Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθ έξιν Αποβολές - συναισθήματα


Recommended Posts

ανετα καλωσηρθες στην παρεα μας!!!!! :P

μονο γ-σφαιρινη εκανες;επειδη κι εγω εχω ενα προβληματακι θρομβοφιλιας μου ειπαν για την εγκυμοσυνη χαπια salospir και ενεσεις (αυτο το εμαθα απο τα κοριτσια εδω).Υπαρχουν αντιστοιχα θεματα γι αυτο, ψαξ'το λιγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Nansy29

    Nansy29 60 δημοσιεύσεις

  • Dwro

    Dwro 51 δημοσιεύσεις

  • Clelia

    Clelia 46 δημοσιεύσεις

  • ValiaK

    ValiaK 32 δημοσιεύσεις

καλησπερα.εκτος την γ σφαιρινη κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης έπαιρνα filicin-glucofage-salospir-prezolon.Αυτά τα ολίγα.Αλλά και πάλι αυτά δεν έκαναν τίποτα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανετα και εγώ 3 παλίνδρομες Στην 8 εβδομάδα όλες. Και εμένα μου σύστησαν αυτή τη γιατρό. Δεν πήγα ποτέ γιατί μου είπαν φίλες μου όχι και πολύ καλά λόγια! Βέβαια από ότι βλέπεις έχω ένα μπεμπούλι 6 μηνών.

K6Nzp2.pngv6d5p2.png
Link to comment
Share on other sites

pikoulinaki να σου ζησει το μωρουλι σου , ειναι και κουκλι ....Πες μας 3 παλινδρομες πριν το μωρακι σου η μετα ?Σορρυ που ρωταω αλλα αυτο με τις παλινδρομες πια......ολο και κατι θελουμε να μαθαινουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριννννννννννννννννννννννννννννννννν

 

pikoulinaki τι έκανες και τα κατάφερες και έκανες το μωράκι σου? έκανες καμιά θεραπεία? ποιος γιατρός σε βοήθησε?

συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά είχα και εγώ 2 αποβολές και τρέμω για το πως θα πάει η επόμενη εγκυμοσύνη!

να χαίρεσαι το μωράκι σου!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δε βρήκαμε τίποτα. Κάναμε βέβαια άπειρες εξετάσεις. Όλα τα έμβρυα είχαν χρωμοσωμικές ανωμαλίες. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι στην τελευταία και επιτυχυμένη μου εγκυμοσύνη είχα άλλο γιατρό. Ηλίας Γάτος λέγεται. Μου έσωσε το μωρό γιατί ΄μετά από 3 συνεχόμενες αποβολές άνοιξε ο τράχηλος και θα έχανα το μωρό. Τελικά γεννήθηκε στην ώρα του.

K6Nzp2.pngv6d5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δε βρήκαμε τίποτα. Κάναμε βέβαια άπειρες εξετάσεις. Όλα τα έμβρυα είχαν χρωμοσωμικές ανωμαλίες. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι στην τελευταία και επιτυχυμένη μου εγκυμοσύνη είχα άλλο γιατρό. Ηλίας Γάτος λέγεται. Μου έσωσε το μωρό γιατί ΄μετά από 3 συνεχόμενες αποβολές άνοιξε ο τράχηλος και θα έχανα το μωρό. Τελικά γεννήθηκε στην ώρα του.

 

εγώ το πρώτο ήταν αυτόματη αποβολή και το δεύτερο δυστυχώς δεν το έστειλε ο γιατρός για καρύοτυπο οπότε δεν ξέρω τι είχε...

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Απορώ με τους γιατρούς που δεν στέλνουν για καρυότυπο. Και εμένα ο προηγούμενος δεν ήθελε και εγώ επέμενα. Πιστευω πάντως από την εμπειρία (όλοι κατέληξαν στο συμπέρασμα ότι ήταν τυχαία γεγονότα) ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο,

K6Nzp2.pngv6d5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 5 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΟΙΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΟΙΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!

σου εστειλα πμ.ελπιζω να το εκανα σωστα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εμεις εχουμε 3 αποβολες. ολες στην 6 εβδομαδα.. καναμε ολο τον ελεγχο αποβολων και ολεσ οι εξετασεισ ειναι φυσιολογικεσ με μοναδικη εξαιρεση την πηκτικοτητα αιματος που ειναι λιγο αυξημενη. τωρα, συμφωνα με τισ οδηγιεσ του γιατρου, παιρνω κορτιζονη και σαλοσπιρ και να ξεκινησουμε ξανα προσπαθεια. αλλα φοβαμαι πολυ, φοβαμαι κι αλλη αποβολη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια εγώ όταν γέννησα γνώρισα μια κοπέλα στην κλινική η οποία έκανε 10 χρόνια προσπάθειες.Έμενε έγκυος και απέβαλε.Έκανε όλες τις εξετάσεις και αυτή και ο άντρας της και γύριζαν απο γιατρό σε γιατρό με έναν πολυσέλιδο φάκελο παραμάσχαλα που περιείχε τις εξετάσεις τους και όλοι τους έλεγαν ότι δεν έχουν κανένα απολύτως πρόβλημα.

Τους συνέστησαν έναν γιατρό ο οποίος τους ζήτησε να κάνουν μια τελευταία εξέταση και το πόρισμα βγήκε.Το αντρόγυνο είχαν το ίδιο DNA και εκεί οφειλόταν οι αποβολές.Όταν ξανασυνέλαβε λοιπόν η κοπέλα καθ΄όλη την εγκυμοσύνη έκανε την εξής θεραπεία:παίρναν λευκά αιμοσφαίρια απο τον άντρα και τα βαζανε στο αίμα της γυναίκας.Με αυτό τον τρόπο η γυναίκα έκανε δυο παιδάκια μετά από 10 χρόνια ταλαιπωρίας και ανεξήγητου μυστηρίου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας και απο μενα...

