Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλήμερα κούκλες!τι κάνετε;Μαρία μου,και εγώ ρινίτιδα και είμαι φουλ μπουκωμένη!δεν ξέρω αν είναι κρύωμα ή οχι γιατί υπάρχει η ρινίτιδα της εγκυμοσύνης και η θερμοκρασία μας πρέπει να είναι λίγο πιο υψηλή τώρα και είναι το φυσιολογικό!βάλε μπρος για τον πολιτικό μην φουσκώσεις πολύ και δεν την παλεύεις με την ζέστη,να μπορείς να βάλεις και ένα ωραίο φορεματάκι!καταλαβαίνω το άγχος σου με την δουλειά αλλά να τους το πείς και ας πουν ό,τι θέλουν...δεν μπορούν και να σε διώξουν!περιμένω τα νέα σου...οι υπόλοιπες πως είστε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλήμερα κούκλες!τι κάνετε;Μαρία μου,και εγώ ρινίτιδα και είμαι φουλ μπουκωμένη!δεν ξέρω αν είναι κρύωμα ή οχι γιατί υπάρχει η ρινίτιδα της εγκυμοσύνης και η θερμοκρασία μας πρέπει να είναι λίγο πιο υψηλή τώρα και είναι το φυσιολογικό!βάλε μπρος για τον πολιτικό μην φουσκώσεις πολύ και δεν την παλεύεις με την ζέστη,να μπορείς να βάλεις και ένα ωραίο φορεματάκι!καταλαβαίνω το άγχος σου με την δουλειά αλλά να τους το πείς και ας πουν ό,τι θέλουν...δεν μπορούν και να σε διώξουν!περιμένω τα νέα σου...οι υπόλοιπες πως είστε;

 

Ξεφουσκωτες ! :-P Ησυχία Αφρο μου.. Βρε κορίτσια μου αλήθεια είναι στιγμές που μου λείπει ο άντρας μου κι ας μένουμε μαζί τωρα για παράδειγμα που δουλεύει και εγώ δε βλέπω την ώρα να γυρίσει μου λείπει αφόρητα πολύ!!!! Μαγια μου έχει κάνει; :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφρο μαρια..κ εγω εχω ρινιτιδα κ φτερνιζομαι συνεχεια ..κ τρανταζεται η κοιλια μου κ με πιανουν πονοι χαμηλα ...παντα ημουναλεργικη αλλα τωρα εχει παραγινει

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια και εμενα μου την δινει τοσο πολυ να εχω ρινιτιδα και φτερβισματα το χειροτερο μου προτιμω να εχω 40πυρετο...

Γουλιτσα δειχνεις τοοοοσοοο ερωτευμενη...τι καλα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το πράγμα με τα αλλεργικά και το μπούκωμα,είναι πολύ εκνευριστικό!έχω και εγώ αυτό τον πόνο όταν τραντάζομαι...Goulitsa μου,υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από αυτό;και εμείς 9 χρόνια μαζί και ανταλάσουμε ερωτικά μηνύματα κάθε μέρα και μακάρι να μπορούσαμε να είμαστε όλη μέρα μαζί!!!δεν είναι μάγια,είναι ο έρωτας! :)

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαστε μαζί απο τα 15 και κοντά δέκα χρόνια μαζί.. Είναι διπλά μου πάντα απο τότε που πρώτοειμασταν μαζί. Είναι ο μοναδικός άντρας της ζωής μου και δεν μπορώ να σταματήσω να τον ερωτεύομαι κάθε μέρα και παλι από την αρχή.. Φυσικά περνάμε και τις φάσεις μας αλλά τα ξεπερνάμε αμέσως! Βρε κορίτσια είναι αυτό που λέμε ο άνθρωπος μου (ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ!). Όσες το ζούμε αυτό είμαστε πολύ λίγες κορίτσια... Και ναι είναι ο έρωτας!!! :D 💗 💓 💗

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τωρα γυρναω απο τον γιατρο και για να δειτε οτι σας σκεφτομαι σας στελνω κατευθειαν!!

Ολα καλα με τον μπεμπη μας!

Το επιβεβαιωσαμε τελικα ειναι μπεμπηηηηηςςςς!

