Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Όλα για βάφτιση στη Θεσσαλονίκη


Σοφία Τ.

Recommended Posts

Κοριτσια μολις ειχα προσφορα απο φωτογραφο για Θεσσαλονικη με ψηφιακο σε ωραιο μεγεθος και βιντεοσκοπηση και 50 φωτογραφιες στο χερι συν 7 μεγαλες για καδραρισμα στα 340-350 ευρω.Μου φανηκε καλη προσφορα ...οποια ενδιαφερεται μπορω να στειλω πμ.Αν γνωριζετε γραψτε και για καμια προσφορουλα σε φορεματα για τις μανουλες;)

 

Θέλω κι εγω πμ.

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 718
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτη που μου εκανε τη φωτογραφιση παιρνει 250, ισως λογω κρισης να σηκωνει κι αλλο παζαρι, εχει πολυ καλο πακετο και σου δινει το ψηφιακο υλικο που ειναι πολυ σημαντικο. αν θελεις σου στελνω στοιχεια της.

 

dora123 an mporeis se parakalw steile mou kai emena ta stoixeia tis... euxaristw.para poly kali timi einai.elpizw kai se poiotita an einai kali

Link to comment
Share on other sites

dora123 an mporeis se parakalw steile mou kai emena ta stoixeia tis... euxaristw.para poly kali timi einai.elpizw kai se poiotita an einai kali

 

βουλα πολυ ευχαριστως να σου στειλω αλλα βλεπω οτι μενεις αιγαλεω. η κοπελα δουλευει στη θεσσαλονικη κ γειτονικους νομους.

απο ποιοτητα ναι, εμεινα ευχαριστημενη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια μολις ειχα προσφορα απο φωτογραφο για Θεσσαλονικη με ψηφιακο σε ωραιο μεγεθος και βιντεοσκοπηση και 50 φωτογραφιες στο χερι συν 7 μεγαλες για καδραρισμα στα 340-350 ευρω.Μου φανηκε καλη προσφορα ...οποια ενδιαφερεται μπορω να στειλω πμ.Αν γνωριζετε γραψτε και για καμια προσφορουλα σε φορεματα για τις μανουλες;)

 

κι εγω θα ηθελα πληροφορις και τηλεφωνο....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κοριτσια μολις ειχα προσφορα απο φωτογραφο για Θεσσαλονικη με ψηφιακο σε ωραιο μεγεθος και βιντεοσκοπηση και 50 φωτογραφιες στο χερι συν 7 μεγαλες για καδραρισμα στα 340-350 ευρω.Μου φανηκε καλη προσφορα ...οποια ενδιαφερεται μπορω να στειλω πμ.Αν γνωριζετε γραψτε και για καμια προσφορουλα σε φορεματα για τις μανουλες;)

 

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήθελα και εγω τα στοιχεια του φωτογραφου αν γινεται!!!

 

επισης εχω να προσθεσω,οτι για στολισμο εκκλησιας (οχι μεσα, μονο εξω) και δεξιωσης μετα, εκλεισα με 100 ευρω μονο, με τα υλικα δικα μου(κυριως τουλια και γυαλες δλδ). βεβαια αναλογα τι θελει κανεις, αλλα ειναι οικονομικο και ειπα να σας το προτεινω.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, επειδη δεν θυμαμαι δεδομενυ οι περσαν 2 χρονια, ξερει καμια αν στη μαριαννα στη βενιζελου εχει υφασματα για στολισμο; επισης ξεετε που θα βρω πολυ οικονομικη γαζα η τουλι ή οργαντινα για στολισμο;

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια όποια ξέρει ας μου πει από που μπορώ να αγοράσω γλυφιτζούρια οικονομικά κ ωραία? επίσης χρειάζομαι να τυλίξω τα βιβλία που πήρα δωράκι για τα πιτσιρίκια! Που να πάω για χαρτιά περιτυλίγματος? ξέρει καμία οικονομικό κατάστημα με είδη συσκευασίας?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, επειδη δεν θυμαμαι δεδομενυ οι περσαν 2 χρονια, ξερει καμια αν στη μαριαννα στη βενιζελου εχει υφασματα για στολισμο; επισης ξεετε που θα βρω πολυ οικονομικη γαζα η τουλι ή οργαντινα για στολισμο;

