Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σωκράτης Γκόλιας - Τρωκτικό


MarcoPolo

Recommended Posts

το θέμα "Γκιολιάς-Τρωκτικό" δεν ξανά αναφέρθηκε ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ στην τηλεόραση δεν σου φαίνεται ύποπτο αυτό...

Αυτό. Δεν έχω δει ούτε ένα ρεπορτάζ, θα περίμενα να ενδιαφέρονται περισσότερο οι συνάδελφοί του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 211
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτό. Δεν έχω δει ούτε ένα ρεπορτάζ, θα περίμενα να ενδιαφέρονται περισσότερο οι συνάδελφοί του.

 

Έπεσε γραμμή από τους "μεγάλους" να μην αναφερθεί ΤΙΠΟΤΑ για να μην ξεσηκωθεί ο κόσμος αν μάθει την αλήθεια.

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο...

 

Κι επειδη κι εγω, οπως χιλιαδες αλλες γυναικες μας κοβονται τα ποδια μεχρι να γυρισει ο αντρας μας απο τη δουλεια, επειδη παθαινω 20 εγκεφαλικα σερι αν δεν σηκωσει το κινητο (οχι απο ζηλια, απο φοβο μην εχει παθει κατι) κι επειδη ακομα κι αν δεν ειχα παιδι μαζι του δεν θα επαυε να ειναι ο ανθρωπος που εχω επιλεξει και που τον αγαπω -ποσο μαλλον αυτη η γυναικα που ειχε ηδη ενα και περιμενε το 2ο παιδι τους-, συγκλονιστηκα οταν εμαθα τον τροπο που "εφυγε" ο Σωκρατης και οτι η γυναικα του ηταν θεατης σε ολο αυτο..

 

Απο εκει και περα, ο καθενας εχει την αποψη του.. Στο κατω - κατω καταλαβαινουμε ολοι πως δεν γινετε να ειμαστε αρεστοι σε ολους.. Απλα ο Σωκρατης (και ο καθε Σωκρατης) δεν ειναι πια στη ζωη....

 

Κι εχει αφησει ανθρωπους πισω του που πονανε..

 

Αυτα απο εμενα!

 

 

ετσι αισθανομαι και εγω.......

  1. Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες.

Link to comment
Share on other sites

Οντως εγω τον Σωκρατη γνωριζα την Αννικο οχι, εδω εμαθα οτι ειναι γυναικα του αδερφου του οταν ανοιξα το θεμα για τον Σωκρατη.

 

Ειναι συνηθες ολοι οι δημοσιογραφοι να μπαινουν στο ιδιο τσουβαλι απο κοσμο που δεν ξερει, αλλα σε αυτον τον δυσκολο χωρο υπαρχουν ανθρωποι που ειναι πολυ εργατικοι και αξιολογοι.

 

Μην κρινετε αβιαστα και ειδικα εναν νεκρο που αδυνατει πλεον να αμυνθει η να υποστηριξει την αληθεια του.

Link to comment
Share on other sites

Οντως εγω τον Σωκρατη γνωριζα την Αννικο οχι, εδω εμαθα οτι ειναι γυναικα του αδερφου του οταν ανοιξα το θεμα για τον Σωκρατη.

 

Ειναι συνηθες ολοι οι δημοσιογραφοι να μπαινουν στο ιδιο τσουβαλι απο κοσμο που δεν ξερει, αλλα σε αυτον τον δυσκολο χωρο υπαρχουν ανθρωποι που ειναι πολυ εργατικοι και αξιολογοι.

 

Μην κρινετε αβιαστα και ειδικα εναν νεκρο που αδυνατει πλεον να αμυνθει η να υποστηριξει την αληθεια του.

 

Υπερβάλω σε τίποτα σε αυτά που λέω για τον Σωκράτη;

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω οταν διαβαζα τρωκτικο σκεφτομουν την τεραστια δυναμη που ειχε και οτι απο εκει μεσα θα μπορουσε μεχρι και να ξεκινησει μια επανασταση, ενα κινημα (υπερβολικο??? δεν ξερω) οχι κομματικο με τη συνηθισμενη εννοια

ετσι οταν ειδα για τη δολοφονια με το μικρο μου το μυαλο εκανα την πιο απλη σκεψη

οτι τον 'φαγανε' αυτοι που ενοχλουσε δηλ η εξουσια

 

συνηθως η αληθεια ειναι το απλο και το προφανες

 

το αλλο κομματι της οικογενειας πουεχασε τον ανθρωπο της ειναι ενα αλλο κεφαλαιο

το θεμα ειναι αν ολοι εμεις θα συνεχισουμε να χανουμε καποιες φωνες διαφορετικες

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπερβαλλεις ηταν ενας πολυ χαρισματικος και ευαιστητος ανθρωπος. Λαμογιο δεν ηταν, αυτοδημιουργητος με χιλιομετρα ρεπορταζ στην πλατη του. Ρεπορταζ δυσκολων θεματων. Δεν φοβοταν να συγκρουστει και δεν ηταν εξαρτομενος απο συμφερνοτα.