Αν και δεν μας εδειχνε τα προσοντα του!μας δυσκολεψε....

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα....θα τρελαθώ!!!τέεεεελεια...με το καλό Μαρία μου μια πολύ καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!πόσο είναι τώρα;Αυτό σου λέω Goulitsa μου,φταίει ο έρωτας για ό,τι μας συμβαίνει!!!και για'μένα είναι ο άντρας της ζωής μου και όλη μου η ζωή ο αντρούλης μου και ο καλύτερος μου φίλος!!!τι να λέμε τώρα;χιχιχιχιχι...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ Μαρία μου είμαι 17 και 4 ημεριολογιακά αλλά νομίζω 17 υπερηχογραφικά!δεν τα έχω κόψει έγω δυστυχώς γιατί είχα συσπασούλες την τελευταιά φορά και τα συνεχίζουμε για ασφάλεια...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιαααααα!!!τι καιρος και αυτος τρελος????

Τι κανετε?????

Αφρο εχουμε μικρη διαφορουλα στις μερες...κ εγω ημερολογιακα ειμαι πιο μεγαλη αλλα αυτος μ πε να κοιταω τον υπερηχο...

Επισης χθες καναμε μια μικρη νυξη για τα λεφτα η αμοιβη του μας ειπε ειναο 1500ε ειτε με καισαρικη ειτε φυσιολογικα....πολλα μου φενονται?οι δικοι σας ποσο σας ειπαν η σας πηραν κοριτσια????

Πασχαλιτσα περιμενουμε και δικα σου νεα σημερα απο τον γιατρο...μην μας ξεχασεις..

Γουλιτσα μουυυυυυυ τι κανεις εσυ????εισαι καλητερα ψυχολογικα?

Παω δουλειτσα...καλημερα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιαααααα!!!τι καιρος και αυτος τρελος????

Τι κανετε?????

Αφρο εχουμε μικρη διαφορουλα στις μερες...κ εγω ημερολογιακα ειμαι πιο μεγαλη αλλα αυτος μ πε να κοιταω τον υπερηχο...

Επισης χθες καναμε μια μικρη νυξη για τα λεφτα η αμοιβη του μας ειπε ειναο 1500ε ειτε με καισαρικη ειτε φυσιολογικα....πολλα μου φενονται?οι δικοι σας ποσο σας ειπαν η σας πηραν κοριτσια????

Πασχαλιτσα περιμενουμε και δικα σου νεα σημερα απο τον γιατρο...μην μας ξεχασεις..

Γουλιτσα μουυυυυυυ τι κανεις εσυ????εισαι καλητερα ψυχολογικα?

Παω δουλειτσα...καλημερα!!

 

