Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Εγω παρηγγειλα 3/5 huggies. τη μια κουτα τη στειλανε με UPS (αν το γραφω σωστα) και σημερα το παρελαβα κ μενω και σε νησι!! Τη δευτερη κουτα μου΄δειχνει κ μενα με dhl.

 

Οσο αφορα τα littewoods, κ αυτοί δυο πακετα μας έστειλαν. το ένα ήρθε πριν 2 βδομαδες περιπου, το άλλο αγνοειται. κ αφου δεν ηρθε μεχρι σημερα που μου ειχαν πει, αυριο, μεθαυριο θα ζητησω refund. Το θεμα είναι να ξαναπαραγγειλω..αλλα δεν υπάρχουν πια όλα τα πραγματα που είχα δει!! Ασε που μου ήρθαν όλα τα καλοκαιρινα κομματια που ηθελα κ χαθηκαν τα ανοιξιατικα που τα χρειαζομουν πιο άμεσα!!

 

Αυτό που μου τη δίνει είναι ότι από παράλειψη των ΕΛΤΑ ή κακοήθεια ελαφροχέρηδων, χάνονται αρκετά δέματα και ίσως κάποια στιγμή κάποια καταστήματα να κόψουν τις αποστολές στην Ελλάδα. Αν είναι να κάνουν συνεχώς refund, λογικό είναι να μη τους συμφέρει. Ευτχώς βέβαια, που στην περίπτωση του mandco το γύρισαν σε συστημένο. Κάποιοι άλλοι όμως;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μια και λεγαμε για αμαζον, το περιεργο με τη δικη μου παραγγελια ειναι οτι τοσο το μισο που εφυγε με ups οσο το μισο που εφυγε με dhl και τα δυο εχουν

Delivery Estimate: 16 May 2011

υποτιθεται οτι με την γιουπιες ερχονται αμεσως... αλλο και τουτο.....

Μην ανησυχείς, της UPS θα έρθει γρηγορότερα από όσο φαντάζεσαι άσχετα με το estimate που δίνουν. Εμένα μια φορά μου ήρθε σε 20 ώρες :lol:

 

By the way, τα huggies σας άρεσαν?Εμένα γιατί μου φάνηκαν προς το χάλια οπότε τα μοιράζω από γραφείο σε αυτοκίνητο,κλπ

Εμένα μια χαρά μου αρέσανε, μου τελείωσε η πρώτη κούτα και πήρα άλλες δύο. Να σου πω, μου άρεσαν περισσότερο και από τα pampers, τα οποία ήταν πολύ μικρότερα σε μέγεθος.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια θελω να παρω αυτη την σκαφη για αμμο να παιζει ο μικρος...

θυμαμαι μια κοπελα εψαχνε....

εχει παρει καμια τιποτα καλο και οικονομικο???

στα elc αυτη που εχουν μου φαινεται πολυ μικρη.....................και εχει και 58€

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να πάρει και κάτι από τον πατέρα της και να μη μου βγει βατραχοπόδαρη!

 

By the way, τα huggies σας άρεσαν?Εμένα γιατί μου φάνηκαν προς το χάλια οπότε τα μοιράζω από γραφείο σε αυτοκίνητο,κλπ

 

Εμένα μου άρεσαν. Μια χαρα!! Και δεν κολλανε στα χερια. Μου φαινεται ότι ειχε γραψει κάποια κοπελα ότι κολλανε. Το μονο που μου την έσπασε ήταν ότι υπάρχει μια ουσια menthylparaben νομιζω. Μεχρι σήμερα pampers αγοραζα κ ημουν κ φανατική. Αν εξαιρεσεις αυτο με το paraben δεν βρισκω κατι άλλο αρνητικο. Alcohol free είναι. Προς τα παρον πήρα 24 πακετα εγω κ 24 μια φιλη για να έχουμε δωρεαν μεταφορικα. όταν τελειωσουν θα δω αν ξαναπαρω ή όχι.. αυτο με το paraben με προβληματισε λίγο.

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα με ανατριχιαζει η υφη τους και δε τα θελω...οποτε περιμενω να πεσουν τα παμπερς

 

και μένα ακριβώς την ίδια αίσθηση μου αφήνουν. άσε που τα έβαλα στο κουτί των pampers και σκίζονται με το που τα τα τραβάς. anyway.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσχετο: Πρέπει να παραγγείλω άμεσα φόρεμα για το γαμο της sister 02/07 και έχω βάλει στο μάτι αυτό http://www.edressit.com/Main/Product.aspx?ProductID=1353 σε μπλε ή κιτρινάκι, αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο ποιητής με το chiffon velvet.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

 

 

Χι χι χι χι χι, και να της το έλεγες, θα έβρισκε κάτι να σου πεί .... Αφού συνήθως είναι θρασεία άτομα ........

