Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικος σταθμος στα Μελισσια


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Είδαμε κι εμείς αρκετούς σταθμούς για να καταλήξουμε (Ονειρόκηπο, Μελωδίες της Πλώρης, Κ. Παππά, Το παιχνίδι της Σοφίας, Παιδικό Γαλαξία, Άρτεμις & Ιάσων), όποιος θέλει πληροφορίες μου λέει με πμ μιας και πήρα κι εγώ αρκετή βοήθεια από εδώ στην αναζήτηση. 

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν μικρό 3 ετών και είμαι σε αναζήτησή παιδικού σταθμού. Μήπως υπάρχει κάποιον με προσωπική εμπειρία από τις μελωδίες της Πλώρης ή τον Παιδικό Γαλαξία; Ή κάποιον παιδικό σταθμό σε αυτές ή τις γύρω περιοχές να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2019 at 2:47 ΠΜ, eripard είπε:
On 11/4/2019 at 2:47 ΠΜ, eripard είπε:

 

 

@Josephine : Εβδομαδιαία κάνουν την κλασική χειροτεχνία, που για αυτή την ηλικία την κάνουν κυρίως οι δασκάλες. Παράλληλα, ασχολούνται με μουσικοκινητική αγωγή, μαθαίνουν τραγούδια, λένε παραμύθια και κάθε εβδομάδα συζητούν για το θέμα που κάνουν στη χειροτεχνία (π.χ. για την άνοιξη, για τα ζώα σε χειμερία νάρκη κλπ.). Θέατρο έχει έρθει μια φορά και δεν έχουν πάει αυτά κάπου. Νομίζω ότι το τμήμα από 3 χρονών βγαίνει για εξωσχολικές δραστηριότητες. Συναντήσεις με τους γονείς έχουμε κάνει δύο από την αρχή της χρονιάς, αλλά εγώ που τον παίρνω κάθε μεσημέρι με ενημερώνουν αναλυτικά για τα πάντα. Τώρα από το θέμα της διατροφής το πρωινό περιλαμβάνει αυγό, τοστ, βούτυρο με μέλι, γιαούρτι, φρούτο, δημητριακά και κέικ και τα παιδιά διαλέγουν ό,τι θέλουν να φάνε καθημερινά. Το μεσημεριανό τους είναι απόόλες τις διατροφικές ομάδες (εβδομαδιαίαέχουν ψάρι, όσπριο, κοτόπουλο, μοσχάρι και ζυμαρικά συνοδευόμενα από σαλάτα)

 

Για παιδικο γαλαξια εγραψε η eripard πρόσφατα τα παραπάνω.

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Ο μικρός μου τώρα είναι 27 μηνών και έχω ξεκινήσει την αναζήτηση για τον Σεπτέμβρη, που θα είναι σχεδόν 3. Επειδή δεν θέλω να περιμένω την άνοιξη που ψάχνουν όλοι και κλείνουν τις θέσεις, πήραμε άδεια αύριο με τον σύζυγο, και κλείσαμε ραντεβού σε κάποιος παιδικούς σταθμούς. Ψάχνουμε Μελίσσια - Βριλήσσια. έχουμε κλείσει λοιπόν στους παρακάτω  

Παιδικός γαλαξίας

Χαμόγελο

Παιδότοπος (Ντίνας Καψάλη)

Αγριόκυκνοι

Baby smile

Αν κάποια μανούλα/ μπαμπάκας έχει κάποια πρόσφατη εμπειρία/ πληροφορία για κάποιον από αυτούς, θα χαρώ πολύ να την μοιραστεί. Ευπρόσδεκτη και οποιαδήποτε συμβουλή ως προς το τι να προσέξω , καθώς το κάνω πρώτη φορά. Στον παιδικό γαλαξία πηγαίνει ο ανιψιός μου και η αδερφή μου είναι ευχαριστημένη, οπότε ξεκινάμε με ένα + ως προς αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λοιπόν, την άλλη βδομάδα έχουμε ραντεβού για να γραφτούμε στους αγριόκυκνους  στα Βριλήσσια. Αν κάποιος γονιός έχει εμπειρία/χρήσιμη πληροφορία, από/για τον συγκεκριμένο σταθμό, θα χαρώ να την ακούσω. Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται για πληροφορίες/ εντυπώσεις από τους σταθμούς που επισκέφτηκα, θα χαρώ να βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 2/7/2020 at 4:02 PM, Yovanna said:

Λοιπόν, την άλλη βδομάδα έχουμε ραντεβού για να γραφτούμε στους αγριόκυκνους  στα Βριλήσσια. Αν κάποιος γονιός έχει εμπειρία/χρήσιμη πληροφορία, από/για τον συγκεκριμένο σταθμό, θα χαρώ να την ακούσω. Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται για πληροφορίες/ εντυπώσεις από τους σταθμούς που επισκέφτηκα, θα χαρώ να βοηθήσω.

@Yovanna κι εμενα η μικρη μου ειναι σχεδον 28 μηνων τωρα και ειμαστε σε αναζητηση για να την παμε απο Σεπτεμβρη (κλείνει τα 3 τελος Οκτωβριου). Μας εχουν συστησει παρα πολλοι φιλοι τον Παιδοτοπο, εχουμε ηδη δει κανα δυο ακομη, αλλα ανυπομονω να δουμε τους Αγριοκυκνους που μας εκλεισαν ραντεβου τελος Φεβρουαριου (ειναι κλεισμενα τα ραντεβου τους καθε μερα!!). Για τον Παιδοτοπο γνωριζω και τα οποια αρνητικα εχει περαν του κοστους (που δεν εχει κ μεγαλη διαφορα απο τους Αγριοκυκνους). Θα ηθελες να μου πεις πως σου φανηκαν οι Αγριοκυκνοι και με ποιο κριτηριο τους επελεξες απο τους υπολοιπους; 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, lenagr said:

@Yovanna κι εμενα η μικρη μου ειναι σχεδον 28 μηνων τωρα και ειμαστε σε αναζητηση για να την παμε απο Σεπτεμβρη (κλείνει τα 3 τελος Οκτωβριου). Μας εχουν συστησει παρα πολλοι φιλοι τον Παιδοτοπο, εχουμε ηδη δει κανα δυο ακομη, αλλα ανυπομονω να δουμε τους Αγριοκυκνους που μας εκλεισαν ραντεβου τελος Φεβρουαριου (ειναι κλεισμενα τα ραντεβου τους καθε μερα!!). Για τον Παιδοτοπο γνωριζω και τα οποια αρνητικα εχει περαν του κοστους (που δεν εχει κ μεγαλη διαφορα απο τους Αγριοκυκνους). Θα ηθελες να μου πεις πως σου φανηκαν οι Αγριοκυκνοι και με ποιο κριτηριο τους επελεξες απο τους υπολοιπους; 

Καλημέρα!

Λοιπόν , να σου πώ πώς τα είδα εγώ για Παιδότοπο και Αγριόκυκνους. Αν θέλεις σου λέω και για τους άλλους, αλλά κατάλαβα ότι για αυτούς ρωτάς.

Παιδότοπος: Πολύ όμορφος σταθμός με πολύ ωραία αύρα. Υπέροχοι χώροι και κήπος. Μας κέρδισε πολύ η διευθύντρια, και μου άρεσε πολύ η φιλοσοφία της. Φύγαμε πολύ ικανοποιημένοι. Τα αρνητικά: Υγρασία στον κήπο λόγω του ρέματος που είναι δίπλα και επίσης ακριβό. 490 βγαίνει το μήνα χώρια οι εξωτερικές δραστηριότητες. Τα 400 της εγγραφής αφαιρούνται από το συνολικό ποσό.

