Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ρε κοριτσια, εμεις ειχαμε 2 ζευγαρια chipmunks και δεν τα εβγαλε απο τα ποδια της όλο το χειμώνα και ειναι σαν καινουρια. Τα κρυψαμε γιατι τα ζηταει και τώρα. Αλλά αυτο με τον ιδρώτα με προβλημάτισε κι εμενα, αν και λεει δερμα. Χειμωνιατικά παπούτσια και ιδρωνε το ποδαρακι :confused:. Πάντως αυτα που κοιταζετε νομιζω δεν κάνουν για τόσο μικρό παιδάκι. Θέλει να ειναι κλειστο απο πίσω και να κρατάει τον αστραγαλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια....πριν πάρα μα πάρα πολύ καιρό ένας πατέρας έγραψε σ' αυτό το θέμα ότι είχε αγοράσει στον γιόκα του ηλεκτρικό αυτοκίνητο από την Αγγλία και ήταν πολύ ευχαριστημένος.

Ο μικρός το απόγευμα είδε στην πλατεία ένα τέτοιο και έπαθε πλάκα:cool: δεν ξεκόλαγε...τον ειδε ο μπαμπάς μου και αποφάσισε να του πάρει κάτι παρόμοιο για τα γενέθλιά του:rolleyes:

Ψάχνω λοιπόν εδώ και 2 ολόκληρες ώρες τις σελίδες και δεν το βρίσκω:oops::shock:

Πάσα βοήθεια δεκτή...:oops::oops::oops:

 

http://www.rideoncars.co.uk/

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1685780&postcount=8190

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως φώναζε μια σε ελληνική ταινία που παρίστανε την τρελή? "Καλημεραααααααααααααααααα'' Αυτό για το φιλαράκι μας το bot :wink:

 

Το λεπόν κωδικός mandco έδωσε η γατούλα παραπάνω

Κωδικός για -10% στο myshoe.gr 2373 εως 10/6

 

Με την παλιοαπεργία περιμένω 6-7 δέματα και ποιος κάνει υπομονή?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλό μήνα και όλα καλά!!!!

 

Εάν δεν σας το πω, θα σκάσω: Χτες έκανα το λάθος και επισκέφτηκα πολύ γνωστό κατάστημα αλυσίδας παιδικών ρούχων (τρομάρα τους!!) για να αλλάξω κάποια ρούχα που έφεραν δώρο στα παιδιά μου. Μετά από τις τόσες και τόσες αγορές μου μέσω ιντερνετ και τα τόσα που διαβάζω καθημερινά από εσάς, με έπιασαν τόσο τα νεύρα μου με τις τιμές που ήμουν έτοιμη να τους τα χώσω....Κρατήθηκα μόνο και μόνο γιατί είχα και τα παιδιά μαζί μου.

Τα είδη που πήγα να αλλάξω είχαν: φόρεμα για 8 χρονών 65 ευρώ !!! μακό μπλουζάκι 3 χρονών 52 ευρώ!!! και βερμούδα 4 χρονών 72 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και η καλή σου από τα νεύρα μου δεν ρώτησα τις τιμές αυτών που πήρα τελικά γιατί λέω "εεεε πόσο πια παραπάνω να κάνουν???" και μου έρχεται η λυπητερή να πληρώσω επιπλέον 35 ευρώ.............μα είναι δυνατόν βερμούδα αγορίστικη που θα φορεθεί ΤΟ ΠΟΛΥ 2 χρόνια και εάν, να έχει 82 ευρώ???? και να έχει σίγουρα φτιαχτεί στις ανατολικές χώρες με κόστος κάτω από 10????

και το αποκορύφωμα σε όλα να μην έχει και νούμερα!! βρε παιδιά, το λέω κάθε μέρα, αλλά από ότι φαίνεται έχουμε ξεφύγει σε αυτή την χώρα κατά πολύ!!!!

