Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθ έξιν Αποβολές - συναισθήματα


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου χαίρομαι πολύ με τα αποτελέσματα σου! Συγχαρητήρια ! Εγώ περνάω το λούκι της χοριακης πάλι!Έκανα εμβρυομεταφορα με δύο κατεψυγμένες βλαστοκυστες πρώτη μέτρηση 77.55 δεύτερη μέτρηση 243.5 πραγματικά έχω χάσει την ελπίδα μου! Περιμένω ένα θαύμα !έχω ήδη 4 αποβολες και τρέμω! Δευτέρα έχω επανάληψη!Εύχομαι μια τελιομηνη εγκυμοσύνη να έχεις

Υστερόγραφο δεύτερη μέτρηση ήταν τέσσερις μέρες μετα

Κορίτσια ότι να είναι γράφω είμαι αγχωμενη  πρώτη μέτρηση 1\2  71.55  δεύτερη 5/2 243.5

Αχ αυτό το λούκι με τις χοριακες..Δεν θα ήταν καλύτερα να μην υπηρχαν;;;ούτε άγχος ούτε στρες ούτε τίποτα...Κάνε σαν να μην υπαρχει...Είσαι έγκυος πάπαλα έτσι να σκέφτεσαι και σου το λέω γιατί τα ίδια έκανα και γω μετά τις αποβολές μου και ο πνευματικός μου μου έλεγε (ΕΣΥ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ) μην κάνεις και συ το ίδιο.. Την 4η φορά που έμεινα έγκυος λέω ότι θες κάνε...θες μείνε θες φύγε..Ούτε χοριακη ούτε τις βελόνες μου είχα ξεκινήσει ούτε τίποτα μέχρι 6βδομαδων που άκουσα επιτέλους καρδιά και τωρα έχω τον τυραννουλη μου παρέα!!!όλα καλά,η παναγία μαζί σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Nansy29

    Nansy29 60 δημοσιεύσεις

  • Dwro

    Dwro 51 δημοσιεύσεις

  • Clelia

    Clelia 46 δημοσιεύσεις

  • ValiaK

    ValiaK 32 δημοσιεύσεις

On 3/2/2019 at 3:36 ΜΜ, ΑΡΓΚ είπε:

Πόση είναι η απόσταση ανάμεσα στις μέρες; Δυστυχώς δεν αρκεί απλά να ανεβαίνουν. Θες ίδιο εργαστήριο, και ανά 2-3 μέρες, αλλιώς δεν έχει και πολύ νόημα η εξέταση. Αν είσαι ήδη στη 1400 και την εμπιστεύεται τη μέτρηση ο γιατρός, λογικά θα σας δείξει πια ο υπέρηχος από βδομάδα, με αυτές τις τιμές πρέπει κάτι να

Σε ευχαριστω για την απαντηση θεωρητικα επρεπε να 284 εμενα ειναι μολις 243.5.Δυστυχως πρεπει να περιμενω την δευτερα μου ειπαν επαναληψη

πρίν από 5 λεπτά , Νένα 27 είπε:

Αχ αυτό το λούκι με τις χοριακες..Δεν θα ήταν καλύτερα να μην υπηρχαν;;;ούτε άγχος ούτε στρες ούτε τίποτα...Κάνε σαν να μην υπαρχει...Είσαι έγκυος πάπαλα έτσι να σκέφτεσαι και σου το λέω γιατί τα ίδια έκανα και γω μετά τις αποβολές μου και ο πνευματικός μου μου έλεγε (ΕΣΥ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ) μην κάνεις και συ το ίδιο.. Την 4η φορά που έμεινα έγκυος λέω ότι θες κάνε...θες μείνε θες φύγε..Ούτε χοριακη ούτε τις βελόνες μου είχα ξεκινήσει ούτε τίποτα μέχρι 6βδομαδων που άκουσα επιτέλους καρδιά και τωρα έχω τον τυραννουλη μου παρέα!!!όλα καλά,η παναγία μαζί 

Ευχαριστω κοριτσι μου.Αν ηταν στο χερι μου δεν θα εκανα ουτε μια αλλα στην εξωσωματικη ειναι αλλιως.Μακαρι να με βοηθησει η Παναγια.Ειναι 5η φορα που μενω εγκυος και παιδακι δεν εχω καταλαβαινεις την αγωνια μου

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση θεωρητικα επρεπε να 284 εμενα ειναι μολις 243.5.Δυστυχως πρεπει να περιμενω την δευτερα μου ειπαν επαναληψη

