκιμάσεις με τη μικρή σου. Πέρισι που ο γιος μου ήταν 3 του πήραμε το 14αρι, το οποίο το πήγαινε σφαίρα και φέτος του είναι καλό προς μικρό (ίσως πρέπει να του ψηλώσουμε τη σέλα, σίγουρα πάντως του χρόνου θα το δώσουμε στη μικρή). Δες και αυτά:

http://www.amazon.co.uk/Townsend-Glitterbug-Girls-Bike-White/dp/B003XDTKJ8/ref=sr_1_16?s=sports&ie=UTF8&qid=1307698835&sr=1-16

 

http://www.amazon.co.uk/KidCool-Bella-Girls-Bike-14-Inch/dp/B0016ZU0X0/ref=sr_1_50?s=sports&ie=UTF8&qid=1307698918&sr=1-50

 

http://www.bikestation.gr/details.php?PrID=2

 

αυτό μάλλον είναι το καλύτερο.. αύριο θα πάω να της δοκιμάσω.. αυτό που φοβάμαι είναι μην την πιάσει καμια κρίση κου ουρλιάζει ότι το θέλει τώρα....

 

Ευχαριστώ κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Γράφω πρώτη φορά. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό & με έχετε βοηθήσει πολύ.

Μήπως γνωρίζετε γιατί όταν προσπαθώ να πληρώσω στο JAVARI μου γράφουν αυτό; :

"We're sorry. This item can't be delivered to your selected destination. You may either change the delivery address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below."

 

Καλωστην!! Μηπως προσπαθεις να αγορασεις παιδικα παπουτσακια??? Διοτι δεν στελνει Ελλαντα...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Γράφω πρώτη φορά. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό & με έχετε βοηθήσει πολύ.

Μήπως γνωρίζετε γιατί όταν προσπαθώ να πληρώσω στο JAVARI μου γράφουν αυτό; :

"We're sorry. This item can't be delivered to your selected destination. You may either change the delivery address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below."

κάλως ήρθες στην παρέα μας

μάλλον προσπαθείς να αγοράσεις παιδικά παπούτσια ?? το javari και το amazon (με πωλητή το αμαζον) δεν στέλνει παιδικά

 

 

είμαι να σκάσω κόρες :-(:sad:2 μέρες πριν τα γενέθλια της μικρής και κονομίσαμε παράσημο 3 ράμματα παρακαλώ τα πρώτα μας :cry::cry: με τις υγείες μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάλως ήρθες στην παρέα μας

μάλλον προσπαθείς να αγοράσεις παιδικά παπούτσια ?? το javari και το amazon (με πωλητή το αμαζον) δεν στέλνει παιδικά

 

 

είμαι να σκάσω κόρες :-(:sad:2 μέρες πριν τα γενέθλια της μικρής και κονομίσαμε παράσημο 3 ράμματα παρακαλώ τα πρώτα μας :cry::cry: με τις υγείες μας

 

Ωχ!!! Περαστικά σας και πολύχρονη!!! Πως το κατάφερε αυτό το ζιζάνιο???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Αν και λόγω ώρας, μάλλον καλησπέρα .......

 

 

Ειδα και αλλου αλλα αυτες μου εκαναν κλικ...ε, μου εστειλαν και κωδικο FREESS για δωρεαν μτφ ειχαν και ενα bonus -5ευρω, ειναι και δερματινες...πολυ θελει ο ανθρωπος να κολαστει?????:oops::oops::oops::oops::oops:

(περιττο να πω οτι τις χτυπησα μολις μου ειπες οτι ειναι καλη μαρκα)

και εγώ βρε κορίτσι κολλάστηκα!!! με τα σεντόνια......αλλά μέχρι στιγμής έχω αντισταθεί.......καλοφόρετες!!

 

 

καλά, και ήθελα να ρωτήσω.....έχω πάθει πλάκα!!! μανάβικο delivery??? καλές τιμές έχει αλλά δεν ξέρω εάν φτάνει στην πόρτα μου.......προς τα βόρεια.....θα μου πεις πάρε τελέφωνο...... ώστε είστε ευχαριστημένες έεεε??

δε μου λετε κορες

www.emanaviko.gr

εχει και αποδειξη μεσα???

γιατι οι προσφορες του μαλλον πρεπει να ειναι πολυ καλες

αλλα ειμαι λιγο ασχετη με τις τιμες λαικης

 

ναι βρε εννοειτε!!

