Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts

O Αγιος Αρσένιος ο Καππαδόκης είναι μεγάλη η χάρη του. Βοηθάει τις γυναίκες που προσπαθούν να κάνουν παιδιά.Στο μοναστήρι του στη Σουρωτή Θεσσαλονίκης υπάρχει και η Αγια Ζώνη του που την φοράνε οι γυναίκες που προσπαθούν να τεκνοποιήσουν.

Ελπίζω την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά για όλες και σε εσένα vasdeli μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωράκι μέσα από την καρδιά μου.

Σκέφτομαι πολύ την επόμενη φορά που θα μείνω έγκυος και δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω ότι θα χαρώ έχω πάθει σοκ

 

Έχω ακούσει για την χάρη του...

Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου!!! Να είσαι καλά, γλυκιά μου!

Μην το βάζεις κάτω, θα γίνεις και πάλι μανούλα, θα δεις...Και μόλις διαπιστώσεις την εγκυμοσύνη σου θα χαρείς, απλά θα είσαι πολύ αγχωμένη σαν και μένα μετά την ατυχία που είχα...Υπομονή και πίστη χρειάζεται, και απ' ότι βλέπω μάλλον τα διαθέτεις και τα δύο.

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποντικάκι μπορεί η γιατρός της αυτό που έβλεπε ως "αιμορραγία" να είναι κάποια αποκόλληση.. Κι εγώ είχα αποκόλληση και όμως από αίμα ούτε σταγόνα.. να κάνω και μια άλλη ερώτηση; φαντάζομαι πως έχουν δει στον υπέρηχο ότι η κύηση είναι ενδομήτρια...

 

Το σκαφτηκα και αυτο domnina αλλα νομιζα οτι η αποκολληση ειναι παντα συνοδευομενη απο αιμορραγια. Αυριο θα δουμε τι ειναι τελικα.Ναι,ναι ειχε ξαναπαει στη γιατρο να δει οτι ειναι ενδομητριο κυηση και τωρα πηγε να ακουσουν την καρδουλα να κανει υπερηχο και τις εξετασεις.

Βρε κοριτσια δυο πραματα θελω να ρωτησω παλι.

1) ποτε κανατε τον προγεννητικο ελεγχο γιατι αυτη η γιατρος δεν της ειπε να κανει οχι τωρα πριν γινει ολο το σκηνικο και μου φανηκε περιεργο ο προγεννητικος γινετε νωρις και οχι στο 2ο μηνα

2)εσεις ακουσατε την καρδουλα με ενδοκολπικο υπερηχο η απο την κοιλια?δεν ηξερα οτι με ενδοκολπικο υπερηχο ακους την καρδουλα.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποντικάκι,

 

Ο δικός μου ο γιατρός πριν μείνω έγκυος μου έδωσε μια σειρά εξετάσεων. Θα μπορούσες να τον ονομάσεις προγεννητικό έλεγχο.. Όταν έμεινα έγκυος και έφτασα 8 βδομάδων μου έδωσε επίσης μια σειρά εξετάσεων που περιλάμβαναν κάποιες από αυτές που είχα κάνει πριν μείνω έγκυος. Συνήθως αφού βεβαιωθούν ότι εξελίσσεται καλά η εγκυμοσύνη στο πρώτο τρίμηνο δίνουν κάποιες εξετάσεις..

 

Η καρδιακή λειτουργία είναι πολύ πιο εύκολο να ανιχνευθεί με κολπικό υπέρηχο διότι το κύημα είναι πολύ μικρό για να μπορέσει να το δει ο γιατρός με κοιλιακό υπέρηχο. Αν παρ' όλα αυτά επιλέξει τον κοιλιακό υπέρηχο σίγουρα θα πρέπει να πιεις πολλά νερά για να ξεχωρίσει η μήτρα από την ουροδόχο κύστη.