 

kourkoumpini stoa karasso - ξέρεις που είναι το άγαλμα του λαμπράκη (τα χέρια?) ερμού με βενιζέλου - η στοά έχει δύο εισόδους, μία από ερμού και μία από βενιζέλου. και γενικά εκείνη η γειτονιά έχει πολύ πράμα... βαφτιστικά φτηνά έχει πολλά και στην φράγκων, κοντά στο ύψος της δωδεκανήσου.

 

s-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια όποια ξέρει ας μου πει από που μπορώ να αγοράσω γλυφιτζούρια οικονομικά κ ωραία? επίσης χρειάζομαι να τυλίξω τα βιβλία που πήρα δωράκι για τα πιτσιρίκια! Που να πάω για χαρτιά περιτυλίγματος? ξέρει καμία οικονομικό κατάστημα με είδη συσκευασίας?

 

το τζαμπο εχει τα μεγαλα γλυφιτζουρια 1 ευρω το ενα. εχει και μπισκοτα σς ξυλακι ετοιμα με ζαχαροπαστα.

 

επισης μεσα στο τοπικ αυτο αλλα δεν θυμαμαι σε ποια σελιδα ελεγαν τα κοριτσια για ενα μαγαζι με ζαχαρωτα στη φραγκων η καπου στα λαδαδικα. ισως εκει να εχει πιο φθηνα γλυφιτζουρια.

 

για χαρτι δεν ξερω. ισως παλι τζαμπο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kourkoumpini stoa karasso - ξέρεις που είναι το άγαλμα του λαμπράκη (τα χέρια?) ερμού με βενιζέλου - η στοά έχει δύο εισόδους, μία από ερμού και μία από βενιζέλου. και γενικά εκείνη η γειτονιά έχει πολύ πράμα... βαφτιστικά φτηνά έχει πολλά και στην φράγκων, κοντά στο ύψος της δωδεκανήσου.

 

οκ σ' ευχαριστω πολυ. δεν θυμομουν αν μεσα στη στοα ειχε και υφασματαδικα.

Link to comment
Share on other sites

το τζαμπο εχει τα μεγαλα γλυφιτζουρια 1 ευρω το ενα. εχει και μπισκοτα σς ξυλακι ετοιμα με ζαχαροπαστα.

 

επισης μεσα στο τοπικ αυτο αλλα δεν θυμαμαι σε ποια σελιδα ελεγαν τα κοριτσια για ενα μαγαζι με ζαχαρωτα στη φραγκων η καπου στα λαδαδικα. ισως εκει να εχει πιο φθηνα γλυφιτζουρια.

 

για χαρτι δεν ξερω. ισως παλι τζαμπο.

 

Στα τζάμπο δε βρήκα ποικιλία σε χαρτί! Τα γλυφιτζούρια τα είδα! Έλεγα μήπως βρω κ αλλού πιο οικονομικά από 1 ευρώ, άσε που με ανησυχεί η γεύση τους. Θα πάρω να δοκιμάσω αν είναι...

Ξέρει κάποια άλλη κοπέλα που θα βρω χαρτί περιτυλίγματος?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σας.

Βρίσκομαι Αλεξ/πολη αλλά θα ήθελα εφόσον όλες εσείς ξέρετε από Θεσ/νικη να μου πείτε μερικά site να μπω να ρωτήσω για βάπτιση(αν γίνεται να έχουν απ'όλα) γιατί εδώ Αλεξ/πολη που ρώτησα δεν αγγίζονται...

Link to comment
Share on other sites

Στα τζάμπο δε βρήκα ποικιλία σε χαρτί! Τα γλυφιτζούρια τα είδα! Έλεγα μήπως βρω κ αλλού πιο οικονομικά από 1 ευρώ, άσε που με ανησυχεί η γεύση τους. Θα πάρω να δοκιμάσω αν είναι...

