Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ


Recommended Posts

Γεια σας

αντιγράφετε λανθασμένο κωδικό ! Για να προσθέσετε ένα τικερ στην υπογραφή σας πρέπει να αντιγράφετε τον BBCode (αυτός ο κωδικός χρησιμοποιείται στην πλειοψηφία των Forums ) και όχι αυτόν που αντιγράψατε τώρα .

 

ευχαριστούμε

απο την διαχείριση

 

 

καλημερα! ευχαριστω πολυ!

t0m4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 611
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να αλλάξω το όνομα που εμφανίζεται όταν δημοσιεύω ένα μήνυμα ή γενικά το username μου.

Ο πιτσιρίκος μας είναι:

iZMwp2.png

 

Ηρθες για να με τρελάνεις!!! 19/10/2011

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ειμαι και εγω απο τα καινουργια μελη στο forum.Μηπως μπορει καποιος να μου πει πως βαζεται τις υπογραφες με αυτες τις ωραιες εικονες??

 

γεια σας

δείτε εδώ :

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738

και πιο συγκεκριμένα τον τίτλο :

Πώς βάζω ΤΙΚΕΡ δηλ χάρακα ηλικιών στην υπογραφή μου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

δείτε εδώ :

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738

και πιο συγκεκριμένα τον τίτλο :

Πώς βάζω ΤΙΚΕΡ δηλ χάρακα ηλικιών στην υπογραφή μου!

ευχαριστω πολυ.Δεν ηξερα καθολου πως λεγονται.

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως μπορώ να διαγράψω το τικερ μου και να το αντικαταστήσω με άλλο?

Ευχαριστώ!

Πίνακας ελέγχου :arrow: Επεξεργασία Υπογραφής :arrow: σβήνεις τον ΒΒcode που έχεις βάλει και βάζεις άλλον.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας...εχω δημιουργησει ενα θεμα αλλα τωρα οταν παω να δημιουργησω μου λεει οτι μαλλον δεν εχω πατησει στον συνδεσμο του ειμαιλ που μυ στειλατε αλλα δυστυχως το εχω διαγραψει...τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας...εχω δημιουργησει ενα θεμα αλλα τωρα οταν παω να δημιουργησω μου λεει οτι μαλλον δεν εχω πατησει στον συνδεσμο του ειμαιλ που μυ στειλατε αλλα δυστυχως το εχω διαγραψει...τι να κανω?

 

γεια σας

 

σε κάθε ενότητα στην οποία βρίσκεται ελέγξτε τα λεγόμενα ¨διακαιώματα δημοσίευσης και επιλογών ¨

Κάτω αριστερά σε κάθε θέμα- ενότητα υπάρχει σε ενα πλαίσιο κείμενο

ένα ενημερωτικό υλικό για το τι μπορείτε να κάνετε

Δικαιώματα Επιλογές

εκεί λέει :

You may not post new threads

You may post replies

You may not post attachments

You may edit your posts

 

η ένδειξή may ή may not (μπορείτε ή δεν μπορείτε) σας δείχνει και τα ανάλογα δικαιώματα που έχετε στο θέμα ή στην ενότητα στην οποία βρίσκεστε .

 

αν θέλετε να δημιουργήσετε κάποιο θέμα , το οποίο δεν υπάρχει

 

σε ενότητα που δεν σας επιτρέπετε να δημιουργήσετε ένα νέο θέμα ,

θα χρειαστεί να μεταφέρετε το αίτημα σας προς την διαχείριση με προσωπικό μήνυμα ή με email

 

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία, όταν πας στο προφίλ και συγκεκριμένα στις δημοσιεύσεις, τι είναι τα θέματα που έχω προτείνει; Σε μένα γράφει 0, πώς μπορείς να προτείνεις θέματα;

s-age.pngs-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία, όταν πας στο προφίλ και συγκεκριμένα στις δημοσιεύσεις, τι είναι τα θέματα που έχω προτείνει; Σε μένα γράφει 0, πώς μπορείς να προτείνεις θέματα;

Αυτό που κοιτάς, είναι τα θέματα που έχεις ανοίξει/δημιουργήσει εσύ.

 

Κοιτάς στην σχετική με το θέμα που σε ενδιαφέρει ενότητα, και αν δεν υπάρχει θέμα, τότε πάς κάτω κάτω που γράφει ΝΕΟ ΘΕΜΑ, το κλικάρεις, και ξεκινάς, τίτλο και περιγραφή.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

chatzico σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, ίσως να μην το εξήγησα εγώ καλά, δεν εννοώ τα θέματα που έχω ξεκινήσει. Στις γενικές πληροφορίες, κάτω κάτω γράφει "έχω προτείνει". Αυτό δεν έχω καταλάβει τι είναι. Και πάλι σε ευχαριστώ.:P

s-age.pngs-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πως μεταφερω ενα θεμα που δημιουρος του ειμαι εγω αλλη ενοτητα?

αυτό δεν μπορείς να το κάνεις εσύ θα πρέπει να το ζητήσεις μέσω π.μ από κάποιο συντονιστή

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλημερα.Ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κανω επισυναψη ενος αρχειου απο τον δισκο μου και να το στειλω σε Pm?

Το αρχειο ειναι doc και δεν μου το κανει upload το photobucket.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κανω επισυναψη ενος αρχειου απο τον δισκο μου και να το στειλω σε Pm?

Το αρχειο ειναι doc και δεν μου το κανει upload το photobucket.

Γεια σας

η δυνατότητα αυτή δεν ειναι ενεργοποιημένη στο φορουμ της ΕΕΕΓ ( attach files ) ΄ όπως δηλαδή ισχύει και για τις φωτογραφίες

Θα χρειαστεί να επιλέξετε κάποιον αλλον τρόπο να ανεβάσετε το αρχείο σας στο διαδίκτυο και να πάρετε το link ( σύνδεσμο url) το οποίο θα έχετε την δυνατότητα στην συνέχεια να μοιραστείτε με άλλους χρήστες του διαδικτύου !

Παράδειγμα :

Google docks

Drop Box

Wuala και άλλα !

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να δημιουργήσω ένα σύνδεσμο ling και να το παραθέσω στο φόρουμ?για να μπορεί ο άλλος να πατάει επάνω και να βλέπει αυτό που θέλω να του δείξω?Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να δημιουργήσω ένα σύνδεσμο ling και να το παραθέσω στο φόρουμ?για να μπορεί ο άλλος να πατάει επάνω και να βλέπει αυτό που θέλω να του δείξω?Ευχαριστώ.

 

στο κουτακι που γράφεις, πανω πανω , υπάρχουν καποια εικονιδια. πατάς αυτο που εχει μια σφαίρα μπλε σαν τη γη με ενα κρίκο αλυσίδας. εκει κανεις paste την διευθηνση που θες κ στην κανει λινκ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...