Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αντί για φαρίν λακτέ ποιά βιολογική κρέμα μπορώ να δώσω?


Recommended Posts

αν καταλαβαινεις αγγλικα, αυτο που σου εδωσα εχει και μπορεις να τα επιλαξεις πανω δεξια. αν παλι οχι, μπορω να σε βοηθησω εγω σε ο,τι χρειαστεις.

 

 

Σ ευχαριστω παααρα πολυ!Μην ανησυχεις,θα πω τον αντρα μου να ασχοληθει...Πρεπει να τα παραγγειλω σιγα σιγα να τα εχω.Θα επισκευτω κι ενα φαρμακειο να δω τι εχουνε.Ομως πως θα ξερω εαν εχουν αλατι?Πηρα μια κρεμα ρυζαλευρο νουτριτσια χωρις γαλα κ γλουτενη κ λεει ειναι για παρασκευη σουπας,αυτο ειναι το ρυζαλευρο που λενε οτι το φτιαχνεις με γαλα αν θελεις?

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Μας ειπε η ντοκτορ να αρχισουμε φαρινα....κ πηρα της χολε την Σπελτα.

Γνωριζεται κατι γι αυτην τη κρεμα;;;;; ειναι χωρις γλουτενη...

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εμείς ξεκινάμε σε λίγες μέρες με κρέμα βανίλια (αναγράφει στην συσκευασία μετά τον 4ο μήνα). Υπάρχει κάτι σε βιολογικό??????

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Στα καταστηματα με βιολογικα προιοντα μπορειται να βρειτε διαφορες κ μαλιστα ειναι πολλες...εγω ειχα επιλεξει αυτες που δε περιεχουνε γαλα β βρεφικης ηλικιας και την εφτιαχνα με γαλα που αντλουσα.

 

Υπαρχουνε κ στα φαρμακεια αλλα εχω την εντυπωση οτι περιεχουνε γαλα β βρεφικης ηλικας,γι αυτο κι εγω δεν τις προτιμησα.

 

Εαν δε βρειτε στα βιολογικα να ζητησετε να σας φερουνε,η αν δε φερνουνε μπορειτε να παραγγειλετε κ απο το ιντερνετ.

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Μας ειπε η ντοκτορ να αρχισουμε φαρινα....κ πηρα της χολε την Σπελτα.

Γνωριζεται κατι γι αυτην τη κρεμα;;;;; ειναι χωρις γλουτενη...

δεν θυμαμαι αλλα ισως αυτη εχει...θα το γραφει επανω...δες το κουτι

 

Εμείς ξεκινάμε σε λίγες μέρες με κρέμα βανίλια (αναγράφει στην συσκευασία μετά τον 4ο μήνα). Υπάρχει κάτι σε βιολογικό??????

εγω του εδινα holle και frezylac της frezyderm (την 2η την βρισκεις στα φαρμακεια)

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...