Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κόρες ψάχνω πέδιλα για το γιο μου.

 

Εννοείται ότι ψάχνω από τη λίστα, αλλά γιατί θυμάμαι ότι έχουν αναφερθεί κι άλλα μαγαζιά...ή τα χω χάσει τελείως πλέον?

 

Α, καλαμαράκι, ή όποια Θεσσαλονικιά στο mega outlet έχετε βρει καλές τιμές για παπούτσια?

 

εγώ περιμένω την παραγγελία απο preschoolians τα οποία μου βγήκαν βέβαια γύρω στα 27 ευρώ. Εγώ τα πήρα για μέσα στο σπίτι σαν πεδιλάκι και είναι ιδανικό γιατί αυτή η εταιρία έχει την φιλοσοφία ότι σε αυτήν την ηλικία τα παιδιά πρέπει να φοράνε παπούτσι σαν να είναι γυμνό το πόδι τους. ΄Εξω του φοράω παπουτσάκια στυλ kickers.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Κόρες ψάχνω πέδιλα για το γιο μου.

 

Εννοείται ότι ψάχνω από τη λίστα, αλλά γιατί θυμάμαι ότι έχουν αναφερθεί κι άλλα μαγαζιά...ή τα χω χάσει τελείως πλέον?

 

Α, καλαμαράκι, ή όποια Θεσσαλονικιά στο mega outlet έχετε βρει καλές τιμές για παπούτσια?

 

Μπονζουρρρρ σε ολα τα κοριτσα!

 

Κοριτσι κοιτα, εξαρταται τι θες

 

αν θες κατι καλο το λιγοτερο 30ευρω κοιτα λιστα

αν θες κατι προχειρο κοιταμε εμπευ

 

Βεβαια στο αουτλετ που πηγα τον προηγουμενο μηνα ....ειχαν δε λεω....αλλα το φθηνοτερο μαρκας ήταν στα 48ευρω...απο αρχικες 75-85ευρω

 

Τωρα πεδιλα για καθε μερα εγω πηρα κροκς....και εχουν την "ανατομική" καμάρα και πανε με ολα και ειναι ανετα.

 

αλλα και παλι εξαρταται τι θες

 

φιλιαααααααααα

 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, θέλω για κάθε μέρα πέδιλα, για την καμάρα δεν το ήξερα ότι πρέπει να υπάρχει, τώρα μου το σφύριξαν κάτι ψυχές.

 

Θέλω οικονομικό σίγουρα. Αλλά αν είναι να είναι κάτι που δε θα είναι ανατομικά σωστό προτιμώ να τα σκάσω. Δεν είναι ρούχο που δε με νοιάζει. Επηρεάζει το περπάτημα του παιδιού.

 

Θα δω και κροκς

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, θέλω για κάθε μέρα πέδιλα, για την καμάρα δεν το ήξερα ότι πρέπει να υπάρχει, τώρα μου το σφύριξαν κάτι ψυχές.

 

Θέλω οικονομικό σίγουρα. Αλλά αν είναι να είναι κάτι που δε θα είναι ανατομικά σωστό προτιμώ να τα σκάσω. Δεν είναι ρούχο που δε με νοιάζει. Επηρεάζει το περπάτημα του παιδιού.

 

Θα δω και κροκς

 

Εγω για καθε μερα της πηρα μπαλαρινες κροκς, τα απλα τα κροκς για διακοπες παραλια και ενα πεδιλακι για καθε μερα.

 

εε....ενταξ...

 

νομιζω ειμαστε υπερ οκ!

 

τωρα μου λειπει ενα ζευγαρι καλο!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτος εχει συνεχεια, λιγα με μπινταρισμα και λιγα μεταφορικα

http://cgi.ebay.co.uk/GYMBOREE-GREEK-ISLE-STYLE-ISLAND-PARADISE-TOP-3-4-4T-/120733815124?pt=Girl_s_Clothing&hash=item1c1c4bd154#ht_3173wt_905

 

παρομοια

http://stores.ebay.co.uk/Little-Miss-Neves-Boutique?_rdc=1

 

τωρα την ειδα, δε ξερω μεταφορικα μετριες τιμες

http://stores.ebay.co.uk/mam22-gymboree-dolls/GIRLS-GYMBOREE-AGE-4T-/_i.html?_fsub=1494619011&_sid=644650171&_trksid=p4634.c0.m322

 

 

ερωτευτικα τα κερασακια/φραουλιτσες τζιμπορυ, δε τα προλαβα ολα χαχχαχαχα

αν βρω αυτη που πηγε το ζακετακι που ηθελα στα υψη θα τη ...μαδισω κερασι κερασι!