 

Μακάρι τα νέα της νύφης σου να είναι καλά.. περιμένουμε να μας ενημερώσεις..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου δεν ξερω πια τι να περιμενω αν και ειμαι πολυ αισιοδοξη. πηγε το σαββατο στη γιατρο η χοριακη της ητανε παλι ανεβασμενη αλλα και παλι δεν ακουσανε την καρδουλα.της ειπε οτι ισως η συληψη να εγινε αργοτερα απο οτι υπολογιζουνε γι αυτο, της εδωσε χαπια δε θυμαμαι για πια ορμονη ακριβως να ανεβασουνε και την τεταρτη θα ξανακανει χοριακη την πεμπτη θα παει να την ξαναδει. οποτε και να εγινε η συληψη την πεμπτη θα πρεπει να ακουσουνε την καρδουλα του διαφορετικα θα της κανει αποξεση γιατι οντως κατι δεν παει καλα.

εγω οταν ακουσα για πρωτη φορα την καρδουλα του δεν ειχα πιει νερα με τον καρδιοτοκογραφο -αν το λεω σωστα- την ακουσαμε γι αυτο παραξενευτηκα δηλ μολις ειδαμε οτι ειναι ενδομητριο μου εδωσε να κανω καποιες εξετασεις και απο κει και μετα μου εδινε καθε μηνα και μου φανηκε περιεργο που δεν της ειπε τπτ για εξετασεις.

εχω μια αισιοδοξια βρε κοριτσια και μακαρι να βγω αληθινη η αληθεια ειναι οτι προσευχηθηκα στον Αγιο Ραφαηλ -ειναι αγιος εδω στη Μυτιληνη και εχει κανει πολλα θαυματα- του ζητησα να μου δωσει ενα σημαδι οτι ολα θα πανε καλα.

το καντηλακι μου καει με το ιδιο φυτιλακι απο την Παρασκευη το πρωι προσθετω λαδακι και ακομη δεν εχει σβησει,ΤΥΧΑΙΟ???????????? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!!!!!!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα ποντικακι.και εμεις με κολπικο υπερυχο ακουσαμε την καρδουλα του,και εκανα προγεννετικες εξετασεις με το που εμεινα εγκυος,κατευθειαν μου εδωσε να τις κανω.πανω απο ολα να ειναι καλα η νυφη σου,ευχομαστε να πανε ολα καλα,περιμενουμε νεα σας!!!!!!!!!!!!!!!εφοσον ανεβαινει η χοριακη ειναι καλο σημαδι αυτο,και εμενα αλλα ελεγε ο γιατρος και η χοριακη εδειχνε αλλα,μια βδομαδα διαφορα ειχαν.πιστη να εχουμε κοριτσια και ολα καλα θα πανε.:):-D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια και από μένα.

έχω ήδη δύο παιδάκια. Τελευταία περίοδο είχα 27.04. Ξεκίνησα με χαμηλές χοριακές διότι την πρώτη την έκανα πριν την καθυστέρηση. Ανέβαιναν όμως ικανοποιητικά. Τέλος πάντων, την προηγούμενη εβδομάδα έκανα υπέρηχο έδειξε 5.5 εβδομάδες και είδαμε σάκο. Σήμερα το πρωϊ ένιωθα κάπως περίεργα, ξεπρήστηκε και το στήθος μου νομίζω, πήγα στο μητέρα στο γιατρό μου και με ενδοκολπικό υπέρηχο διαπιστώσαμε ότι ο σάκος δεν μεγάλώνει ικανοποιητικά. Θα τον ήθελε αρκετά πιο μεγάλο. Μου είπε να πάω τη δευτέρα νηστική, να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι και αν όχι να πάμε για απόξεση. Γνώμες?

επίσης πόσο καιρό έχεις αίμα μετά την απόξεση?

πόσο καιρό μετά αδιαθετείς?

πότε μπορείς να έχεις επαφές?

πότε είναι ασφαλές να ξαναπροσπαθήσεις για μωράκι?

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αnniw....Σου ευχομαι την Δευτέρα να μην χρειαστει να κάνεις αποξεση...Εγω θα σου πω τι μου ειπε ο γιατρος....(έκανα πριν 15 μέρες αποξεση)...Λοιπον...Το αίμα μετα την αποξεση μπορει να κρατήσει και 21 μέρες ('οσο τα αντισυλληπτικα που πέρνεις μετα την αποξεση)...μετα τα αντισυλληπτικα σου ερχεται κανονική περίοδος...Επαφες μου ειπε να έχω μετα την 1η περιοδο...Για μωράκι μετα την 2η περιοδο....Αυτα μου έχει πει να κάνω ο γιατρος....Καλη τύχη σου εύχομαι...

