Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Για να καταλαβω.....ενω σε εμειλ σου υποσχεθηκε εκπτωση και του μιλησες για τα χ κομματια.....

 

σου εστειλε ινβοις καινουργιο? με την σωστη τιμή και τα σωστά τεμαχια στην περιγραφή???

 

αν οχι.....τοτε γιατι πηγες και πληρωσες....?

 

Δεν διαβασες την περιγραφη?

 

Δεν ειδες την τιμή?

 

Όχι δεν μου έστειλε ινβοις.Αφού συμφωνήσαμε στην τιμή, μπήκα να πληρώσω η προκομένη. Δεν ήξερα ότι πρέπει απαραίτητα να μου στείλει τιμολόγιο. Και αφού πλήρωσα τα 50 πρώτα κομμάτια, έκανα άλλες δύο φορές buy another αλλά χωρίς να καταχωρήσω στοιχεία της κάρτας . Τι έχω κάνει η άσχετη??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελα ρε..... 47 ευρω η πλαστική τσάντα....

 

καλα...εγω την γνωμη μου την εχω πει για την εγχωρια αγορα....

 

να μη ξαναγινω γραφική δυο μερες σερι...δε λεει...

 

ποτέ ξανα!

 

Ναι ναι ναι !!!!!!!

 

47,5 ευρώ για μια καρακαταπλαστική τσάντα ρε !!!!! Μεγάλη μούρλια λέμε !!!!!

 

Τι ακούω η ιπτάμενη και δεν στουκάρω στους δίδυμους πύργους .......

 

Και όχι και κανένα ιδιαίτερο ντεζάιν, στύλ τσάντα παραλίας :?:?:?

 

Νέα, ωραία και ατυχής ...... η τσάντα ....... όχι εγώ :rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Για πόσα συμφωνήσατε ? Σε τι τιμή ? Τι έχεις πληρώσει μέχρι τώρα δηλαδή ?

 

Από αυτά που λές, καταλαβαίνω ότι έχει χτυπήσει 3 κομμάτια και έχεις ήδη πληρώσει το ένα. Μήπως να κάνεις request total λέω εγώ τώρα ?

 

 

Συμφωνήσαμε για 150 κομμάτια 38 ευρώ με δωρεάν μεταφορικά.Και ναι έχω πληρώσει τα 50 πρώτα κομμάτια. Έχω όμως χτυπήσει και τα άλλα 100. Πως κάνω request total????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..

 

Ψάχνω πολυθρόνα θηλασμού για το δεύτερο μωράκι μου που θα γεννηθει σε λίγους μήνες, και δεν βρίσκω πουθενά κάτι οικονομικό!

Θήλασα 20 μήνες τον γιο μου και μετάνιωσα που δεν είχα αγοράσει από τότε..

Τώρα όμως δεν βρίσκω ούτε μεταχειρισμένη από άλλη μανούλα (έχω σχετική αγγελία), ούτε ξέρω που να απευθυνθώ για ιντερνετική αγορά..

 

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!

 

Σας ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνήσαμε για 150 κομμάτια 38 ευρώ με δωρεάν μεταφορικά.Και ναι έχω πληρώσει τα 50 πρώτα κομμάτια. Έχω όμως χτυπήσει και τα άλλα 100. Πως κάνω request total????

Μην αγχού, ο Θεός του ονλαιν σόπινγκ μαζί σου !!!!!!!!

 

Για request total, δες εδώ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2036375&postcount=27675 τι συμβουλεύει το τραγανό γαστερόποδο!

 

Αλλέως, γιατί δεν στέλνεις ένα μύνημα στον πωλητή να του πείς τι έχει γίνει και να ζητήσεις να σου στείλει ένα συμπληρωματικό τιμολόγιο, στο ύψος της διαφοράς των 38 ευρώ μείον ότι έχεις πληρώσει μέχρι τώρα ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει ήδη πόσα κομμάτια θέλω αφού τον ζάλισα τον καημένο στα μηνύματα. Να του ζητήσω να αφαιρέσει αυτό που πλήρωσα λες; Το invoice θα μου το στείλει με μέιλ και θα μου λέει τι πρέπει να πληρώσω;Και μετά πως θα κάνω την πληρωμή; Τώρα μπήκα στο my ebay purchase και έχω 3 φορές το είδος, στα δύο λέει δίπλα pay now, και στο τρίτο leave feedback.

Έχω μπερδευτεί τελείως τώρα.....

απ αυτα που λες κατλαβαινω οτι αγορασες 3 φορες και πληρωσες μονο μια...σωστα

στειλε του μνμ και εξηγησε του τι εκανες και πως μπορειτε να το διορθωσετε....

