Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Θέλω αντιηλιακο ,αντικουνοπικο και μπρατσάκια για την μαμα Σοφία και τον μικρό της..Καλο Καλοκαίρι και Καλο μηνα ( όχι καλε δεν πάω πουθενα απλά μπηκε ο Ιουνης)

Για τα δύο πρώτα στο iherb για τα μπρατσάκια στο ebay (arm bands). Καλά μπρατσάκια για το μικρό αλλά και για την μαμά Σοφία ?:roll::shock::shock:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και Καλό μήνα!

Chatzico μου με μπέρδεψε βρε ό,τι είπαν οι υπάλληλοι πως το δέμα είναι από Γερμανία και πάνω είδα ετικέτα του Τελωνείου. Δεν το κατέχω ακόμη το αντικείμενο του Τελωνείου (και εύχομαι να μην το μάθω ποτέ).

Επίσης σήμερα μου ήρθε άλλο χαρτάκι με ένα εξάρτημα μηχανής που παράγγειλα για κάποιον φίλο από Αμερική. Το κόστος με τα μεταφορικά ήταν 155 δολλάρια και καλούμε να πληρώσω 3 Ευρώ εκτελωνιστικά:) Έναν φόβο τον είχα, είχα προειδοποιήσει και τον φίλο μου καθότι το αντικείμενο ζυγίζει 5 κιλά!!!

Προς το παρόν καλά μου πάει η Αμερική, φτου φτου!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην με κοροιδεψετε αλλά ναι σε εμενα ταιριάζει ..οχι στα βαθιά Σοφία..... χι,χι!!! Πάω όπου πατώνω ...πέρσι φώναζε ο μικρός ΕΛΑ ΜΑΜΑ ...ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΜΗ ΦΟΑΣΕ...

 

Άντε βρέ καλά που έχεις στήριγμα τον λεβέντη σου !!!! Τυχερούλα !!!!!!!!

(με τα είδη πάρτυ καταλήξαμε ? )

Καλημέρα και Καλό μήνα!

Chatzico μου με μπέρδεψε βρε ό,τι είπαν οι υπάλληλοι πως το δέμα είναι από Γερμανία και πάνω είδα ετικέτα του Τελωνείου. Δεν το κατέχω ακόμη το αντικείμενο του Τελωνείου (και εύχομαι να μην το μάθω ποτέ).

Επίσης σήμερα μου ήρθε άλλο χαρτάκι με ένα εξάρτημα μηχανής που παράγγειλα για κάποιον φίλο από Αμερική. Το κόστος με τα μεταφορικά ήταν 155 δολλάρια και καλούμε να πληρώσω 3 Ευρώ εκτελωνιστικά:) Έναν φόβο τον είχα, είχα προειδοποιήσει και τον φίλο μου καθότι το αντικείμενο ζυγίζει 5 κιλά!!!

Προς το παρόν καλά μου πάει η Αμερική, φτου φτου!

 

Πάντα τέτοια !!!!!!:wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα ευχομαι

να ρωτησω αν ξερει καμια πως λεμε το μικρο σακιδιο που φοραμε στη ζωνη στα αγγλικα να βρω για τον συζυγο ενα

μου ειπε οτι βρηκε εδω τα ξερετε εσεις ειναι ακριβο αραγε; δεν εχω ιδεα για τη μαρκα αλλα το ειδε λεει που το ειχε καποιος φιλος του και ειναι καταπληκτικη ποιοτητα:

http://americanexports.gr/gr/product/41/644/XRhinox_Koala.htm

 

επισης να πω οτι βρηκα κλωστες πλεξιματος εδω τωρα η ασχετη περιμενω γιατι ειναι σε δολαρια και δεν ξερω τιποτα απο τελωνεια

http://shop.ebay.co.uk/dimin000/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας! Καλό μήνα και το πιο όμορφο καλοκαίρι σας εύχομαι!