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου δεν ξερω πια τι να περιμενω αν και ειμαι πολυ αισιοδοξη. πηγε το σαββατο στη γιατρο η χοριακη της ητανε παλι ανεβασμενη αλλα και παλι δεν ακουσανε την καρδουλα.της ειπε οτι ισως η συληψη να εγινε αργοτερα απο οτι υπολογιζουνε γι αυτο, της εδωσε χαπια δε θυμαμαι για πια ορμονη ακριβως να ανεβασουνε και την τεταρτη θα ξανακανει χοριακη την πεμπτη θα παει να την ξαναδει. οποτε και να εγινε η συληψη την πεμπτη θα πρεπει να ακουσουνε την καρδουλα του διαφορετικα θα της κανει αποξεση γιατι οντως κατι δεν παει καλα.

εγω οταν ακουσα για πρωτη φορα την καρδουλα του δεν ειχα πιει νερα με τον καρδιοτοκογραφο -αν το λεω σωστα- την ακουσαμε γι αυτο παραξενευτηκα δηλ μολις ειδαμε οτι ειναι ενδομητριο μου εδωσε να κανω καποιες εξετασεις και απο κει και μετα μου εδινε καθε μηνα και μου φανηκε περιεργο που δεν της ειπε τπτ για εξετασεις.

εχω μια αισιοδοξια βρε κοριτσια και μακαρι να βγω αληθινη η αληθεια ειναι οτι προσευχηθηκα στον Αγιο Ραφαηλ -ειναι αγιος εδω στη Μυτιληνη και εχει κανει πολλα θαυματα- του ζητησα να μου δωσει ενα σημαδι οτι ολα θα πανε καλα.

το καντηλακι μου καει με το ιδιο φυτιλακι απο την Παρασκευη το πρωι προσθετω λαδακι και ακομη δεν εχει σβησει,ΤΥΧΑΙΟ???????????? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!!!!!!

 

Και τον Ταξιαρχη παρακάλεσε pontikaki ειναι μεγάλος προστάτης και θα προστατέψει το μωράκι. Όλα καλά θα πάνε.

 

Τίποτε δεν έχει τελειώσει ακόμη!!!!

Να μην βιαστεί, Κάντε και καμιά βόλτα από το Μανταμάδο, στον Ταξιάρχη!!!!;)

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια και από μένα.

έχω ήδη δύο παιδάκια. Τελευταία περίοδο είχα 27.04. Ξεκίνησα με χαμηλές χοριακές διότι την πρώτη την έκανα πριν την καθυστέρηση. Ανέβαιναν όμως ικανοποιητικά. Τέλος πάντων, την προηγούμενη εβδομάδα έκανα υπέρηχο έδειξε 5.5 εβδομάδες και είδαμε σάκο. Σήμερα το πρωϊ ένιωθα κάπως περίεργα, ξεπρήστηκε και το στήθος μου νομίζω, πήγα στο μητέρα στο γιατρό μου και με ενδοκολπικό υπέρηχο διαπιστώσαμε ότι ο σάκος δεν μεγάλώνει ικανοποιητικά. Θα τον ήθελε αρκετά πιο μεγάλο. Μου είπε να πάω τη δευτέρα νηστική, να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι και αν όχι να πάμε για απόξεση. Γνώμες?

επίσης πόσο καιρό έχεις αίμα μετά την απόξεση?

πόσο καιρό μετά αδιαθετείς?

πότε μπορείς να έχεις επαφές?

πότε είναι ασφαλές να ξαναπροσπαθήσεις για μωράκι?

ευχαριστώ πολύ

 

Κοπέλα μου, παρακολουθούσα όλον τον προηγούμενο καιρό τις προσπάθειές σου....Τίποτα δεν έχει τελειώσει, μην καταδικάζεις την εγκυμοσύνη σου...Έχε πίστη!

Μην σκέφτεσαι όλα αυτά που ρωτάς τώρα...Επικεντρώσου σε θετικές σκέψεις...