ναι το invoice ερχεται στο μειλ σου και πανω δεξια εχει ενα κιτρινο πλαισιο και λεει pay now,το πατας και πληρωνεις αν αυτα που ζηταει ειναι οντως αυτα που συμφωνησατε.....καλη επιτυχια!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..

 

Ψάχνω πολυθρόνα θηλασμού για το δεύτερο μωράκι μου που θα γεννηθει σε λίγους μήνες, και δεν βρίσκω πουθενά κάτι οικονομικό!

Θήλασα 20 μήνες τον γιο μου και μετάνιωσα που δεν είχα αγοράσει από τότε..

Τώρα όμως δεν βρίσκω ούτε μεταχειρισμένη από άλλη μανούλα (έχω σχετική αγγελία), ούτε ξέρω που να απευθυνθώ για ιντερνετική αγορά..

 

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!

 

Σας ευχαριστώ..

 

Λοιπόν, πήγαινε πάνω δεξιά στην σελίδα, εκεί που λέει ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ και γράψε πολυθρόνα. Θα σου βγάλει παλιά μυνήματα - του 2009 και 2010 - από κοπέλες που αγόρασαν ονλαιν. Άνοιξέ τα και δες τι έκαναν.

 

Αυτό που θυμάμαι είναι ότι κάποιες αγόρασαν σε πολύ χαμηλότερη τιμή από Ελλάδα και έμειναν ευχαριστημένες.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

τόσο καιρό μιλάτε για mandco και τώρα είδα τα παιδικά του...είχα μπει μια φορά στα γυναικεία και βγήκα...τι τιμές είναι αυτέ?τόσο φθηνά? τώρα θα πρέπει να βρω όλα αυτά που έχετε γράψει κατά καιρούς για ενημερωθώ ε???χμμμ!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

απ αυτα που λες κατλαβαινω οτι αγορασες 3 φορες και πληρωσες μονο μια...σωστα

στειλε του μνμ και εξηγησε του τι εκανες και πως μπορειτε να το διορθωσετε....

ναι το invoice ερχεται στο μειλ σου και πανω δεξια εχει ενα κιτρινο πλαισιο και λεει pay now,το πατας και πληρωνεις αν αυτα που ζηταει ειναι οντως αυτα που συμφωνησατε.....καλη επιτυχια!!!

 

 

Nαι Φλορα έτσι έγινε. Να μπω καλύτερα στο είδος και να πάω εκεί που λέει ask a question να του στείλω μέιλ; Τι λές:;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

 

Το πορτ μπεμπέ ? Χρήση 4 μήνες σύνολο και στα δύο παιδιά.

Το καθισματάκι ? Καλό και χρήσιμο ....... για τον πιτσιρίκο ........ η μικρή από ελάχιστα έως καθόλου.

Το καρότσι ? Η μικρή κάθισε έναν χρόνο και ο πιτσιρίκος καμιά 10αριά μήνες.

 

Δεν λέω ότι δεν το αξίζουν ή ότι δεν χρειάζονται κάτι ασφαλές και καλό, αλλά ίσως έκανα την δουλειά μου καλά και με λιγότερα χρήματα.

 

Είναι το αμόκ της πρωτομάνας αυτό......θέλω το καλύτερο για το παιδί μου ..... κλπ :wink:

Συμφωνώ!!!

Αχ φιλενάδα μου, τι πονεμένη ιστορία, κι εγώ όταν το σκέφτομαι χρειάζομαι υπογλώσσια!!!

700 ευρώ για σύστημα καροτσιού δεν θα τα ξανά έδινα.

Θα μπορούσα με πολύ λιγότερα να κάνω την δουλειά μου ή να είχα αγοράσει το ίδιο πολύ πιο οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

επισης, τι ειναι καλυτερο για παραλια?

να της παρω κροκς

ή τετοιο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004PEGZYW/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE αυτα ειδα οτι κανουν 25 ευρω εδω.

