Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα μας καττσει και θα ειναι μια μικρη γουλιτσα που λεει και ο αντρας σου...

Οι αλλες οι κοκονες που εξαφανιστηκανε;

 

Οι δυο μας μείναμε Μαρία μου! :-P εσυ πώς είναι ο γαμπρός ;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γουλιτσα μεψαλωνειιιι...και μαζι του μεγαλωνει και η κοιλιτσα μου!

Πλεον δεν μου χουν φυγει οι εντονες αναγουλες και μυρωδιες και ειμαστε πολυ καλητερα και οι δυο!

Πηγα και πηρα και ενα παντελονι απο τα h&m εγκυμοσυνης

Τι πρωτο μου ρουχαλακι που ψωνισα .. γιατι οι κοιλια μου πλεον εχει μεγαλωσει!

Εσεις τι κανετε?κανατε μπανιο εκει στο ναυπλιο η ακομα?

γουλιτσα μετα το ξεζουμισμα κανε και κανενα κατακορυφο.....

Επισης καναμε σεξ κοριτσια μετα απο τοσους μηνες....φοβομασταν αλλα ξεδωσαμε λιγακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου,τι κάνετε;εγω έλειπα το ΣΚ και πέρασαμε πολύ όμορφα!τα νέα σας;πως είστε;με'γειά το παντελονάκι σου Μαρία μου!πήρα και εγώ διάφορα ρουχαλάκια.Πάλι καλά που σου έφυγαν οι αναγούλες και εγώ νιώθω πολύ καλύτερα απο όταν έφυγαν!κάνατε και σεξ επιτέλους;τέλεια!δεν είναι όπως πριν,ε;αλλά τι να κάνουμε;ξελαφρώνουμε λίγο τουλάχιστον!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε ..? Αποτι διαβαζω ολα καλα.κ εγω πλεον δεν εχω αναγουλες...δυο μερες ακομα να κλησω τον 3 αντε να μου φυγει το αγχος ...μαρια μου καλοφορετο ...γουλιτσα κατακορυφο καλα λενε τα κοριτσια βοηθαει πολληηηηη....αφρο να σε ρωτησω ο Πεπες σου εδωσε κ εγχρωμη φωτο? ..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου,τι κάνετε;Pasxalitsa μου,άντε με το καλό να κλείσεις και εσύ τον τρίτο!χαίρομαι που σου πέρασαν και οι αναγούλες...όχι,δεν μου έδωσε έγχρωμη!πότε θα την κάνεις;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κάνεις και ανυπομονείς Pasxalitsa μου!είναι πρώτη φορά που θα το δείτε τόσο αναλυτικά και για πολύ ώρα...θα το ευχαριστηθείτε αλλά δεν είναι έγχρωμο ή 3d!απλά είναι πολύ πιο καθαρό και καταλαβαίνεις περισσότερα αλλά απ'ότι μου είπε ήταν πολύ νωρίς για να το δείς έγχρωμο!ίσως στην β επιπέδου...θα δούμε!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;! Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες διαβάζω! Να οι γαμπροί κι η νύφη! Μαρια μου αν κι έχει ήλιο εγω ΔΕΝ ΠΑΤΑΩ στη θάλασσα γιατί ακόμη φυσάει βορειας κι είμαι πολύ κρυουλιάρα! Μόνο κατακόρυφα κάνουμε; μέχρι και μαξιλάρι βάζω στη μέση και με σηκώνει κι ο άντρας μου από τη μέση για μεγαλύτερη κλίση. Αφήστε ακροβατικά που έχω κάνει! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Afro ευχαριστω για της πληροφοριες .κριμα γαμοτο να μην το διχνει εγχρωμο 3 d......goulitsa που βρισκεσε εισαι σε γονιμες? Πες μας αγωνιουμε μαζι σου .ποτε δεν περιμενης περιοδο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!

Κοριτσια και εγω στο ακουσμα του 3d νομιζα θα ειναι εγχρωμο αλλα τζιφος η κατασταση ηταν ασπρομαυρο!!!χεχεχεχ

Τι κανετε εσεις?