Εγώ έκανα απόξεση την 18 εβδ (ενδομήτριος θάνατος) είχα ελάχιστο αίμα. Πήρα για 2 κύκλους ορμόνες σικλακούρ και η περίοδος ήρθε αλλά για να σταθεροποιηθεί στις 26 μέρες που είχα κύκλο χρειάστηκαν 4 μήνες...Κάθε γυναίκα είναι αλλιώς, ανάλογα με τον οργανισμό...Ο γιατρός μας έδωσε το οκ να αρχίσουμε και πάλι προσπάθειες μόλις τελείωσεαν οι ορμόνες, εγώ χρειάστηκα όμως άλλους 4 περίπου μήνες για να συλλάβω....Ήταν βέβαια και πολύ προχωρημένη η εγκυμοσύνη μου....πέρασα κανονικά λόχεια, δράμα....Αλλά να μαι πάλι, μια καινούργια αρχή ξεκινά, μην το βάζεις κάτω...

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και τον Ταξιαρχη παρακάλεσε pontikaki ειναι μεγάλος προστάτης και θα προστατέψει το μωράκι. Όλα καλά θα πάνε.

 

το εχω στο προγραμμα με την πρωτη ευκαιρια θα παω να αναψω κερακι

 

καλημέρα κορίτσια και από μένα.

έχω ήδη δύο παιδάκια. Τελευταία περίοδο είχα 27.04. Ξεκίνησα με χαμηλές χοριακές διότι την πρώτη την έκανα πριν την καθυστέρηση. Ανέβαιναν όμως ικανοποιητικά. Τέλος πάντων, την προηγούμενη εβδομάδα έκανα υπέρηχο έδειξε 5.5 εβδομάδες και είδαμε σάκο. Σήμερα το πρωϊ ένιωθα κάπως περίεργα, ξεπρήστηκε και το στήθος μου νομίζω, πήγα στο μητέρα στο γιατρό μου και με ενδοκολπικό υπέρηχο διαπιστώσαμε ότι ο σάκος δεν μεγάλώνει ικανοποιητικά. Θα τον ήθελε αρκετά πιο μεγάλο. Μου είπε να πάω τη δευτέρα νηστική, να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι και αν όχι να πάμε για απόξεση. Γνώμες?

επίσης πόσο καιρό έχεις αίμα μετά την απόξεση?

πόσο καιρό μετά αδιαθετείς?

πότε μπορείς να έχεις επαφές?

πότε είναι ασφαλές να ξαναπροσπαθήσεις για μωράκι?

ευχαριστώ πολύ

 

εγω νομιζω οτι πρεπει να το παλεψεις λιγο οπως και η νυφη μου αν ακουγε την πρωτη γιατρο θα ειχε τελειωσει τωρα αλλα ακομη ελπιζουμε!

 

Τίποτε δεν έχει τελειώσει ακόμη!!!!

Να μην βιαστεί, Κάντε και καμιά βόλτα από το Μανταμάδο, στον Ταξιάρχη!!!!;)

 

η νυφη μου απ οτι μου ειπε η μαμα μου εχει πιστει οτι το μωρακι της εχει χαθει γιατι δεν την ποναει πια το στηθος ουτες εχει ταπονακια που ειχε,χωρις αυτο να σημαινει κατι αλλα ειναι η ψυχολογια τους λιγο ψιλοχαλια.εγω παλι νομιζω οτι τπτ δεν εχει χαθει ακομη.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, δυστυχώς ανήκω κι εγώ εδώ... ακόμα δεν το έχω χωνέψει...είναι τόσο βαρύ συναίσθημα.. πριν 3 εβδομάδες έμαθα οτι είμαι έγκυος για πρώτη φορά και χτες έμαθα οδυνηρά τι εστί κενός σάκος! Όλη μέρα χτες έκλαιγα και σήμερα στη δουλειά ένιωθα διαρκώς ότι τα δάκρυά μου κρατιόνταν μετά βίας. Την επόμενη Τρίτη θα κάνω έναν επιβεβαιωτικό υπέρηχο για να προχωρήσω σε απόξεση. Μόνο που το λέω τρελαίνομαι! Αξίζει να προσεύχομαι και να έχω ελπίδα? Μάλλον όχι, γιατί ήδη έκανα 2 υπέρηχους με διαφορά μιας εβδομάδας και ο σάκος διπλασιάστηκε χωρίς εμβρυικά στοιχεία... Αν είμαι τώρα τόσο χάλια, φαντάζομαι πώς θα είμαι μετά...

