Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

πηρε καμια αλλη αυτα τα φανελακια να με βοηθησει?

 

Η μικρή σου είναι 1,5 έτους ? Από διαστάσεις, που κινείται ? Ψηλή, αδύνατη, γεμάτη ???

 

Στην δική μου που είχα πάρει μάδερκεαρ εσώρουχα, τα έπαιρνα στάνταρ ένα νούμερο μεγαλύτερο από την ηλικία της. Π.χ. τον Μάιο που έκλεινε τα 2, της πήρα το 2-3. Τα σλιπάκια ήταν μια χαρά, έχουν και λαστιχάκι και κρατάνε στην μέση. Τα φανελάκια και λίγο μακριά να είναι, σε ενοχλεί πολύ ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγνώμη αλλά 1η φορά ακούω παιδίατρο να συστήνει 50αρι αντιηλιακό...

Κορίτσια, μέχρι 30 να παιρνετε...

 

ναι μωρε κι εγω την πατησα και πηρα κατα λαθος 50αρι...το φοραω εγω τωρα...

 

συμφωνω με την φιλεναδα..για τα παιδιά μεχρι 30 συνιστουν οι παιδιατροι γιατί ειναι με φυσικά φιλτρα..

 

εχεις απολυτο δικιο....

 

άνω των 30 βαθμων τα φίλτρα δεν ειναι φυσικά αλλά χημικα!

 

νομιζω οτι και για μας ακομα καλο ειναι να χρησιμοποιουμε αντηλιακα με χαμηλοτερους δεικτες και με πιο συχνες επαληψεις.

 

edit double post

 

Δυστυχως θα συμφωνησω μαζι σου και λεω δυστυχως γιατι οι περισσοτεροι ελληνες εμποροι αισχροκερδουν...εχω κι εγω προσωπικη εμπειρια,λυπαμαι ομως που δεν μας επιτρεπουν να στηριξουμε την ελληνικη αγορα....ειλικρινα λυπαμαι.....

 

 

 

Οι αντιπρόσωποι είναι που έχουν χαλάσει την αγορά, στο μεγαλύτερο ποσοστό, παρά οι έμποροι. Όταν ο έμπορος αγοράσει σε ψηλή τιμή, θα πουλήσει και ψηλά, για να επιβιώσει.

 

Στα περισσότερα πράγματα, έτσι γίνεται, είτε τρόφιμα, είτε ρούχα, είτε οτιδήποτε.

 

Σωστη!!!:rolleyes::rolleyes:

 

Σαφώς υπάρχουν και αρκετοί πονηροί έμποροι

 

ουκ ολιγοι!!

 

 

 

Πως το έλεγαν στα σουηδικά το 'καλά'? ΒRAA......

 

Και παλι σωστηηηη!!!!Braa!!!;);)

 

 

 

 

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πολύ ωραία όλα αυτα που λες αλλά επέτρεψε μου να εχω άλλη άποψη... Ως φοιτήτρια δούλευα επί 5 χρόνια σε βιβλιοπωλείο από το 1996 έως κ το 2001. Τα τελεταία 3 χρόνια το κρατούσα μόνη μου το μαγαζί όλα τα απογεύματα κ τα σάββατα. Είχα αναλάβει κ την αποθήκη στοκ μας κ τις παραγγελίες . Εχω μια καλή εικόνα της αισχροκέρδειας του πρώην αφεντικού μου. Για αυτο δεν πείθομαι. Εσυ καλά κάνεις κ τα λες ΑΛΛΆ τα κινέζικα προϊόντα που λες οι μη γνωστές του νετ πάνε στα κινέζικα κ τα προμηθεύονται , οι γνωστές τα παραγγέλουν κ πάλι το αποτέλεσμα είναι ένα, τα χτυπάνε κ πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες! Για αυτο άσε ευχαριστώ για το ινφο αλλά δεν θα πάρω.

 

 

Μην εισαι απολυτη.

Το οτι αισχροκερδουσε το πρωην αφεντικο σου δεν σημαινει οτι αυτοματως ολοι οι εμποροι ειναι απατεωνες.

