Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΡΕΑ!


Recommended Posts

Καλησπέρα σας μανούλες θα ήθελα να αλλάξω γυναικολόγο και θέλω να μου συστήσεται γιατρό που να έχει το ιατρείο του Πειραιά και να συνεργάζεται με το μαιευτήριο Ρέα!!Να ασχολείται με τουσ ασθενείς του και να μην είναι ακριβός!!Αυτα τα ολίγα θέλω;):P

RUx9p2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mπορώ να σου συστήσω το δικό μου γυναικολόγο

αλλά για πρωινές ώρες μόνο.

 

Έχει γιατρείο στον Πειραιά (τα πρωινά)

ενώ τα απογεύματα έχει στους Αμπελοκήπους.

 

Συνεργάζεται με Ρέα και Ιασώ

(εγώ στο Ρέα θα γεννήσω! :wink:)

 

Είναι πολύ καλός άνθρωπος, γλυκός, ανθρώπινος,

και είναι απο τα.....καλύτερα "ονόματα" στον Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα.Ο δικός μου γιατρός συνεργάζετε με το ρεα.Είναι εκπληκτικός γιατρός εχει ιατρείο στον πειραιά καθε μέρα από τις 3:30 μμ το μεσημέρι και τα πρωινά έχει ιατρείο στο ικα περάματος.Αν θέλεις περετέρο στοιχεία στήλε μου μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα

θα μπορούσες να μου στείλεις και μένα τα στοιχεία του γυναικολόγου σου και κάποιες παραπάνω πληροφορίες?όπως για παράδειγμα τους υπέρηχους τους κάνεις στο ιατρείο του ή σε στέλνει αλλού? έχετε μιλήσει για τα χρήματα που θα τον πληρώσετε μετα τη γέννα? σε χρεώνει σε κάθε επίσκεψη?το κινητό του στο έχει δώσει και είναι εύκολο να τον βρείς τηλεφωνικά αν τον χρειαστείς?...οτι παραπάνω πληροφορίες σκεφτείς θα βοηθούσε πολύ. είναι η πρώτη μου φορά που θα γίνω μανούλα και πολλά τα ερωτήματα.

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ο δικός μου γιατρός συνεργάζετε με το ρεα.Είναι εκπληκτικός γιατρός εχει ιατρείο στον πειραιά καθε μέρα από τις 3:30 μμ το μεσημέρι και τα πρωινά έχει ιατρείο στο ικα περάματος.Αν θέλεις περετέρο στοιχεία στήλε μου μήνυμα.

 

Μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε κι εμένα τα στοιχεία του γιατρού?

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...