Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση στην Αθήνα, 17. Ιουνίου στην Πάρνηθα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 Ιουνίου Kυριακή θα χρειαστείτε και αντιηλιακό :idea::idea::!::!::!:

 

Ώρα από τις 17:00 και μετά για μένα είναι τέλεια.

 

Μήπως να το κάναμε κατά τις 18:00 - 18:30 λόγω επερχόμενου καύσωνα??????? εμεις εχουμε και την διαδρομή που σκεφτομαι λίγο λόγω ζεστης και το οτι μου κοιμαται το μεσημερι... Αλλα και πάλι....τα προσπερνάμε όλα!!! :P

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

εγώ με την Ειρήνη θα έρθουμε αργά ούτως ή αλλως...δυστυχώς ο άντρας μου δουλεύει οπως σου είπα και δεν θα έχω αυτοκίνητο...οπότε θα περιμένω τηνΕιρήνη να σχολάσει να μας πάρει αυτή (κατα τις 7 μάλλον)!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ με την Ειρήνη θα έρθουμε αργά ούτως ή αλλως...δυστυχώς ο άντρας μου δουλεύει οπως σου είπα και δεν θα έχω αυτοκίνητο...οπότε θα περιμένω τηνΕιρήνη να σχολάσει να μας πάρει αυτή (κατα τις 7 μάλλον)!!!

 

Αυτή νομίζω ότι είναι η καλύτερη ώρα....

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βεβαια!!! Αν και ειπε μετα τις 17:00 ότι ώρα θέλουμε.. Γιαυτο και γω άνοιξα το θεμα μην παμε άλλοι 17:00 αλλοι 18:00 αλλοι 19:00, εκτος εξαιρέσεων .... για να μπόρεί 1ον ο ΑΛΕΞΗΣ και δευτερον να υπάρχει timing στην ομάδα και ρυθμός!!! :wink:

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Εμείς θα έρθουμε αναγκαστηκά λόγω και της μεγάλης απόστασης κατευθείαν μετά το κολυμβητήριο το οποίο τελειώνουμε γύρω στις 17:00 περίπου από τα Γλυκά Νερά . Δεν ξέρω τι ώρα θα φτάσουμε αλλά να ξαναγυρνάμε Βάρη και μετά ξανά Αττική οδό για Πάρνηθα δε λέει!!!

Οσο το για να φέρουμε μαζί κάποιο ποδηλατάκι είναι λίγο δύσκολο γιατί η λιμουζίνα μας είναι πολύ μικρή! :oops: Τι να πρωτοχωρέσει σε ένα peugeot 106 πια; :oops::shock::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Don't worry θα φέρω του Δημήτρη το ποδήλατο και μια μηχανή ποδηλατάκι, θα φέρω μπάλες... Τι άλλο να τους φέρουμε????????

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα Νίκη, ανησύχησα πριν γιατί δεν σε έβλεπα και λέω μπας;;;

αλλά με ενημέρωσαν ότι ακόμη δεν!!!

Να μας ειδοποιήσεις όταν θα για να ξέρουμε και να χαρούμε!!! :wink::lol::lol::lol:

Αντε ούτε αδελφή μου να γένναγε :lol::lol::lol: τέτοιο άγχος κάθε μέρα!!!

φιλάκια σας αφήνω πάω να τον παρω από το σχολείο γιατί σχολάει στις μία!!!

 

Γειά σας τα λέμε το απόγευμα ξανά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα στείλω στα κορίτσια μήνυμα να ειδοποιήσω δεν υπάρχει περίπτωση...! Φιλάκια Αγγελική μου

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ με την Ειρήνη θα έρθουμε αργά ούτως ή αλλως...δυστυχώς ο άντρας μου δουλεύει οπως σου είπα και δεν θα έχω αυτοκίνητο...οπότε θα περιμένω τηνΕιρήνη να σχολάσει να μας πάρει αυτή (κατα τις 7 μάλλον)!!!

 

Αυτή νομίζω ότι είναι η καλύτερη ώρα....

Kαι για μένα μικρή σημασία 'εχει η ώρα , κανονίστε εσείς μεταξύ σας και ελάτε.

Εγώ είπα μετά τις 5:00 διότι πριν τις 5:00 έχω δουλειά :wink:

Στο κάτω κάτω δεν θα κόψουμε καμιά κορδέλα και θα πρέπει όλοι να είναι στην ώρα τους :lol::lol::lol:

 

Τελικά δεν είναι καθόλου άσχημη ιδέα ο καθένας να έχει ενα ταμπελάκι πάνω του με το username και το ονομά του.............ένα μυαλό είναι αυτό χειμώνα καλοκαίρι :oops:

Link to comment
Share on other sites

Αχ Θέλω πολύ, πολύ!!!!

:D Είμαι τρελή εγώ, κανονίστε να μας δείτε φάντη μπαστούνι!!! :P:P

Ένα δωμάτιο με δυο κρεββάτια στην διαθεσή σας...........έτσι θα ξεπληρωσω μέρος από τις όμορφες στιγμές που έζησα στην Θεσσαλονίκη 87~88 :)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως almak, πρέπει να σε υπερευχαριστήσουμε που με τόσο καλή διάθεση προσφέρεις τον (όμορφο+πράσινο) χώρο σου :) (ελπίζω να μην σου πέσουμε πολλοί.. :?::?::roll: )

Link to comment
Share on other sites

Αχ Θέλω πολύ, πολύ!!!!

:D Είμαι τρελή εγώ, κανονίστε να μας δείτε φάντη μπαστούνι!!! :P:P

Ένα δωμάτιο με δυο κρεββάτια στην διαθεσή σας...........έτσι θα ξεπληρωσω μέρος από τις όμορφες στιγμές που έζησα στην Θεσσαλονίκη 87~88 :)

 

Να είσαι καλά βρε almak, και μόνο που το λές ευχαριστώ πολύ :D

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι και για μας κατα τις 7 ειναι καλα γιατι θελουμε γυρω στη μιαμιση ωρα να φτασουμε και το βλέπω χλωμο να ξεκινησουμε μεσα στο καταμεσημερο και τον καυσωνα...

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω Φωκίων :D:D:D:D:D:D:D

 

Αλεξανδρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Επιτηδες το κανονισαν στις 7 να μην μπορουμε να παμε "βραδυνη" μετα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Οσο για το "ποιος ειναι ποιος" εγω θα ερθω.....προετοιμασμενος :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

 

Τοσο μεγαλο ταμπελακι με το ονομα δεν θα μπορειτε να το.......................χασετε :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...