τα κροκς πχ με hello kitty ή scooby doo ξερουμε ποσο κανουν ελλαντα? ονλαιν δε τα βρηκα.... μονο ενα με μικυ βρηκα 30 ευρω http://www.nak.gr/Product/Crocs-17800.htm?color=4876〈=el

 

πατριωτάκι πήρα του νικολιού το αντίστοιχο αγορίστικο από εδώ προχθές:

 

http://www.ogamigam.com/index.php/products/garvalin-boys-girls-blue-jelly-sandal-112468

 

στάλθηκαν χθες, κάνεις υπομονή να σου πω εντυπώσεις;

 

του πήρα κροκς από crocs.eu να κυκλοφορεί σε κήπους και παραλίες και το παραπάνω για να μπορεί να πλατσουρίζει κιόλας (Μπαρμπάτι δεν τα αμολάς και ξυπόλητα ε; :wink:)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλέ, από εσένα αντέγραψα :wink:

Σματς σμουτς και εσείς μου λείψατε πολύ ..... με τρέχουν ψυχρά και απροκάλυπτα ........... το κράτος θέλει έσοδα λέει, γιαυτό....... πατάτες ριγανάτες και χοντρολιβανάτες ............

Τα παπά πολύ καλά, συμφωνώ 100%.

Από τώρα λογοδοθήκατε ωρέ ? Πάτε καλά ? Αφού τα μικρά σας είναι αδερφάκια........

 

Ναι ναι απο τωρα γιατι ο γαμπρος ειναι Πειραιωτης/Δραπετσωνα , γνωριζουμε τους γονεις του (τα χαζμπαντ μας ήταν συμφοιτητες ετσι γνωρισα την φιλενάδα μου:D:D) , ο γαμπρος ειναι μελανουρι τσαχπινικο μαγουλιθρα σκέτη, γιατι ο γαμπρος ταιριαζει με την πεθερά εμου....και γιατι.....εχουν προικό στην Αιγινα!!!

χαχαχαχαχαχαχα

 

Ναι ναι ναι !!!!!!!

 

47,5 ευρώ για μια καρακαταπλαστική τσάντα ρε !!!!! Μεγάλη μούρλια λέμε !!!!!

 

Τι ακούω η ιπτάμενη και δεν στουκάρω στους δίδυμους πύργους .......

 

Και όχι και κανένα ιδιαίτερο ντεζάιν, στύλ τσάντα παραλίας :?:?:?

 

Νέα, ωραία και ατυχής ...... η τσάντα ....... όχι εγώ :rolleyes:

 

Ειπαμε....δεν ασχολουμε με τις τιμες στα εντος ....

 

(εγω παντως με χελλοου κιτυ κυκλοφορω στο σχολειο χε χε )

 

Μην αγχού, ο Θεός του ονλαιν σόπινγκ μαζί σου !!!!!!!!

 

Για request total, δες εδώ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2036375&postcount=27675 τι συμβουλεύει το τραγανό γαστερόποδο!

 

Αλλέως, γιατί δεν στέλνεις ένα μύνημα στον πωλητή να του πείς τι έχει γίνει και να ζητήσεις να σου στείλει ένα συμπληρωματικό τιμολόγιο, στο ύψος της διαφοράς των 38 ευρώ μείον ότι έχεις πληρώσει μέχρι τώρα ?

 

Οριστε και καποιος που ξερει να χρησιμοποιει την λειτουργια αναζητησης σε πολυσέλιδο θεμα.....

 

εγω προσφατα την εμαθα παντως....χ χε χε χε :oops::oops:

 

Link to comment
Share on other sites

τόσο καιρό μιλάτε για mandco και τώρα είδα τα παιδικά του...είχα μπει μια φορά στα γυναικεία και βγήκα...τι τιμές είναι αυτέ?τόσο φθηνά? τώρα θα πρέπει να βρω όλα αυτά που έχετε γράψει κατά καιρούς για ενημερωθώ ε???χμμμ!!

 

Αν θυμάμαι καλά, μεταφορικά γύρω στις 8 λίρες. Άλλοι έχουν θέμα με τον χρόνο παράδοσης, άλλοι πάλι όχι. Εγώ γύρω 6-7 εργάσιμες.

 

Δες λίγο παραπάνω στην σελίδα για εκπτωτικούς κωδικούς - δηλαδή -15% ή -20%).

 

Εννοείται πληρωμή με πειπαλ, για να εξασφαλισθείς.

 

Τι άλλο σε ενδιαφέρει να μάθεις ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχού, ο Θεός του ονλαιν σόπινγκ μαζί σου !!!!!!!!

 

Για request total, δες εδώ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2036375&postcount=27675 τι συμβουλεύει το τραγανό γαστερόποδο!

 

Αλλέως, γιατί δεν στέλνεις ένα μύνημα στον πωλητή να του πείς τι έχει γίνει και να ζητήσεις να σου στείλει ένα συμπληρωματικό τιμολόγιο, στο ύψος της διαφοράς των 38 ευρώ μείον ότι έχεις πληρώσει μέχρι τώρα ?