αααα, και αυτό ακριβώς το φόρεμα το είχανε 117 ευρώ!!!

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-Designer-RALPH-LAUREN-POLO-Pony-Dress-RRP-42-/130438325928?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item641e7fd9f9

ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που πατούσα το πόδι μου σε αυτό το μαγαζί. και δεν με νοιάζει τί ενοίκιο πληρώνουν και πόσο πρέπει να χρεώνουν! ίντερνετ αγορές και πάλι ίντερνετ!!!

αυτά, τα είπα και ξεθύμανα!!

 

Mε αυτό το φορεματάκι, πήγα την Δανάη στην εκκλησία όταν σαράντισε...... τι μου θυμίζεις .........

 

AAAAAAAA απο εκει μας ψωνιζει η νονά μας! μόνο! μέγα ψώνιο!!!!!!!

 

Χμμμμμ, εεεεεεεεεεε, και εγώ σαν νονά, εκεί τα ακούμπαγα σταθερά και για πολλάαααααα χρόνια, ιδιαίτερα στον πρώτο βαφτιστήρα..... και στην μικρή στην αρχή, στις εκπτώσεις σταθερά ....... εδώ και 1,5 χρόνο πάπαλα....... μόνο για τις πιπίλες bebeconfort μπαίνω πιά......

 

Ψώνιο, καλά λες ....... και βούρλο και βλήμα και ούργιο........

 

Όταν ήταν περίπου 3 μηνών πήρα αυτό

 

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=42001&e=detail&site=gr&pid=39950&selcat=bgsw

 

το οποίο και το λάτρεψε! άπειρες ώρες ύπνου! με το ζόρι τον έβγαλα 8 μηνών γιατί είχε φτάσει στα όρια βάρους!

 

το κάθε μωρό είναι διαφορετικό και έχουν άποψη για όλα ;)

 

Αυτή η κούνια είναι σούπερ καλή, κάθισαν και τα 2 παιδιά, είναι άψογη. Το ίδιο και το ρηλάξ της φίσερ πράις, με την δόνηση, τρομερά πρακτικό.:wink::wink:

 

Ψαχνω να βρω τιμες για το στολισμο της βαφτισης και μιλαμε τα'χω δει ολα...300 ευρω για βαφτιση??? Τα'χουμε χασει οεο???

(παρεπιπτοντως η βαφτιση θα γινει στο παρκο Τριτση εκει που εχουμε τη συναντηση χι χι χι)

 

Δηλαδή τυχαία το πρότεινες ε ? Υπολογίστρια ...... συμφερεντολόγα........

 

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Για τη βαφτιση??? Γκλουπ γκλουπ γκλουπ...

Θα παρω σβαρνα τα βουνα και θα μαζεψω λουλουδια να τον κανω μονη μου το στολισμο.....ξαναματαγκλουπ γκλουπ γκλουπ!!!

 

Θες παρέα ? Έρχομαι....

 

Εμ τι να κάνω για τον μοναχογιό μου πουλάω και την ψυχή μου:)

 

Σωστό και αυτό, αλλά μήπως να παίρνεις κάτι πιο χρήσιμο ?:wink::wink: ΦΙΛΙΑ

 

πρεπει τουλαχιστον να ειχες εξωτικα λουλουδια και ορχιδεες φαλαινοψις για το στολισμο με τοσα χρηματα.

 

Χαλαλι στον μοναχογιο σου!

:lol::lol::lol::lol: Αυτό το φαλαινόψις που το βρήκες ?

Είδες το πμ για τον verified user ?

 

τα νεύρα μου....

πρώτα τα παίρνω που στην Ελλάδα μας έχουν για τόσο πλούσιους και μετά τα ξαναπαίρνω ακόμα περισσότερο που δε στέλενει Ελλάδα το αμαζον κάποια πράγματα:

http://www.amazon.co.uk/Fairy-Liquid-Green-Apple-Blossom/dp/B0046U721U/ref=sr_1_19?ie=UTF8&qid=1306941243&sr=8-19

 

τα 10 μπουκάλια 8,93 λίρες!!!!!!!!!!!!!! έλεος!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Εμ πως θα βγάλει ο αντιπρόσωπος ?