 

Που είσαι βρε Ευούλι, να μου κάνει μαθήματα φεις .......

 

μα 17 ευρώ .....χθές βράδυ όταν το είδα αυτό μονολογούσα .........δηλαδή σε ποιο συννεφάκι ζούμε ?? εντελώς εκτός πραγματικότητος ??

Δεν είμαι εγώ το Ευούλι που θες να σου κάνει μαθήματα φεις ε???:lol::lol: γιατί εγώ από φεις μόνο να το ανοιγοκλείνω ξέρω :lol::lol::cool:

 

α...................χάρηκα σήμερα χτύπησα αυτό για την μικρή ελπίζω να μην απογοητευτώ με την παραλαβή http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290561824035&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Άσχετο: Πρέπει να παραγγείλω άμεσα φόρεμα για το γαμο της sister 02/07 και έχω βάλει στο μάτι αυτό http://www.edressit.com/Main/Product.aspx?ProductID=1353 σε μπλε ή κιτρινάκι, αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο ποιητής με το chiffon velvet.

είναι ένα είδος υφάσματος :lol::lol: λίγο ποιό τραχύ να το πω από το απλό σιφόν το χρησιμοποιούν και για να φτιάξουν και νυχτικά. Επειδή όμως στο μάθημα της υφασματολογίας έκανα πολλές κοπάνες και δεν το έχω δουλέψει ποτέ ως υλικό μήπως να πήγαινες να δείς την ποιότητα σε ένα φυσικό μαγαζί που πουλάει υφάσματα ?? (προτίμησε ένα ακριβό) :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό που μου τη δίνει είναι ότι από παράλειψη των ΕΛΤΑ ή κακοήθεια ελαφροχέρηδων, χάνονται αρκετά δέματα και ίσως κάποια στιγμή κάποια καταστήματα να κόψουν τις αποστολές στην Ελλάδα. Αν είναι να κάνουν συνεχώς refund, λογικό είναι να μη τους συμφέρει. Ευτχώς βέβαια, που στην περίπτωση του mandco το γύρισαν σε συστημένο. Κάποιοι άλλοι όμως;

 

δεν νομίζω οτι τα μαγαζιά χάνουν τα λεφτά τους, πρεπει να αποζημιωνονται απο τα ελτα (η τα οποια ταχυδρομεια). Νομιζω ειχε ξανααναφερθει εδω αυτο και εμενα μια φορα που ειχα στειλει πισω πραματα και το ενα ειχε καταστραφεί λογω ελτα μου ανεφεραν το γεγονος αλλα ειπαν οτι θα τα παρουν απο το ταχυδρομειο τα λεφτα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!!

τωρα τι να πω.... εχεις τα δικια σου... αλλα ελα το ενα δε μας αρεσει το αλλο δε μας αρεσει... :P

εμενα τωρα φοραει 22 και της παιρνω 23 αρια καλοκαρινα και εχω ηδη 2 ζευγ 24 χειμωνιατικα.... καλο το λες αυτο?

 

Έχω κάνει και εγώ τα κουμάντα μου στα παπούτσια αλλά .....

 

φιλεναδα εγω εχω και 27αρια αχαχαχαχαχα

τεσπα...23 τωρα και θα χτυπησω κανα 24ρι κλειστο και οποτε δεησει θα το φορεσει χαχχαχαχχα

 

όχι, δεν έχω πάει τόσο μακριά !!!!:lol::lol::lol:

 

βρε κορες στο εδω Η&Μ κατι τετοιο ποσο κανει? γιατι τρωγετε ....το θελειιιιιιιιιιιιιιιιι

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160571295845&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_775wt_1139

 

Αν θυμάμαι καλά, γύρω στα 10 ευρώ.

 

μα 17 ευρώ .....χθές βράδυ όταν το είδα αυτό μονολογούσα .........δηλαδή σε ποιο συννεφάκι ζούμε ?? εντελώς εκτός πραγματικότητος ??