Σας διαβάζω ανελλιπώς, και το αγαπητά μου καλαμαρίδιο και αξεσάκι φροντίζουν να μου κάνουν καθημερινό απντεϊτ για ότι χάνω! Και το εννοώ κυριολεκτικά, η τρελλο-αξες μου έστειλε σμς τα μεσανυχτα για το αντικουνουπικό :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Λοιπόν, ετοιμάζω το αστεράκι μου για τα θερινά ανάκτορα στο νησί στο τέλος του μήνα και πρέπει να του ψωνίσω...

θέλω τις γνώμες για το αντιηλιακό. Προς το παρόν του έχω της Mustela που χρησιμοποιώ στις καθημερινές βόλτες του (με τη γιαγιά, εγώ κλεισμένη στα μπουντρούμια), αλλά είναι αρκετά συμπαγές και σιγά μην έχει υπομονή το σούργελο για να την απλώσουμε!

Αυτό της avalon που παραθέσατε παραπάνω από ιχερμπ, το έχει δοκιμάσει καμιά σας; είναι λεπτόρευστο; ο χαμηλός δείκτης προστασίας που αναφέρει είναι λόγω της έλλειψης χημικών; προστατεύει;

 

επίσης να σας πω, ότι ψάχνοντας χθες μια παραγγελία από άμαζον, έμαθα ότι οι αγαπημένες ταχυμεταφορές ελτα είναι σε απεργία μέχρι την Παρασκευή :rolleyes:

 

αααα του πήρα κροκσάκια! από το επίσημο σαϊτ, λύσσαξε ο πατέρας του αλλά τον Νικολή δεν τον είδα και πολύ φαν:

 

http://www.crocs.eu/crocs-crocband-toe-bumper-flip/11389,en_ES,pd.html?cid=485&cgid=boys-footwear-flipflopsSandals

 

επίσης περιμένω από http://www.ogamigam.com/ παπουτσάκια garvalin. Παυπαλ, άμεση αποστολή αλλά με τις ταχυμεταφορές σε απεργία δεν παρέλαβα ακόμα να πω εντυπώσεις...

 

αυτά...

Μάκια!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Θέλω να κάνω παραγγελία από iherb και διάβασα παραπάνω πως την πρώτη φορά που ψωνίζεις με κάποιον κωδικό έχεις έκπτωση 5 δολάρια. Που μπορώ να βρω αυτόν τον κωδικό? :confused: Έψαξα, έψαξα αλλά δε βρήκα τίποτα :-(

Μήπως θα μπει αυτόματα όταν πληρώσω?

Γνωρίζετε?

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Θέλω να κάνω παραγγελία από iherb και διάβασα παραπάνω πως την πρώτη φορά που ψωνίζεις με κάποιον κωδικό έχεις έκπτωση 5 δολάρια. Που μπορώ να βρω αυτόν τον κωδικό? :confused: Έψαξα, έψαξα αλλά δε βρήκα τίποτα :-(

Μήπως θα μπει αυτόματα όταν πληρώσω?

Γνωρίζετε?

Υπαρχουν παρα πολλοι κωδικοι που δινουν αυτήν την εκπτωση. Εμένα μου έδωσαν τον ΟΜΕ831.

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα ευχομαι

να ρωτησω αν ξερει καμια πως λεμε το μικρο σακιδιο που φοραμε στη ζωνη στα αγγλικα να βρω για τον συζυγο ενα

μου ειπε οτι βρηκε εδω τα ξερετε εσεις ειναι ακριβο αραγε; δεν εχω ιδεα για τη μαρκα αλλα το ειδε λεει που το ειχε καποιος φιλος του και ειναι καταπληκτικη ποιοτητα:

http://americanexports.gr/gr/product/41/644/XRhinox_Koala.htm

 

επισης να πω οτι βρηκα κλωστες πλεξιματος εδω τωρα η ασχετη περιμενω γιατι ειναι σε δολαρια και δεν ξερω τιποτα απο τελωνεια

http://shop.ebay.co.uk/dimin000/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

δοκίμασε στο ebay με Keyword BUM BAG BELT

 

Καλημέρα σας! Καλό μήνα και το πιο όμορφο καλοκαίρι σας εύχομαι!