 

Στο τέλος, τι σημαίνει;

:shock::shock::shock::shock: Άντε πάλι .............. Καλημέρα εεεεεεε.......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Για τη βαφτιση??? Γκλουπ γκλουπ γκλουπ...

Θα παρω σβαρνα τα βουνα και θα μαζεψω λουλουδια να τον κανω μονη μου το στολισμο.....ξαναματαγκλουπ γκλουπ γκλουπ!!!

 

καλά το γελάς? εγώ μόνη μου την έκανα. Πήρα κάτι ωραιότατες γλάστρες που τις στόλισα μόνη μου. Πήρα πανιά, πήρα φανάρια μεγάλα . Μην στα πολυλογώ, κανείς δεν κατάλαβε ότι τα έκανα μόνη μου. Ούτε εκατό ευρώ δεν μου βγήκε.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βρε κόρες, με πήρατε στο ψιλό? Έκανα κάτι ειδικές κατασκευές ψάθινο καλάθι, με βαμμένα τιρκουάζ μικρά τριανταφυλλάκια και πρασινάδες, 40 Ευρώ το κομμάτι επί 25 τραπέζια.

Μαζί με κάτι άλλο ψιλολοίδια την εκκλησία, τραπέζι ευχών, κολυμπήθρα ε τόσο βγήκαν. Οκ τώρα δεν θα το ξανάκανα αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Σχεδόν 1 χρόνο μετά ακόμη συναντάω τα καράβια στα σπίτια φίλων και συγγενών.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος, τι σημαίνει;

 

Bonjour, tous bien!!!

 

 

Καλημέρα βρε κόρες, με πήρατε στο ψιλό? Έκανα κάτι ειδικές κατασκευές ψάθινο καλάθι, με βαμμένα τιρκουάζ μικρά τριανταφυλλάκια και πρασινάδες, 40 Ευρώ το κομμάτι επί 25 τραπέζια.

Μαζί με κάτι άλλο ψιλολοίδια την εκκλησία, τραπέζι ευχών, κολυμπήθρα ε τόσο βγήκαν. Οκ τώρα δεν θα το ξανάκανα αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Σχεδόν 1 χρόνο μετά ακόμη συναντάω τα καράβια στα σπίτια φίλων και συγγενών.

 

Ελα μωρε σε ψιλοπειράζουν...χε χε

 

 

Καλημερα ειπα ....δεν ειπα!!

 

Πηγαμε εκδρομή σημερις....στο διπλανο παρκάκι γεματο πευκα,....φύση και χορτάρι...αλλα εγω τουμπανιασα στο μισάωρο...ειμαι λιιιιγο αλλεργική...

Και πηρα εγκριση απο τον διευθυντή μου να ερθω πισω να ιντερνετιαστω χε χε χε

 

Καλημερααααααααααααααααααααα!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα

Εκπτωτικός κωδικός για mandco από 02-06 έως και 04-06, για 20% έκπτωση σε όλα : 563927

 

Πήγα χθές και πήρα παπουτσάκια στα παιδάκια μου, δεν ήξερα καθόλου τί νούμερο φοράμε στα καλοκαιρινά, μου έδειξε η καλή κυρία στο μαγαζί περσινά και προπέρσινα agatha με 35-45 ευρώ! Πολύ καλές τιμές...βέβαια ενώ στα άλλα φοράμε 21 στα agatha 22..να το έχετε υπόψιν πως κάποια έχουν και πιο μικρή φόρμα..

Αλλά βρε κορίτσια έδωσα 85 ευρώ για 2 ζευγάρια..πολλά λεφτά ρε γμτ! Ελπίζω να άνεβω Αθήνα σύντομα να παώ σε κάνενα στοκ-αδικο...ουφ!!

