Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ


Recommended Posts

γεια σας! ειμαι καινουριο μελος. προσπαθω να στειλω pm σε καποιο αλλο μελος και δεν μπορω! ξερετε γιατι? οταν παταω υποβολη μηνυματος μου βγαζει σφαλμα. οτι πρεπει να συμπληρωσω τον τιτλο και το μηνυμα ενω τα εχω συμπληρωσει!

 

Γεια σας

Α) παρακαλούμε ελέγξτε τα παρακάτω :

 

από

- Πίνακας Ελέγχου

- Επεξεργασία Επιλογών (αριστερό μενού )

- Μηνύματα & Ειδοποιήσεις

 

βεβαιωθείτε ότι έχετε μαρκάρει (κάνοντας κλικ ) το κουτάκι που λέει :

Ενεργοποίηση προσωπικών μηνυμάτων

Αν δεν θέλετε να στέλνετε ή να λαμβάνετε προσωπικά μηνύματα, μπορείτε να απενεργοποιήσετε το σύστημα προσωπικών μηνυμάτων.

βεβαιωθείτε ότι έχετε μαρκάρει (κάνοντας κλικ ) το κουτάκι που λέει :

Ενεργοποίηση προσωπικών μηνυμάτων

Επίσης βεβαιωθείτε ότι η από κάτω επιλογή :

(αποδοχή μηνυμάτων μόνο από τις επαφές μου και τους moderators)

δεν είναι μαρκαρισμένη (ν) :

 

You may limit the receipt of private messages to just moderators and your contacts. Other members who attempt to send messages to you will be told that you have disabled private messaging.

Receive Private Messages only from Contacts and Moderators

(αποδοχή μηνυμάτων μόνο από τις επαφές μου και του moderators)

 

υπενθυμίζουμε οτι :

Αν καποιο μέλος έχει ενεργοποιήσει την δυνατότητα αποδοχής προσωπικών μηνυμάτων μόνο απο επαφές και moderators ή και σας έχει προσθέσει στην λίστα "αγνόησε αυτόν τον χρήστη" ( πληροφορίες δείτε εδω : http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=90298 )τοτε δεν θα έχετε την δυνατότητα να στείλετε και (κατα συνέπεια να αποδεχθεί ) το προσωπικό μήνυμα σας ο αποδέκτης

 

 

Β ) βεβαιωθείτε οτι ακολουθείτε σωστά τα βήματα αποστολής προσωπικών μηνυμάτων

( Υπάρχει πιθανότητα να πληκτρολογείτε λανθασμένα το όνομα χρήστη και για αυτό να σας βγάζει σφάλμα το σύστημα .) Ακολουθήστε τις οδηγίες παρακάτω :

 

Ενώ είστε συνδεδεμένη /νος σαν μέλος

Πατήστε πάνω στο όνομα χρήστη του οποίου επιθυμείτε να στείλετε προσωπικό μήνυμα.

Θα σας βγει επιλογή : Αποστολή προσωπικού μηνύματος στον χρήστη ......

Κάντε κλικ με το ποντίκι σας σε αυτήν την επιλογή , όπου στην συνέχεια

Θα σας ανοίξει ένα νέο παράθυρο. Δώστε τίτλο στο μήνυμα σας ( όπως στέλνετε δηλαδή ένα εμαιλ )

Γράψτε το μήνυμα σας και τέλος στο κάτω μέρος της σελίδας πατήστε εκει που λέει αποστολή μηνύματος

 

ευχαριστούμε απο τη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 611
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Ήθελα ρωτήσω αν δημοσιεύσουμε ενα θέμα και μετά το μετανιώσουμε ή τελος πάντως θέλουμε να το διαγράψουμε είναι εφικτό απο μάς???? δεν βρήκα κάπου διαγραφή θέματος απο το δημιουργό.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήθελα ρωτήσω αν δημοσιεύσουμε ενα θέμα και μετά το μετανιώσουμε ή τελος πάντως θέλουμε να το διαγράψουμε είναι εφικτό απο μάς???? δεν βρήκα κάπου διαγραφή θέματος απο το δημιουργό.

Ευχαριστώ!

 

Γεια σας

παρακαλούμε διαβάστε εδώ :

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2364881&postcount=460

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλησπερα..ενημερωστε με τι πρεπει να κανω για να ξεκινανε οι σελιδες με τα παλαιοτερα μυνηματα κ να καταληγουν στα νεοτερα

Θα πάτε

Πίνακας έλεγχου (στη μπάρα επιλογών πάνω πάνω )

μετά θα επιλέξετε απο το μενού στα αριστερά σας όπως βλέπετε την οθόνη

επεξεργασία επιλογών

στην επιλογή Επιλογές προβολής θεμάτων

 

(Εδώ μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο εμφάνισης των θεμάτων. Λεπτομέρειες για τόν τρόπο εμφάνισης των θεμάτων θα βρείτε σε αυτήν την σελίδα βοήθειας.)

