Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts

Στις 7 ειναι καλα. Εμεις θα ειμαστε στην ωρα μας. Annastasia κ Marle σας στελνω το κινητό μου. Οποια αλλη θελει να μου πει.

 

1. Annastasia μετά τέκνου και συζύγου

2. Afrodite με Δανάη κ μαλλον κ ο Θανασης (σύζυγος)

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 είναι οκ! Αφροδίτη, στείλτο μου και μένα, μήπως κοιμάται η Πίκυ και δε προλάβουμε στις 7.

 

1. Annastasia μετά τέκνου και συζύγου

2. Afrodite με Δανάη κ μαλλον κ ο Θανασης (σύζυγος)

3. dooo μετά Πίκυς.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς μέσα είμαστε, αλλά λίγο δύσκολο να είμαστε στις 7 εκεί, διότι είμαστε και λίγο υπναράδες :) Μας βλέπω για μετά τις 7.30. Afrodite θα σε πάρω τηλέφωνο! Ευχαριστώ!! :wink:

 

1. Annastasia μετά τέκνου και συζύγου

2. Afrodite με Δανάη κ μαλλον κ ο Θανασης (σύζυγος)

3. dooo μετά Πίκυς.

4. Marle με Ιάσονα

Link to comment
Share on other sites

To σύμπαν συνομωτεί για να μην έρθουμε στη συνάντηση :evil::evil::evil:

Ο καλός μου την Πέμπτη θα έχει κάποιον ξένο στη δουλειά και μάλλον θα αργήσει να τελειώσει :mad:

Οπότε ούτε αυτός θα γυρίσει, ούτε το αυτοκίνητο :cry::cry:

Αλλά μου υποσχέθηκε πως αν τελικά τελειώσει εγκαίρως και προλαβαίνουμε θα έρθουμε :)

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αλλά μου υποσχέθηκε πως αν τελικά τελειώσει εγκαίρως και προλαβαίνουμε θα έρθουμε :)

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία

 

Ελπίζω τελικά να τα καταφέρετε και να σας δούμε!!!!

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς θα πρέπει να περάσουμε από Χαλάνδρι πρώτα για κάτι ψώνια που προέκυψαν τελευταία στιγμή και που μόνο σήμερα μπορεί να γίνουν, και μετά θα έρθουμε κατά Τρίτση μεριά! Μόνο που δε θα σας προλάβουμε στις 7 θα είμαστε εκεί λιγάκι αργότερα! :oops:

Αφροδίτη θα σε πάρω τηλέφωνο να μου πεις που θα είσαστε! :D

(Προσπαθώ να τα προλάβω όλα μιας και θέλω πολύ να σας δω πριν φύγουμε για διακοπούλες!) :oops:

Link to comment
Share on other sites

θα ερθει καμια στις 7 δηλαση, ή να το κανουμε κατευθειαν 7,30? Για να μην περιμενω μονη στο συντριβανι το λεω. Πειτε αν ειναι να ερθει καμια αλλη να σας στειλω το τηλ μου για να βρεθουμε

φιλακια!!!

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να παραβρεθούμε γιατί προέκυψε ...βόλτα στο Allou Fun Park με φιλικό ζευγάρι και παιδάκια....

Ελπίζω να τα πούμε την άλλη βδομάδα και να προλάβω να σας δω πριν φύγουμε...

Καλά να περάσετε :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάντως θα είμαι από Δημοκρατίας, γιατί είναι η μόνη είσοδος που ξέρω :lol:

 

ΑΑΑ, αφροδίτη, εγώ θα είμαι εκεί στις 7

 

ή 7.05:P

να τελιώσω λίγο το παγωτό μου κι έφυγα:P

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθουμε, θα έρθουμε!!! :D:D

Κατά τις 7.30 όμως.

από ποια είσδο βρίσκουμε το συντριβανι? Από Δημοκρατίας ή από φυλής?

απο δημοκρατιας, αυτη που ειναι πανω απο τα ster. Felini σοθ στελνω τηλ, ελπιζω να μην ειναι αργα....

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

ήταν πολύ όμορφα, αν και ήμασταν λίγες μανούλες τελικά (και ένας μπαμπάς!).

Χάρηκα που ξαναείδα την αφροδίτη με τη Δανάη της και που γνώρισα την annastasia, τον Κωστή και τον μπαμπά του!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηταν οντως πολυ ωραια!!! Κριμα που δεν μπορεσατε και οι υπολοιπες :cry: Την επομενη φορα!