 

Θα του στείλω μήνυμα τώρα κι αν δεχτεί να ακρώσει τη μία πληρωμή έχει καλώς, διαφορετικά θα του προτείνω αυτό που μου λες.Τι το 'θελα το ηλεκτρονικό shopping αφού δεν το ΄χω....:(:(:oops:.

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια όλες σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι ναι !!!!!!!

 

47,5 ευρώ για μια καρακαταπλαστική τσάντα ρε !!!!! Μεγάλη μούρλια λέμε !!!!!

 

Τι ακούω η ιπτάμενη και δεν στουκάρω στους δίδυμους πύργους .......

 

Και όχι και κανένα ιδιαίτερο ντεζάιν, στύλ τσάντα παραλίας :?:?:?

 

Νέα, ωραία και ατυχής ...... η τσάντα ....... όχι εγώ :rolleyes:

 

Σε καλό σου!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Οριστε και καποιος που ξερει να χρησιμοποιει την λειτουργια αναζητησης σε πολυσέλιδο θεμα.....

 

εγω προσφατα την εμαθα παντως....χ χε χε χε :oops::oops:

ε........τουλάχιστον κάποιος έμαθε να το χρησιμοποιεί.......... έχει πιαστεί το χέρι μου από το ποντίκι να το βάζω ξανά και ξάνα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τόσο καιρό μιλάτε για mandco και τώρα είδα τα παιδικά του...είχα μπει μια φορά στα γυναικεία και βγήκα...τι τιμές είναι αυτέ?τόσο φθηνά? τώρα θα πρέπει να βρω όλα αυτά που έχετε γράψει κατά καιρούς για ενημερωθώ ε???χμμμ!!

Τώρα έιδες τα παιδικά:-D???? Κάνουν τέτοια λάθη???

Φυσικά και δε χρειάζεται να ψάχνεις τόσες σελίδες πίσω!!!! Αγοραζεις κατευθείαν:lol:!!!!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πατριωτάκι πήρα του νικολιού το αντίστοιχο αγορίστικο από εδώ προχθές:

 

http://www.ogamigam.com/index.php/products/garvalin-boys-girls-blue-jelly-sandal-112468

 

στάλθηκαν χθες, κάνεις υπομονή να σου πω εντυπώσεις;

 

του πήρα κροκς από crocs.eu να κυκλοφορεί σε κήπους και παραλίες και το παραπάνω για να μπορεί να πλατσουρίζει κιόλας (Μπαρμπάτι δεν τα αμολάς και ξυπόλητα ε; :wink:)

εκεί κάναμε τα μπανάκια μας κυριακή και τρίτη!!!:lol:

 

Αν θυμάμαι καλά, μεταφορικά γύρω στις 8 λίρες. Άλλοι έχουν θέμα με τον χρόνο παράδοσης, άλλοι πάλι όχι. Εγώ γύρω 6-7 εργάσιμες.

 

Δες λίγο παραπάνω στην σελίδα για εκπτωτικούς κωδικούς - δηλαδή -15% ή -20%).

 

Εννοείται πληρωμή με πειπαλ, για να εξασφαλισθείς.

 

Τι άλλο σε ενδιαφέρει να μάθεις ?

μια χαρά μου κάνουν κι αυτά που μου είπες!!!!σε ευχαριστώ πολύ,μιλάμε πάρα πολύ φθηνά!!ποιότητα σαν τα littlewoods? έχω όμως ένα "πρόβλημα",επειδή το καμάρι μου είναι εύσωμο τα περσινά καλοκαιρινά τα είχα 3-4 ετών και της είναι μια χαρά στο μέγεθος και φέτος...έχω και τα gymborakia!!τίγκαρα!! θα δω παπουτσάκια όμως και βρακάκια!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki με έιχες ρωτήσει αν θυμάσαι πριν λίγες μέρες για παπούτσια ασφαλείας στο ebay και σου είπα για έναν πωλητή! Παράγγειλες?? Γιατί μου ήρθαν σήμερα(14 μέρες έκαναν, ούτε μπουσουλώντας να ερχόντουσαν:?!) και είναι πολύ ωραία και άνετα!!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ο συζυγάτος μου θα με εκπαραθυρώσει ...... ήρθε εχθές το βράδυ μετά από 3 εβδομάδες ....... σήμερα έφυγα στις 7.30 το πρωί για την δουλειά, μαζεύτηκα στις 9 το βράδυ.......... και κάθισα στο πισι για να σας δω...........και δεν έχω ξανασηκωθεί έκτοτε ........ καθιστή και γράφοντας τσίμπησα κάτι ........... ααααααααχ τι με κάνετε μωρέ, ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ :P

 

Συμφωνώ!!!