Γραφεις οτι δουλευεις σε σχολειο οποτε υποθετω οτι εισαι δασκαλα ή καθηγητρια. Τις προαλλες συνελαβαν καποιον καθηγητη που διακινουσε παιδικο πορνογραφικο υλικο. Αυτο σε κανει αυτοματα και σενα διεστραμμενη επειδη εισαι συναδελφος του;

Βεβαιως και ειναι απολυτα λογικο και σεβαστο αυτο που λες οτι δεν θες να χασεις ουτε ευρω απο τα ψωνια σου. Σκεψου ομως οτι καποτε απο αυτον που κατηγορεις εβγαζες ενα μεροκαματο που σημερα βγαζει μια αλλη κοπελιτσα. ΑΥριο δεν θα εχει ουτε αυτη δουλεια. Στο τελος θα μεινουν να εργαζονται μονο οι δημοσιοι υπαλληλοι; Κι'αυτοι για ποσο;

Δεν εχω αντιρρηση σε οσα λες. Εκφραζω απλα τον προβληματισμο μου γιατι η κατασταση γυρω μας ειναι τραγικη...

Δεν νομιζω οτι κανεις μας ζει σε αλλον πλανητη, ετσι δεν ειναι;

Μια-μια οι επιχειρησεις κλεινουν και αυτος που χαιρεται και λεει καλα να παθει ο απατεωνας που εβγαζε τοσα λεφτα, δεν βλεπει και τον υπαλληλο που κλαιει με μαυρο δακρυ με μια οικογενεια απο πισω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οπως παντα τα σκ@....σα παλι με τις παραθεσεις!!! χαχα!!:rolleyes::rolleyes:

Μύνημα ελήφθη, όβερ !!!!!!!!

 

κοριτσια να ρωτησω κατι αν κερδισω σε δημοπρασια και τελικα δεν το θελω τι γινεται;

Δεν νομίζω ότι έχεις περιθώριο να υπαναχωρήσεις αλλά ας πει και κάποια πιο έμπειρη.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.μπορείς να δώσεις το site με τα γάλατα???????θα το χρειαστούμε σύντομα:lol::lol:

 

Είναι το http://www.apo-rot.de Έχει 10 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα. Εγώ παίρνω τα γάλατα 10 τη φορά και μου έβγαιναν 6 ευρώ με τα μεταφορικά.

 

Παρόλαυτα, αν θες πέρνα κι από την ενότητα του θηλασμού, μήπως τελικά δεν το χρειαστείς καθόλου!

 

Α, και μπιμπερό από ebay. Τομμεε Τιππεε τα 9 30 ευρώ. Και αποστειρωτή από άμαζον, της αβεντ τον έχει πάμφθηνο. Κι ότι άλλο χρειαστείς πες.

 

Κικη και Λευτερη καποια στιγμη προσπαθησαν να βαλουν και τα γαλατα πρωτης ηλικιας στα σουπερ μαρκετς.

Ξερεις τι εγινε? Σηκωθηκε θυελλα αντιδρασεων απο τους φαρμακοποιους και δεν εγινε ποτε.

Για το 1 ? κερδος το εκαναν?

 

Πιθανώς ξεσηκώθηκαν οι μεσάζοντες. Η κουμπάρα μου δουλεύει εκεί, δεν είναι δικό της, για να έχει κέρδος. Ή γιατί κοντά στα γάλατα είχαν κέρδος κι από την πιπίλα, τα μπιμπερό κτλ.

 

Α, και σκέτο Κική, ο Λευτέρης δε μπαίνει ποτέ, χεχε

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η μικρή σου είναι 1,5 έτους ? Από διαστάσεις, που κινείται ? Ψηλή, αδύνατη, γεμάτη ???

 

Στην δική μου που είχα πάρει μάδερκεαρ εσώρουχα, τα έπαιρνα στάνταρ ένα νούμερο μεγαλύτερο από την ηλικία της. Π.χ. τον Μάιο που έκλεινε τα 2, της πήρα το 2-3. Τα σλιπάκια ήταν μια χαρά, έχουν και λαστιχάκι και κρατάνε στην μέση. Τα φανελάκια και λίγο μακριά να είναι, σε ενοχλεί πολύ ?

 

ναι και 11.5 κιλα ειναι.