(για να δω θα την βρειτε? ..περιμενω...εχετε τεστ χιχιχιχιιχι)

 

μεμονωμενοι με 1-2 κομματια, εχω saved search και το παρακολουθω καθε μερα

 

αχχχχ σε κανα διχρονο θα τα βγαζουμε στις πωλησεις εεεεεεεε? :D :D :D

 

Καλημέρα κοριτσάκια!

Γατούλα μήπως είδες και αυτη?

http://myworld.ebay.co.uk/wedding*days&ssPageName=STRK:MEFSX:SELLERID

Εχει κερασοφραουλοτζιμποράκια, λίγα αλλα καλές τιμές

Link to comment
Share on other sites

Καμια αποψη?? Τσουπρες, πειτε μου!!!

Κοριτσια, εχω προβλημα με μια αγορα απο το ebay.

Αγορασα αυτα http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380338666853&ssPageName=STRK:MEWNX:IT. ΟΚ, δεχτηκα οτι ειναι ξαναγεμισμενα, αλλα γραφει οτι κανουν για τον εκτυπωτη μου!!!

Μολις τα παρελαβα, τα εβαλα στον εκτυπωτη αλλα δεν εκτυπωνει. Μου βγαζει μνμ οτι δεν τα αναγνωριζει ο εκτυπωτης.

Να επικοινωνησω με τον πωλητη να μου επιστρεψει τα χρηματα ή εχει ολα τα δικια επειδη ειναι refilled?

Την γνωμη σας!

Εν τω μεταξυ ελεγξα τα feedback του τυπου και γραφουν τερατα. Τι να δηλωσω στο paypal - αν αρνηθει ο ιδιος να με αποζημιωσει - ωστε να παρω στα σιγουρα τα λεφτα μου πισω??

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα....

bebutsiko για αυτα με το προβατακι λες ε???

pediped απο το εν λογω site θα ψωνισω???

το com η το uk???

εχουν μαλακο πατο κι αυτα???

το λεω γιατι αλλιως σκεφτομαι να παρω Kickers.

αλλα για μεσα στο σπιτι δεν μου φαινεται καλη λυση...

σε ζαλισα ε???

 

ευχαριστω!

 

απο το pediped.com...μεσα στα μεταφορικα συμπεριλαμβανεται ο εκτελωνισμος, οποτε δεν υπαρχει κινδυνος τελωνειου...τωρα εχει βαλει κ εκπτωσεις....οσες φορες ειχα αγορασει ηρθαν σε 2 ημερες !! σε νησι με κουριερ...

μου ειχαν στειλει κ εκπτωτικο για δωρεαν μεταφορικα ανω των 75 δολλαριων,πρωτα γραψου στο newsletter μηπως σου στειλουν

διαβασε λιγο τη φιλοσοφια του παπουτσιου, ειναι σαν να περπαταει ξυπολυτο, αλλα το δερμα στον πατο ειναι ανθεκτικο..πολυ ευχαριστημενη, τα εχει κατευχαριστηθει, αλλα δυστυχωςδεν χωραει στο ποδαρακι μας το 18-24 μηνων, οποτε πηγαμε στα grip and go kai flex της pediped παλι, επισης πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

απο το pediped.com...μεσα στα μεταφορικα συμπεριλαμβανεται ο εκτελωνισμος, οποτε δεν υπαρχει κινδυνος τελωνειου...τωρα εχει βαλει κ εκπτωσεις....οσες φορες ειχα αγορασει ηρθαν σε 2 ημερες !! σε νησι με κουριερ...

μου ειχαν στειλει κ εκπτωτικο για δωρεαν μεταφορικα ανω των 75 δολλαριων,πρωτα γραψου στο newsletter μηπως σου στειλουν

διαβασε λιγο τη φιλοσοφια του παπουτσιου, ειναι σαν να περπαταει ξυπολυτο, αλλα το δερμα στον πατο ειναι ανθεκτικο..πολυ ευχαριστημενη, τα εχει κατευχαριστηθει, αλλα δυστυχωςδεν χωραει στο ποδαρακι μας το 18-24 μηνων, οποτε πηγαμε στα grip and go kai flex της pediped παλι, επισης πολυ καλα

 

 

δεν βλεπω εκπτωση στα μεταφορικα τωρα( παρολα αυτα ψαξε λιγο στο γκουγκλ η αλλου για vouchers codes), αλλα εχει πολυ καλες τιμες στα sales....αν δε εχεις κοριτσι...ακομη καλυτερα:-P:-Pαπιθανα σχεδια

Link to comment
Share on other sites

Κόρες ψάχνω πέδιλα για το γιο μου.

