Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αχ να σε φιλήσω καλαμαράκι μου!

Αύριο πάμε για κούνια και αλλαξιέρα!!!

Τιποτις! Εγω τα πηρα κιολας χτες! Εστειλα τον πατερουλη μου κ πηρε κρεβατι στρωμα κ υποστρωμα 208ευρω απο 260 αρχικη μια χαρα!

 

 

Έχει καμία κάνει κάτι σχετικό?

 

Ναι εγω εχω επιστρέψει στην πρώτη συσκευασία ένα πακέτο τους που το διπλόέστειλαν εκείνοι, τους το έστειλα πίσω συστημένο, πλήρωσα 15ευρω κ την ίδια μέρα που το παρέλαβαν μυ επέστρεψαν τα χρήματα του συστημένου.

 

Βρήκα αυτούς τους κωδικούς, αν ενδιαφέρεται κάποια, ας τους δοκιμάσει

 

CROCS EUROPE :arrow: MVC10 για -10%

KICKERS. CO. UK :arrow: MVCMAY για -10%

BODEN :arrow: AF13 για -10%

MANDCO :arrow: PLUS10 για -10% & AW15 για -15% στην πρώτη παραγγελία (αν έχει μείνει κάποια που δεν έχει παραγγείλει :lol::lol:)

 

Εγώ εγώ δεν εχω παραγγείλει ακόμα χε χε κ μάλλον θα το κάνω αυτές τις μέρες! Καλημέρα είπα; καλημέρα :-)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια για δείτε και αυτο το site www.soliver.de

έχει κ ωραιες εκπτωσουλες στα s. oliver αλλα δεν ξερω γερμανικα κ δεν γνωριζω σιγουρα αν στελνει Ελλάδα κ με ποσα εξοδα αποστολης. Αν σας ενδιαφερει τσεκαρετε το:-)

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες το δευτερο ειναι με καλαμακι ή οπως το πρωτο αλλα με καπακι?

Και επειδη ξεχασα απο την μεγαλη μου να αρχισω κατευθειαν με αυτα θα τα καταφερει ή να του δωσω νερο με μπιμπερο?Ειναι 6 μηνων. Ρωταω γιατι μπιμπερο δεν χρησιμοποιησα ποτε.

 

Το δεύτερο είναι με καλαμάκι. Αν μπορεί το μωρό σου να ρουφήξει, θα τα καταφέρει είναι στενό το καλαμάκι. Αν δεν ξέρει ακόμη να ρουφάει καλύτερα να πάρεις το πρώτο.

Μπουκάλι δεν έχουμε χρησιμοποιήσει και εμείς ποτέ αλλά έμαθε πολύ νωρίς να ρουφάει (γύρω στους 8 μήνες αν θυμάμαι καλά).

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοπελια εγραψες παλι!!! Περιττο να σου πω οτι η οδοντοβουρτσα εχει μπει ηδη στο καλαθακι και με την επομενη αγορα απο amazon τη σουφρωσα!!!!:wink:

Αλλα Ελευθεριτσα το πρωτο ποτηρακι δεν ειναι ΕΩΣ 6 μηνων αλλα απο 6 plus...:wink:...

(Τους βασιλικους μου χαιρετισμους στον πριγκηπα και τη μαμα του βεβαιως βεβαιως)

 

Ωχ ωχ να τις τις καταναλώσεις:P

Η οδοντόβουρτσα είναι μικρούλα, μην απογοητευτείς. Όταν την είδα δεν μου γέμισε το μάτι αλλά είναι τέλεια για το στοματάκι του Πρίγκηψ! (έχει και ροζουλί αν την θες για την Πριγκηπέσσα σου!!)

Ναι από 6 μηνών είναι το πρώτο ποτηράκι (λάθος δικό μου) αλλά δεν κλείνει από πάνω και δεν μεταφέρεται εύκολα. Ενώ το δεύτερο κλείνει, δεν έχει διαρροές και έγινε το αγαπημένο μας!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααααααα υπαρχει κι αυτη? εχω παρει αυτην εδω εγω http://www.amazon.co.uk/Bebe-Comfort-Finger-Toothbrush-Twin/dp/B000NCBT7S/ref=pd_sim_by_3

αλλα καμια σχεση ε? η δικια σου φαινεται πιο....πιο.... "στιβαρη"

οκ μπηκε στο αμαζονοκαλαθι!!!!!!!

 

Καθόλου στοιβαρή ιριδάκι!! Είναι όλη σιλικόνης και την μασουλάει γύρω γύρω! Επίσης είναι πολύ εύκαμπτη και αυτό νομίζω είναι το μυστικό της!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για δείτε αυτό εσείς οι "πονεμένες":

 

http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1185390'>http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1185390

 

Η διαμάχη των δύο πρώην συνεργατών, ωστόσο, έφερε στο προσκήνιο και το ζήτημα της τιμολογιακής πολιτικής που ακολουθεί η “Κλουκίνας-Λάππας” σε ό,τι αφορά την πώληση των προϊόντων της Μothercare U.K στην Ελλάδα. Σύμφωνα με όσα καταμαρτυρεί η βορειοελλαδίτικη αλυσίδα υπάρχουν πολλαπλές καταγγελίες και διαμαρτυρίες του καταναλωτικού κοινού για σημαντική διαφοροποίηση (ακριβότερα 40% με 50%) στις τιμές λιανικής πώλησης των προϊόντων Mothercare που πωλούνταν από τα καταστήματα της Κου-Κου, σε σχέση με τις τιμές του διαδικτυακού καταστήματος Mothercare UK στα αντίστοιχα προϊόντα.