Σας διαβάζω ανελλιπώς, και το αγαπητά μου καλαμαρίδιο και αξεσάκι φροντίζουν να μου κάνουν καθημερινό απντεϊτ για ότι χάνω! Και το εννοώ κυριολεκτικά, η τρελλο-αξες μου έστειλε σμς τα μεσανυχτα για το αντικουνουπικό :lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol: δεν λές που από την χαρά μου σκέφτηκα να στείλω μήνυμα και δεν πήρα τηλέφωνό ??? :lol::lol:

 

α...........σχετικά με την απεργία των ΕΛΤΑ οι οδηγοί μόνο λέει ότι κάνουν απεργία αυτό σημαίνει ότι δεν παραδίδονται δέματα ούτε και μεταφέρονται από το ένα υποκατάστημα στο άλλο ΛΑΜΠΡΑ :twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα είμαι πολύ χαζή αν ρωτήσω πως σου έδωσαν τον κωδικό? :D:D:D

Κάνεις την παραγγελία και σου δίνουν ενα κωδικό (στο account σου τον βλεπεις) που μπορείς να τον δώσεις σε άλλους για να έχουν $5 έκπτωση. Αντίστοιχα και εγω είχα χρησιμοποιήσει στην πρωτη παραγγελία τον κωδικό κάποιου άλλου για να μου δώσει $5 εκπτωση (δε θυμαμαι ποιος ηταν-εχει μηνες που την εχω κανει)

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις την παραγγελία και σου δίνουν ενα κωδικό (στο account σου τον βλεπεις) που μπορείς να τον δώσεις σε άλλους για να έχουν $5 έκπτωση. Αντίστοιχα και εγω είχα χρησιμοποιήσει στην πρωτη παραγγελία τον κωδικό κάποιου άλλου για να μου δώσει $5 εκπτωση (δε θυμαμαι ποιος ηταν-εχει μηνες που την εχω κανει)

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ :D:D:D:D:D:D

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

 

επισης να πω οτι βρηκα κλωστες πλεξιματος εδω τωρα η ασχετη περιμενω γιατι ειναι σε δολαρια και δεν ξερω τιποτα απο τελωνεια

http://shop.ebay.co.uk/dimin000/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

 

Για μαλλιά δες και εδώ

WWW.YARN-PARADISE.COM

έχω αγοράσει 2 φορές!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πάιζει κανά voucher για το yoox.com? Είμαι στη δουλειά και δε μου ανοίγει κάποια σάιτ, κάποιους άλλους που βρήκα δε δουλεύουν... Πάντως στις προσφορές το σάιτ αυτό έχει κάποια ενδιαφέροντα σανδαλάκια, αλλά έχει 9,5 ευρώ μεταφορικά κι έλεγα μήπως γλιτώσω κάτι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θυμάστε για μια φούστα που έλεγα στην Γατούλα ότι έχασα γιατί με έπρηξαν στο γραφείο ? Ε βουλά, $(KGrHqUOKogE3FMUBvKGBN3BIS3tbw~~0_14.JPG την ξαναβρήκα και μόλις την χτύπησα !!!!!!!!!!

 

Και μάλιστα με το κόλπο της αλλαγής διεύθυνσης της good luck (που είσαι Μαριάννα ?), milles merci και αντεύχομαι τα όμοια στις δημοπρασίες σας :-D:grin:

 

Με γιες με γιες!!

 

Αυτο με την διευθυνση.....θελω ενα ιδιαιτερο....θα πληρωσω σε ειδος ομως!!

:cool::cool::cool:

 

 

 

Και ειναι ηδη αφαντο....χαχαχαχαχα

 

 

εχει καμια προβλημα με το paypal? προσπαθω να πληρωσω κατι και δεν μπορω...

 

Μαλλον δεν φτανει το υπολοιπο της κάρτας σου για αυτο ισως δεν σε αφηνει να προχωρησεις σε πληρωμη

 

Ποια χώρα είναι το site;

 

Το σαιτ αυτο ειναι στο Ελλαντα!!! Μπονζουρρρρρρρρ

 

(να σε δω τωρα τι θα σου βγαλει ο μεταφραστης χαχαχαχα)

 

καλημέρα. Χθες ψώνισα στα MOTHERCARE τα αφρώδη παζλ για το δωμάτιο της μικρής και μου έκαναν έκπτωση 20%. Η έκπτωση ισχύει μέχρι και σήμερα (που είναι η ημέρα του παιδιού) - Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας!!!!-

και είναι 20% σε όλα τα ρούχα και τα παιχνίδια με την κάρτα των mothercare..