Η φωτο αδικει την μικρη της dooo μιας κ η κυρια ειχε πολυ πονηρο βλεμμα κ χαμογελο. παρα την ποζα ομως, δε μας χαμογελασε κ στη φωτογραφία. Μια υποψια ομως μπορειτε να παρετε στην τριτη φωτο.! Ο Κωστης μοντελο και η δική μου ασυχαση...

 

DSC03071.jpg

DSC03070.jpg

DSC03069.jpg

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΠΩ!!!

Αφροδίτη η Δανάη έχει μεγαλώσει παααάρα πολύ!!! Φτου φτου φτου! :cool:

annastasia μου ο Κωστής μεγαλώνοντας γίνεται κούκλος. Έχει αλλάξει η φατσούλα του από την τελευταία φορά που σας είδαμε -και όσο θα αλλάξει ακόμα μέχρι να σας ξαναδούμε....ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! :wink:

dooo να την χαίρεσαι τη μικρούλα σου, κι ας μη χαμογελάει στις κάμερες :lol:

 

Ζήλεψα φριχτά τώρα :evil::lol:

 

Την άλλη εβδαομάδα θα είναι καμία εδώ? :roll:

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πράγματι πολύ ωραία! Χάρηκα που είδα ξανά την Αφροδίτη με τη Δανάη (πωπωωω πόσο μεγάλωσε!!!) και που γνώρισα τη dooo με τη μπέμπα της με τα παμπόνηρα ματάκια... :D

Αργότερα στη συνάντηση ήρθε και ο μπαμπάς της Δανάης και έτσι ο δικός μου δεν ένοιωθε μοναξιά (αν και ουδέποτε παραπονέθηκε αλλά ένας λόγος παραπάνω που είχε και ένα ακόμα "αγοράκι" να παίξει!!! :lol::lol::lol: )

Ελίζα μου κρίμα που δε σας είδαμε, μετά τις διακοπές μας ελπίζω να βολεύει όλες καλύτερα... :wink: Φιλάκια στον Κωστή... Σματς!!

Εμείς επιστρέφουμε ως "φυσικές" και "on line" παρουσίες στις 25/8!!

 

Φιλάκια σε όλες και στα μπεμπάκια σας!!!! :D

 

σσ. Ή μπανάνα της Δανάης "γλίτωσε" από τον παμφάγο Κωστή και μπήκε κατά το ήμισι στο στομαχάκι της (χαρές η Αφροδίτη), η μπέμπα της dooo αν και έδειξε τις διαθέσεις της να "βουτήξει" ήταν κυρία οπότε αρκέστηκε και με το παραπάνω στο μεεεεμ της μαμάς (εγώ βούτηξα τα μπουτάκια της και ήθελα να τα φάωωωωω) και ο Κωστής στο κλείσιμο της βραδιάς βρήκε απασχόληση στα little people της Δανάης και μας άφησε κανά 20λεπτο χωρίς να τον κυνηγάμε!!! (χαρές εμείς!!!!)

Φιλάκιαααααααααα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ διασκεδάζω με τις φωτογραφίες των συναντήσεων κάθε εβδομάδα!!! Έχουν πολύ πλάκα τα ζουζούνια! :D

Άντε να κανονίσουμε να βρεθούμε κορίτσια!

 

Annastasia καλές διακοπές!!! Να περάσετε τέλεια! :)

Link to comment
Share on other sites

Για σας,κοριτσια...σουπερ ιδεα...θελω και εγω να ερθω....Εμεις φευγουμε στης 8 αυγ αλλα μετα...σιγουρα...και με καλες οδηγιες που θα βρεθείτε...εγω ειμαι Ελληνικο,κοντα στο PRAKTIKER....λιγο μακρια...αλλα αν εχω μετρο ειναι οκ...ελπιζω να γνωριστούμε καλητερα...

Φιλακια...

Theodora2glittersig.gif
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, Αφροδίτη η Δανάη να τρώει την μπανάνα (και να την υπερασπίζεται κιόλας) :lol:

 

Στεναχωρήθηκα που δεν ήρθα!

Ανναστασία, καλές διακοπές! :)

Την επόμενη εβδομάδα δηλώνω πως μπορώ όλες τις ημέρες εκτός απο Πέμπτη!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...