 

Η Kου-Κου αναφέρει σχετικά ότι «τυχόν τέτοια διαφοροποίηση δεν αποτελούσε δική της τιμολογιακή πολιτική, αλλά της ίδιας της αντιπροσώπου της Mothercare στην Ελλάδα, δηλαδή της Ι. ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ-Ι. ΛΑΠΠΑΣ Α.Ε που έφερε και την αποκλειστική ευθύνη για αυτήν».

 

Έχει πολύ πλάκα, που μαλώνουν εννοώ :lol::lol::lol: Έχει πουθενά να υπογράψουμε :lol::lol: για τις τρελές τιμές των μάδερκεαρ στην Ελλάδα ?

 

Ρε λέτε, να βάλαμε το χεράκι μας, στο γκρέμισμα ενός ελληνικού κολοσσού ?:shock::shock::shock:

 

 

Πηγή:http://www.capital.gr

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

female,

αυτο το δευτερο με το καλαμακι ειναι ευχρηστο??ειναι ολο inox φανταζομαι εεε???Εχει καπου να μπορεις να δεις ποσο νερο απεμεινε εκει μεσα χωρις να το ανοιξεις??

 

Η κορη μου,μολις ανακαλυψε την πυριτιδα....δηλαδη το ρουφηγμα με καλαμακι κι ειναι ο μονος τροπος να πινει νερο το τερας...και θα ηθελα να βλεπω ποσο πινει μεχρι να μαθει για τα καλα να ενδατωνεται....

 

Για εμάς είναι εύχρηστο. Είναι όλο inox εκτός το καπάκι και το καλαμάκι βεβαίως βεβαίως:D

Δεν μπορείς να δεις πόσο απέμεινε μέσα καλέ. Είναι inox πώς γίνεται να είναι διαφανές? Πρέπει να το ανοίξεις για να δεις.

Αλλά αν δεν πίνει αρκετό νερό η κόρη σου πώς θα την πιέσεις καλέ να πιει περισσότερο????Πιστεύω πώς ξέρουν πολύ καλά τις ανάγκες τους, εσύ απλά μπορείς να τις το προσφέρεις συχνά (αν δεν μιλάει ακόμη για να το ζητήσει μόνη της).

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

de nomizv alla στα ποσα ειναι τωρα ρε συ?????

 

τιποτα μονη μου πονταρα η ηλιθια και επειδη ελεγε βαλε κι αλλο το ανεβασα μονη μου 3 φορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πρωτη φορα το χρησιμοποιω το ζωον και δεν ηξερα

τωρα ειναι 10 λιρες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τιποτα μονη μου πονταρα η ηλιθια και επειδη ελεγε βαλε κι αλλο το ανεβασα μονη μου 3 φορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πρωτη φορα το χρησιμοποιω το ζωον και δεν ηξερα

τωρα ειναι 10 λιρες

Σε πόση ώρα τελειώνει ? Είχε γενικά κίνηση το συγκεκριμένο αντικείμενο ή μόνη σου κονταροχτυπιέσαι με τον ευατό σου ? Αν είσαι μόνη σου και είναι π.χ. στις 10 λίρες και εσύ έχεις βάλει 20, δεν θα το πάρεις 20.

 

Δεν στην λέω, μην παρεξηγηθούμε εντάξει ? Εγώ εχθές κόλλησα και ξέχασα στα πόσα δευτερόλεπτα κάνουμε την κίνησή μας στο ebay, επ' ουδενί δεν στην λέω αλλά μην ανεβάζεις όταν σου λέει ότι είσαι ο ψηλότερος μπιντερ και ανέβασε κι άλλο το μπιντ για να εξασφαλίσεις ότι θα νικήσεις. Τακτική του δημοπράτη είναι αυτή, τι να σου πεί δηλαδή, χτύπα στα 10 ή στα 20 δευτερόλεπτα από το τέλος με το μέγιστο ποσό που θες για να κερδίσεις σχεδόν σίγουρα ?