 

Δεν απαντω....δεν απαντω.....(αντικτ δεν ειναι για σενα....)

 

Σιγα την εκπτωση.....σιγα τα αυγα....Παλι 40% πανω ειναι η τιμές τους...χανουν μονο το 20 τις εκατο...ουσττττττττττ

 

 

Θέλω αντιηλιακο ,αντικουνοπικο και μπρατσάκια για την μαμα Σοφία και τον μικρό της..Καλο Καλοκαίρι και Καλο μηνα ( όχι καλε δεν πάω πουθενα απλά μπηκε ο Ιουνης)

 

Εσυ πολλά θες......

παρε ενα τηλεφωνακι την χατζιθο λεεεεεμεεεεε σε περιμενειιιιιιιιι!!!

 

 

α...........σχετικά με την απεργία των ΕΛΤΑ οι οδηγοί μόνο λέει ότι κάνουν απεργία αυτό σημαίνει ότι δεν παραδίδονται δέματα ούτε και μεταφέρονται από το ένα υποκατάστημα στο άλλο ΛΑΜΠΡΑ :twisted::twisted:

 

Λες για αυτο να εχουν καθυστερησει αρκετα κατι πραγματακια που περιμένω απο εμπευ....γκρρρρρρ :evil::evil::evil::evil:

 

Για μαλλιά δες και εδώ

WWW.YARN-PARADISE.COM

έχω αγοράσει 2 φορές!

 

Κοριτσι στειλτο μου πμ αν δεν το εχουμε λιστα!

 

 

ααα και πηρα εμειλ απο το http://www.cheapsmells.co.uk

Eχει δωρεαν μεταφορικά για ιντερνασιοναλ παραγγελιες με λογαριασμο 50λιρες και πανω! Η προσφορά λήγει στις 30/6

 

Link to comment
Share on other sites

Με γιες με γιες!!

Αυτο με την διευθυνση.....θελω ενα ιδιαιτερο....θα πληρωσω σε ειδος ομως!!:cool::cool::cool:

 

Mais oui, ma cherie ότι θέτε !!!!!! Better by phone !!!!!!!!! Για το είδος, το αφήνω να περάσει έτσι ......... ντροπή σου, το μυαλό σου στην απάτη:lol::lol:

Το σαιτ αυτο ειναι στο Ελλαντα!!! Μπονζουρρρρρρρρ

 

(να σε δω τωρα τι θα σου βγαλει ο μεταφραστης χαχαχαχα)

 

 

:mad::mad::mad::mad: τα εμοτικονς δεν τα μεταφράζει εεεε? Τι κρίμα ...... μπου χου χου χου :cry::cry:

 

Εσυ πολλά θες......

παρε ενα τηλεφωνακι την χατζιθο λεεεεεμεεεεε σε περιμενειιιιιιιιι!!!

 

Είπαμε αγάπη και πάθος με την Ισπανία, μην αρχίσεις και μιλάς με το θου θου θου τώρα ..........

 

Λες για αυτο να εχουν καθυστερησει αρκετα κατι πραγματακια που περιμένω απο εμπευ....γκρρρρρρ :evil::evil::evil::evil:

 

Κλάψτε μανούλες (κυριολεκτικά), τώρα που τα πουλάνε να δούμε πότε θα παραλαμβάνουμε ..........:?:-?:?:-?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Mais oui, ma cherie ότι θέτε !!!!!! Better by phone !!!!!!!!! Για το είδος, το αφήνω να περάσει έτσι ......... ντροπή σου, το μυαλό σου στην απάτη:lol::lol:

 

 

 

:mad::mad::mad::mad: τα εμοτικονς δεν τα μεταφράζει εεεε? Τι κρίμα ...... μπου χου χου χου :cry::cry:

 

 

 

Είπαμε αγάπη και πάθος με την Ισπανία, μην αρχίσεις και μιλάς με το θου θου θου τώρα ..........

