Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σωκράτης Γκόλιας - Τρωκτικό


MarcoPolo

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 211
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είναι άλλo blog....

Καλά δεν ντρέπονται;;; Αλήθεια καλέ ποιοί να το έκαναν;;;; Για να δούμε, για να δούμε..... Α!!!! ως δια μαγείας δεν μου μένουν και πολλοί για να αρχίσω να αποκλείω.......Και πάλι ντροπή τους. :mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κάτι για να κλείσουμε την υποθεση αυτή για να μην την πατήσουμε

ΘΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΡΩΚΤΙΚΟΥ ΜΟΝΟ ΑΝ ΒΑΛΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΜΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ORIGINAL TROKTIKO ΜΕ ΛΙΝΚ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ BLOG

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κι εγώ για την πληροφορία!!!

Διάβαζα φανατικά το τροκτικό και είμαι σίγουρη απο το ύφος των αναρτήσεων του πως το τρομακτικό είναι η συνέχεια του και πολύ χάρηκα.

Υπαρχουν και αυτά στο διαδίκτυο πως και καλά είναι η συνέχεια του τροκτικού:

http://troktiko-blog.blogspot.com/

http://eleftherotroktiko.blogspot.com/

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ TROKTIKO είναι τόσο ίδιο με το TROMAKTIKO όσο το parents με το sport.gr.

Μην μασάτε!!!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και η δική μου αίσθηση είναι, πώς μάλλον δεν έχει καμία σχέση με το τρωκτικό, απλά θα εκμεταλλεύτηκε το κενό του...Πέρα από τις εμφανείς διαφορές, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως πριν απο ώρα, ενώ όλα τα blogs είχαν το θέμα της προκήρυξης της Σεχτας που αναλαμβάνει τη δολοφονία του άτυχου Σωκράτη, το υποτιθέμενο 'τρομακτικό' που θα έπρεπε να αφιέρωνε όλη τη θεματολογία του σ'αυτό, έβαζε άσχετες αναρτήσεις για την Αλεξανδράτου και τη Θώδη...Συνεπώς, μου μυρίζει μαϊμουδιά ...

Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτό το νέο Toktiko;

Δημοσιεύθηκε: 27.07.10 16:34

 

Μόλις πριν λίγες ώρες γράψαμε για το αν είναι πιθανό ή όχι να ανοίξει ξανά το troktiko με το ίδιο ή άλλο όνομα και ένα νέο blog διεκδικεί την επανίδρυση του δημοφιλούς blog. αλήθεια ή όχι; Ένα άλλο blog, το axtarmas-blog.blogspot.com εκθέτει γιατί δεν θεωρεί το tro ma ktiko, το νέο troktiko. Συγκεκριμένα στο blog γράφεται:

"Στ' αλήθεια το πιστεύετε; Πιστεύετε πως άνοιξε το νέο blog του Νο1 blog της Ελλάδας;

'Η χαμηλή νοημοσύνη πρέπει να έχετε ή σας έχουν κάνει πλύση εγκεφάλου.

Δεν εξηγείται αλλιώς.

Ορίστε λοιπόν 5 λόγους που πιστεύουμε ότι το συγκεκριμένο ιστολόγιο, ΔΕΝ ανοίκει στους συντελεστές του αυθεντικού blog.

 

1) Ο σχεδιασμός του συγκεκριμένου blog μπορεί να είναι πολύ παρόμοιος με τον σχεδιασμό του αυθεντικού troktiko, αλλά οι διαχειριστές του troktiko, δεν ήταν ποτέ περίεργοι να μάθουν πόσα άτομα τους διαβάζουν αυτή την στιγμή. Πράγμα που έρχεται σε αντίθεση με το tro-ma-ktiko.blogspot.com.

2)Το blog troktiko.blogspot.com δεν είχε ποτέ καλές σχέσεις με το πολιτικό blog Press-gr.blogspot.com, και ποτέ δεν είχε αναδημοσιεύσει μία από τις πάμπολλες αποκαλύψεις του. Ξαφνικά το tro-ma-ktiko.blogspot.com, αναδημοσιεύει την τελευταία αποκάλυψη του Press-gr! 3)Στην αρχή αναζητούσαν συντάκτες να γράφουν στο blog! Είχε ποτέ το troktiko.blogspot.com ανακοινώσει ποτέ για αναζήτηση συντακτών;!

4)Επίσης γιατί να δημιουργήσουν νέο blog, αφού έχουν την πρώτη ελληνική ιστοσελίδα της Ελλάδας!; 5)Και τέλος, συγκεκριμένα στην πρώτη τους ανάρτηση γράφουν: "Ας γίνουμε όλοι TROKTIKOI", πράγμα που σημαίνει ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ οι αυθεντικοί Τρωκτικοί! "

 

http://www.gossip-tv.gr/story/49140/einai-auto-neo-toktiko

 

 

 

Τρίτη, 27 Ιουλίου 2010

Ευχαριστούμε για τις διαπιστώσεις...

ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΕΙΚΑΣΙΕΣ

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ tro(ma)ktiko.blogspot ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΣΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ ΓΚΙΟΛΙΑ...ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΟ troktiko...

http://totefteri.blogspot.com/2010/07/5_27.html#ixzz0utJsvdCe

Αναρτήθηκε από tro(ma)ktikos στις 5:33 μ.μ.

Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis! Μοιραστείτε το στο Twitter Κοινή χρήση στο Facebook Μοιραστείτε το στο Google Buzz

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/07/blog-post_3721.html

Link to comment
Share on other sites

Σαν abibas παπούτσι Μια ΦΘΗΝΗ απομίμηση της adidas :D

Τουλάχιστον το παραδέχτηκαν ότι δεν είναι οι τρωκτικοί!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Είναι δεν είναι τι σημασία έχει τελικά?

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καμια δήλωση των δημιουργών του για το αν είναι ή δεν είναι, οι συνεργάτες του αδικοχαμένου Γκιόλια. Εξάλλου ουδέποτε και ο Γκιόλας εν ζωή είχε παραδεχτεί πως είχε σχέση με το τροκτικό, απεναντίας το αρνιόταν πεισματικά.

Το ύφος των αναρτήσεων μου κάνει για τροκτικό, η θεματολογία τους είναι ίδια με το τροκτικό, και ναι μου αρέσει τρελά που σήμερα υπάρχει το τρο(μα)κτικό για να παίρνω τις ειδήσεις απο παντού, όταν δεν έχω κάτι άλλο να κάνω στον υπολογιστή.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Ένας μήνας σήμερα που έφυγες και ακόμα νομίζω ότι θα σε δω κάπου. :(

Λείπεις πολύ σε όλους μας το κενό που άφησες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Ένας μήνας σήμερα που έφυγες και ακόμα νομίζω ότι θα σε δω κάπου. :(

Λείπεις πολύ σε όλους μας το κενό που άφησες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ

 

Κουράγιο κοπέλα μου και ο Θεός να δίνει δύναμη στην γυναίκα του να συνεχίσει και να σταθεί στα πόδια της για τα παιδιά της.Να είστε όλοι ενωμενοι και ο Σωκρατης θα σας προστατευει απο κει ψηλά που βρισκεται.

Link to comment
Share on other sites

Ένας μήνας σήμερα που έφυγες και ακόμα νομίζω ότι θα σε δω κάπου. :(

Λείπεις πολύ σε όλους μας το κενό που άφησες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ

 

Αχ κοπέλα μου τι περνάτε κι εσείς :(

Λένε ''πως η φωτιά εκεί που πέφτει καίει'', αλλά εγώ δεν το βλέπω έτσι.

Συμβαίνουν τόσα άδικα γύρω μας, που κάθε μέρα στενοχωριέμαι και για κάτι άλλο.

Η γυναίκα του Σωκράτη είναι συνέχεια μες στο μυαλό μου, όπως και η μητέρα του και τα παιδιά του.

Να τους πεις ότι πονάμε κι εμείς και ας μη σας γνωρίζουμε προσωπικά.

Κουράγιο και πάλι κουράγιο...........

Link to comment
Share on other sites

Τωρα διαβασα το θεμα πρωτη φορα και δεν εχω λογια να εκφρασω την λυπη μου..Οσο για την "δημοσιογραφο" που διαβασα,απαραδεκτη..ο,τι και να ηταν αυτος ο ανθρωπος,αφησε πσω του δυο παιδακια κι αυτο ειναι κριμα..

Συλληπητηρια

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα διαβασα το θεμα πρωτη φορα και δεν εχω λογια να εκφρασω την λυπη μου..Οσο για την "δημοσιογραφο" που διαβασα,απαραδεκτη..ο,τι και να ηταν αυτος ο ανθρωπος,αφησε πσω του δυο παιδακια κι αυτο ειναι κριμα..

Συλληπητηρια

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Όλοι τον ξέχασαν. Το Σάββατο έγιναν τα 40 η εκκλησία ήταν γεμάτη απο τους φίλους του άλλα κανένας από τον δημοσιογραφικό κλάδο δεν φάνηκε.

Αυτό ήταν για σας φίλοι (δημοσιογράφοι) ο Σωκράτης Γκιόλια

Όταν τον είχατε ανάγκη τρέχατε όλοι σε αυτόν

Όταν έγινε η κηδεία του ήσασταν πάλι εκεί άλλα αρχίζω να πιστεύω ότι το κάνατε για το θεαθήναι

Γιατί σωπασατε έτσι, γιατί μετά την κηδεία σταμάτησαν όλα, ποιος σας κλείνει τα στόματα.