Κι όσο σκέφτομαι πως πρέπει να το πω σε όλους όσους είχα σπεύσει να πω τα "ευχάριστα"... Θα μου πείτε αυτό σε πείραξε? Όσο να'ναι θα στενοχωρηθώ παραπάνω.

Συγγνώμη αν σας κούρασα, νιώθω πολύ μόνη μου

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δυστυχώς ανήκω κι εγώ εδώ... ακόμα δεν το έχω χωνέψει...είναι τόσο βαρύ συναίσθημα.. πριν 3 εβδομάδες έμαθα οτι είμαι έγκυος για πρώτη φορά και χτες έμαθα οδυνηρά τι εστί κενός σάκος! Όλη μέρα χτες έκλαιγα και σήμερα στη δουλειά ένιωθα διαρκώς ότι τα δάκρυά μου κρατιόνταν μετά βίας. Την επόμενη Τρίτη θα κάνω έναν επιβεβαιωτικό υπέρηχο για να προχωρήσω σε απόξεση. Μόνο που το λέω τρελαίνομαι! Αξίζει να προσεύχομαι και να έχω ελπίδα? Μάλλον όχι, γιατί ήδη έκανα 2 υπέρηχους με διαφορά μιας εβδομάδας και ο σάκος διπλασιάστηκε χωρίς εμβρυικά στοιχεία... Αν είμαι τώρα τόσο χάλια, φαντάζομαι πώς θα είμαι μετά...

Κι όσο σκέφτομαι πως πρέπει να το πω σε όλους όσους είχα σπεύσει να πω τα "ευχάριστα"... Θα μου πείτε αυτό σε πείραξε? Όσο να'ναι θα στενοχωρηθώ παραπάνω.

Συγγνώμη αν σας κούρασα, νιώθω πολύ μόνη μου

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες κορίτσια

 

:-(:-(:-(:-(

μην στεναχωριεσαι δεν μπορω να σου πω...κλαψε οσο μπορεις...ο χρονος γιατρευει τα παντα...(τα λεω για να τα ακουω κ εγω)...ευχομαι γρηγορα να γεμησει η κοιλιτσα σου μια υγειη ζωουλα...ειμαι κοντα σου...:roll:

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα fantasy .μην μου στεναχωριεσε κ εγω εχω περασει τα ιδια και μαλιστα δυο φορες , δυο παλινδρομες μεσα σε διαστημα 6 μηνων . τωρα τρεχω για εξετασεις και αστα να πανε .να ξερεις οτι ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος . κλαψε για να ξεσπασεις . μπορει να ακουγεται σκληρο αλλα ετσι ειναι.εμενα μου ειχε πει ο γιατρος οτι θα πρεπει να το ανακινωνεις σε γνωστους μετα το περας του τριτου μηνα. υπομονη κ κουραγιο σοτ ευχομαι .

Link to comment
Share on other sites

Ποντικάκι, τι έγινε τελικά;

 

δυστυχως την προηγουμενη δευτερα που εκανε χοριακη ειχε πεσει η τιμη οποτε την τριτη εκανε τη αποξεση. το θετικο εινει οτι δεν εχει πονους η αιμα και ηρεμησε λιγο φυσικα μεσα τους ειναι πολυ χαλια αλλα το παλευουνε.ο αδερφος μου ητανε κομματια ολη την ωρα εκανε βολτες πανω κατω η νυφη μου στην αρχη ητανε στα χαμενα μολις βγηκε εσπασε εκλαιγε αλλα μετα απο λιγο ηρεμησε λεγαμε χαζομαρες και ειναι πιο καλα τωρα.το μονο που ''χαρηκα'' ειναι που ημουνα διπλα τους αυτη τη στιγμη.