Δεν είμαι εγώ το Ευούλι που θες να σου κάνει μαθήματα φεις ε???:lol::lol: γιατί εγώ από φεις μόνο να το ανοιγοκλείνω ξέρω :lol::lol::cool:

 

α...................χάρηκα σήμερα χτύπησα αυτό για την μικρή ελπίζω να μην απογοητευτώ με την παραλαβή http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290561824035&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Άπαιχτη η κυρία, 17 ευρώ το τεμάχιο + μεταφορικά, με αγορά 1,5 δολλάριο. Που στο καλό να ανακαλύψω και εγώ ένα τέτοιο Ελντοράντο ?

 

Άλλο Ευούλι περιμένω, ετών 14, αλλά αγαπάει τελευταία και είναι busy. Που θα πάει, κάπου θα το πετύχω το μικρό. Το φορεματάκι πολύ καλό :!:

 

Καληνύχτα....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

το track and trace των ελτά δεν έπαιξε ποτέ (και ούτε πρόκειται να παίξει) θα πρέπει να τους πάρεις τηλέφωνο την Δευτέρα είναι ένα 800 κάτι......... και θα τους πεις περιμένω ένα δέμα από την Γερμανία (ναι Γερμανία) με αυτό τον αριθμό αποστολής και θα στο βρούνε (βασικά θα σου πούνε να πάρεις τηλέφωνο στο τοπικό σου κατάστημα των ταχυμεταφορών οπότε αν το ξέρεις πάρε κατευθείαν εκεί )

 

φιλτατη ευα επιτρεπεις να σε συμπληρωσω?

αν και τα εχουμε πει 100 φορες ως τωρα...

 

αυτο το νουμρο της dhl το βαζουμε στο σαιτ http://www.dhl.de και οχι στο αμαζον γιατι δε το ενημερωνουν αμεσως.

ιδου! το εβαλα εγω για σενα

οπως βλεπεις δεν ειναι ετοιμο για παραδοση ακομα

οταν φτασει στο επομενο κουτακι και λεει οτι προσπαθησαν να παραδωσουν θα παρεις τηλ τις ταχυμεταφορες ελτα (το λινκ που εβαλες ειναι σωστο) αν δεις το τηλ ειναι 8001183000

θα πατησεις την επιλογη 3 που ειναι οι αποστολες εξωτερικου και θα της δωσεις το νουμερο αυτο 123.... χωρις τιποτα αλλο θα σου πουν που ακριβως ειναι και ποτε θα στο φερουν ή ποτε να πας να το παρεις αν ξερεις που ειναι... κανονικα στο φερνουν παντως....

αυτααα!

 

καλε εσεισ ειστε ξεφτέρια!!!!! κ λεω κι εγω οτι σκαμπαζω αλλα εσας δεν σας φτανω με τιποτα :wink::wink:

ευχαριστω πολυ κοριτσια!

 

εντιτ αυτο ισχύει για όλες τισ παραγγελίες απο amazon?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

καλε εσεισ ειστε ξεφτέρια!!!!! κ λεω κι εγω οτι σκαμπαζω αλλα εσας δεν σας φτανω με τιποτα :wink::wink:

ευχαριστω πολυ κοριτσια!

 

εντιτ αυτο ισχύει για όλες τισ παραγγελίες απο amazon?

 

Καλημερα και Χρονια Πολλα σε ολες τις μανουλες!! :D:D

 

Εμμμμ τοσα βραδυα στο πισι, τοσες ωρες αναζήτησης, τοσα λαθη καναμε να μην εχουμε μαθει και κατι? 8-):cool:

 

Ισχυει για τις παραγγελιες που ερχονται απο αμαζον με τρακινγκ νουμερο

 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θελω και εγω αλλη μια φορα την βοήθεια σας κοριτσια

 

Εσεις που ψωνιζετε φακους επαφής απο τα καταστηματα τις λιστας.

 

Εχω ερωτησουλες

 

Εχω μυωπια και αστιγματισμό

Υπαρχουν στο εμποριο φακοι που εχουν και τα δυο αλλα εδω ελλαντα καιει η τιμή τους

 

Εχει παρει το ματι σας πουθενά τετοιους?

Και απο ποιο απο ολα στη λιστα να ψάξω, απο ποιο ειστε ποιο ευχαριστημενες απο τιμες και ντελιβερυ?

 

Αναμενω με αγωνια, αποφασισα να ξαναβαλω μονιμα φακους επαφής πια!!!

 

(Φορουσα παλιά επι 4 χρονια....μετά μια μερα ξαφνικα βαρεθηκα και δεν ξαναφορεσα)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και Χρονια Πολλα!!!