Ευχαριστω κοριτσι μου.Αν ηταν στο χερι μου δεν θα εκανα ουτε μια αλλα στην εξωσωματικη ειναι αλλιως.Μακαρι να με βοηθησει η Παναγια.Ειναι 5η φορα που μενω εγκυος και παιδακι δεν εχω καταλαβαινεις την αγωνια 

10 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση θεωρητικα επρεπε να 284 εμενα ειναι μολις 243.5.Δυστυχως πρεπει να περιμενω την δευτερα μου ειπαν επαναληψη

Ευχαριστω κοριτσι μου.Αν ηταν στο χερι μου δεν θα εκανα ουτε μια αλλα στην εξωσωματικη ειναι αλλιως.Μακαρι να με βοηθησει η Παναγια.Ειναι 5η φορα που μενω εγκυος και παιδακι δεν εχω καταλαβαινεις την αγωνια μου

Σε καταλαβαίνω...εύχομαι από καρδιάς να σου πάνε όλα καλά.. να έχεις θετική σκέψη και μην σκέφτεσαι όσο μπορείς καθόλου την αρνητική εκδοχη...Καλά αποτελέσματα να έχεις θα περιμένουμε νέα σου!!

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dwro said:

Καλησπέρα κορίτσι μου χαίρομαι πολύ με τα αποτελέσματα σου! Συγχαρητήρια ! Εγώ περνάω το λούκι της χοριακης πάλι!Έκανα εμβρυομεταφορα με δύο κατεψυγμένες βλαστοκυστες πρώτη μέτρηση 77.55 δεύτερη μέτρηση 243.5 πραγματικά έχω χάσει την ελπίδα μου! Περιμένω ένα θαύμα !έχω ήδη 4 αποβολες και τρέμω! Δευτέρα έχω επανάληψη!Εύχομαι μια τελιομηνη εγκυμοσύνη να έχεις

Υστερόγραφο δεύτερη μέτρηση ήταν τέσσερις μέρες μετα

Κορίτσια ότι να είναι γράφω είμαι αγχωμενη  πρώτη μέτρηση 1\2  71.55  δεύτερη 5/2 243.5

Σου έχομαι τα καλύτερα. 

Εγω πρωτη μετρηση εκανα οταν εκανα το τεστ

2 μετρηση 2 μερες μετα

3 μετρηση 5 μερες μετα και 4 μετρηση την επομενη μερα και 5 μετρηση 2 μερες μετα

 

11 hours ago, Dwro said:

Σε ευχαριστω για την απαντηση θεωρητικα επρεπε να 284 εμενα ειναι μολις 243.5.Δυστυχως πρεπει να περιμενω την δευτερα μου ειπαν επαναληψη

Ευχαριστω κοριτσι μου.Αν ηταν στο χερι μου δεν θα εκανα ουτε μια αλλα στην εξωσωματικη ειναι αλλιως.Μακαρι να με βοηθησει η Παναγια.Ειναι 5η φορα που μενω εγκυος και παιδακι δεν εχω καταλαβαινεις την αγωνια μου

 

11 hours ago, Dwro said:

Σε ευχαριστω για την απαντηση θεωρητικα επρεπε να 284 εμενα ειναι μολις 243.5.Δυστυχως πρεπει να περιμενω την δευτερα μου ειπαν επαναληψη

Ευχαριστω κοριτσι μου.Αν ηταν στο χερι μου δεν θα εκανα ουτε μια αλλα στην εξωσωματικη ειναι αλλιως.Μακαρι να με βοηθησει η Παναγια.Ειναι 5η φορα που μενω εγκυος και παιδακι δεν εχω καταλαβαινεις την αγωνια μου

πηγα ειδη για υπερηχο και ειμαι 4.5 βδομαδων. 

εκανα πρωτη χωριακη πριν 2 βδομαδες. εδειξε 407

2 χοριακη 3 μερες μετα και εδειξε 366 (Λαθος εργαστηριου) 

3 χοριακη σε αλλο εργαστηριο εδειξε 966 ( 5 μερες μετα την 2) 

4 χοριακη σε αυτο που με εστειλε ο γιατρος μου μια μερα μετα την 3 χοριακη και εδειξε 1024 