Εγω χθες το βραδυ εκανα εναν εμετουλη γιατι αηδιασα με κατι (δεν θελω και πολυ...χιχι)ειμαι σιχασιαρα...και μετα καπακι απο το ζορισμα του εμετου με πιανει η αλλεργια και κανω ισα με 20αψου συνεχομενα!!!!

Και ολα αυτα σκηφτη για τον εμετο....και μετα τα μαζεψα κιολας σκυφτη...και ενιωσα οτι ζοριστηκα λιγο με τοσα τρανταγματα επανωτα μια εμετος μια φτερνισματα...και ανησυχησα μην εκανα κακο στο μπεμπακι λετε?????

Απο το πρωι ημουν με μια σκεψη και ανησυχια....γιατι ολα τα κανα σκυφτη και λογικα ζοριζα..

Εσεις τι αλλα νεα?

Οι εγγυουλες εχετε παρει τιποτα για τα μπεμπεδακια?ψωνισατε?

Γουλιτσα κατι μου λεει οτι αυτο το μηνα θα εχουμε προξενιααααααα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;Ναι και εγώ αλλιώς το περίμενα αλλά και πάλι ήταν πολύ ωραία εμπειρία!Μαρία μου,τι τραβας;και εγώ ανησυχώ όταν ζορίζομαι αλλά μάλλον είναι στο μυαλό μας!μην ανησυχείς...πότε έχεις το επόμενο ραντεβού σου;εγώ πήρα διάφορα ρούχα απο το ίντερνετ και είναι πολύ ωραία!για το μπεμπέ δεν πήρα κάτι αλλά μας πήραν τα πρώτα δωράκια...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμας δεν μας εχουν παρει τιποτα ...

Αλλα σκεφτομαι να ψωνισω κατι μικρο και απο την αλλη συγκρατιεμαι γιατι δεν σας κρυβω οτι ακομα ενα μικρο φοβο τον εχω....

Ραντεβου στον γιατρο εχω σε τρεις βδομαδες περιπου ξανα...εχω πολυ καιρο ακομα....εσυ αφρο μου?

Σημερα απο τις ανησυχιες μου ηθελα να παω να δω αν ειναι καλα και αν χτυπαει η καρδουλα του απο αυτο που τραβηξε χθες το καημενο....αλλα τελικα δεν πηγα......ολοι μου λενε να ηρεμησω και να περιμενω το ραντεβου μου!

Υπαρχει λετε περιπτωση να του κανα κακο??????

Link to comment
Share on other sites

Afro ευχαριστω για της πληροφοριες .κριμα γαμοτο να μην το διχνει εγχρωμο 3 d......goulitsa που βρισκεσε εισαι σε γονιμες? Πες μας αγωνιουμε μαζι σου .ποτε δεν περιμενης περιοδο?

 

Πασχαλίτσα μου αύριο εχω ωορρηξία.. Μαράκι μου μην ανησυχείς καθόλου. Τίποτα δεν έχει πάθει το μπεμπέ.!! Μακάρι βρε κορίτσια μου να έχουμε τα προξενιά! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γουλιτσα ωραια βαλτε τα δυνατα σας....μαρια τιποτα δεν εχει παθει το μωρακι σου...θα το ειχες καταλαβει....λοιπον κοριτσια ακουστε να γελασετε δεν ξερω αν το παθενετε εσεις ....οταν φτερνιζομαι η βηχο δυνατα ..σχεδον κατουριεμαι πανο μου ....προχτες ηταν τοκατι αλλο μηλαγα με τον αδερφο μου εγω ορθια κ με πιανει ενα φταρνισμα κ με το πρωτο αψουυυυ .να σου κ τα τσισακια κατω στα πλακακια χαχαχαχαχαχαχα ντραπηκα αλλλαααα μας επιασαν κατι γελια χαχαχα ..εεε μετα σφουγαρισμα :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxxxχαχαχαχαχα πασχαλιτσα μου εχει οντως πολυ πλακα....

Εμενα καμια φορα αν ειναι δυνατο το φτερνισμα η ο βηχας μου φευγει μια σταγονιτσα αλλα δεν την βλεπει κανεις....μονο το βρακακι μου!!!χαχααχχααχ

Κοριτσια σημερα τελειωσε η μερα μου...εχω καθε μερα γεματο προγραμμα ...σημερα πηγα στην δουλεια δουλεψα 7ωρο γυρισα εφαγα εκατσα λιγο και μετα πηγα φροντιστηριο γυρισα 10ωρα εβαλα να φαμε και μολις ξαπλωσα....ειμαι ενα πτωματακι!