Αγριόκυκνοι: Πολύ ωραίοι χώροι, φωτεινοί. Υπέροχος κήπος. Τα παιδιά κάνουν πολλές δραστηριότητες, και μου φάνηκαν πολύ οργανωμένοι. Με την διευθύντρια ένοιωσα πολύ οικεία, και μου ενέπνευσε ασφάλεια και σιγουριά. Είχα ακούσει και πολύ καλά σχόλια για τους αγριόκυκνους είναι η αλήθεια. Η τιμή βγαίνει ακριβώς όσο και στον παιδότοπο, όμως είναι όλα μέσα. Και 'ολες οι δραστηριότητες, και είναι αρκετές. Μου πήρε μέρες να αποφασίσω (ο παιδότοπος είναι και πιο κοντά μου), αλλά τελικά ακολούθησα το ένστικτο μου. Συμφώνησε και ό άντρας μου, Θα δείξει! Έχουμε ήδη γραφτεί και ξεκινάμε τον Σεπτέμβρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Yovanna said:

Καλημέρα!

Λοιπόν , να σου πώ πώς τα είδα εγώ για Παιδότοπο και Αγριόκυκνους. Αν θέλεις σου λέω και για τους άλλους, αλλά κατάλαβα ότι για αυτούς ρωτάς.

Παιδότοπος: Πολύ όμορφος σταθμός με πολύ ωραία αύρα. Υπέροχοι χώροι και κήπος. Μας κέρδισε πολύ η διευθύντρια, και μου άρεσε πολύ η φιλοσοφία της. Φύγαμε πολύ ικανοποιημένοι. Τα αρνητικά: Υγρασία στον κήπο λόγω του ρέματος που είναι δίπλα και επίσης ακριβό. 490 βγαίνει το μήνα χώρια οι εξωτερικές δραστηριότητες. Τα 400 της εγγραφής αφαιρούνται από το συνολικό ποσό.

Αγριόκυκνοι: Πολύ ωραίοι χώροι, φωτεινοί. Υπέροχος κήπος. Τα παιδιά κάνουν πολλές δραστηριότητες, και μου φάνηκαν πολύ οργανωμένοι. Με την διευθύντρια ένοιωσα πολύ οικεία, και μου ενέπνευσε ασφάλεια και σιγουριά. Είχα ακούσει και πολύ καλά σχόλια για τους αγριόκυκνους είναι η αλήθεια. Η τιμή βγαίνει ακριβώς όσο και στον παιδότοπο, όμως είναι όλα μέσα. Και 'ολες οι δραστηριότητες, και είναι αρκετές. Μου πήρε μέρες να αποφασίσω (ο παιδότοπος είναι και πιο κοντά μου), αλλά τελικά ακολούθησα το ένστικτο μου. Συμφώνησε και ό άντρας μου, Θα δείξει! Έχουμε ήδη γραφτεί και ξεκινάμε τον Σεπτέμβρη!

Ευχαριστώ πολύ! Τα ίδια είδαμε κι εμεις για την Καψαλη, μας την έχουν εκθειάσει πολυ οι κουμπάροι μας αλλά και συνάδελφοι του άνδρα μου. Το κτίριο του παιδιού σταθμού έχει φοβερό κήπο αλλά μέτριες εγκαταστάσεις, το κτιριο του προνηπιου και νηπιαγωγειου είναι καινούργιο και πολύ ωραίο από όσο μας έχουν πει, αλλά δεν έχει τόσο ωραίο κήπο. Για τους Αγριοκυκνους έχω ακούσει καλά γενικά αλλά δεν ξέρω κάποιον συγκεκριμένο που να πηγαίνει εκεί το παιδι του. Στα συν οι τεραστιοι κηποι, το ότι είναι δίπλα μας και η τιμή του που περιλαμβάνει και τις επισκέψεις, παραστάσεις κλπ. Αν όλα πάνε καλά, μπορεί τα παιδιά μας να είναι συμμαθητές τον Σεπτέμβριο λοιπόν! 