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βρε κόρες, με πήρατε στο ψιλό? Έκανα κάτι ειδικές κατασκευές ψάθινο καλάθι, με βαμμένα τιρκουάζ μικρά τριανταφυλλάκια και πρασινάδες, 40 Ευρώ το κομμάτι επί 25 τραπέζια.

Μαζί με κάτι άλλο ψιλολοίδια την εκκλησία, τραπέζι ευχών, κολυμπήθρα ε τόσο βγήκαν. Οκ τώρα δεν θα το ξανάκανα αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Σχεδόν 1 χρόνο μετά ακόμη συναντάω τα καράβια στα σπίτια φίλων και συγγενών.

 

χαλάλι του, γερό να είναι και αυτό και εσύ για να του φτιάχνεις πάντα τέτοια. :-D

 

Καλημέρα κουρτσούδια....... !

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ερωτηση ebay holic

μπορούμε να βρουμε μονο τα feedback του αντικειμένου που θέλουμε να αγοράσουμε?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

ερωτηση ebay holic

μπορούμε να βρουμε μονο τα feedback του αντικειμένου που θέλουμε να αγοράσουμε?

 

την ίδια απορία είχα και εγώ προχτές και ψάχνοντας δεν βρήκα κάτι.. Νομίζω πως δεν έχει αυτή την επιλογή...

 

Καλημέρα κορίτσια!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ, εφυγε και η παραγγελια για mandco...ειχα σταμπαρει ενα λευκο μπολερο για το καλοκαιρι και χτυπησα και 2-3 πραγματακια για τα παιδια...με τον κωδικο μου ηρθαν free τα μτφ...ε τι? Να τους προσβαλω τους ανθρωπους? Τοσο κοπο εκαναν να μου στειλουν τον κωδικο, να με πουν ακαταδεκτη??? Απαπαπαπα...:cool::cool::cool:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ποδήλατα για μεγάλους έχει παραγγείλει κάποια από το νετ;

 

Καλημέρα, εγω εχω πάρει απο το amazon. Μια χαρα ηρθαν στις κουτες τους. Επρεπε απλα να βιδώσουμε τις ρόδες, σέλα και πεταλια. Δυο ποδηλατάκια 200? (πετυχα προσφορα) χωρις μεταφορικά και αψογα σε εμφάνιση και ποιότητα.

 

Αυτο για μενα

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003ZSHIZE/ref=oss_product

 

και για το σύζυγο

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003ZSHIZ4/ref=oss_product

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βρε κόρες, με πήρατε στο ψιλό? Έκανα κάτι ειδικές κατασκευές ψάθινο καλάθι, με βαμμένα τιρκουάζ μικρά τριανταφυλλάκια και πρασινάδες, 40 Ευρώ το κομμάτι επί 25 τραπέζια.

Μαζί με κάτι άλλο ψιλολοίδια την εκκλησία, τραπέζι ευχών, κολυμπήθρα ε τόσο βγήκαν. Οκ τώρα δεν θα το ξανάκανα αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Σχεδόν 1 χρόνο μετά ακόμη συναντάω τα καράβια στα σπίτια φίλων και συγγενών.

 

Koριτσάρα μου, εγώ δεν σε κοροιδεύω, έχω κάνει και χειρότερα από εσένα. Την Δανάη την βαφτίσαμε στον Ταξιάρχη στην Σύμη και τον Ερμή στον Άγιο Νεκτάριο στην Αίγινα, δεν ήταν ταμένα, απλώς δεν ήθελα να κάνω τα καθιερωμένα εδώ. Βάλε την απόσταση και υπολόγισε ....... Αλλά χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα ε ? Σαν εκδρομή το κάναμε και τις δύο φορές, από καμιά 40αριά άτομα. Αχ, ωραία ήταν, πάλι τα ίδια θα έκανα. Το θέμα είναι ΑΝ προκύψει τρίτο, που θα το πάμε ?