 

Δεν το ειχε σε τιποτα να τα βρονταει ολα κατω αν η συνειδηση του του το επεβαλε.

 

Ο Σωκρατης ενοχλουσε γιαυτο δεν ζει πια. Η φωνη του ομως και η πενα του εχουν γινει ηδη προτυπο για πολλους νεους ανθρωπους που δεν φοβουνται να φωναξουν.

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν διαβαζα τρωκτικο σκεφτομουν την τεραστια δυναμη που ειχε και οτι απο εκει μεσα θα μπορουσε μεχρι και να ξεκινησει μια επανασταση, ενα κινημα (υπερβολικο??? δεν ξερω) οχι κομματικο με τη συνηθισμενη εννοια

ετσι οταν ειδα για τη δολοφονια με το μικρο μου το μυαλο εκανα την πιο απλη σκεψη

οτι τον 'φαγανε' αυτοι που ενοχλουσε δηλ η εξουσια

 

συνηθως η αληθεια ειναι το απλο και το προφανες

 

το αλλο κομματι της οικογενειας πουεχασε τον ανθρωπο της ειναι ενα αλλο κεφαλαιο

το θεμα ειναι αν ολοι εμεις θα συνεχισουμε να χανουμε καποιες φωνες διαφορετικες

 

baila το έχεις πιάσει το νόημα!!!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια απορία. Μετά το θάνατό του ειπώθηκαν πολλά που θα βλέπαμε εν ευθέτω χρόνω περί αποκαλύψεων που σκόπευε να κάνει και που θα βγαίνανε στο φως για να μην τους περάσει... τι έγινε με αυτά;

 

Προσοχή: η ερώτησή μου είναι ειλικρινής και δεν υποκρύπτει ούτε ειρωνία ούτε τίποτα!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αποψη για τον ανθρωπο που χαθηκε,αλλα ο τραγικος τροπος που εφυγε μπροστα στα ματια της εγκυου γυναικας του με ταραξε...

 

αλλα ακομα κι αν ειχα κακη γνωμη, θα σεβομουν τον συγγενη του ανθρωπου που γραφει εδω

Φυσικά και δεν το ήξερα πως είναι συγγενής του..

Δεν θα τα έβαζα ποτέ με άνθρωπο που βιώνει τέτοια θλίψη.

 

Γι'αυτό και δεν συνεχίζω τη συζήτηση σε αυτό το τόπικ.

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω δεν ξερω πιο ειναι το παληκαρι και δεν με νοιαζει, αλλα λυπαμαι την γυναικα του που εχασε τον αντρα της τπτ αλλο. Και τα νιατα του φυσικα.....απο εκει και περα τι και πως δεν με αφορα..........να ναι καλα εκει που ειναι.....

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Θαυμάζω την ευκολία που ορισμένοι άνθρωποι κρίνουν άγνωστους ανθρώπους, μιλούν για ίντρικες , καταδικαστικές αποφάσεις, εκβιασμούς χωρίς ίχνος αποδείξεων και φυσικά χωρίς να περιμένουν αντιπαράθεση αφου μιλούν για ένα πρόσωπο που δε βρίσκεται πλεον στη ζωή.

 

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να πει αν του άρεσε το Τρωκτικό ή όχι, αν του άρεσε ή οχι η δημοσιογραφικη καριέρα του Γκιόλια και του κάθε δημοσιογράφου, αλλά έλεος ρε παιδιά!!!

 

Ας έχουμε όλοι στο μυαλό μας οτι μιλάμε για ένα παλικάρι που έχασε τη ζωή του ΑΔΙΚΑ (και θέλω να πιστεύω οτι δεν υπάρχει άνθρωπος που να πιστεύει το αντίθετο), και ας αφήσουμε τις παραφιλολογίες στην άκρη.

 

Κανένας δε προσπαθεί να ηρωιοποήσει τον Γκιόλια, απλώς γιατί δε χρειάζεται κάτι τέτοιο, ούτε ο ίδιος ούτε η οικογένειά του. Αλλά είναι έλεος και ντροπή να είμαστε γονείς, να μεγαλώνουμε παιδιά, και να μην μπορούμε τουλάχιστον να σωπάσουμε μπροστά σε ένα τέτοιο δράμα.