5 χοριακη 2 μερες αργοτερα και εδειξε 1424 

την ιδια μερα με πηρε υπερηχο. Δεν ειναι εξωμητριο και ειμαι 4.5 βδομαδων 

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου χαίρομαι πολύ με τα αποτελέσματα σου! Συγχαρητήρια ! Εγώ περνάω το λούκι της χοριακης πάλι!Έκανα εμβρυομεταφορα με δύο κατεψυγμένες βλαστοκυστες πρώτη μέτρηση 77.55 δεύτερη μέτρηση 243.5 πραγματικά έχω χάσει την ελπίδα μου! Περιμένω ένα θαύμα !έχω ήδη 4 αποβολες και τρέμω! Δευτέρα έχω επανάληψη!Εύχομαι μια τελιομηνη εγκυμοσύνη να έχεις

Υστερόγραφο δεύτερη μέτρηση ήταν τέσσερις μέρες μετα

Κορίτσια ότι να είναι γράφω είμαι αγχωμενη  πρώτη μέτρηση 1\2  71.55  δεύτερη 5/2 243.5

σου εύχομαι να κυλήσουν όλα όπως επιθυμείς.

Να σκέφτεσαι όσο μπορείς θετικά, μην το βάζεις κάτω.

όλα να πάνε καλά μέσα από τη καρδιά μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες.Προσπαθώ να είμαι ήρεμη όμως τρέμω όσο σκέφτομαι πως θα πάω την Δευτέρα.Φοβάμαι οτι πάλι δεν θα διπλασιαστεί.Απο την άλλη ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν είναι στο χέρι μου.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dwro είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες.Προσπαθώ να είμαι ήρεμη όμως τρέμω όσο σκέφτομαι πως θα πάω την Δευτέρα.Φοβάμαι οτι πάλι δεν θα διπλασιαστεί.Απο την άλλη ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν είναι στο χέρι μου.

Όλα καλά θα είναι θα δεις...Μην το σκέφτεσαι όσο μπορείς...απασχόλησε το μυαλό σου με κάτι άλλο.. να είσαι ήρεμη!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες.Προσπαθώ να είμαι ήρεμη όμως τρέμω όσο σκέφτομαι πως θα πάω την Δευτέρα.Φοβάμαι οτι πάλι δεν θα διπλασιαστεί.Απο την άλλη ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν είναι στο χέρι μου.

Δωρο μου δεν ξερω ποσο ηταν η 1η χοριακη..παντωσ αυτο που θελουμε ειναι αν δεν διπλασιαζεται..να χει αυξηση κατα 70 τοισ 100..οποτε ισωσ κ να ειναο καλη...

Αου ευχομαι.ολοψυχα αυτη τη φορα να κρατησεισ το μωρακι σου...νομιζω ειχεσ ηδη πολλεσ ατυχιεσ..αυτη τη φορα μονο θετικεσ σκεψσισ για να πανε ολα καλααααα

Ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!στειλε μαζ ευζαριστα!!!

Δωρο εψαχνα τα μην σου κ ειδα πωσ η 1η ηταν 77.5 πριν 4 μερεσ...εμενα δεν μου φαινεται κ τοσο χαλια η τιμη τησ για να αγχωνεσαι..νομιζω καλη αυξηση εχεισ...απλα το ψαχνει ο γοατροσ ακομη ..νομιζω μια χαρα το παει....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη!Η χοριακη μου ήταν 71.55 τέσσερις μέρες αργότερα ήταν 243.5!Τζενακι μου καλά θυμάσαι είχα τέσσερις αποβολές πρώτου τριμήνου οπότε καταλαβαίνεις!Ο γιατρός είναι ακόμα επιφυλακτικός λογικό άλλωστε!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη!Η χοριακη μου ήταν 71.55 τέσσερις μέρες αργότερα ήταν 243.5!Τζενακι μου καλά θυμάσαι είχα τέσσερις αποβολές πρώτου τριμήνου οπότε καταλαβαίνεις!Ο γιατρός είναι ακόμα επιφυλακτικός λογικό άλλωστε!

Να δεισ που θα ειναι μια χαρα κ η επομενη αυξηση...αλλα περα απο τις χοριακεσ μια εγκυμοσυνη εχει πολλα χτυπομαρδια..μεχρι να παρουμε αγκαλια το σπορακι...

Αντε οπλισου με θαρροσ κ ολα θα πανε καλα....

Εγω παω στοιχιμα πωσ μια χαρα ειναι η χοριακη..στειλε να μασ πεισ γξα την επομενη..ανυπομονω κ εγω με σενα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι κορίτσι μου όντως ολη η εγκυμοσύνη είναι αγχωτική μήπως και τις άλλες φορές που είχα πλήρης διπλασσιασμό τι έγινε τα έχανα αργότερα.Μακάρι να έχω καλά νέα να σας γράψω γιάτι αν είμαι χάλια δεν ξέρω αν θα έχω το κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dwro είπε:

Μακάρι κορίτσι μου όντως ολη η εγκυμοσύνη είναι αγχωτική μήπως και τις άλλες φορές που είχα πλήρης διπλασσιασμό τι έγινε τα έχανα αργότερα.Μακάρι να έχω καλά νέα να σας γράψω γιάτι αν είμαι χάλια δεν ξέρω αν θα έχω το κουράγιο.