Αχ φιλενάδα μου, τι πονεμένη ιστορία, κι εγώ όταν το σκέφτομαι χρειάζομαι υπογλώσσια!!!

700 ευρώ για σύστημα καροτσιού δεν θα τα ξανά έδινα.

Θα μπορούσα με πολύ λιγότερα να κάνω την δουλειά μου ή να είχα αγοράσει το ίδιο πολύ πιο οικονομικά.

 

Και όχι τίποτα άλλο, αφού είχαν μόλις σκάσει οι γονείς μου τα 6 πράσινα για το τρίο καρότσι, βλέπω στο τόπικ ότι το παίρναμε και με 3,5 πράσινα :twisted::twisted::twisted: γιαυτό έκανα 3 χρόνια να το ξαναανοίξω ........ και καλά να πάθω το βλήμα.....

Σμάτς σμουτς

 

πατριωτάκι πήρα του νικολιού το αντίστοιχο αγορίστικο από εδώ προχθές:

 

http://www.ogamigam.com/index.php/products/garvalin-boys-girls-blue-jelly-sandal-112468

 

στάλθηκαν χθες, κάνεις υπομονή να σου πω εντυπώσεις;

 

Και άλλο αγκαθομάγαζο ? Μιλάτε μωρέ, το πρόσθεσα στην αγκαθολίστα. Μεταφορικά 9,5 λίρες, ναι ?

 

Ναι ναι απο τωρα γιατι ο γαμπρος ειναι Πειραιωτης/Δραπετσωνα, γνωριζουμε τους γονεις του (τα χαζμπαντ μας ήταν συμφοιτητες ετσι γνωρισα την φιλενάδα μου:D:D) , ο γαμπρος ειναι μελανουρι τσαχπινικο μαγουλιθρα σκέτη, γιατι ο γαμπρος ταιριαζει με την πεθερά εμου....και γιατι.....εχουν προικό στην Αιγινα!!!

χαχαχαχαχαχαχα

 

Ούτε το Συνοικέσια ο Λούης, τέτοια επιτυχία :lol::lol: Εμένα, αρκούσαν μόνο ο Πειραιάς και το μελανούρι για να με ρίξουν 8-):cool:

 

Ειπαμε....δεν ασχολουμε με τις τιμες στα εντος ....

(εγω παντως με χελλοου κιτυ κυκλοφορω στο σχολειο χε χε )

 

Πριτς που δεν ασχολούμαστε, πρέπει να ξέρουμε γιατί αισθανόμαστε έξυπνες :wink: Εγώ πάλι θα φάω ντομάτα που θα πάει σύννεφο, άσε που θα πάει το πρεστίζ μου άπατο :?:???:

 

Οριστε και καποιος που ξερει να χρησιμοποιει την λειτουργια αναζητησης σε πολυσέλιδο θεμα.....

 

εγω προσφατα την εμαθα παντως....χ χε χε χε :oops::oops:

Αγάπη μου διάβασα ΟΛΟ το θέμα εξ αρχής, τον Οκτώβριο, όταν ξεπέρασα τον εγωισμό μου, μιλάμε για όλες τις σελίδες μέχρι και τότε ε ? Την αναζήτηση την σταμπάρισα πολύ γρήγορα :wink::wink:

 

Είναι και η επαγγελματική διαστροφή στην μέση .......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

http://www.partydelights.co.uk

 

έχουμε παραγγελει κανείς από εδώ είναι στην λίστα μας...

 

εγώ Σοφουλάκι μου! άψογη εξυπηρέτηση, άμεση αποστολή, πολλά μεταφορικά (γύρω στα 20 ευρώ)

 

μάκια!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Θα του στείλω μήνυμα τώρα κι αν δεχτεί να ακρώσει τη μία πληρωμή έχει καλώς, διαφορετικά θα του προτείνω αυτό που μου λες.Τι το 'θελα το ηλεκτρονικό shopping αφού δεν το ΄χω....:(:(:oops:.

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια όλες σας!!

 

Ο παθώς μαθώς, λένε στα στέκια μου :wink::wink: μην κωλώνεις, σε λίγο θα δίνεις και συμβουλές στους νέους.

 

Σε καλό σου!!!:lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol:

 

αγοράζω κατευθείαν έ??χμμμ

 

Γιατί, πως αλλιώς γίνεται, με μπαιπας ?:lol::lol: Βουρ λέμε........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...