Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts

M' αρέσεις, γιατί είσαι αισιόδοξη! Θα δούμε λοιπόν! Αν είμαστε καλά θα έρθουμε κι εμείς!

Αισιόδοξη με προσβάλλεις... ειδικά σήμερα άσπρο βλέπω μαύρο το λέω :lol: Όπως και να χει μέχρι Κυριακή θα είστε περδίκι... πλακωθείτε στις πορτοκαλάδες και στους ορούς και στους θηλασμούς!!!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία, πολύ ωραία! Απ'ότι είδα θα'χει και καλό καιρό! :)

 

ωχ, παει το live show????

 

Εμενα παλι εφτασε 38 η μικρη. Αν δεν ειμαστε ολη τη μερα καλα αυριο, δε θα ερθουμε να σας κολλησουμε. Αν αυριο ειναι ολα οκ, θα ερθουμε (να σας κολλησουμε) :lol:

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις το πιο πιθανο να μην ερθουμε

γιατι εκεινη την ωρα η στεφανια συνηθως δεν εχει ξυπνησει ακομα

ξυπναει γυρω στις 11-12

θα ρθουμε το απογευμα μες την βδομαδα αν κανονιστει κατι

Link to comment
Share on other sites

Πίπι μου εγώ άκουσα ότι και αύριο θα έχει παρόμοιο καιρό. Λοιπόν αν κατάλαβα καλά το σχέδιο... θα χωριστούμε ανα δύο και θα την πέσουμε περικυκλωτικά στις κούνιες που είναι Αποστόλου Παύλου στο Θησείο!!! Σε περίπτωση κακοκαιρίας θα κρατήσουμε την ψυχραιμία και θα φυγαδευτούμε στο σπίτι της Μυρτως και θα της κατσικοθούμε :wink:

Σωστά έχω καταλάβει ή λέω ότι να ναι :?

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σωστά, σωστά!!!! Ψψψψτ, πήρες το πμ που σου έστειλα;;;Και γιατί δεν απαντάς; Μετά λες εμένα άκαρδη!!! Pipi, σου στέλνω πμ τώρα...

Στάματα βρε μου χεις φάει τη ζωή... σου απάντησα τώρα!!! :lol:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ ήθελα κι εγώ να έρθω!!

Αλλά ήρθε η μαμά μου επίσκεψη. Έτσι μου 'ρχεται να την πάρω και να 'ρθουμε μαζί :lol: Με βολεύει κιόλας το θησείο... :cry:

 

Θα 'σαστε και πολλές σήμερα μάλλον. Καλά να περάσετε κοριτσάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία περάσαμε Χλόη -κρίμα που δεν τα κατάφερες... :( - είχε και μια καταπληκτική μέρα, τα ζουζούνια ζουζουνίσανε, χάρηκα πολύ που είδα τις ... παλιές φυσιογνωμίες και γνώρισα και νέες :cool: και απ'ότι κατάλαβα σίγουρα θα επαναληφθεί, οπότε μη στενοχωριέσαι :)

Κρίμα όμως είχαμε μια μικρή απώλεια.... :( (Μυρτούλι σε καταλαβαίνω... :mad: )

Link to comment
Share on other sites

Α!! και την επόμενη φορά (ή μια από τις επόμενες anyway) μπορούμε να βρεθούμε και στην Τεχνόποπλη στο Γκάζι (με το Μετρό στάση Κεραμεικός είναι πολύ κοντά), πολύ ωραίος χώρος, άπλα και έχει και καφετέρια για να πιούμε κι ένα καφεδάκι.... ε, κορίτσια;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λοιπόν, θα το γράψω κι εδώ για να το δουν και κοριτσάκια που δεν μπαίνουν στο καφέ.

 

Λέμε για συνάντηση αύριο στο σπίτι μου κι αν έχει καλό καιρό, δίπλα είναι μια παιδική χαρά να πάμε.

 

Για πείτε.....

PhC7p3.pngXCt8p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Μαμά και μπιμπιμπούλα σήμερα βρεθήκαμε στο σπίτι της Ελίνας! Κρίμα που δεν το ξέραμε πως είσαι εδώ! :cry:

Πόσο καιρό θα είσαι Αθήνα;

Μπες στο καφε μήπως γίνει καμμία συνάντηση.... εκεί υπάρχει μεγαλύτερη επισκεψιμότητα σε σχέση με αυτό το τόπικ....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμάς.....

αν κανονισετε κάποια επόμενη συνάντηση είμαστε και εμείς μέσα, ενημερώστε μας.......

φιλιά και καλή εβδομάδα

 

(δυστυχώς το καφέ σπάνια προλαβαίνω να το διαβάζω....περπατάμε και δε σταματάμε τώρα πια :D )

Link to comment
Share on other sites

Marle μου μπαίνω καφέ να ρίξω προτασούλα....κρίμα που δν το ήξερα νωρίτερα για τη συνάντησή σας, αν κ θα ντρεπόμουν να πάω έτσι στο ξένο σπίτι :oops:

.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...