 

Πήγα χθές και πήρα παπουτσάκια στα παιδάκια μου, δεν ήξερα καθόλου τί νούμερο φοράμε στα καλοκαιρινά, μου έδειξε η καλή κυρία στο μαγαζί περσινά και προπέρσινα agatha με 35-45 ευρώ! Πολύ καλές τιμές...βέβαια ενώ στα άλλα φοράμε 21 στα agatha 22..να το έχετε υπόψιν πως κάποια έχουν και πιο μικρή φόρμα..

Αλλά βρε κορίτσια έδωσα 85 ευρώ για 2 ζευγάρια..πολλά λεφτά ρε γμτ! Ελπίζω να άνεβω Αθήνα σύντομα να παώ σε κάνενα στοκ-αδικο...ουφ!!

 

ΙΟΑΝΝΑ Κ, 85 ευρώ για 2 ζευγάρια άγκαθα, δεν είναι και πολύ εξεζητημένο, στα στοκ που έχουμε αναφέρει εδώ, οι τιμές παίζουν γύρω στα 37-45 ευρώ, ανάλογα το σχέδιο, οπότε θα έλεγα, ότι μιλώντας για άγκαθα πάντα, μια χαρά σας ήρθε.

 

αμα δειτε κανεναν περιεργο να σας κυνηγαει

ειναι ο αντρας μου!!!

πωπω εχω παρει ενα σωρο πραγματα

με βαζετε σε πειρασμο

 

καλημερα κι απο μεναααααααααα

 

Δεν του έχεις πει το παραμύθι, με το πόσο φθηνά αγοράζεις τα ίδια πράγματα που θα έπαιρνες εδώ ? Δεν το πιστεύει εεεεεεε? Σε προδίδουν τα πακέτα, χμμμμμμμμμμ:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δεν του έχεις πει το παραμύθι, με το πόσο φθηνά αγοράζεις τα ίδια πράγματα που θα έπαιρνες εδώ ? Δεν το πιστεύει εεεεεεε? Σε προδίδουν τα πακέτα, χμμμμμμμμμμ:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

χε χε χε

 

Ειναι η πληθώρα των πακέτων που μας προδιδει καθε φορα χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα σε ολες!!!

 

Σας διαβαζω αρκετο καιρο τωρα αλλα ειμαι νεουδι στις ιντερνετικες αγορες.Οι μεχρι τωρα εμπειρειες μου απο mandco,crazy8και pharmacy4u ειναι πολυ καλες και γι αυτο σας ευχαριστω ολες για τισ πολυτιμες συμβουλες

 

Ψαχνω για μια κουνια βεραντας για τον 11 μηνων γιο μου.

που να ψαξω????

 

ευχαριστω

wn7Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

την ίδια απορία είχα και εγώ προχτές και ψάχνοντας δεν βρήκα κάτι.. Νομίζω πως δεν έχει αυτή την επιλογή...

 

Καλημέρα κορίτσια!!

 

κ εγω οσο εψαξα δεν βρήκα τιποτα αλλα ελπιζα οτι δεν το βρήκα.

κριμα γιατι θα ηταν πολυ βολικό.

 

επίσης οταν στα εξοδα αποστολής λεει free P&P,

εννοουν δωρεαν μεταφορικά?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από lookfantastic!! Όλα μια χαρά!

Πήρα αυτό το αφρόλουτρο για τον μικρό δοκιμαστικά

http://www.lookfantastic.com/beauty/maison-boo/maison-boo-baby-boo-organics/maison-boo-baby-boo-organics-sweet-strawberry-splashy-body-wash-200ml.html

και μυρίζει υπέροχα. Το έχει δοκιμάσει καμιά?

Σαν φραουλίτσα θα μυρίζει ο Πρίγκηψ:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...