Ξέρει κάποια άλλη κοπέλα που θα βρω χαρτί περιτυλίγματος?

 

η γευση τους ειναι μια χαρα.εγω τετοια εδωσα στην βαφτιση του μεγαλου.

αλλα 1 ευρω που τα πηγε τα ακριβυνε πολυ.

 

χαρτι περιτυλιγματος μαλλον θα βρεις στον μαλλιαρη αλλα δεν ξερω σε τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σας.

Βρίσκομαι Αλεξ/πολη αλλά θα ήθελα εφόσον όλες εσείς ξέρετε από Θεσ/νικη να μου πείτε μερικά site να μπω να ρωτήσω για βάπτιση(αν γίνεται να έχουν απ'όλα) γιατί εδώ Αλεξ/πολη που ρώτησα δεν αγγίζονται...

 

μπορεις να δεις στο ναρλη. εχει καλες τιμες.

επισης στο http://www.deco24.gr

http://www.123-mpomponieres.gr

Link to comment
Share on other sites

από το 1-2-3 είχαμε πάρει μπομπονιέρες του γάμου! Πολύ καλή εξυπηρέτηση,αν και λίγο ακριβά μου φαίνονται....

Το πρόβλημα μου εκτός από το οτι οι τιμές εδώ Αλεξ/πολη δεν αγγίζονται είναι οτι θέλω και κάτι να ξεφύγω από τα θέματα τα κλασσικά

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα!!!Η ξαδέρφη μου βαφτίζει τέλη Αυγούστου Θεσσαλονικη και μου είπε πως δεν επιτρέπουν στολισμούς στις εκκλησίες εκεί.Το μόνο που μπορούν να στολίσουν είναι το τραπεζι με το βιβλίο ευχών -γλυκά κλπ αλλά πήγε και της είπαν 200-250ε!!!!!!!!!!!!!!Είναι δυνατόν?????Υπάρχει κάποια πιο οικονομική λύση να γνωρίζετε?(μου ζήτησε να κάνω έρευνα αγοράς στο φόρουμ γιατί εκείνη δεν έχει χρόνο να το ψάξει)

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

μμμ, ναι, οι περισσότεροι δεν επιτρέπουν στολισμούς...

 

εγώ δεν είχα πολλά πράγματα, αλλά και τον παπά που ρώτησα μου είπε οχι στολίδια στην κολυμπήθρα, μόνο φυσικά λουλούδια, και να σου πω συμφωνώ, τα μπαλόνια κτλ μου φαίνονται και αταίριαστα...

 

όσο για τιμές, 80 ευρώ έδωσε η νονά μας σε ξωκλήσι σε χωριό 25 χιλ από την Θεσσαλονίκη, κέντρο δεν ξέρω τι παίζει...

 

s-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
αυτη που μου εκανε τη φωτογραφιση παιρνει 250, ισως λογω κρισης να σηκωνει κι αλλο παζαρι, εχει πολυ καλο πακετο και σου δινει το ψηφιακο υλικο που ειναι πολυ σημαντικο. αν θελεις σου στελνω στοιχεια της.

 

Κοριτσια μολις ειχα προσφορα απο φωτογραφο για Θεσσαλονικη με ψηφιακο σε ωραιο μεγεθος και βιντεοσκοπηση και 50 φωτογραφιες στο χερι συν 7 μεγαλες για καδραρισμα στα 340-350 ευρω.Μου φανηκε καλη προσφορα ...οποια ενδιαφερεται μπορω να στειλω πμ.Αν γνωριζετε γραψτε και για καμια προσφορουλα σε φορεματα για τις μανουλες;)

 

κορίτσια μπορείτε να μου στείλετε στοιχεία? ψάχνω και για μενα και για την κουμπάρα μου.

αρχίσαμε το ψάξιμο. να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε...

ευχαριστώ!!!

ANHVp2.png

eNortjKzUjI0NzE0NVGyBlwwFYkC0w,,08.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...