 

Με κάλυψες απόλυτα.

 

Αννικο θαυμάζω την ψυχραιμία σου. Εγώ στη θέση σου θα έριχνα πολλά σιχτίρια.:evil::evil::evil:

 

Κουράγιο κοπέλα μου. Ο Θεός να ελαφρύνει τον πόνο σας και να αναπαύσει την ψυχή του ανθρώπου σας που βρίσκεται κοντά Του τούτη δα την ώρα. Λυπάμαι τόσο που υποφέρετε, (κυρίως εκείνη η γυναικα και το παιδάκι του-ααααχχχχ) αλλά τουλάχιστον εκείνος βρήκε τη γαλήνη. Μακάρι να μπορούσαμε να προσφέρουμε κι άλλη βοήθεια πέρα από τα λόγια...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια απορία. Μετά το θάνατό του ειπώθηκαν πολλά που θα βλέπαμε εν ευθέτω χρόνω περί αποκαλύψεων που σκόπευε να κάνει και που θα βγαίνανε στο φως για να μην τους περάσει... τι έγινε με αυτά;

 

Προσοχή: η ερώτησή μου είναι ειλικρινής και δεν υποκρύπτει ούτε ειρωνία ούτε τίποτα!

 

Έχω και εγώ την ίδια απορία.

Καταρχήν θέλω να εκφράσω τα συλληπητήριά μου στην Αννίκο και την οικογένεια του Σωκράτη.

Υπήρξα φανατική αναγνώστρια του troktikou.Δε συμφωνούσα σε όλα αλλά θεωρούσα ότι με ενημέρωνε ολοκληρωμένα και αρκετά αντικειμενικά.

Θεωρώ ότι λείπει από το ίντερνετ το τροκτικό.

Εγώ μπορώ και να καταλάβω γιατί σιώπησε...πιθανόν να φοβήθηκαν και είναι λογικό...αν γαζώνουν τον Γκιόλια με 17 σφαίρες τους υπόλοιπους τι θα τους κάνουν?Όλοι νομίζω στη θέση τους θα φοβόμασταν.

2 πράγματα μόνο Αννίκο, μία παράκληση και μί ερώτηση.

Παράκληση:Το τροκτικό λείπει από το νετ και θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο για εμάς να ξανα άνοιγε.Ήταν ότι καλύτερο για την καθημερινή μου ενημέρωση.Είμαι σίγουρη ότι πολλοί θα συμφωνήσουν μαζί μου.

Ερώτηση:Με αυτό το κ@#$$%ρμα της δημοσιογραφίας, το Ρομπέν των αμνών όπως πολύ σοφά κάποτε κάποιος το χαρακτήρισε τον Ταρζάν της ζούγκλας πως συνεργαζαόταν ρε παιδί μου!Δεν έβλεπε περί τίνος πρόκειται?

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια απορία. Μετά το θάνατό του ειπώθηκαν πολλά που θα βλέπαμε εν ευθέτω χρόνω περί αποκαλύψεων που σκόπευε να κάνει και που θα βγαίνανε στο φως για να μην τους περάσει... τι έγινε με αυτά;

 

Προσοχή: η ερώτησή μου είναι ειλικρινής και δεν υποκρύπτει ούτε ειρωνία ούτε τίποτα!

 

Είναι νωρίς ακόμα, τα πράγματα θα φανερωθούν από μόνα τους υπομονή να έχουμε!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Μου αρκεί :) Σ' ευχαριστώ για την απάντηση :D

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια δεν ειναι πολυ κομψο να βαζουμε την Αννικο στη διαδικασια να απολογηθει για τις τυχον καλες η κακες επαγγελματικες συνεργασιες του ανθρωπου που εχασε.

 

Φανταζομαι οτι και ολοι οι υπολοιποι εργαζομενοι στον πλανητη εχουν μπλεξει κατα καιρους με καλους η κακους εργοδοτες. Αυτο δεν αποδεικνυει το ποιον του εργαζομενου παντοτε.

 

Ασε που ειδικα στην τηλεοραση σε βαθος χρονου κανεις πραγματικο απολογισμο του χαρακτηρα του καθενος λογω της υπερβολικης καθημερινης πιεσης.

 

Η τηλεοραση ειδικα ειναι αδηφαγο μεσον για ολους οσους δουλεουν απο το πρωι μεχρι και το βραδυ. Παρολαυτα παντα βρισκεις και ανθρωπους αξιολογους με ηθικες αξιες και μερακι γιαυτη την δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ την ίδια απορία.