 

Ναι εχει κανονικα αποδειξη...

Οι τιμες του (αποτι μου εχει πει η αγια μητερα διοτι ειπαμε εγω και λαικη no no) ειναι σαν της λαικης και σε καποιες περιπτωσεις πιο φθηνα (πχ. σκορδο το τμχ 0,48 στη λαικη 1 ευρω - το ακουσε η αγια μητερα και εφριξε)...και οι ντοματες που εχει σε προσφορα 5 κιλα - 2 ευρω που λεει για στυψιμο μη φανταστεις οτι ειναι λιωμα...ειχα παρει την προηγουμενη φορα και τις μισες τις φαγαμε σαλατα...

Επισης τους λες εσυ ωρα που θες να παραλαβεις...εγω περιμενω απο στιγμη σε στιγμη!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καρδια μου μολις παρελαβα τα λαχανικοφρουτακια μου...αψογοι οπως παντα!!!! Δεν ειχα δει το μηνυμα σου να ρωτησω αλλα στο site τους λεει

Περιοχές διανομήςΗ εταιρεία μας παραδίδει στο νομό Αττικής καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα περιοχών. Αν η περιοχή σας δεν είναι μέσα στα πλαίσια της περιοχής που καλύπτει το δίκτυο διανομής μας θα σας αποσταλλεί e-mail όπου θα σας ενημερώνουμε σχετικά.

 

 

Στειλε ενα mail και θα σε πουν...;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλοφάγοτα aggelomarios!! δεν πειράζει, σε ευχαριστώ πολύ πάντως

στέλνω e-mail τάχιστα!!!!!

 

καλά, ο άντρας μου έχει τρελαθεί με τις ιντερνετοαγορές που του φορτώνω...χιχιχι.....εάν του πω τώρα και αυτό!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω κατι αν κερδισω σε δημοπρασια και τελικα δεν το θελω τι γινεται;

 

 

Τρως αναφορα και σε μαυριζουνε οποτε δυσκολα καποιος σου δινει ξανα αλλο προιον χωρια που θα σε ζαλισουνε...:rolleyes:Αν εχεις σκοπο να ξαναχτυπησεις κατι παρτο καλυτερα...μπορει να σε μπλοκαρουνε κιολας...Στειλε mail πρωτα στο πωλητη κ ζητα του κατανοηση πες του οτι δε μπορεις να το παρεις κ αν δεχτει...δυσκολο.......

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Καρδια μου μολις παρελαβα τα λαχανικοφρουτακια μου...αψογοι οπως παντα!!!! Δεν ειχα δει το μηνυμα σου να ρωτησω αλλα στο site τους λεει

Περιοχές διανομήςΗ εταιρεία μας παραδίδει στο νομό Αττικής καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα περιοχών. Αν η περιοχή σας δεν είναι μέσα στα πλαίσια της περιοχής που καλύπτει το δίκτυο διανομής μας θα σας αποσταλλεί e-mail όπου θα σας ενημερώνουμε σχετικά.

 

 

Στειλε ενα mail και θα σε πουν...;)

 

Αχ με κολαζετε! Την αλλη βδομαδα θα το επιχειρησω, μιας και αποτι διαβασα παραγγελιες παρασκευη θα μου ερθουν δευτερα πια και θελω να μαγιερεψω αυριο.

Παντως ο δικος μου αντρας καταχαρηκε, θα γλυτωσει την λαικη, που το πας αυτο;;;;:rolleyes:

Να ευχαριστησω την γατουλα για το λινκ με το "baby on board", παρηγγειλα και γω για το βλασταρι μου, που το περιμενω απο μερα σε μερα!!!

ΚΑι να πω περαστικα και στην Access που με ειχε βοηθησει σε καποια υποκλοπη καρτας που επαθα πριν ενα μηνα!

 

Edit: κωδικος για vertbaudet 30% off για το σκ μονο : 5182

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μινούλα με το καλό να γεννήσεις κοπέλα μου.

38+2 είχα γεννήσει εγώ τον Πρίγκηπά μου:)

Σε ευχαριστω πολυ! λες να μου βγει σαβατογεννημενος;;;:-D:grin: Νιωθω παντως οτι θα παρω ολο τον μηνα, θα δουμε!!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...