Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

underage εχεις απολυτο δικιο!!!!!!!!!οτι καλυτερο στην ζωη μιας μανουλας ειναι να εχει και την δικη της μανουλα κοντα ειδικα στα δυσκολα.εγω εχω και την μανουλα της μανουλας μου δηλαδη την αγαπημενη μου γιαγιακα και βοηθαει και εκεινη παρα πολυ.μαγειρευει και για τον μπετοβενακο μου!!!!

 

σας ευχαριστω κοριτσια για τα ομορφα λογια για το κοριτσακι μου!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιδερένια να είναι η μικρή σας!

Ευχομαι όλη τη χρονιά να σας χαρίζει πολλά πολλά χαμόγελα!

Ειναι μια κουκλίτσα, να την χαίρεσαι!

Και είναι και πολύ τυχερό παιδί!

Γιατί έχει πολύ αγάπη γυρω της! Φροντίδα! Χαμόγελα! Δύναμη!

Να στην έχει η Παναγιά κάθε μέρα καλά!

Link to comment
Share on other sites

κωνκωνακι-συμπεθερουλα μου θαυμασε την νυφουλα σου.

αυτη η φωτο ειναι στην γιορτη της.απελευθερωμενη απο τα σωληνακια....

να γιατι ειμαι τοσο ευτυχισμενη,ολη μερα γελαει!!!!!!

 

Συμπεθερούλα μου η νύφη μου ΚΟΥΚΛΑΡΑ :D ! Σου έχω απαντήσει στο άλλο θεματάκι :wink: ! Εύχομαι να είναι χαρούμενη κ ευτυχισμένη σε όλη της τη ζωή! Να είμαστε και εμείς καλά να τα καμαρώνουμε!

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κων Κων ελπίζω να έχετε συμφωνήσει από τώρα τα λογοδοσίματα των παιδιών σας, γιατί η Φωτεινούλα θα κάψει καρδιές!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Οχι οτι ο δικός σου δεν θα κάψει!!!!!!!!!! Κορίτσια να τα χαίρεστε!

Βίκυ καλά φτύστο το παιδί και σταύρωσέ το. Τι μάγουλο είναι αυτό καλέ? Να ναι καλά η κουκλίτσα! Α! και άλλη φορά αν έχεις καμια απορία σχετικά με τα άβαταρ ή οτιδήποτε άλλο, ρώτα τη μαμά σου, απ'ότι φαίνεται μας έχει βάλει όλες κάτω!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειπα να βαλω 2 φωτο μαζι και δεν εβαλα τιποτα.αν προλαβω θα βαλω μια μια αν οχι αυριο.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ!!! Θα μας τρελλάνεις πρωί πρωί??? Να είναι πάντα έτσι χαμογελάστη! Είναι πανέμορφη! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ!!!!

 

189059sttpouhgg3.gif

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

απιστευτο κουκλακι!!!!! φτου φτου φτου σκορδα!!!! μαναρακι μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nea mamaka οχι δεν εχω παρει απο κανεναν.ετσι με κανει μολις με βλεπει!!!!!!

και στην αλλη φωτο ειναι με τον μπετοβενακο μου.παντα διπλα της και την προσεχει.και οταν ηταν στο νοσοκομειο την εψαχνε!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

nea mamaka οχι δεν εχω παρει απο κανεναν.ετσι με κανει μολις με βλεπει!!!!!!

και στην αλλη φωτο ειναι με τον μπετοβενακο μου.παντα διπλα της και την προσεχει.και οταν ηταν στο νοσοκομειο την εψαχνε!!!

 

Σου είπα και πρίν!

Ειναι πολύ τυχερό παιδάκι!

Link to comment
Share on other sites

βικυ μου μόνο χαμόγελα και απόλυτη ευτυχία απο εδώ και πέρα..τα δύσκολα πέρασαν, να ζήσει η κορούλα σου σαν τα ψηλά βουνά και εσείς πάντα δίπλα της να την καμαρώνετε!!

Link to comment
Share on other sites

βικυ μου μόνο χαμόγελα και απόλυτη ευτυχία απο εδώ και πέρα..τα δύσκολα πέρασαν, να ζήσει η κορούλα σου σαν τα ψηλά βουνά και εσείς πάντα δίπλα της να την καμαρώνετε!!

 

είναι μία κούκλα και πολύ πολύ δυνατή ... σαν την μανούλα της!!!

της αξίζει, γιατί την κέρδισε, μία υπέροχη και γαλήνια ζωή από εδώ και πέρα!!!

age.png
Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου, όλα να πάνε καλά από δω και πέρα, τέρμα τα νοσοκομεία και να χαίρεσαι πάντα την κουκλίτσα σου!!!

Πολλά φιλάκια να δώσεις και από μας στην μικρή σου πριγκίπισσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...