μαλιστα οσο περιμενα του εστειλα μαιλ για combined postage και δε μου κοψε τη μια λιρα οπως λεει στο σαιτ, αλλα δε θα το κανω θεμα ισως να μπερδευτηκε απλα γιατι λεω να παρω μονο τα φανελακια απο κει που αποτι λετε ειναι ωραια ποιοτητα και να παρω αυτα τα βρακακια http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290570744562 ή 6 ή 9 θα παρω που ειναι ελαχιστα πιο ακριβα και εχουν και σχεδια ντισνευ... τα του μαδερ παραειναι λευκα... αλλα ελεγα να τα κανω σετ.... δε πειραζει, θα ευχαριστηθει η μικρη με τα σχεδιακια!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια λίγη βοήθεια γιατί μπερδευτηκα!!!

αυτό με το πάνω απο δείκτη 30 οτι έχει χημικά φίλτρα το αντηλιακό το έλεγα χθες...

όμως....

στο λινκ που έβαλα για το αντηλιακό του Κορρέ, είναι 50άρι αλλά γράφει οτι έχει φυσικά φίλτρα...

να το πάρω ή να κοιτάξω για κανένα 30άρι???????

αλλά και πάλι γιατί να λέει ψέμματα ο Κορρές??????

 

όσο για τους αντιπροσώπους....τι να πει κανείς....

όταν βιαζόμουν για να πάρω το 2ο κάθισμα αυτοκινήτου maxi cosi priori fix τράβαγα τα μαλλιά μου που σκασαμε 450 ευρουλάκια στο Λητώ για να το παρουμε επειδή δε θα προλάβαινα να μου έρθει απο το εξωτερικό...

ωστόσο έκανα φασαρία μέσω μέιλ στο Λητω, αντάλλαξα άπειρα μέιλ με την υπεύθυνη μαρκετινγκ (μέχρι που βγήκαμε και κοντοχωριανές!) και στο τέλος μου είπε οτι θα μεταφέρει στον αντιπροσωπο τα παράπονα μου...

ζήρτησα να μου δωσει τα στοιχεία να επικοινωνησω εγώ...μου έδωσε το μέιλ μιας κυρίας, στην οποία έστειλα επανειλημένως και απάντηση δεν έλαβα ποτέ....

γιατί άραγε???? μηπως επειδή δεν είχαν τι να μου απαντήσουν όταν στα μειλ μου συμπεριέλαβα λινκς όλα τα σάιτ του εξωτερικού με τις τεράστιες διαφορές τιμης με τις δικές τους????????????

Link to comment
Share on other sites

Vatraxaki θα μπορούσες να στείλεις μήνυμα στον πωλητή να του εξηγείς τους λόγους που δεν θέλεις το προιόν μήπως και δεχτεί να ακυρώσει την συναλλαγή.

Αλλά εφόσον δεν το ήθελες καλέ γιατί το χτύπησες?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vatraxaki θα μπορούσες να στείλεις μήνυμα στον πωλητή να του εξηγείς τους λόγους που δεν θέλεις το προιόν μήπως και δεχτεί να ακυρώσει την συναλλαγή.

Αλλά εφόσον δεν το ήθελες καλέ γιατί το χτύπησες?

αχ γιατι ηθελε μια ξαδερφη μου ενα μπλουζακι και τωρα μου λεει το μετανιωσα δεν το θελω γκρρρρ τι να της πω τωρα!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Ε κυρία ξαδέρφη δεν το κάνουν έτσι! Έχουμε και ένα κούτελο και έναν λόγο:)

Πες στον πωλητή ό,τι το αγόρασες για λογαριασμό μιας ξαδέρφης σου και εκείνη μετάνιωσε. Κάνε την προσπάθειά σου.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε κυρία ξαδέρφη δεν το κάνουν έτσι! Έχουμε και ένα κούτελο και έναν λόγο:)

Πες στον πωλητή ό,τι το αγόρασες για λογαριασμό μιας ξαδέρφης σου και εκείνη μετάνιωσε. Κάνε την προσπάθειά σου.

