Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάποια στιγμή πρέπει κάποιοι να αντιληφθούν ότι δεν είμαστε πρόβατα και πως έχουμε όσο μυαλό χρειάζεται για να καταλαβαίνουμε το πότε μια μητέρα είναι όντως μητέρα καταρχην και όντως ευχαριστημένη ή δυσαρεστημένη από κάποιο κατάστημα. Όσοι θέλετε να διαφημιστείτε, επικοινωνήστε με τη διαχείρηση και πλερώστε. Όσοι δεν θέλετε να πλερώσετε, να φύγετε, να πάτε αλλού...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή πρέπει κάποιοι να αντιληφθούν ότι δεν είμαστε πρόβατα και πως έχουμε όσο μυαλό χρειάζεται για να καταλαβαίνουμε το πότε μια μητέρα είναι όντως μητέρα καταρχην και όντως ευχαριστημένη ή δυσαρεστημένη από κάποιο κατάστημα. Όσοι θέλετε να διαφημιστείτε, επικοινωνήστε με τη διαχείρηση και πλερώστε. Όσοι δεν θέλετε να πλερώσετε, να φύγετε, να πάτε αλλού...

 

 

κοριτσια καλησπερα..

καταρχην δεν ειμαι το ιδιο ατομο οπως λετε,απλα μας εστειλε μηνυμα στο κινητο για το καινουριο site που δημιουργησε και μπηκα στο google να το δω..και ειδα την συνομιλια σας..

θελησα να πω την γνωμη μου γιατι θεωρω οτι δεν ειναι σωστο να δημιουργειτε μια αρνητικη εντυπωση για καποιον οποιος και αν ειναι αυτος...

εγω εχω προσωπικη αποψη γιατι εχω ψωνισει και ειμαι ευχαριστημενη

τελος με αυτο το θεμα δεν θα ασχοληθω αλλο...

και για το θεμα που ανεφερε το kalamaraki πως δεν απαντησα δεν ειμαι ατομο που καθομαι με τις ωρες στο υπολογιστη....

Link to comment
Share on other sites

αυτα με τα 45λεπτα ειναι μονο χονδρικη.

εγω τα θελω για να τα κανω προσκλητηρια!!

ειμαι αναμεσα σε αυτα και σε γλυφιτζουρια

sos η βαπτιση ειναι 27-06

 

 

Καλημέρα,

για γλυφιτζουρια εχω αναφερει και παλαιοτερα ενα γωνιακο μαγαζακι στο κεντρο Αθηνας και Ευρυπιδου. Ειχα παρει κουτι 18,00 αλλα δεν θυμαμαι τεμαχια,ηταν αρκετα παντως και εννοειται παιρνεις και μεμονομενα και σε διαφορα χρωματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΕΟ: παλι δεν καταλαβα αν ειναι χονδικη ή λιανικη αλλα ειναι φοβερο!!!!

 

Ζαχαρωτά-Γλειφιτζούρια

 

http://www.victory.com.gr/

Picture & Taste.

Τα στοιχεία επικοινωνίας τους είναι τα παρακάτω:

Τηλέφωνο και fax 210-5134742, e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αν εχει αναφερθεί παραπανω αλλα επειδη δεν θυμαμαι τα ιδια σχεδια σιγουρα εχει ανανεωθει!!!! Τουλαχιστον για πειρατες που ψαχνω ειναι τελειο και βρηκα πειρατη πανω σε μπαουλακι που ψαχνω καιρο!!!! ειμαι χαπιιιιι!!!!

http://www.adorex.gr/

δεν γραφω αλλο για σημερα θα φαω ξυλο :-)

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αν εχει αναφερθεί παραπανω αλλα επειδη δεν θυμαμαι τα ιδια σχεδια σιγουρα εχει ανανεωθει!!!! Τουλαχιστον για πειρατες που ψαχνω ειναι τελειο και βρηκα πειρατη πανω σε μπαουλακι που ψαχνω καιρο!!!! ειμαι χαπιιιιι!!!!

http://www.adorex.gr/

δεν γραφω αλλο για σημερα θα φαω ξυλο :-)

 

 