θα περασουν λιγοι μηνες και ευχομαι να εχω να σας ανακοινωσω κατι ευχαριστω το χειμωνα.ευχαριστω πολυ μου δωσατε πολυ κουραγιο και πολυ καλες συμβουλες.οτι καλυτερο ευχομαι σε ολες σας!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

fantasy κουραγιο κοριτσι μου κλαψε να ξεσπασεις και ο χρονος οντως ειναι ο καλυτερος γιατρος. μη σκεφτεσαι τους αλλους μονο τον εαυτο σου.να εισαι εσυ καλα και ολα τα αλλα γινοντε!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως την προηγουμενη δευτερα που εκανε χοριακη ειχε πεσει η τιμη οποτε την τριτη εκανε τη αποξεση. το θετικο εινει οτι δεν εχει πονους η αιμα και ηρεμησε λιγο φυσικα μεσα τους ειναι πολυ χαλια αλλα το παλευουνε.ο αδερφος μου ητανε κομματια ολη την ωρα εκανε βολτες πανω κατω η νυφη μου στην αρχη ητανε στα χαμενα μολις βγηκε εσπασε εκλαιγε αλλα μετα απο λιγο ηρεμησε λεγαμε χαζομαρες και ειναι πιο καλα τωρα.το μονο που ''χαρηκα'' ειναι που ημουνα διπλα τους αυτη τη στιγμη.

θα περασουν λιγοι μηνες και ευχομαι να εχω να σας ανακοινωσω κατι ευχαριστω το χειμωνα.ευχαριστω πολυ μου δωσατε πολυ κουραγιο και πολυ καλες συμβουλες.οτι καλυτερο ευχομαι σε ολες σας!

 

Λυπάμαι...:(

Αμάν πια αυτές οι παλίνδρομες...πόσο πολύ πονάει...

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι...:(

Αμάν πια αυτές οι παλίνδρομες...πόσο πολύ πονάει...

 

αστα κοριτσακι ητανε κατι που ουτε το ειχα στο μυαλο μου αλλα μετα την εγκυμοσυνη μου που ανακαλυψα το φορουμ το εχω συνεχεια στο μυαλο μου τελικα η αγνοια μερικες φορες ειναι καλυτερη.πολυ το σκεφτομαι οταν αποφασισω για δευτερο παιδακι ειναι πολυ συχνο μια στις τρεις γυναικες αν δεν κανω λαθος :(

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,mpainw sto forum apo tote pou eixa ma8ei oti eimai egkyos.dystyxws apevalla kai gw tis 8 iouniou stin 6i me 7i evdomada.eytyxws den ekana apoksesi kai twra perimenw pali tin periodo mou.to kako einai oti den kserw ton logo.eixa mykoplasma,alla den einai 100% sigouro oti ftaiei ayto.akoma to skeftomai synexeia kai olous tous allous gyrw mou pou exeun stenaxwri8ei....to agxos mou paei ki erxetai san trello!!!

euxomai se oles sas ta kalutera kai sas eyxaristw pou xwris na to kserete mou kratousate suntrofia!!!

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,mpainw sto forum apo tote pou eixa ma8ei oti eimai egkyos.dystyxws apevalla kai gw tis 8 iouniou stin 6i me 7i evdomada.eytyxws den ekana apoksesi kai twra perimenw pali tin periodo mou.to kako einai oti den kserw ton logo.eixa mykoplasma,alla den einai 100% sigouro oti ftaiei ayto.akoma to skeftomai synexeia kai olous tous allous gyrw mou pou exeun stenaxwri8ei....to agxos mou paei ki erxetai san trello!!!

euxomai se oles sas ta kalutera kai sas eyxaristw pou xwris na to kserete mou kratousate suntrofia!!!

Κριμα που μπηκες και εσυ σε αυτο το μερος του forum...Σου ευχομαι γρηγορα να ξαναδιαβαζεις τα θεματα για εγκυους και οχι για δυσκολες στιγμες...Ειμαστε εδω για σενα...καλη δυναμη!

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χριστε μου τι πονοσ!

Σε λιγο καιρο θα γεννουσα το πρωτο μου παιδι και λεω το πρωτο γιατι εχασα και το δευτερο!!!

Τραγικο!

 

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Τι αν πω....δεν εχω να πω τιποτα!!!

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...