Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

την χτύπησα..:(


Recommended Posts

Κ εμένα ο μεγάλος μου γιός μου λέει ότι έχει τόσες εναλλαγές διάθεσης που δν μπορεί ούτε ο ίδιος να αντέξει τον εαυτό του μερικές φορές κ ότι δν ξέρει τι τον πιάνει ώρες ώρες.

Κουράγιο κ υπομονή σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ ποσο σε καταλαβαινω...το ιδιο μου λεει και η δικια μου δεν ξερω τι με πιανει μαμα και φερομαι έτσι...Ειναι απιστευτο ποσο γρηγορα μεταμορφωνονται απο αγγελουδια σε τερατα ικανα να κανουν το νευρικο σου συστημα σμπαραλια χαχα. Καλο μας κουραγιο λοιπον οπως λες και εσυ και οσο για τις περιοδους εκεχειριας ...κρατανε λιγο ..ουφ!!!

 

Καλέ εδω μου το λέει η τρίχρονη κόρη μου... Της λέω "γιατί το έκανες τώρα αυτό"??? Και μου λέει "δεν ξέρω γιατί" και μετά ζητάει συγγνώμη... Να δω τι θα τραβήξω στην εφηβεία!!!:-P:razz::-P

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον είμαστε πολλές και κάνουμε παρέα!!!!!!!!!! Δεν ξέρω αν θα άντεχα να το περνάω αυτό χωρίς συμπαράσταση, έστω και ... ηλεκτρονική!!!!!!!!!!

 

 

Δίκιο έχεις έγω νόμιζα τοσο καιρο οτι εγω κανω κατι λαθος και φερετε ετσι...αλλα βλεπω ειμαστε πολλες εστω και...ηλεκτρονικα:)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο όσες έχουν παιδιά στην εφηβεία μπορουν καταλάβουν τη περναμε ειμαι και εγώ ομοιοπαθής :rolleyes:

και ναι της έχω παίξη μία στο στόμα κάποια στιγμή που η γλωσάρα της έφτασε τα 10 μέτρα Δεν λέω ότι το κάνω συνέχεια το έχω κάνει μια φορα , δεν υπάρχη πάντα η ψυχραιμία να κρατηθούμε ναι είναι λάθος αλλά ειμαστε ανθρωπη και δεν είμαστε απο σίδερο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

υπηρξα παιδι κακοποιημενο,οσον αφορα το ξυλο,αυτο και μονο,παρ ολα αυτα αγαπω παρα πολυ τους γονεις μου,το χω σηζητησει πολλες φορες μαζι τους και ξερω οτι το χουν μετανιωσει,παρολα αυτα καποια τραυματα δε φευγουν.εχω δυο παιδια,4 και 9 ετων,στη κορη μου ολα ηταν τελεια,ουτε πηγε ποτε το μυαλο μου να κανω κατι τετοιο,ηταν και ειναι ενα ησυχο παιδι,στο γιο μου εχει τυχει να το χτυπησω,και μετα να κλαιω εγω πιο πολυ απ αυτον.το ξερω δεν ειναι σωστο,δεν υπαρχει χειροτερο απ αυτο,δεν ειναι ο σωματικος πονος οσο ο ψυχικος που μετραει.παρολο το ξυλο που φαγα σαν παιδι,εχω δουλεψει με τον εαυτο μου και το χω αποβαλει,δε το κανω το ιδιο λαθος,οταν λεω εχω χτυπησει το γιο μου,ενοω,κανα μπατσακι στο ποπο,μεχρι εκει,αλλα παρολα αυτα στεναχωριεμαι οταν αναγκαζομαι να το κανω,ειναι πολυ ζωηρο παιδι,το λατρευω ομως για τη προσωπικοτητα του,για το χιουμορ του.

Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι ελεγα και τι σκεφτομουν;οτι ποτε δεν θα φωναξω οτι ποτε δεν θα σηκωσω χερι !!!!και αλλα πολλα ηρθε ομως η ιδια η ζωη να με διαψευσει:confused:

ομως αυτο που εμαθα εγω ολα αυτα τα χρονια ειναι " οτι ποτε μην λες ποτε"

 

συμφωνώ 100%

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω πως και τα παιδιά γνωρίζουν πότε ξεπερνούν τα όρια τους. Η ενοχική συμπεριφορά του γονέα όμως δε βοηθάει...Είναι πολύ λεπτές οι ισοροπίες δυστυχώς!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...