Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση στην Αθήνα, 17. Ιουνίου στην Πάρνηθα!


Recommended Posts

παιδιά ανυπομονώ!!!!

περιττό να σας πώ ότι είδα τη roz απο κοντα (μου έκανε μία κατ'ιδίαν παραδοση...ξέρετε) και ένοιωσα λες και την ήξερα χρόνια...περίεργο ε????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΑΣ. Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΡΥΘΡΑ, ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΜΒΟΛΙΟ…… ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ……………… :cry:

niki

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδιά ανυπομονώ!!!!

περιττό να σας πώ ότι είδα τη roz απο κοντα (μου έκανε μία κατ'ιδίαν παραδοση...ξέρετε) και ένοιωσα λες και την ήξερα χρόνια...περίεργο ε????

 

ναι βρε :P

 

πηγαίναμε μαζί σχολείο :P

 

(θα θελα ... λολ)

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περάσετε όλοι - μαμάδες, μπαμπάδες και μικρά ζουζουνια - στη συναντηση την Κυριακή!!!!

Εμείς δυστυχως ειχαμε ήδη κανονίσει :( Διαβάζω τόσον καιρό για τις προετοιμασίες και ζηλεύω!!!!

Εν τω μεταξυ μου είχε έρθει και ένα μύνημα για να στειλω κατιτις στo bizeli αλλά μέσα στον πανικό που γίνεται τις τελευταιες μερες στη δουλειά το ξέχασα.....

Καλη διασκέδαση!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φωκιων και παλι

 

Τι θε ρε παλιο Almak.... αφου σου ειπα οτι στο γραφειο εχουμε internetορουφιανο και μπαινω απο το σπιτι....

 

Σιγα μη καθομαι να κανω logoff login εναλαξ με τη Ρουλα... αλλη ορεξη δεν ειχα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Πολλά Off topic??????????????????? Ε γιατι σου κανει εντυπωση :D:D:D:D:D:D:D

 

οι κακες συνηθειες δεν κοβονται :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν και αυριο συνεχιστει η σημερινη ζεστη δεν ξερω αν θα καταφερουμε να ερθουμε... Σημερα βγηκαμε για κατι δουλειες που ειχαμε και ο μικρος τα επαιξε με τη ζεστη... Μεχρι τωρα εκλαιγε μεχρι που τον πήρε ο υπνος..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντόρα, εκεί πάνω θά χει δροσιά.. Μήπως τον ενόχλησε και τίποτα άλλο τον μικρούλη?

Άλλωστε το απόγευμα είναι καλύτερα από το μεσημέρι πού ναι ντάλα ο ήλιος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πραγματικα... μου ειχε ανεβασει λίγα δεκατα το απόγευμα. Ταλαιπωρηθηκε ομως πολύ σημερα το παιδι.. από τις 11 το πρωι γυρισαμε στις 5 και 6.30 ειχαμε παλι δουλεια.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

o αέρας της πάρνηθας είναι ο καλύτερος - στις 7 θα έχει δροσιά και θα ναι σούπερ καμια σχέση με αθήνα...

... δες όμως πως θα ναι αύριο... μην τον ταλαιπωρήσεις, θα υπάρξουν ξανά συναντήσεις σίγουρα.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Εκτακτο γεγονός μας προέκυψε!!!

Ο άντρας μου ζαλίζεται και κάνει εμετούς από το πρωί σήμερα και...δεν θα μπορέσουμε να σας έρθουμε και να δώ και σε ποιο νοσοκομείο θα τον τρέχω αν δεν καλυτερέψει... :cry::evil:

Θα τα πούμε στην επόμενη συνάντηση , συγνώμη αλλά ... :?:evil::cry:

 

Να βγάλετε πολλές φωτογραφίες για να τις δούμε και εμείς που το χάσαμε :!:

Link to comment
Share on other sites

Ax!βρε angela μου κριμα! :( Να ειναι ομως περαστικα στον αντρουλη σου και θα τα πουμε την επομενη φορα που θα συναντηθουμε....

Τωρα που εγινε η αρχη θα υπαρξουν και αλλες!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

angela περαστικά!!! μας έφαγε η ατυχία !! αγκρρρ!!!!!

next time!

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

 

Να βγάλετε πολλές φωτογραφίες για να τις δούμε και εμείς που το χάσαμε :!:

 

Ναι και για μας που μας πέφτει λίγο δύσκολο να ανέβουμε Αθήνα!

 

Άντζελά, περαστικά στον αντρούλη σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε παιδιά, σήμερα είχαμε ραντεβού στην Πελοπόννησο (πάλι καλά που δεν καταλάβαμε τίποτα Πάτρα ή Καλαμάτα να γελάμε μέχρι αύριο), μπορείτε να μου πείτε ποίος πήγε από της 1 το μεσημέρι και δημιούργησε νέο ρεκόρ άφιξης σε συνάντηση???

Και μετά από αυτό το ρεκόρ έσπασε και το ρεκόρ ανάβασης της ριτσώνας, συγνώμη ανάβασης του monte parnes εννοούσα.

Ήταν πραγματικά απίστευτη χρονική απόκλιση 4-5 ωρών που μας κάνει να νιώθουμε περήφανοι ότι κινούμαστε σε συνθήκες dt.

Τέλος πάντων έχετε τους μεταχρονολογημένους χαιρετισμούς μας.

Το συμπέρασμα που βγήκε μετά από αυτό, είναι ότι προσοχή στο τι διαβάζετε και στο πόσο γρήγορα το διαβάζετε και εκτός από τα διάφορα που διαβάζετε κοιτάχτε καμιά φορά και την ώρα κάνει καλό είτε στο να πηγαίνεις σωστά στην ώρα σου ή στο να δημιουργείς νεά ρεκόρ.

Πάντως ο Αλέξανδρος είναι πολύ Power.

 

Γειά χαρά

Θανάσης

Be Free, Be Power, Keep Smiling.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...