για να στειλω κατι επιστροφη στο αμαζον πρεπει να το στειλω συστημενο???

αλλιως λετε θα χαθει???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θελω και εγω αλλη μια φορα την βοήθεια σας κοριτσια

 

Εσεις που ψωνιζετε φακους επαφής απο τα καταστηματα τις λιστας.

 

Εχω ερωτησουλες

 

Εχω μυωπια και αστιγματισμό

Υπαρχουν στο εμποριο φακοι που εχουν και τα δυο αλλα εδω ελλαντα καιει η τιμή τους

 

Εχει παρει το ματι σας πουθενά τετοιους?

Και απο ποιο απο ολα στη λιστα να ψάξω, απο ποιο ειστε ποιο ευχαριστημενες απο τιμες και ντελιβερυ?

 

Αναμενω με αγωνια, αποφασισα να ξαναβαλω μονιμα φακους επαφής πια!!!

 

(Φορουσα παλιά επι 4 χρονια....μετά μια μερα ξαφνικα βαρεθηκα και δεν ξαναφορεσα)

 

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο και έτσι ξαφνικά μου ξανάρθε να τους φορέσω πριν κανα δυό μήνες. Τώρα μου τη δίνουν και γυαλιά και φακοί και λέω να πάω για λέηζερ...

 

Εγώ πήρα από alfalens αυτούς. Μάλιστα με την υποβολή παραγγελίας δε μου ήρθε επιβεβαίωση και τους έστειλα μήνυμα. Μου τηλεφώνησαν άμεσα και ενημέρωσαν ότι τα έχουν παραγγείλει και ότι θα τα λάβω σύντομα. Παρέλαβα αν θυμάμαι καλά, σε λιγότερο από 10 ημερολογιακές μέρες. Ήρθαν με courier. Από τιμή ίσως βρεις πιό φθηνά από έξω αλλά εν Ελλάδι είναι καλά και έμεινα ευχαριστημένη.

 

edit: κι εγώ έχω λίγη μυωπία, αλλά βλέπω μια χαρά με τους εν λόγω αστιγματικούς.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και Χρονια Πολλα!!!

για να στειλω κατι επιστροφη στο αμαζον πρεπει να το στειλω συστημενο???

αλλιως λετε θα χαθει???

 

Mωρε μπορει και να μη χαθει και να παει.....αλλα το ρισκάρεις με τα ελληνικά ελτα μας....

 

Εγω τα εστειλα συστημενα, και τους ειπα σας τα εστειλα τοσο εκανε η αποστολή και την ημερα που τα παρελαβαν με ενημερωσαν πως τα πηραν και επιτοπου μου εδωσαν πισω τα χρηματα της αποστολης τους.

 

Εγω θα τα εστελνα συστημενα για να εχω το κεφάλι μου ησυχο

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας και Χρονια Πολλα σε όλες τις μανουλες!!!

[Πριν λίγο καιρο κερδισα αυτο το πανελονακι

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320679253764&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

το οποιο το παρελαβα και ειναι πολυ καλο και ωραιο υφασμα.Μεσα στο πακετακι ειχε μια καρτα για ενα ον λαιν μαγαζακι το οποιο στελνει χωρις μεταφορικα.Εχει ρουχα για 0-2 χρονων αλλα οχι και πολυ μεγαλη ποικιλια.Εκανα μια παραγγελια για να τσεκαρω ποιοτητα.Κατευθειαν μου στειλαν εμαιλ για την παραγγελια και την επομενη εγινε ντισπατς. Οταν παραλαβω θα σας πω λεπτομερειες

http://www.littleonesclothing.co.uk/index.asp

Εχει οικονομικα μπλουζακια και ωραια σχεδιακια. Δεν εψαξα να δω αν το ειχαμε αναφερει ξανα. Οτι και να ειναι για τις τιμες του μια χαρα για καθε μερα.

Εχει και πειπαλ.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι μου γλυκό, φορούσα 11 χρόνια φακούς, επέστρεψα στα γυαλιά για 2 χρόνια λόγω αλλεργίας και επανήλθα στους φακούς πριν 1,5 χρόνο. Αυτό που θέλω να σου πω είναι πως θα ήταν καλό να πας σε ένα κατάστημα οπτικών και να ζητήσεις να σου δώσουν δωρεάν δείγματα πολυεστιακών φακών για να δεις με πιο είσαι πιο ικανοποιημένη.