εμ ελα μου ντε εχω καθαρο κουτελο και θα μου το αμαυρωσει εχει αλλα ρουχακια που μου αρεσαν να του πω να μου στειλει κατι αλλο;

θα το δεχτει;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια λίγη βοήθεια γιατί μπερδευτηκα!!!

αυτό με το πάνω απο δείκτη 30 οτι έχει χημικά φίλτρα το αντηλιακό το έλεγα χθες...

όμως....

στο λινκ που έβαλα για το αντηλιακό του Κορρέ, είναι 50άρι αλλά γράφει οτι έχει φυσικά φίλτρα...

να το πάρω ή να κοιτάξω για κανένα 30άρι???????

αλλά και πάλι γιατί να λέει ψέμματα ο Κορρές??????

 

άκυρη η ερωτηση κορίτσια!!!

ενω στην περιγραφη του προιοντος στο ονλαιν φαρμακειο που θα το αγοραζα γραφει οτι περιέχει φυσικά φίλτρα, στο σαιτ του Κορρέ γράφει ΧΩΡΙΣ φυσικά φίλτρα! οπότε πάμε για άλλα....:wink:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια λίγη βοήθεια γιατί μπερδευτηκα!!!

αυτό με το πάνω απο δείκτη 30 οτι έχει χημικά φίλτρα το αντηλιακό το έλεγα χθες...

όμως....

στο λινκ που έβαλα για το αντηλιακό του Κορρέ, είναι 50άρι αλλά γράφει οτι έχει φυσικά φίλτρα...

να το πάρω ή να κοιτάξω για κανένα 30άρι???????

αλλά και πάλι γιατί να λέει ψέμματα ο Κορρές??????

 

όσο για τους αντιπροσώπους....τι να πει κανείς....

όταν βιαζόμουν για να πάρω το 2ο κάθισμα αυτοκινήτου maxi cosi priori fix τράβαγα τα μαλλιά μου που σκασαμε 450 ευρουλάκια στο Λητώ για να το παρουμε επειδή δε θα προλάβαινα να μου έρθει απο το εξωτερικό...

ωστόσο έκανα φασαρία μέσω μέιλ στο Λητω, αντάλλαξα άπειρα μέιλ με την υπεύθυνη μαρκετινγκ (μέχρι που βγήκαμε και κοντοχωριανές!) και στο τέλος μου είπε οτι θα μεταφέρει στον αντιπροσωπο τα παράπονα μου...

ζήρτησα να μου δωσει τα στοιχεία να επικοινωνησω εγώ...μου έδωσε το μέιλ μιας κυρίας, στην οποία έστειλα επανειλημένως και απάντηση δεν έλαβα ποτέ....

γιατί άραγε???? μηπως επειδή δεν είχαν τι να μου απαντήσουν όταν στα μειλ μου συμπεριέλαβα λινκς όλα τα σάιτ του εξωτερικού με τις τεράστιες διαφορές τιμης με τις δικές τους????????????

 

εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις κανένα άλλο αντηλιακό για το μωρό. Εγώ ότι έχω πάρει του Korre τα έχω ρίξει στα σκουπίδια γιατί μου προκαλούν φαγούρα. Μέχρι και κραγιόν του δεν μπορώ να βάλω. Γενικώς κάτι δεν πάει καλά. Και απο ότι κατάλαβα όλες οι εταιρείες βιολογικών με αντηλιακά (τουλάχιστον οι πιστοποιημένες απο τους οργανισμούς και απο τα μέλη εδώ :lol:) είναι μέχρι 30 δείκτη. Αυτό κάτι σημαίνει. Αυτό που πήρα για τον Αβραάμ μου είναι με 20. Απλά θα κάνω συχνές επαλείψεις.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου σημερα πρελαβα τα σαγιοναρακια havaianas

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280668827974&ssPageName=ADME:L:OC:GB:1123

 

Ευχαριστω καλαμαρακι μου για τη βοηθεια!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια λίγη βοήθεια γιατί μπερδευτηκα!!!

αυτό με το πάνω απο δείκτη 30 οτι έχει χημικά φίλτρα το αντηλιακό το έλεγα χθες...

όμως....

στο λινκ που έβαλα για το αντηλιακό του Κορρέ, είναι 50άρι αλλά γράφει οτι έχει φυσικά φίλτρα...