Καλημέρα Μαράκι! Ναι είμαι κάπως καλύτερα αποφεύγω βέβαια να το σκέφτομαι γιατί με παίρνει απο κάτω και δεν πρέπει.. Αφρο μου έτσι είναι ο έρωτας.. Αυτά σου κάνει! :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κοριτσάρες!τι κάνετε;πραγματικά τι τρελός καιρός;πολύ βροχή!!!Μαρία μου,1200 μας είπε εμάς και για τα δύο αλλά στην Αθήνα μπορεί να είναι αλλιώς οι τιμές...ε,με τον υπέρηχο είμαι 17 και 1 σήμερα!ναι,Πασχαλίτσα περιμένουμε τα νέα σου σήμερα,εύχομαι να είναι όλα τέλεια!Goulitsa,χαίρομαι που είσαι καλύτερα!φυσικά δεν θα σε πάρει απο κάτω...όλα θα πάνε καλά!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ...κ εμεις γυρισαμε απ το γιατρο ...ολα τελειααααααα...μας ειπε ...σαν τρελο εκανε τουμπες ..πολυ κολυμπι χαχα .....μας ειπε οτι ειναι κ αγορακι ...ααα κ για να σας φυγει μας ειπε το αγχος μας μετρησε αυχενικη κανονηκα δεν επιτρεπεται ειπε αλλα....ειναι πολυ καλη 1, κατι το πολη 2 .....αα κ πηγα κ πηρα την πρωτη του πανα να κεντησω ....χαχα ειμαι πολη χαρουμενη ξεαγχοθηκα καπως....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααα κοριτσια οσο για την τιμη ...μας εχει πει 1800 ...κ η αμοιβη του κ κλινικη ...για 3 μερες ....επισης μου ειπε κ 6 μερες να κατσω παλι το ιδιο θα ειναι θα τα κανονηση εκεινος ...στου γαβριλακη ...αφρο ξερεις εσυ ποια κλινικη λεω ...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Πασχαλίτσα!!!πολύ ωραία νέα...και άλλο αγοράκι στην παρέα,τέλεια!!!καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου,να πηγαίνουν όλα υπέροχα.χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το!ναι,την ξέρω την κλινική,πολύ λίγα μου φαίνονται αλλά για να το λέει!εγώ θα πάω στου Καπάκη γιατί έχω καλή εμπειρία αλλά δεν έχω πάρει ακόμα τον τιμοκατάλογο να δώ τι παίζει ανάλογα το δωμάτιο!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω Μαρία μου όπως σου είπα τι τιμές παίζουν στην Αθηνά,ρώτα κάποιον αν ξέρεις,αλλά δεν μου φαίνονται πολλά συγκριτικά γιατί φαντάζομαι ό,τι έχετε πιο καλές κλινικές εκεί!γύρω στα 2500 βγαίνουν σε εμάς σύνολο!τι να κάνουμε;νομίζώ ό,τι αν έχεις και ικα σου πληρώνουν ένα μέρος.

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι ....γουλιτσα εχουμε μια νυφη την μπεμπα της αφρο θελουμε αλλη μια....χεχεχεχεχ

εχω ικα αλλα νομιζω πλεον δεν σου επιστρεφουν τιποτα......

Δεν εχω ιδεα....θελω να παρω και το εξαμηνο του οαεδ ξερει καμια κοκονα ποτε και πως καταθετουμε τα χαρτια??????

Θα το παρει καμια???

Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς.. Η γιατρός μου είπε ότι αυτός ο μήνας και ο επόμενος θα είναι οι πιο κρίσιμοι, οπότε αναγκαστικά αναστήλωση και πάλι βουρ στις προσπάθειες! Κορίτσια μου μπράβο για τα καλά σας νέα ! Σας διαβάζω και μου φτιάχνει κι εμένα το κέφι !!! Απο τα 3 που θα κάνω τουλάχιστον, το ενα θα είναι η νύφη! Πασχαλίτσα δε θα σας αφήσω έτσι εννοείται! :-P. Φυσικά δε ξεχνάω το όνειρο που είχα δει πριν δυο μήνες πώς ήμουν έγκυος και είχα κοριτσάκι! Ίσως να ειναι ιωνος πως θα έρθει η νύφη! Χαχαχχαχα

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Goulitsa μου σιγουρααααα θα κανεις πολλαααααα παιδακια...maria της afro ειναι μπεμπα? Νομιζα αγορακι ....χαχα ταχω παιξει εντελως ...εχω αρχισει κ κενταω την πανα ειναι τελεια κοριτσια ανηπομονο να γεμιση ...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Μαρία μου,εγω δεν ξέρω γιατί έχω τεβε αλλά μπες στο ιντερνετ να δείς ή πάρε τηλέφωνο να μάθεις!πάντως κάτι πρέπει να δίνουν και ψάξ'το για να είσαι σίγουρη!ναι,Πασχαλίτσα μου κοριτσάκι μου είπαν αλλά την πέμπτη θα το σιγουρέψω!πότε έχεις την αυχενική σου;μακάρι Goulitsa μου να κάνετε όσα παιδάκια θέλετε και μπορεί να είναι όντως συμβολικό και να είναι κοριτσάκι το πρώτο σας!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κούκλες μου εγώ θα ήθελα πολύ 4 παιδάκια. 3 αγοράκια κι ένα κοριτσάκι. ! Ο άντρας μου δε , θέλει 3. Αν και θέλει γιους ένα κοριτσάκι το θέλε, για να μοιάζει λέει στη Γουλίτσα τοι! :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...