Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!!! Γυρίσαμε από τις πρώτες μας διακοπές, ελαφρώς μαυρισμένοι, μόλις χτές!!!

Χρόνια Πολλά στη Λήδα και στην Άννα!! Να τις χαίρεστε!!:):)

C@t να σου ζήσει η Φωτεινή! Τέλεια τα βαφτίσια σας!!! :)

Εμείς μπορούμε και θέλουμε συνάντηση την Πέμπτη!! Τί λες myrto για Θησείο μεριά στη γνωστή παιδική χαρά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς ήρθατε και εσείς Marle μου!!!! :D

 

Εμείς (για άλλη μια φορά δυστυχώς) δεν μπορούμε αυτή τη βδομάδα... γενικώς... έχουμε να πακετάρουμε ένα σωρό πράγματα για Κρήτη... να κανονίσουμε και τη μεταφορική... χαμός!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι και γω (δυστυχως....)!

Καλως ηρθαμε ολες μας, λοιπον! Την Πεμπτη ειμαι για θησειο, ε?

Αν αλλαξει κατι ενημερωστε με τηλεφωνικά (μυρτω?) γιατι ετοιμαζομαι να πεταξω το pc απο το παραθυρο. (format θα κανω, αλλα το βαριεμαι του θανατά και δε ξερω ποσες μερες θα μου παρει....)

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Marle καλωσήρθες!!!Δεν σε περίμενα τόσο νωρίς!!!!Να τα πούμε την Πέμπτη στο Θησείο;;;Οι υπόλοιπες τι λέτε;;;

 

Καλώς σας βρήκα!!!!

Θα ξαναφύγουμε τον Αύγουστο! :) Η Αθήνα δεν υποφέρεται...

Εμείς θα είμαστε όπως πάντα μετά τις 7!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

θέλω κι εγώ τόσο πολύ να έρθω, αλλά το θησείο και το κέντρο γενικά, είναι απαγορευτικό ακόμα για εμάς...

 

αν ποτέ σας φέρει ο δρόμος από πάρκο Τρίτση, ή βορειότερα, είμαι μέσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτήτως υποχρεώσεων που κατά καιρούς προκύπτουν... δεν το συζητώ... και εμάς το Πάρκο Τρίτση μας βολεύει ΠΟΛΥΥΥΥ περισσότερο, σε αντίθεση με το κέντρο που είναι λιγάκι ταλαιπωρία... :roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβο, να σας μαζεψω όλες στο Τριτση :D:D:D:D . Εσυ Μυρτω τον εμαθες τον δρομο, θα περεις μαζι κ τις αλλες του κεντρου κ θα ερθετε :wink::wink::wink: !!!

Να πουμε για την επομενη συναντηση ή θα εχετε σκορπίσει όλες???

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

annastasia πλι μου, πόσο κοντά στο Τρίτση είσαι δηλ?? για την Αφροδίτη ξέρω, μένουμε κοντά:)

 

Μένουμε Περισσό... σε ένα τεταρτάκι με το αυτοκίνητο φτάσαμε!!!

Με τα σημερινά δεδομένα θα μπορούμε την επόμενη Πέμπτη (αν δεν αλλάξει κάτι!) :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...