 

 

 

Κλάψτε μανούλες (κυριολεκτικά), τώρα που τα πουλάνε να δούμε πότε θα παραλαμβάνουμε ..........:?:-?:?:-?

 

Μα καλα....που παει το μυαλο σου???

 

Σε καλαμαρια θα σε πληρωσω ρεεεεεεεεεεε χαχαχαχα

 

ααα λιγα για το θου....εχω λατρεια λεμε με τους ΙΣΠΑΝΟΥΣΣΣΣΣ!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ωχ γι'αυτο εχει καθυστερησει η τσαντουλα μου??? Καλα που το ειπατε για να μην ξ@@@@ω τον Κινεζουλη...ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ????:evil::evil::evil:

 

edit -- forza barca λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε λυσσάρες, δεν αφήσατε ούτε ένα αντικουνουπικό??? Σφυράτε αν το ξαναβάλει ον στοκ...

 

Εμ βέβαια... Το τελευταίο δεματάκι το έλαβα χθες, από Δευτέρα το κόβω τώρα, θα φράξει η πόρτα απ τα δέματα!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε λυσσάρες, δεν αφήσατε ούτε ένα αντικουνουπικό??? Σφυράτε αν το ξαναβάλει ον στοκ...

 

Εμ βέβαια... Το τελευταίο δεματάκι το έλαβα χθες, από Δευτέρα το κόβω τώρα, θα φράξει η πόρτα απ τα δέματα!

 

Επειδή παλι μπορει να το χασεις γραψου στο χερμπ

πανε στη σελιδα του προιοντος που σε ενδιαφερει και εκει δηλωσε οτι θες να ενημερωθεις οταν ερθει σε στοκ, και θα σου ερθει μειλ να το τσακισεις στα γρηγορα!

 

σματσ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλό μήνα και όλα καλά!!!!

 

Εάν δεν σας το πω, θα σκάσω: Χτες έκανα το λάθος και επισκέφτηκα πολύ γνωστό κατάστημα αλυσίδας παιδικών ρούχων (τρομάρα τους!!) για να αλλάξω κάποια ρούχα που έφεραν δώρο στα παιδιά μου. Μετά από τις τόσες και τόσες αγορές μου μέσω ιντερνετ και τα τόσα που διαβάζω καθημερινά από εσάς, με έπιασαν τόσο τα νεύρα μου με τις τιμές που ήμουν έτοιμη να τους τα χώσω....Κρατήθηκα μόνο και μόνο γιατί είχα και τα παιδιά μαζί μου.

Τα είδη που πήγα να αλλάξω είχαν: φόρεμα για 8 χρονών 65 ευρώ !!! μακό μπλουζάκι 3 χρονών 52 ευρώ!!! και βερμούδα 4 χρονών 72 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και η καλή σου από τα νεύρα μου δεν ρώτησα τις τιμές αυτών που πήρα τελικά γιατί λέω "εεεε πόσο πια παραπάνω να κάνουν???" και μου έρχεται η λυπητερή να πληρώσω επιπλέον 35 ευρώ.............μα είναι δυνατόν βερμούδα αγορίστικη που θα φορεθεί ΤΟ ΠΟΛΥ 2 χρόνια και εάν, να έχει 82 ευρώ???? και να έχει σίγουρα φτιαχτεί στις ανατολικές χώρες με κόστος κάτω από 10????

και το αποκορύφωμα σε όλα να μην έχει και νούμερα!! βρε παιδιά, το λέω κάθε μέρα, αλλά από ότι φαίνεται έχουμε ξεφύγει σε αυτή την χώρα κατά πολύ!!!!

αααα, και αυτό ακριβώς το φόρεμα το είχανε 117 ευρώ!!!

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-Designer-RALPH-LAUREN-POLO-Pony-Dress-RRP-42-/130438325928?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item641e7fd9f9

ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που πατούσα το πόδι μου σε αυτό το μαγαζί. και δεν με νοιάζει τί ενοίκιο πληρώνουν και πόσο πρέπει να χρεώνουν! ίντερνετ αγορές και πάλι ίντερνετ!!!

αυτά, τα είπα και ξεθύμανα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...