Ποτε ειναι να κανεισ χοριακη? 

Α δεν θελω τετοια....

Αυτη τη φορα θα ειναι η τυχερη σου....μην το βαζεισ κατω . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , tzenaki1982 είπε:

Ποτε ειναι να κανεισ χοριακη? 

Α δεν θελω τετοια....

Αυτη τη φορα θα ειναι η τυχερη σου....μην το βαζεισ κατω . 

Δευτέρα κορίτσι μου!Από το στόμα σου στου Θεού το αφτί!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κορίτσι μου η χοριακη έδειξε 1928 μοναδες!Πήρα μια ανάσα αλλά ο γιατρός είναι συγκρατημένος ζήτησε άλλη μια χοριακη την Πέμπτη οπότε συνεχίζει το άγχος!Μου εξήγησε ότι ξέρει ότι είναι αγχωτικό αλλά θέλει να σιγουρευτεί ότι είναι όλα εντάξει!Μακάρι να πάνε όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , Dwro είπε:

Γεια σου κορίτσι μου η χοριακη έδειξε 1928 μοναδες!Πήρα μια ανάσα αλλά ο γιατρός είναι συγκρατημένος ζήτησε άλλη μια χοριακη την Πέμπτη οπότε συνεχίζει το άγχος!Μου εξήγησε ότι ξέρει ότι είναι αγχωτικό αλλά θέλει να σιγουρευτεί ότι είναι όλα εντάξει!Μακάρι να πάνε όλα καλά 

Τελεια!!!πολυ χαρηκα!!!

 δεν θυμαμαι καλα αλλα μετα απο καποιεσ μοναδεσ δεν διπλασιαζεται η χοριακη.οποτε αν δεν δεισ κ 2σμο μην ανησυχησεισ..

Κ εμενα ηθελε να κανω κ αλλη.. ( ειχα κανει ηδη 3 με την τελευταια να δειχνει περιπου 1300 μοναδεσ)αλλα του χα πει πωσ πεθαινω απο το αγχοσ κ τελικα καναμε υπερηχο  μετα  απο 1 βδομαδα κ ειδε απο εκει πωσ ολα πηγαιναν καλα..

Τυπικο ειναξ τωρα να ξερεισ...μια χαρα φουσκωνει η τιμη σου...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Γεια σου κορίτσι μου η χοριακη έδειξε 1928 μοναδες!Πήρα μια ανάσα αλλά ο γιατρός είναι συγκρατημένος ζήτησε άλλη μια χοριακη την Πέμπτη οπότε συνεχίζει το άγχος!Μου εξήγησε ότι ξέρει ότι είναι αγχωτικό αλλά θέλει να σιγουρευτεί ότι είναι όλα εντάξει!Μακάρι να πάνε όλα καλά 

Πολύ χαίρομαι για σένα!!!όλα καλά θα είναι θα δεις...!!!:grin:

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κοριτσια τελικα εχω αιμορραγια σας ευχαριστω για ολα για μενα τελιωσε για 5η φορα.

Να ξερεισ πωσ εχεισ κ εμασ τωρα να μιλασ...

Κανε την καρδια σοθ πετρα..

Για αλλεσ γυναικεσ ειναι πιο δυσκολο τελικα...αλλα αυτα εχει η ζωη...μην σπελπιζεσαι κ μην παραιτεισαι...δεν εισαι ουτε η 1η ουτε η τελευταια...

Θα ρθει το μωρακι..

Μακαρι να μπορουσα να σρ παρω αγκσκια να κλαψουμε μαζι..

Λυπαμαι πολυ..

Ευχομαι να ερθει γρηγορα η χαρα..για να δου παρει τον πονο που νιωθεισ τωρα

Link to comment
Share on other sites

Dwro λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου. Έχεις ψάξει για ποιο λόγο είχες τόσες αποβολες; εξετάσεις θρομβοφιλιας έχεις κάνει; ψαξτο λίγο πριν κάνεις άλλη προσπάθεια. Ξέρω κοπέλες που μετά από πολλές αποβολες πρώτου τριμήνου διαγνωστηκαν με θρομβοφιλια, πήραν την κατάλληλη αγωγή κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και όλα πήγαν καλά! 

Εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας πέρασα πολύ δύσκολα!13/2οπως ξέρετε άρχισε αιμορραγία την προηγούμενη ημέρα το πρωι είχα ροζ ανοιχτά καφέ υγρά αλλά είχαν σταματήσει!Προχθές λοιπόν 12 το πρωί είχα αίμα κατακόκκινο μίλησα με τον γιατρό και με έστειλε για χοριακη πήγα στις 2 παρα είκοσι!Δίνω αίμα ήμουν σίγουρη ότι τελείωσε η χοριακη βγήκε 3328 μου έκοψε όλα τα αντιπικτηκα που έπαιρνα μου εδώσε μια ενεση lentogest και μου είπε ξάπλα ως την Δευτέρα!Σήμερα έχω λίγα καφέ είμαι πολύ τρομαγμένη μήπως ξαναδώ αιμα!Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσευχηθώ!Κανένας δεν ξέρει πως θα πάει!Ο γιατρός συγκρατημένος είπε ότι θα με δει Δευτέρα!Αυτά τα νέα μου!

2 ώρες πρίν, MagdaP είπε:

Dwro λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου. Έχεις ψάξει για ποιο λόγο είχες τόσες αποβολες; εξετάσεις θρομβοφιλιας έχεις κάνει; ψαξτο λίγο πριν κάνεις άλλη προσπάθεια. Ξέρω κοπέλες που μετά από πολλές αποβολες πρώτου τριμήνου διαγνωστηκαν με θρομβοφιλια, πήραν την κατάλληλη αγωγή κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και όλα πήγαν καλά! 

Εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα!!! 

Μάγδα έχω κάνει όλες σχεδόν τις εξετάσεις θρομβοφιλια,ανοσολογικό έλεγχο,ορμονικό έλεγχο, υστεροσκοπηση και βιοψία ενδομήτριου, καρυοτυπο ζεύγους, σαλπιγγογραφια,σπερμοδιαγραμμα και κατακερματισμός σπέρματος, φις  σπερματος ,καρυοτυπο  ζεύγους,Νκ κύτταρα, εξετάσεις αντιπατρικων.Εμβολια δεν έκανα όμως.Εχω θρομβοφιλια και έπαιρνα αγωγή όμως πάλι απεββαλα!Τα άλλα όλα μια χαρά εκτός από 1% κακές μορφές στο σπέρμα και 28%κατακερματισμο!Τώρα κάναμε εξωσωματική με προεμφυτευτικο έλεγχο!Δεν ξερω τι άλλο να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις κάνει τα πάντα από εξετάσεις... Τι να πω, εύχομαι όλα να πάνε καλά! Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MagdaP είπε:

Μάλλον έχεις κάνει τα πάντα από εξετάσεις... Τι να πω, εύχομαι όλα να πάνε καλά! Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά!!! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου 6 χρονια τρέχουμε από γιατρό σε γιατρό έχουμε μαζέψει ένα τεράστιο φάκελο ο οποίος ειναι πιο βαρύς και από την ψυχή μου!Πολλά λεφτά πολύ πόνος!Ξεκίνησα 24 χρόνων και έφτασα 31!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω... Είναι πολύ δύσκολο το ψυχολογικό κομμάτι αλλά μην απογοητευεσαι... Μικρή είσαι ακόμα. Έχω περάσει κι εγώ τις δυσκολίες μου για δεύτερο (εξωμητριο, αποτυχημένες εξωσωματικες, παλίνδρομη) αλλά ευτυχώς έχω ένα παιδάκι. Παρόλα αυτά κάθε φορά πονάει... 

Να κάνεις θετικές σκέψεις και να δεις που θα τα καταφέρεις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Dwro είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου 6 χρονια τρέχουμε από γιατρό σε γιατρό έχουμε μαζέψει ένα τεράστιο φάκελο ο οποίος ειναι πιο βαρύς και από την ψυχή μου!Πολλά λεφτά πολύ πόνος!Ξεκίνησα 24 χρόνων και έφτασα 31!

Η καρδια μου πηγε να σπασει οταν διαβασα για τξν χοριακη που ανεβαινει...

Οι γιατροι μεχρι να ακουσουν καρδουλα ειναι συγκρατημενοι..

Ευχομαι αυτη τη φορα βα τελειωσει η ταλαιπωρια σου..

Να σκεφτεσαι.μονο θετικα...κ εμεισ θα προσευχομαστε μαζι σου..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...