 

Εννοείται ότι ψάχνω από τη λίστα, αλλά γιατί θυμάμαι ότι έχουν αναφερθεί κι άλλα μαγαζιά...ή τα χω χάσει τελείως πλέον?

 

Α, καλαμαράκι, ή όποια Θεσσαλονικιά στο mega outlet έχετε βρει καλές τιμές για παπούτσια?

Ρίξε μια ματιά στην υπογραφή μου, είναι η λίστα για τα μαγαζιά με παπούτσια.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι φθηνά πράγματα είναι αληθής ή ψευδής;

 

Καλως τα ματια μου τα δυο!!!!!!

 

Και λεγαμε σημερα δεν θα μας πει καλημερα????

 

Τρολαρουμε τρολαρουμε??

 

σματσ σμουτσ

 

την καλημερα μου στην ηπειρο σου!!:-D:grin:

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φθηνά πράγματα είναι αληθής ή ψευδής;

 

Θα έπρεπε να ξέρεις by now, αφού από την ήπειρό σου έρχονται........ ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Γατούλα μήπως είδες και αυτη?

http://myworld.ebay.co.uk/wedding*days&ssPageName=STRK:MEFSX:SELLERID

Εχει κερασοφραουλοτζιμποράκια, λίγα αλλα καλές τιμές

 

 

εμμμμμμμ λιγα ...μεινανε χιχιχιχιχιχι

 

 

ευγε ψαχτηρι!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hρθαν σημερα τα δευτερα βρακάκια μουυυυυυυυυυυ της μικρης δηλαδης χαχαχα

 

Ειχα παρει λαθος νουμερο απο το αμαζον...(αυτα παθαινεις αν νυχτα κανεις παραγγελιες...)

 

Τα βρηκε η λατρεια maria_s σε εναν πωλητη αλλα δεν εστελνε ελλαντα.....

 

Λιγο σλουρππππππππ με το ωραιο μυνηματακι μου χε χε

 

και δεχτηκε να μου τα στειλει δυο βρακακια 4λιρονια μεταφορικα

 

Τα εστειλε στις 2/6 και σημερα τα παρελαβε ο φαδερ μου :-)

 

σε τρεις εργασιμες ε....!!!!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110640305431&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση......και εγω με την σειρα μου????

 

Αν δεν παραλάβουμε αντικειμενο απο πωλητη εμπευ

 

μιλησα μαζι του οκ , κανενα προβλημα αμεσα διατεθειμένος να μου επιστρεψει ολο το ποσο.

 

Αφηνουμε φιντμπακ?

Δεν μου εχει τυχει ποτε να πω την μαυρη αληθεια.....

 

Μενει στο συστημα η συναλλαγη και πρεπει να αφησω φιντμπακ?

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κανονικά αφήνεις...αλλά τι φιντμακ να αφήσεις τώρα οεο?

 

δεν ξερω ντε.....

 

δεν παρελαβα μεν αλλα πολυ ευγενικος προθυμος και χωρις ερωτησεις σου ξου μουξου μανταλακια αμεσα να μου κανει επιστροφη....

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ναι καλαμαράκι αφήνεις feedback. Εγώ το έκανα σε έναν Κινεζούλι που μου επέστρεψε όλο το ποσό της αγοράς.

 

οκ θα το αφησω αφου δω την εντολη στο πευπαλ για την επιστροφη

 

και τι αφηνω???

 

εγω θετικο λεω.....ε?

 

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα από το Αμερικανάκι είναι πως μάλλον συγχίστηκε και φοβήθηκε που τον απείλησα και μου είπε να αποστείλω το προιόν και αν είναι δικό του το σφάλμα αναλαμβάνει εξ ολοκλήρου να πληρώσει μεταφορικά επιστροφής και να στείλει το σωστό προιόν. Με φοβίζει λίγο επειδή θα είμαι οριακά με το περιθώριο των 45 ημερών αλλά αισιοδοξώ:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Ελέ...κι εμενα ο Κινεζουλης μετα απο την κολοκυθια που παιξαμε βαρεθηκε και ειπε οτι θα μου στειλει καινουργια τσαντα...εντωμεταξυ η πρωην ξανθια αυτη την προοπτικη δεν την ειχα σκεφτει!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

(κοριτσια που μενετε αθηνα - πατησια, γαλατσι, νεα ιωνια, αγιοι αναργυροι - βρηκα κομμωτρια απο το forum που παει σε σπιτια...πολυ καλη γρηγορη και οικονομικη! Σε μενα ηρθε σημερα και την εκλεισα και για τη βαφτιση που ειναι Κυριακη. Οποια θελει λεπτομερειες ας στειλει πμ)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...