Όταν δολοφονήθηκε ο μικρός και ΑΔΙΚΟΧΑΜΕΝΟΣ Αλέξανδρο ασχολούσασταν για βδομάδες (και καλά κάνατε σε καμία περίπτωση δεν λέω το αντίθετο) τώρα ΔΟΛΟΦΌΝΗΣΑΝ έναν συνάδελφό σας με 17 σφαίρες και εσείς κάνετε σαν να μην συνέβη ΤΙΠΟΤΑ .

ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά δώστε λίγη σημασία!

Για την ελευθερία του λόγου έχασε την ζωή του, για το επάγγελμα που υπηρετείτε και εσείς άλλα εσείς το μόνο που είστε διατεθειμένοι να δώσετε είναι η αδιαφορία σας. ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...

Αφήνετε το γεγονός να ξεχαστεί έτσι απλά, αντιδράστε ρεεεεεεεεε. Εβγαλέ μια προκήρυξη του κ@λου η ΣΕΧΤΑ και όλοι λουφάξατε, δεν σας μάθανε ότι ένα μολύβι σπάει πιο εύκολα από ότι 10 μαζεμένα, ενωθείτε ρεεεεεεεεεεε δεν θα πάθετε τίποτα, αντιδράστε στο φίμωτρο που σας έχουν βάλει κουνηθείτε από τις μαλακές πολυθρόνες σας, μην παίζεται το παιχνίδι τους σταματήστε να είστε πιόνια-μεταδότες προψημένων ειδήσεων και γίνετε γεννήτριες.

Τι θα πείτε αύριο στον γιο του που ακόμα ψάχνει τον μπαμπά του; Ότι ο μπαμπάς σου δολοφονήθηκε για μας ΑΔΙΚΟΣ

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

αν κοριτσι μου ποσο δικιο εχεις..

τωρα δυστηχως το καταλαβες πως ολοι βολευονται και κοιτανε τις θεσουλες τους και την βολη τους?

κοιταξε να θυμαστε εσεις τον ανθρωπο σας που αγαπατε και σεβεστε και αφησε ολους τους αλλους καραγκιοζηδες να τον παιζουν καμποσοι..

να ειστε παντα καλα και να τον θυμαστε παντα με αγαπη..

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

αν κοριτσι μου ποσο δικιο εχεις..

τωρα δυστηχως το καταλαβες πως ολοι βολευονται και κοιτανε τις θεσουλες τους και την βολη τους?

κοιταξε να θυμαστε εσεις τον ανθρωπο σας που αγαπατε και σεβεστε και αφησε ολους τους αλλους καραγκιοζηδες να τον παιζουν καμποσοι..

να ειστε παντα καλα και να τον θυμαστε παντα με αγαπη..

 

 

Αχ maria- elpida μου και να ξερές πως ξεχειλίζω από οργή όταν σκέφτομαι ότι πήγε ΑΔΙΚΑ, δεν παλεύεται αυτό το συναίσθημα!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρώ ότι πήγε άδικα. Είμαι σίγουρη ότι ήταν, είναι και θα είναι δάσκαλος για πολλού νέους δημοσιογράφους, που θέλουν να υπηρετήσουν το ρεπορτάζ και την αλήθεια.

 

Έχει ανάψει το φυτίλι. Κάποια στιγμή θα ακούσουμε και το μπαμ!!!

 

Μην στενοχωριέσαι για τους μεγαλοκαρχαρίες, αυτοί δεν πιστεύουν σε τίποτα παρά μόνο στον εαυτό τους. Κάνουν τους καμπόσους, στήνουν παιχνίδια με τους πολιτικούς πίσω απο την πλάτη του ελληνικού λαού και νοιάζονται μόνο για το χρήμα. Μας κοιμίζουν, μας νανουρίζουν.

 

Μέσα στη μαυρίλα της κοινωνίας μας, ο Σωκράτης έγινε ίδαλμα για κάποιους. Δυστυχώς οι πρωτοπόροι χάνονται νωρίς:cry::cry::cry:

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι που το λεω αλλα δυστηχως ετσι λειτουργουν πολλοι δημοσιογραφοι...............

Για μια εβδομαδα ασχοληθηκαν για τον αδικο χαμο αυτου του ανθρωπου και μετα την προκυρηξη ολοι λουφαξαν στα καβουκια τους.

Αυτη βλεπετε ειναι η μαγκια τους και το τσαγανο τους,να τα χωνουν δηθεν μονο μεσα απο ενα τηλεοπτικο παραθυρο ,γιατι ολα αυτα ψευτικα ειναι αφου πολλοι απο τους ¨μεγαλοδημοσιογραφους¨της χωρας ειναι οι ιδιοι που ευθυνονται για ολα αυτα......

 

Κριμα και παλι κριμα ,αυτη η φαρα δεν θα αλλαξει ποτε και δυστηχως δεν θα αλλαξουν και τα πραγματα στην χωρα μας ...................................

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...