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2020 at 12:48 PM, lenagr said:

Ευχαριστώ πολύ! Τα ίδια είδαμε κι εμεις για την Καψαλη, μας την έχουν εκθειάσει πολυ οι κουμπάροι μας αλλά και συνάδελφοι του άνδρα μου. Το κτίριο του παιδιού σταθμού έχει φοβερό κήπο αλλά μέτριες εγκαταστάσεις, το κτιριο του προνηπιου και νηπιαγωγειου είναι καινούργιο και πολύ ωραίο από όσο μας έχουν πει, αλλά δεν έχει τόσο ωραίο κήπο. Για τους Αγριοκυκνους έχω ακούσει καλά γενικά αλλά δεν ξέρω κάποιον συγκεκριμένο που να πηγαίνει εκεί το παιδι του. Στα συν οι τεραστιοι κηποι, το ότι είναι δίπλα μας και η τιμή του που περιλαμβάνει και τις επισκέψεις, παραστάσεις κλπ. Αν όλα πάνε καλά, μπορεί τα παιδιά μας να είναι συμμαθητές τον Σεπτέμβριο λοιπόν! 

Αν είναι και δίπλα σας τέλεια! Εγώ μένω Μελίσσια ψηλά να φανταστείς! Αλλά παίρνω αττική οδό για να πάω γραφείο, οπότε είναι στον δρόμο μου! Στο μεταξύ είναι και σχεδόν συνομήλικα! 2 Νοεμβρίου είναι ο δικός μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα σας. Ειμαι σε αναζητηση καλου δημοσιου παιδικου σταθμου ή νηπιαγωγειου στην περιοχη των Μελισσιων-Πεντελης για το μικρο μου που θα παει προνηπιο τον Σεπτεμβρη. Εχει κπ εμπειρια που θα ηθελε να τη μοιραστει? Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Olgito16 είπε:

Καλησπερα σας. Ειμαι σε αναζητηση καλου δημοσιου παιδικου σταθμου ή νηπιαγωγειου στην περιοχη των Μελισσιων-Πεντελης για το μικρο μου που θα παει προνηπιο τον Σεπτεμβρη. Εχει κπ εμπειρια που θα ηθελε να τη μοιραστει? Ευχαριστω πολυ!

 

Πώς θα επιλέξετε παιδικό ή νηπιαγωγείο δημόσιο; Υποχρεωτικά πηγαίνετε εκεί που υπάγεστε από πλευράς κατοικίας, δεν νομίζω ότι υπάρχει επιλογή και πόσο μάλλον στην περιοχή που τα σχολεία είναι φορτωμένα και πολλές φορές βρίσκονται τα νήπια σε γειτονικό σχολείο και όχι στο πλησιέστερο. Από φέτος δεν είναι υποχρεωτική η φοίτηση στο προνήπιο αντί παιδικού, ή αναβλήθηκε; Πάντως γενικά τα νηπιαγωγεία της περιοχής έχουν καλή φήμη, αν δεν κάνω λάθος της Νέας Πεντέλης παραμένει το πιο φορτωμένο, και παιδιά συχνά οδηγούνται θέλοντας και μη στην Παλιά Πεντέλη ή τα Μέλίσσια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 7/2/2020 at 4:02 ΜΜ, Yovanna είπε:

Λοιπόν, την άλλη βδομάδα έχουμε ραντεβού για να γραφτούμε στους αγριόκυκνους  στα Βριλήσσια. Αν κάποιος γονιός έχει εμπειρία/χρήσιμη πληροφορία, από/για τον συγκεκριμένο σταθμό, θα χαρώ να την ακούσω. Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται για πληροφορίες/ εντυπώσεις από τους σταθμούς που επισκέφτηκα, θα χαρώ να βοηθήσω.