Καταρχήν θέλω να εκφράσω τα συλληπητήριά μου στην Αννίκο και την οικογένεια του Σωκράτη.

Υπήρξα φανατική αναγνώστρια του troktikou.Δε συμφωνούσα σε όλα αλλά θεωρούσα ότι με ενημέρωνε ολοκληρωμένα και αρκετά αντικειμενικά.

Θεωρώ ότι λείπει από το ίντερνετ το τροκτικό.

Εγώ μπορώ και να καταλάβω γιατί σιώπησε...πιθανόν να φοβήθηκαν και είναι λογικό...αν γαζώνουν τον Γκιόλια με 17 σφαίρες τους υπόλοιπους τι θα τους κάνουν?Όλοι νομίζω στη θέση τους θα φοβόμασταν.

2 πράγματα μόνο Αννίκο, μία παράκληση και μί ερώτηση.

Παράκληση:Το τροκτικό λείπει από το νετ και θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο για εμάς να ξανα άνοιγε.Ήταν ότι καλύτερο για την καθημερινή μου ενημέρωση.Είμαι σίγουρη ότι πολλοί θα συμφωνήσουν μαζί μου.

Ερώτηση:Με αυτό το κ@#$$%ρμα της δημοσιογραφίας, το Ρομπέν των αμνών όπως πολύ σοφά κάποτε κάποιος το χαρακτήρισε τον Ταρζάν της ζούγκλας πως συνεργαζαόταν ρε παιδί μου!Δεν έβλεπε περί τίνος πρόκειται?

 

 

Δυστυχώς δεν ήμουν συνεργάτης στο Τρωκτικό και εγώ θα ήθελα να ξανά ανοίξει. Στο Forum του Σωκράτη έχει θέμα για το τρωκτικό http://www.sokratisgiolias.gr/forum/viewtopic.php?f=4&t=15 και πιο ξέρει αν δείξουμε όλοι πόσο πολύ μας λείπει ίσως και να το ξανά έχουμε κοντά μας.

Όσο για τον "Ταρζαν", όσο καιρό καθότανε το έκανε γιατί αγαπούσε την δουλεία του και όταν πλέων δεν άντεχε άλλο παραιτήθηκε.

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν ειναι πολυ κομψο να βαζουμε την Αννικο στη διαδικασια να απολογηθει για τις τυχον καλες η κακες επαγγελματικες συνεργασιες του ανθρωπου που εχασε.

 

Φανταζομαι οτι και ολοι οι υπολοιποι εργαζομενοι στον πλανητη εχουν μπλεξει κατα καιρους με καλους η κακους εργοδοτες. Αυτο δεν αποδεικνυει το ποιον του εργαζομενου παντοτε.

 

Ασε που ειδικα στην τηλεοραση σε βαθος χρονου κανεις πραγματικο απολογισμο του χαρακτηρα του καθενος λογω της υπερβολικης καθημερινης πιεσης.

 

Η τηλεοραση ειδικα ειναι αδηφαγο μεσον για ολους οσους δουλεουν απο το πρωι μεχρι και το βραδυ. Παρολαυτα παντα βρισκεις και ανθρωπους αξιολογους με ηθικες αξιες και μερακι γιαυτη την δουλεια.

 

Αυτό... επιπλέον το να δουλεύεις για τον συγκεκριμένο και στα θέματά του καλώς ή κακώς αποτελεί ένα μεγάλο "σχολείο" όχι τόσο για την αντικειμενικότητα (που δεν υφίσταται πουθενά έτσι κι αλλιώς) όσο για το ότι βλέπεις αρκετές κακοτοπιές και ανοίγουν τα μάτια σου και τα μυαλά σου αν το έχει η κούτρα σου. Το γεγονός ότι παραιτήθηκε δείχνει ότι το είχε η κούτρα του ;) και αυτό φάνηκε και με την επιτυχία του troktikou.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Γενικα το να δουλευεις στην τηλεοραση ειναι μεγαλο σχολειο. Δεν διανοεισαι ποσες πλευρες της ανθρωπινης συμπεριφορας και της ιδιας της κοινωνιας , μαθαινεις.

 

Το ποσο ακεραιος θα βγεις απο ολο αυτο εχει να κανει και με το ποσο δομημενος ησουν σαν ανθρωπος πριν μπεις.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν το ήξερα πως είναι συγγενής του..

Δεν θα τα έβαζα ποτέ με άνθρωπο που βιώνει τέτοια θλίψη.