να το πάρω ή να κοιτάξω για κανένα 30άρι???????

αλλά και πάλι γιατί να λέει ψέμματα ο Κορρές??????

 

όσο για τους αντιπροσώπους....τι να πει κανείς....

όταν βιαζόμουν για να πάρω το 2ο κάθισμα αυτοκινήτου maxi cosi priori fix τράβαγα τα μαλλιά μου που σκασαμε 450 ευρουλάκια στο Λητώ για να το παρουμε επειδή δε θα προλάβαινα να μου έρθει απο το εξωτερικό...

ωστόσο έκανα φασαρία μέσω μέιλ στο Λητω, αντάλλαξα άπειρα μέιλ με την υπεύθυνη μαρκετινγκ (μέχρι που βγήκαμε και κοντοχωριανές!) και στο τέλος μου είπε οτι θα μεταφέρει στον αντιπροσωπο τα παράπονα μου...

ζήρτησα να μου δωσει τα στοιχεία να επικοινωνησω εγώ...μου έδωσε το μέιλ μιας κυρίας, στην οποία έστειλα επανειλημένως και απάντηση δεν έλαβα ποτέ....

γιατί άραγε???? μηπως επειδή δεν είχαν τι να μου απαντήσουν όταν στα μειλ μου συμπεριέλαβα λινκς όλα τα σάιτ του εξωτερικού με τις τεράστιες διαφορές τιμης με τις δικές τους????????????

Μην πιστεύεις και όλα όσα γράφονται για τον ΚΟΡΡΕ, δες και τι λέει η ΚΙΚΗ.

 

Στο άλλο ζήτημα που θίγεις, δίνεις την απάντηση μόνη σου. Ακριβώς όπως τα λές, τι να σου πούν δηλαδή ? Τι αντεπιχείρημα να φέρουν στο αυταπόδεικτο ?

 

Πού όταν κοίταγα για ανάποδο κάθισμα μου έδιναν συγκεκριμένο μοντέλο 450 ευρώ και 50 ευρώ δωροεπιταγή και το έβρισκα σε άλλο μαγαζί - και στην Ελλάδα παρακαλώ !!! ας είναι καλά τα κορίτσια που μου έκαναν σήμα - που κάνει και ονλαιν πωλήσεις 350 ευρώ με 5 ευρώ μεταφορικά ? Που τους το είπα, ότι δηλ. θα το πάρω από αλλού και θα μου το φέρουν και σπίτι μου, εδώ ήρθα μόνο για να το δώ και μου κράτησαν το τηλ. μου και με έπαιρναν για να υπενθυμίσουν την 'καταπληκτική τους προσφορά' ? Δεν υπάρχει αιδώς και δεν τα έχω με την πωλήτρια, ότι της είπαν να πεί και να κάνει, έκανε και έλεγε. Με την αφιλοτιμία τους τα πήρα, σε κοροιδεύω μέσα στα μούτρα σου και εσύ πρέπει να πεις και ευχαριστώ που καταδέχομαι να σου πουλήσω σε τρελές τιμές και σου πετάω και δωράκι, που το έχεις ήδη πληρώσει :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Βρε ούστ, που λέει και το γαστερόποδο...............8-):cool:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις κανένα άλλο αντηλιακό για το μωρό. Εγώ ότι έχω πάρει του Korre τα έχω ρίξει στα σκουπίδια γιατί μου προκαλούν φαγούρα. Μέχρι και κραγιόν του δεν μπορώ να βάλω. Γενικώς κάτι δεν πάει καλά. Και απο ότι κατάλαβα όλες οι εταιρείες βιολογικών με αντηλιακά (τουλάχιστον οι πιστοποιημένες απο τους οργανισμούς και απο τα μέλη εδώ :lol:) είναι μέχρι 30 δείκτη. Αυτό κάτι σημαίνει. Αυτό που πήρα για τον Αβραάμ μου είναι με 20. Απλά θα κάνω συχνές επαλείψεις.

 

καλά σίγουρα πλέον θα κοιτάξω για άλλο όπως είπα!

ωστόσο για τα προιόντα του Κορρέ θα διαφωνήσω!

εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!