Πηρα τηλ. απαντησε μια πολυ γλυκια κυρια, ειναι για λιανικη μαζι με ΦΠΑ και αν δεν μπορουμε να παμε εκει δινοντας τον κωδικο μας λυνει την οποια απορια κλπ. πολυ χαρηκα!!! Βρηκα μετα απο μηνες αυτο που εψαχνα!!!! και στα δικά σας!!!!!! :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα...δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες για να μη λεω και ψεματα παρα μονο τις τελευταιες...καταλαβα λοιπον για τη διαφημιση που γινεται και απλα ηθελα και εγω να πω οτι δεν ειναι ωραια πραγματα αυτα ... να προσπαθουνε καποιοι να εκμεταλευτουν μαμαδες που ψαχνουν το καλυτερο για τα παιδια τους...

 

και εγω δουλευω σε ενα τετοιο καταστημα και οπου εχει τυχει να πω τη γνωμη μου σε καποια μαμα δεν εχω ποτε αναφερει το ονομα του καταστηματος, δεν εχω στειλει καμια μαμα να παει εκει για να μην θεωρηθει οτι θελω να κανω διαφιμηση ... μαλιστα σε κανα δυο μαμαδες μου ψαχνανε καποια πραγματα τους εδωσα στοιχεια να επικοινωνησουν κατευθειαν με τον προμηθευτη και οχι εκει που δουλευω (μη με μαρτηρησετε ομως στην εργοδοτρια μου χιχιχι)...

 

συγνωμη που τα λεω ολα αυτα απλα δεν θεωρω σωστο σε ενα φορουμ να γινεται με αυτο τον τροπο διαφημιση θα προτειμουσα και εγω οπως ειπε μια κοπελα ποιο πανω να μαθω καλα πραγματα απο πελατες που εχουν μινει ευχαριστημενοι...

 

συγνωμη αν σας κουρασα...

 

επειδη η κατερινα το δικο μου ποστ ειχε φατσα μοστρα στο αρχικο σχολιο της , δεν νομιζω να κατηγορησα κανενα μαγαζι και να δυσφημισα καποιον αφου ουτε καν ονομα δεν αναφερω... αυτο που γραφω ειναι ενα συμπερασμα συνολικο απο τις προηγουμενες συνομιλιες... κανω λαθος????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω οτι πουλάνε μονο χονδρική αλλα καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο. Παντως τα πολύ μεγαλα γλειφιτζούρια που υπάρχουν σε ροζ κ σε ασπρο έχουν γυρω στο 1,5 σε χονδρική.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι πουλάνε μόνο χονδρικη ξερετε?

 

δεν ξερω καθολου!! δεν πηρα τηλ ακομα.... και εγω αυτο θελω να μαθω και τι τιμες εχουν για τα ζαχαροτα που εβαλα ποιο πανω... αν μαθει καποια κοπελα ας το γραψει παρακαλω πολυ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΨΑΞΕΙ...

ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ADOREX Η ΣΤΟΝ ΜΠΑΡΚΑ?? ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ(ΘΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΤΕ!!)

ΘΑ ΜΕ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΔΙΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΓΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΟΝΤΑ!(ΜΕΝΩ ΜΙΑΜΙΣΙ ΩΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ)

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΨΑΞΕΙ...

ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ADOREX Η ΣΤΟΝ ΜΠΑΡΚΑ?? ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ(ΘΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΤΕ!!)

ΘΑ ΜΕ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΔΙΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΓΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΟΝΤΑ!(ΜΕΝΩ ΜΙΑΜΙΣΙ ΩΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ)

 

Πραγματικα δεν εχω ιδεα τι τιμες παιζουν στον Μπαρκα, οποτε κατα την γνώμη μου αν δεν γνωριζει καμια κοπελα κατι, σημειωσε τις τιμες απο adorex σε αυτα που σε ενδιαφέρουν και περνα πρωτα απο Μπαρκα, αν δεις πως σφαζει γλυκα και χαριτωμενα αποχωρεις....:cool:

ο πιο οικονομικος για πουγκια και κορδελες απο ολους και ολα τα sites ειναι ο Κυριακου

 

Σαρρή 24, (Πλ. Κουμουνδούρου)(καθετη στην Ευριπιδου)

Τ.Κ. 105 53 Αθήνα

Τηλ.: 210 3211041

www.kyriacou.gr

αλλα αφου θα εισαι με τα παιδακια σου απαγορευται το περπατημα μονο αν παρκαρεις μπροστα με το αυτοκινητο..:oops:.ειναι λιγο περιεργη περιοχη...δυστηχως...