 

Θυμάστε την τύπισσα με το θερμομίξ ? Ε, της έμεινε απούλητο, κανείς δεν έπιασε το reserve που είχε θέσει. Μετά είδα τα μυνήματα της καλά και μάλλον αυτή είχε θέσει κατώτερο όριο τα 2200 που μου έλεγε στο μύνημά της ότι και καλά έχει το θερμομιξ. Ντιπ γκάο, αν το πήρε 2200 δολλάρια και εντελώς καινούριο να είναι, δεν παίζει να το πουλήσει τόσο. Και όχι μόνο να το πουλήσει τόσο αλλά ήθελε απ' ότι κατάλαβα να βγάλει έστω και 1 δολλάριο παραπάνω......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για δείτε αυτό εσείς οι "πονεμένες":

 

http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1185390'>http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1185390

 

εμενα μου εστειλα και μυνημα στο κινητο η μοδερκερ πριν λιγο διαστημα οτι δεν συνεργάζονται πλεον με τα Κουκου κ οτι μεταφέρονται σε αλλο κατάστημα......χ@#καμε και εγειρε η βάρκα.....

 

Η διαμάχη των δύο πρώην συνεργατών, ωστόσο, έφερε στο προσκήνιο και το ζήτημα της τιμολογιακής πολιτικής που ακολουθεί η “Κλουκίνας-Λάππας” σε ό,τι αφορά την πώληση των προϊόντων της Μothercare U.K στην Ελλάδα. Σύμφωνα με όσα καταμαρτυρεί η βορειοελλαδίτικη αλυσίδα υπάρχουν πολλαπλές καταγγελίες και διαμαρτυρίες του καταναλωτικού κοινού για σημαντική διαφοροποίηση (ακριβότερα 40% με 50%) στις τιμές λιανικής πώλησης των προϊόντων Mothercare που πωλούνταν από τα καταστήματα της Κου-Κου, σε σχέση με τις τιμές του διαδικτυακού καταστήματος Mothercare UK στα αντίστοιχα προϊόντα.

 

Η Kου-Κου αναφέρει σχετικά ότι «τυχόν τέτοια διαφοροποίηση δεν αποτελούσε δική της τιμολογιακή πολιτική, αλλά της ίδιας της αντιπροσώπου της Mothercare στην Ελλάδα, δηλαδή της Ι. ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ-Ι. ΛΑΠΠΑΣ Α.Ε που έφερε και την αποκλειστική ευθύνη για αυτήν».

 

Έχει πολύ πλάκα, που μαλώνουν εννοώ :lol::lol::lol: Έχει πουθενά να υπογράψουμε :lol::lol: για τις τρελές τιμές των μάδερκεαρ στην Ελλάδα ?

 

Ρε λέτε, να βάλαμε το χεράκι μας, στο γκρέμισμα ενός ελληνικού κολοσσού ?:shock::shock::shock:

 

 

Πηγή:http://www.capital.gr

 

να κλεισουν ρε.....αι στο καλο τους 50-60% πανω οι τιμες και εμεις τα κορόιδα τα αγοράζαμε....

 

κατσε βλακεια λεω

οι δεκα λιρες ειναι λεει 13 ευρω

τοτε καλα το παιρνω

αχ θα σκασω

θα σας το δειξω μετα

 

αν δεν μπιντάρει αλλος και εισαι η μοναδική θα το παρεις στην πρωτη τιμή που εχει συν ενα μικρο ποσό

 

Link to comment
Share on other sites

ρε αγαπη αν δεν εχει πονταρει αλλος πρεπει να εισαι ακομα στο πρωτο μπιντ! βαλε λινκ...δε θα σε χτυπησω χαχχαχαχαχχα

Έχεις τρομάξει κόσμο :lol::lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κατσε βλακεια λεω

οι δεκα λιρες ειναι λεει 13 ευρω

τοτε καλα το παιρνω

αχ θα σκασω

θα σας το δειξω μετα

 

και με τιμη τραπεζας 10 λιρες = 11,15 ευρω

 

αυτο!

 

τις ισοτιμιες τις κοιταμε εδω

 

καλα, για τον ακατανομαστο δεν εχω λογια....

τελικα, αποδεικνυεται το πιο ακριβο μαγαζι σε ειδη μπεμπε...ουτε απ' εξω δε θελω να περναω πια!

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εστειλα και μυνημα στο κινητο η μοδερκερ πριν λιγο διαστημα οτι δεν συνεργάζονται πλεον με τα Κουκου κ οτι μεταφέρονται σε αλλο κατάστημα......χ@#καμε και εγειρε η βάρκα.....

 

να κλεισουν ρε.....αι στο καλο τους 50-60% πανω οι τιμες και εμεις τα κορόιδα τα αγοράζαμε....

Το θυμήθηκα αυτό με το μύνημα που σου έστειλαν, τότε που κλαίγαμε όλοι μαζί από την απόγνωση :cry::cry::cry::cry::cry:

 

Τα αγοράζαμε, τα αγοράζαμε μαμότο και εγώ έλεγα, ότι για την ποιότητά τους, έχουν και καλή τιμή :shock::shock::shock: Τόσο θύμα καταναλωτής :-(:sad::-(:sad: Αμ ξυπνήσανε οι σκλάβοι Αντωνάκη..........:wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω ενα εχ-μαδερ μαγιω για τη μικρη αλλα εχω αγχος με το πως ειναι, σε αλλες φωτο ειναι ενα ξεπλυμενο γκρι γαλαζιο και σε αλλες φωτεινο ουρανου! ελπιζω οτι θα μου αρεσει στο τελος!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...