οτι έχω χρησιμοποιήσει ως τωρα με έχει αφησει ικανοποιημένη!

ϊσως απλά τα προιόντα του να μη σου ταιριάζουν στο δέρμα,κλπ...

δε σημαίνει οτι δεν είναι καλά...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου σημερα πρελαβα τα σαγιοναρακια havaianas

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280668827974&ssPageName=ADME:L:OC:GB:1123

 

Ευχαριστω καλαμαρακι μου για τη βοηθεια!!!!!

 

αχ είναι τέλεια αλλά βρε κούκλα μου πανάκριβα τα πλήρωσες!!!

 

στο μουγερ (τα απλά όμως όχι με τα προβατάκια) τα είχε 15-20 ευρώ...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

καλά σίγουρα πλέον θα κοιτάξω για άλλο όπως είπα!

ωστόσο για τα προιόντα του Κορρέ θα διαφωνήσω!

εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!

οτι έχω χρησιμοποιήσει ως τωρα με έχει αφησει ικανοποιημένη!

ϊσως απλά τα προιόντα του να μη σου ταιριάζουν στο δέρμα,κλπ...

δε σημαίνει οτι δεν είναι καλά...;)

Κορίτσι, όλα αυτά εξαρτώνται από το τι ταιριάζει στο δέρμα καθεμιάς και κάθε παιδιού.

 

Η δική μου ένσταση είναι ως προς την βιολογική / οικολογική πλευρά που παρουσιάζουν. Ρίξε μια ματιά στο τόπικ με τα ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ / ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ και βάλε τα συστατικά στο cosmeticsdatabase ή στο άλλο σάιτ που ανέφερε πριν 1-2 η ΑΓΓΕΛΟΜΑΡΙΟΣ και θα καταλάβεις τι εννοώ.:wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλά σίγουρα πλέον θα κοιτάξω για άλλο όπως είπα!

ωστόσο για τα προιόντα του Κορρέ θα διαφωνήσω!

εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!

οτι έχω χρησιμοποιήσει ως τωρα με έχει αφησει ικανοποιημένη!

ϊσως απλά τα προιόντα του να μη σου ταιριάζουν στο δέρμα,κλπ...

δε σημαίνει οτι δεν είναι καλά...;)

 

εννοείται αλλά υποτίθεται ότι τα βιολογικά κτλ που δεν έχουν χημικά μέσα μπορούν να έχουν και τις λιγότερες παρενέργειες. Ενώ εγώ απο την Korre πάθαινα γωνιακή χειλίτιδα που οφείλεται στα χημικά του προιόντος. Μπορεί σε σένα αυτά τα χημικά να μην σε πειράζουν. Απλά δεν μπορούν να πασάρουν ότι είναι βιολογικά κτλ όπως λέει και chatziko.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

καλαμαριδιον λεω να παρω απο το πωλητη "σου" αυτα εδω για τη μικρη μου γιατι θελει η μαμα μου να τη μαθει να βγαλει τη πανα

http://cgi.ebay.co.uk/Mothercare-5-Pack-Girls-White-Cotton-Briefs-Age-2-3-/310320036093?pt=Girl_s_Clothing&hash=item484083f8fd και http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250826556890 να ναι σετακι... τι λες? απο νουμερο λες να της πεσουν μεγαλα? με ποια ρουχα να τα συγκρινω σα μεγεθος?

Να απαντήσω κι εγώ που έχω πάρει πολλές φορές τέτοια εσώρουχα?

Φανελάκια πάρε σίγουρα ένα νούμερο μεγαλύτερα. Θα είναι λίγο πιο μακριά αλλά βολεύουν το χειμώνα που θα τα βάζεις μέσα από το παντελόνι και δεν θα βγαίνουν.

Βρακάκια πάρε το νούμερό της κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

αχ είναι τέλεια αλλά βρε κούκλα μου πανάκριβα τα πλήρωσες!!!

 

στο μουγερ (τα απλά όμως όχι με τα προβατάκια) τα είχε 15-20 ευρώ...

 

Εγω ομως μενω Παρο και δεν εχουμε Μουγερ;)

οποτε αναγκαστικα βρηκα απο ebay παντος χαλαλι ειναι τελεια!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...