Μετά θα κάνεις παραγγελία on line...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας και Χρονια Πολλα σε όλες τις μανουλες!!!

[Πριν λίγο καιρο κερδισα αυτο το πανελονακι

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320679253764&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

το οποιο το παρελαβα και ειναι πολυ καλο και ωραιο υφασμα.Μεσα στο πακετακι ειχε μια καρτα για ενα ον λαιν μαγαζακι το οποιο στελνει χωρις μεταφορικα.Εχει ρουχα για 0-2 χρονων αλλα οχι και πολυ μεγαλη ποικιλια.Εκανα μια παραγγελια για να τσεκαρω ποιοτητα.Κατευθειαν μου στειλαν εμαιλ για την παραγγελια και την επομενη εγινε ντισπατς. Οταν παραλαβω θα σας πω λεπτομερειες

http://www.littleonesclothing.co.uk/index.asp

Εχει οικονομικα μπλουζακια και ωραια σχεδιακια. Δεν εψαξα να δω αν το ειχαμε αναφερει ξανα. Οτι και να ειναι για τις τιμες του μια χαρα για καθε μερα.

Εχει και πειπαλ.

Dimitrab, έχει πολύ χαριτωμένα ρούχα για μικρά μωρά. Από ποιότητα είπες, είναι εντάξει ? Βρίσκω πολύ όμορφα για τον ανηψούλη μου, να το τολμήσω λές ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα ειχα βρει τα Μινοτι που εχει στο εμπευ και ετοιμαζομουν να παρω γαι δωρακια που θελω απο πωλητη στο εμπευ , εδώ http://shop.ebay.co.uk/stingray440/m.html?_trksid=p4340.l2562 ενα κλικ ποιο ακριβος με τα μεταφορικά οχι τραγική διαφορα!

 

Αλλα σαν αυτο που εβαλες Δημητραμπ μου εχει πολυυυυυ ωραια ρουχαλακια~!!! Και ειδικά το χρωματολόγιο του μου θυμιζει τα μοδερκερ χε χε αααχ παλιες αγαπες

 

Εγω θα το τολμησω αποψε και θα σας ενημερωσω

 

Θελω μωρε δυο δωρα για την μαμα μου για διδυμακια

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μου στειλαν mail απο iherb με ενα reward code που οποιος το χρησιμοποιήσει εχει έκπτωση 5$ και αν κατάλαβα καλά θα έχω κι εγώ σε κάποια μελλοντική αγορά..εχουν στείλει κάτι αντιστοιχο σε κάποια άλλη; Να βάλω εδώ τον κωδικό;

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα ειχα βρει τα Μινοτι που εχει στο εμπευ και ετοιμαζομουν να παρω γαι δωρακια που θελω απο πωλητη στο εμπευ , εδώ http://shop.ebay.co.uk/stingray440/m.html?_trksid=p4340.l2562 ενα κλικ ποιο ακριβος με τα μεταφορικά οχι τραγική διαφορα!

 

Αλλα σαν αυτο που εβαλες Δημητραμπ μου εχει πολυυυυυ ωραια ρουχαλακια~!!! Και ειδικά το χρωματολόγιο του μου θυμιζει τα μοδερκερ χε χε αααχ παλιες αγαπες

 

Εγω θα το τολμησω αποψε και θα σας ενημερωσω

 

Θελω μωρε δυο δωρα για την μαμα μου για διδυμακια

 

Dimitrab, έχει πολύ χαριτωένα ρούχα για μικρά μωρά. Από ποιότητα είπες, είναι εντάξει ? Βρίσκω πολύ όμορφα για τον ανηψούλη μου, να το τολμήσω λές ?

 

Eκανα παραγγελια Πεμπτη περιμενω απο εβδομαδα λογικα, μολις παραλαβω θα σας πω απο ποιοτητα πως ειναι. Απο σχεδιακια ειναι πολυ ομορφα θα δουμε και απο ποιοτητα...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Eκανα παραγγελια Πεμπτη περιμενω απο εβδομαδα λογικα, μολις παραλαβω θα σας πω απο ποιοτητα πως ειναι. Απο σχεδιακια ειναι πολυ ομορφα θα δουμε και απο ποιοτητα...

Άντε να συγκρατηθώ, θα προσπαθήσω να περιμένω τι θα γράψεις αλλά δεν νομίζω να τα καταφέρω.... 3 μακρυμάνικα φορμάκια, 2 σετ με παντελονάκι, 2 τι σερτ 53,5 λίρες = good choice !!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...