 

Γι'αυτό και δεν συνεχίζω τη συζήτηση σε αυτό το τόπικ.

 

itsme με όλο τον σεβασμό, θα προτιμούσα να απαντήσεις για να καταλάβω αν αντιλήφθηκες τι τρέχει με την υπόθεση του Σωκράτη, αν πάλι δεν θέλεις Ο.Κ. Απλώς εγώ δεν πρόκειται να σωπάσω να λέω την αλήθεια

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο...

 

Κι επειδη κι εγω, οπως χιλιαδες αλλες γυναικες μας κοβονται τα ποδια μεχρι να γυρισει ο αντρας μας απο τη δουλεια, επειδη παθαινω 20 εγκεφαλικα σερι αν δεν σηκωσει το κινητο (οχι απο ζηλια, απο φοβο μην εχει παθει κατι) κι επειδη ακομα κι αν δεν ειχα παιδι μαζι του δεν θα επαυε να ειναι ο ανθρωπος που εχω επιλεξει και που τον αγαπω -ποσο μαλλον αυτη η γυναικα που ειχε ηδη ενα και περιμενε το 2ο παιδι τους-, συγκλονιστηκα οταν εμαθα τον τροπο που "εφυγε" ο Σωκρατης και οτι η γυναικα του ηταν θεατης σε ολο αυτο..

 

Απο εκει και περα, ο καθενας εχει την αποψη του.. Στο κατω - κατω καταλαβαινουμε ολοι πως δεν γινετε να ειμαστε αρεστοι σε ολους.. Απλα ο Σωκρατης (και ο καθε Σωκρατης) δεν ειναι πια στη ζωη....

 

Κι εχει αφησει ανθρωπους πισω του που πονανε..

 

Αυτα απο εμενα!

 

Νομιζω οτι με αυτα τα λογια καλυπτεις τις περισσοτερες απο εμας εδω μεσα για το θεμα Γκολιας!

Το θεμα ειναι οτι οτι και να πουμε εμεις ο ανθρωπος δεν υπαρχει πια γιατι το αποφασισαν καποιοι να στερρησουν απο μια γυναικα το συζηγο της και απο 2 παιδια τον πατερα τους και δεν ειανι ο πρωτος ουτε θα ειναι ο τελευταιος φοβαμαι!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι με αυτα τα λογια καλυπτεις τις περισσοτερες απο εμας εδω μεσα για το θεμα Γκολιας!

Το θεμα ειναι οτι οτι και να πουμε εμεις ο ανθρωπος δεν υπαρχει πια γιατι το αποφασισαν καποιοι να στερρησουν απο μια γυναικα το συζηγο της και απο 2 παιδια τον πατερα τους και δεν ειανι ο πρωτος ουτε θα ειναι ο τελευταιος φοβαμαι!

 

Ναι αλλά η υστεροφημία του είναι κάτι που ενδιαφέρει την σύζυγο και κυρίως τα παιδιά του, γιαυτό προσπαθούμε να την προφυλάξουμε όσο μπορούμε και δεν μπορείς να φανταστείς τι πόλεμο δεχόμαστε. Για αυτό όσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο!

Μακάρι να μην υπάρξει άλλος.

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Σωκρατακο σήμερα θα γιόρταζες:-(

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν ειναι πολυ κομψο να βαζουμε την Αννικο στη διαδικασια να απολογηθει για τις τυχον καλες η κακες επαγγελματικες συνεργασιες του ανθρωπου που εχασε.

 

Ειλικρινά δεν είχα τέτοια πρόθεση.Αν φάνηκε κάτι τέτοιο ζητώ συγγνώμη.

Απλά ''εκμεταλλεύτηκα'' η αλήθεια τη συγγένεια της Αννίκο να λύσω μία απορία μου, γιατί ο Σωκράτης μέσα από το τροκτικό μου ήταν πολύ συμπαθής, άσχετα αν δε συμφωνούσα σε όλα, ενώ τον Ταρζάν δεν τον χώνευα πουτέ μου.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν είχα τέτοια πρόθεση.Αν φάνηκε κάτι τέτοιο ζητώ συγγνώμη.

Απλά ''εκμεταλλεύτηκα'' η αλήθεια τη συγγένεια της Αννίκο να λύσω μία απορία μου, γιατί ο Σωκράτης μέσα από το τροκτικό μου ήταν πολύ συμπαθής, άσχετα αν δε συμφωνούσα σε όλα, ενώ τον Ταρζάν δεν τον χώνευα πουτέ μου.

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα, χαρά μου να μιλάω για τον Σωκράτη!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...