ειμαι 30 χρονων και πριν 5 μερες μαθαμε οτι ειμαι εγκυος...δυστηχως τα πραγματα δεν πηγαν καλα...η χοριακη απο 106 που ηταν την τεταρτη 3/12 το σαββατο 5/12 επεσε στο 72 :( περιοδο περιμενα 2/12, δηλαδη το ανακαλυψαμε πολυ γρηγορα κ αυτο γιατι απο 1/12 ειχα λιγα καφε κ το μυαλο μου πηγε κατευθειαν σε εγκυμοσυνη. εννοειται πως τα καφε με λιγα ροζ συνεχιστηκαν κ παρα το μαγνησιο και το utrogestan που μου εδωσε η γιατρος δεν προχωρησε

τωρα περιμενουμε με τη γιατρο μου να αδιαθετησω και να ξεκινησουμε εξετασεις. ηταν η πρωτη μας προσπαθεια και απο την μια αισθανομαι τυχερη που με την μια συνεβη απο την αλλη τρελη απογοητευση κ στεναχωρια..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια εγώ όταν γέννησα γνώρισα μια κοπέλα στην κλινική η οποία έκανε 10 χρόνια προσπάθειες.Έμενε έγκυος και απέβαλε.Έκανε όλες τις εξετάσεις και αυτή και ο άντρας της και γύριζαν απο γιατρό σε γιατρό με έναν πολυσέλιδο φάκελο παραμάσχαλα που περιείχε τις εξετάσεις τους και όλοι τους έλεγαν ότι δεν έχουν κανένα απολύτως πρόβλημα.

Τους συνέστησαν έναν γιατρό ο οποίος τους ζήτησε να κάνουν μια τελευταία εξέταση και το πόρισμα βγήκε.Το αντρόγυνο είχαν το ίδιο DNA και εκεί οφειλόταν οι αποβολές.Όταν ξανασυνέλαβε λοιπόν η κοπέλα καθ΄όλη την εγκυμοσύνη έκανε την εξής θεραπεία:παίρναν λευκά αιμοσφαίρια απο τον άντρα και τα βαζανε στο αίμα της γυναίκας.Με αυτό τον τρόπο η γυναίκα έκανε δυο παιδάκια μετά από 10 χρόνια ταλαιπωρίας και ανεξήγητου μυστηρίου.

 

 

ΑΥΤΟ ακριβως ειχε κ η ξαδερφη μου με τον αντρα της.μετα απο 3 αποβολες το εμαθαν.τωρα εχει 2 δυδιμα αγορακια 6 ετων κ ενα κοριτσκι 2 ετων :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,ΣΕ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ. ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ,Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ. ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ,Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΑΚΙΑ

 

 

σου στελνω pm με τις εξετασεις που μου εδωσαν να κανω απο το τμημα καθεξιν αποβολων δημοσιου μαιευτηριου στην Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,ΣΕ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!

 

πατυ,

 

τις εξετάσεις για τις καθ εξιν αποβολές πρέπει αν στις δώσει ο γιατρος ο οποίος για άρχη θα αξιολογήσει τα αποτελέσματα και θα σε παραπέμψει εαν χρειαστεί σε άλλη ειδικ'οτητα γιατρού.

 

στο λέω αυτο γιατί εαν δεν θεωρεί ο γιατρός σου ότι χρειάζεσαι εξετάσεις να βρεις άλλον, γιτί ασ πούμε ότι κάνεις τις εξετάσεις και του τις πάς και ήταν αντ'ιθετος από την αρχή μην περιμένεις να αλλάξει στην πορεία. στα γρ'αφω αυτ'ά γιατί και σε εμένα έτσι συνέβει.

πάτυ μου σε ποια εβδομάδα είχες τισ παλλίνδρομές και είχες ακόυσει χτ'υπους καρδιάς.

επίσης ποια είναι η ηλικία σου. είναι και αυτό το κομμάτι σημαντικό.

πχ εγώ είμαι 36 και πρέπει να μην καθυστερώ πολύ λόγο ηλικίας.:-P

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ. ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ,Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΑΚΙΑ

PATY, ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΠΟΒΟΛΕΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ (ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΣ)ΤΟ ΑΙΜΑΙ ΜΟΥ ΠΙΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΙΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΟΜΦ.ΛΟΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΤΣΙ ΕΦΤΑΝΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΩΣ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ.ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ "ΕΝΑΣ" ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΚΑΘ.ΑΠΟΒΟΛΕΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ...ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ.ΕΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΙΣΣ ΔΙΕΥΚΡ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΟΣ ΠΡΟΤΙΝΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ ΑΠΟΒΟΛΗ..ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΙΚΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

PATY, ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΠΟΒΟΛΕΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ (ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΣ)ΤΟ ΑΙΜΑΙ ΜΟΥ ΠΙΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΙΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΟΜΦ.ΛΟΡΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΤΣΙ ΕΦΤΑΝΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΩΣ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ.ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ "ΕΝΑΣ" ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΚΑΘ.ΑΠΟΒΟΛΕΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ...ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ.ΕΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΙΣΣ ΔΙΕΥΚΡ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΟΣ ΠΡΟΤΙΝΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ ΑΠΟΒΟΛΗ..ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΙΚΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!

 

ΣΤΕΛΛΑ,

ΣΟΥ ΒΡΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΙΕς ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΙς ΕΧΕΙΣ? ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΗΠΙΑ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕς ΑΚΟΜΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΚΑΙ ΕΓΩ 1 ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...

ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ? ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟς ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...