 

Αν και τα είδα λίγο αργά, επειδή πέρυσι είχα κάνει εκτεταμένη έρευνα και με αξιώσεις, μπορώ να πω ότι Αγριόκυκνοι και Παιδότοπος καψάλη είναι εγγύηση. Δεν θα χάσετε. Καλή αρχή εύχομαι!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Αν και τα είδα αργά κι εγώ, συμφωνώ με τη Josephine ότι οι Αγριόκυκνοι & ο Παιδότοπος Καψάλη είναι εγγύηση.

Κι εμείς ήμασταν ανάμεσα σε αυτά τα 2 & επιλέξαμε τους Αγριόκυκνους (φέτος το ένα μας παιδί πάει 2η χρονιά & το άλλο 1η).

Τί να πω για τους Αγριόκυκνους, είμαστε υπερ-υπερ-ευχαριστημένοι από τις δασκάλες, την ιδιοκτήτρια, τις δραστηριότητες που κάνουν, την οργάνωση, από όλα γενικώς!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kater1n@ said:

Αν και τα είδα αργά κι εγώ, συμφωνώ με τη Josephine ότι οι Αγριόκυκνοι & ο Παιδότοπος Καψάλη είναι εγγύηση.

Κι εμείς ήμασταν ανάμεσα σε αυτά τα 2 & επιλέξαμε τους Αγριόκυκνους (φέτος το ένα μας παιδί πάει 2η χρονιά & το άλλο 1η).

Τί να πω για τους Αγριόκυκνους, είμαστε υπερ-υπερ-ευχαριστημένοι από τις δασκάλες, την ιδιοκτήτρια, τις δραστηριότητες που κάνουν, την οργάνωση, από όλα γενικώς!

Μπορεί να είναι και συμμαθητές τα παιδάκια μας :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Έχουμε δει τον παιδότοπο αλλά ρε κορίτσια συγνώμη 5950+400 εγγραφή δηλαδή 6350 δεν είναι πολλά για ένα παιδικό σταθμό και ένα παιδάκι 3 ετών? Ούτε μεγάλα ιδιωτικά δεν ζητάνε τόσα λεφτά και εννοείται δεν είχε μουσικοκινητικη αθλήματα κάτι έξτρα. Μας μένει αν δούμε τους αγριοκυκνους τι να πω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες και τους μπαμπάδες!

Αν κάποιος έχει εμπειρία (να έχει πάει το παιδί του) στους σταθμούς Καψάλη - Αγριόκυκνους μπορεί να τη μοιραστεί μαζί μας; Είναι πολύ χρήσιμο για όσους ψάχνουμε πρώτη φορά, θυμηθείτε κι εσείς ποσο χρήσιμο ήταν το κάθε σχόλιο γονιού... Το ίδιο θα κάνουμε και εμείς του χρόνου για τους νέους γονείς!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας! Έφτασε η ώρα να πάμε τη μικρή μας (3ετών) παιδικό σταθμό και έχουμε ξεκινήσει την έρευνα! Έχει κανείς άποψη για τους παιδικούς Μελίσσια και γύρω περιοχών;

Συγκεκριμένα για Βaby Smile και Μελωδίες της πλωρης; κάποια εικόνα για μηνιαίο κοστος;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 29/1/2020 at 11:43 ΠΜ, Yovanna είπε:

Ο μικρός μου τώρα είναι 27 μηνών και έχω ξεκινήσει την αναζήτηση για τον Σεπτέμβρη, που θα είναι σχεδόν 3. Επειδή δεν θέλω να περιμένω την άνοιξη που ψάχνουν όλοι και κλείνουν τις θέσεις, πήραμε άδεια αύριο με τον σύζυγο, και κλείσαμε ραντεβού σε κάποιος παιδικούς σταθμούς. Ψάχνουμε Μελίσσια - Βριλήσσια. έχουμε κλείσει λοιπόν στους παρακάτω  