καλη επιτυχια και αν πας απο Μπαρκα τελικα ενημερωσε και εμας για τιμουλες....

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψαξει σχεδον ολα τα μαγαζια της θεσσαλονικης...

Για μενα με διαφορα καλύτερο ειναι το κατάστημα edit admin

Εχουν καταπληκτικά πράγματα, πολύ ιδιαίτερα κ σε καλές τιμές!

Εγώ πάντως έμεινα πολύ ευχαριστημένη - μεγάλη ποικιλία και φοβερή εξυπηρέτηση!

Έχουν και τμήμα χονδρικής για τα κουτιά και τις λαμπάδες και τα φτιάχνουν ειδική παραγγελία για τον καθε πελάτη ξεχωριστά, θα σας δώσουν πολύ ωραίες ιδέες!

 

Μπειτε και στο site να πάρετε μια γεύση:

edit admin

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψαξει σχεδον ολα τα μαγαζια της θεσσαλονικης...

Για μενα με διαφορα καλύτερο ειναι το κατάστημα edit admin

Εχουν καταπληκτικά πράγματα, πολύ ιδιαίτερα κ σε καλές τιμές!

Εγώ πάντως έμεινα πολύ ευχαριστημένη - μεγάλη ποικιλία και φοβερή εξυπηρέτηση!

Έχουν και τμήμα χονδρικής για τα κουτιά και τις λαμπάδες και τα φτιάχνουν ειδική παραγγελία για τον καθε πελάτη ξεχωριστά, θα σας δώσουν πολύ ωραίες ιδέες!

 

Μπειτε και στο site να πάρετε μια γεύση:

edit admin

 

Επειδη κι εγω το εχω ψαξει πολυ πολυ για Θεσσαλονικη εχω βρει καταστημα στην Επταλοφο που εχει μπομπο απο 1-1,30 και μαλιστα κρεμαστη σε μεγαλο δεντρο. Η βλακεια μου ηταν οτι μια μερα πριν εκλεισα μπομπο με 1,7 και με πληροφορησε η κουμπαρα μου γι αυτο και χτυπουσα το κεφαλι μου γιατι η νεραιδουλα τους ηταν η καταπληκτικοτερη. Οποια θελει μου λεει να της στειλω πμ

 

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηγα στον Μπαρκα και ειναι πανακριβος! τα κουτια προσκλητηριου τα εχει 1,60 ενω το ελξις 0,89! τα μαγνητακια εχουν 1,50 ενω στο ελξις 1,00 ευρω αλλα εμφανισιακα ειναι σαφως καλυτερα του Μπαρκα. Εν τελει ομως ουτε και στο ελξις οι τιμες ηταν και αυτο που ηθελα σε σχεση με την ποιοτητα. Ετσι κατεληξα στην Ρομβης σε ενα μαγαζακι και βρηκα τελειους πριγκηπες και πριγκηπισσες, πουγκια γαζα, κουφετακια με γεμιση φουντουκι και κορδελες 3 χρωματα που θελω εγω και μου βγαινει 1,70. επειδη θα τα φτιαξω εγω μου βγαινει στο 1,50 η μπομπο και ειναι αυτη που ειχα ονειρευτει!!! τελη της εβδομαδας θα εχω τα υλικα για την μπεμπα(ο πριγκηπακος θα αργησει λιγακι να ρθει,σε καμμια 10 μερες!)και μολις την φτιαξω θα βγαλω φωτο να δειτε!

εχω ενθουσιαστει!!

εν ολιγοις ο Μπαρκας ειναι του πανακριβου!!!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βρηκα κουτι προσκλητηριου 18χ13χ2 μολις 0,74 ευρω σε βιοτεχνια που φτιαχνει μονο κουτια!!!

για να μην θεωρηθει πως κανω διαφημιση οποια κοπελα θελει ας μου στειλει πμ να την ενημερωσω!!

επισης και σε οτι χρωμα θελετε!!!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...