Εσεις πως περνατε συνηθως την μερα σας κοκονες?

Δουλευετε???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!άντε Goulitsa ξεκινήστε,με το καλό και να είναι η τυχερή!!!και εγώ το έχω πάθει αυτό με το βρακάκι μου :oops: αλλά και κάθε φορά που βήχω ή φταρνίζομαι,με πιάνει ένας πόνος φοβερός!Μαρία μου και εγώ το χειρότερο σκέφτομαι συνέχεια και μου λένε να ηρεμήσω αλλά δεν μπορώ γιατί έχουμε περάσει μια αποβολή και την αποκόλληση και είναι λογίκο να ανησυχούμε πιστεύω!αν είχαν πάθει πάντως κάτι τα μωράκια μας,δεν θα πονούσαμε ή θα είχαμε δεί αίμα;δεν ξέρω!έχω ραντεβού 8 Ιούνη πάλι!πως την παλεύεις με αυτό το πρόγραμμα Μαρία μου;εγώ δουλεύω το πρωί,γύριζω μεσημέρι τρώω και ξεκουράζομαι και το σπόγευμα αν τύχει κάτι έκτατο με την δουλειά αλλιώς βολτούλες!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε κορίτσια τι να πω... Μακάρι να είναι η τυχερή μας ! Λοιπόν εγω τώρα δουλεύω και πρωί.. Λόγω εξετασεων πηγαίνω για ιδιαίτερα... Το πρωί που θα ξυπνήσω σημαζευω το σπίτι βάζω φαΐ μέχρι τις 11 φεύγω γυρνάω 12 και κάτι συνεχίζω δουλειές. Κατεβαζω μια μικρή βολτιτσα το σκυλάκο μου έρχεται κατά τις 2 και κάτι ερχεται ο άντρας μου από τη δουλειά τρώμε ξαναφευγει. Το απογευματάκι αρχίζω παλι δουλειά τελειώνω κοντά στις 9 10 παρα και μετά ξεκουρασηηη. Αν και τώρα το καλοκαίρι πηγαίνουμε καμια βόλτα. Αυτααα..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Koριτσια παντως αν μεναμε κοντα σκεφτειτε τι ωραια που θα ηταν να γνωριζομασταν@

Αφρο με καταλαβαινεις ετσι....ιδιες σκεψεις...αλλα θα το νιωθαμε οντως????

Γουλιτσα μου τι ομορφο που προσφερεις στα παιδακια γνωσεις...συνχαρητηρια!

Αργουμε και οι δυο αφρο μου για γιατρουδακο...

Κοριτσια ηθελα νσ σας πω οτι σκεφτομαι να πω κ πλεον στην δουλεια μου για το μπεμπεδακι... λεω η παρασκευη για να μεσολαβησει σ.κ η δευτερα...εσεις τι λετε?και πωςμου προτεινετε να το πω φιλεναδες?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φιλενάδες!τι νέα;Φορτωμένο πρόγραμμα έχεις Goulitsa μου και εσύ;τι μαθήματα κάνεις;θα ήταν πολύ ωραία να ήμασταν κοντά!είμαι η πρώτη απο τις φίλες μου που μένει έγκυος και δεν με καταλαβαίνουν!πιστεύω ό,τι αν ήταν κάτι κακό,θα νιώθαμε κάτι!τι να πώ;έχω βέβαια πάλι αγωνία,όπως πάντα,μέχρι να ξαναπάω στην γιατρό,ό,τι είναι καλά!υπομονή μόνο!δεν το είπες ακόμα στην δουλειά Μαρία μου;τι μπορεί να γίνει και ανησυχείς;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ανησυχω αφρο μου για τις αντιδρασεις τους οτι θα ειναι ασχημες και μετα απο αυτο θα εχω αποτομη και ασχημη συμπεριφορα απο αυτους....χεστηκα βεβαια..πως λετε να το πω?????,

Και πως να δικαιολογηθω που δεντους το χα πει ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...