Παιδικός γαλαξίας

Χαμόγελο

Παιδότοπος (Ντίνας Καψάλη)

Αγριόκυκνοι

Baby smile

Αν κάποια μανούλα/ μπαμπάκας έχει κάποια πρόσφατη εμπειρία/ πληροφορία για κάποιον από αυτούς, θα χαρώ πολύ να την μοιραστεί. Ευπρόσδεκτη και οποιαδήποτε συμβουλή ως προς το τι να προσέξω , καθώς το κάνω πρώτη φορά. Στον παιδικό γαλαξία πηγαίνει ο ανιψιός μου και η αδερφή μου είναι ευχαριστημένη, οπότε ξεκινάμε με ένα + ως προς αυτόν.

Καλησπέρα, θα μπορούσες να με ενημερώσεις σχετικά με τον παιδικό γαλαξία πόσο κοστίζει; Έχει κ εγγραφή;

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2017 at 12:07 ΜΜ, kardoulini είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

 

Εμείς πηγαίνουμε στους Μπόμπιρες στα Μελίσσια και είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι και εμείς και η μικρούλα μας.

 

Πηγαίνει από 7 μηνών και τώρα είναι 19.

Πεντακάθαρο, τέλειες δασκάλες, φανταστικός ιδιοκτήτης, ωραίες εγκαταστάσεις με ωραίο κήπο.

ωράριο 7.00 - 18.00, πολύ νορμάλ τιμή για την περιοχή, φαγητό πολύ ωραιο (μαγείρισσα), κάθε εβδομάδα παιδίατρος (και έχουμε γλιτώσει πολλές φορες να πάμε στην δικιά μας).

 

Εάν θέλει κάποια μανούλα οποιαδήποτε πληροφορία θα χαρώ πολύ να σας πω και πιο συγκεκριμένα πράγματα.

Συγγνώμη, πάνε και 4 χρόνια αλλά μήπως θα ήθελες να μου πεις πως είναι με τα μπεμπακια,θεμα καθαριότητας, κόστος;

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2021 at 10:09 PM, jungle said:

Καλησπέρα, θα μπορούσες να με ενημερώσεις σχετικά με τον παιδικό γαλαξία πόσο κοστίζει; Έχει κ εγγραφή;

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Kαλησπέρα. Πριν 2 χρόνια που είχαμε κάνει ραντεβού για παιδικό, ήταν κοντά 400 ο μήνας και κάτι λίγα η εγγραφή. Δεν θυμάμαι πόσο, αλλά ήταν μικρό το ποσό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σας (μανούλες), 

Ειμαστε σε αναζήτηση παιδικού σταθμού στα μελίσσια για το μικρούλι μας που θα είναι το Σεπτέμβριο 27 μηνών. 

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει οτιδήποτε για τους παρακάτω παιδικούς; 

Ντίνα Καψάλη, Παιδικός Γαλαξίας, Μπόμπιρες 

 

Επίσης εάν έχετε να προτείνετε κάποιον άλλον καλό παιδικό στην περιοχή των Μελισσίων θα βοηθούσε. 

Ευχαριστώ πολύ!  

Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2023 at 10:36 ΜΜ, ARTEMISBIO είπε:

Καλησπέρα σας (μανούλες), 

Ειμαστε σε αναζήτηση παιδικού σταθμού στα μελίσσια για το μικρούλι μας που θα είναι το Σεπτέμβριο 27 μηνών. 

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει οτιδήποτε για τους παρακάτω παιδικούς; 

Ντίνα Καψάλη, Παιδικός Γαλαξίας, Μπόμπιρες 

 

Επίσης εάν έχετε να προτείνετε κάποιον άλλον καλό παιδικό στην περιοχή των Μελισσίων θα βοηθούσε. 

Ευχαριστώ πολύ!  

Θα πρότεινα το froggy! Πηγαίνει η μικρή μου και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...