 

Τρόπος προβολής θεμάτων: επιλέξτε κατα βούληση

 

 

Καλημερα.Θα ηθελα να ρωτησω που παω για να ανοιξω ενα νεο θεμα.:confused:

 

Για δημοσίευση νέου θέματος παρακαλούμε δείτε εδώ :

Οδηγίες για τα πάντα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738

 

και πιο συγκρατημένα τον βίντεο οδηγό με τιτλο :

Αναζήτηση στο φόρουμ και Δημοσίευση Νέου θέματος

Link to comment
Share on other sites

γιατί μου "χτυπάει" το antivirus? σε κάθε σελίδα του parents? ενώ το ίδιο antivirus μου λεει ότι η σελίδα είναι ασφαλείς...

 

 

Infection Blocked

URL: http://parents.org.gr/forum/

Infection: JS:Redirector-BDP [Trj]

 

Relax, your avast! just saved you from a virus.

Protect yourself against other types of threats by upgrading now.

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

γιατί μου "χτυπάει" το antivirus? σε κάθε σελίδα του parents? ενώ το ίδιο antivirus μου λεει ότι η σελίδα είναι ασφαλείς...

 

 

Infection Blocked

URL: http://parents.org.gr/forum/

Infection: JS:Redirector-BDP [Trj]

 

Relax, your avast! just saved you from a virus.

Protect yourself against other types of threats by upgrading now.

 

γεια σας

ευχαριστούμε για αυτή σας την ειδοποίηση. Δεν είχαμε άλλες τέτοιες ειδοποιήσεις σήμερα, όμως προωθήσαμε άμεσα το μήνυμά σας στους τεχνικούς μας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω που βλέπω αν έχω λάβει κάποιο προσωπικό μήνυμα. Σας ευχαριστώ!

 

Γεια σας

παρακαλούμε διαβάστε εδώ

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1434491&postcount=11

 

ευχαριστούμε

απο τη διαχείριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πώς μπορούμε να αναφέρουμε κάποιον που δημοσιευει το ιδιο μηνυμα περι γρηγορων λεφτων σε ολες τις ενοτητες ανεξαρτητως θεματος;

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=133908

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=133907

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=133906

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=133905

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=133904

Η κόρη μου είναι η κινητήρια δύναμη της ζωής μου, το φως μου!!! Την λατρεύω!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση ή κάποιο προσωπικό μήνυμα που θεωρείτε περίεργο επιθετικό ή ενάντια στους κανόνες, κάντε αναφορά δημοσίευσης - δείτε εδώ πως λειτουργεί http://parents.org.gr/news/a354

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους!

Από τη στιγμή που έκανα την πρώτη μου ανάρτηση σήμερα, έχει χαλάσει η σειρά με την οποία εμφανίζονται χρονολογικά οι δημοσιεύσεις σε κάθε topic του φόρουμ. Δηλαδή, δεν εμφανίζονται με σωστή χρονολογική σειρά, από το παλαιότερο στο νεότερο όπως πριν.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να το ρυθμίσω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Από τη στιγμή που έκανα την πρώτη μου ανάρτηση σήμερα, έχει χαλάσει η σειρά με την οποία εμφανίζονται χρονολογικά οι δημοσιεύσεις σε κάθε topic του φόρουμ. Δηλαδή, δεν εμφανίζονται με σωστή χρονολογική σειρά, από το παλαιότερο στο νεότερο όπως πριν.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να το ρυθμίσω;

γεια σας

οδηγίες αλλαγής τρόπου εμφάνισης των θεμάτων απαντήσεων

(νεότερα ή παλαιότερα μηνύματα πρώτα ) :

 

1 πάμε πίνακα ελέγχου ενώ είστε συνδεδεμένος /συνδεδεμένη

2 θα πατήσετε επεξεργασία επιλογών

3 Στον τρόπο προβολής θεμάτων υπάρχουν δυο επιλογές Γραμμικά παλαιότερα πρώτα και Γραμμικά νεότερα πρώτα επιλέξτε όποιο σας - εξυπηρετεί καλύτερα

 

display.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας!!!

 

Πως μπορουμε να κανουμε πολλαπλο quote για να απαντησουμε σε πολλους χρηστες ταυτοχρονα??? επισης, πως μπορουμε να απομονωσουμε μια φραση απο ενα μηνυμα (και οχι ολο το μηνυμα) με σκοπο παλι να κανουνε quote και να απαντησουμε???

 

Ευχαριστω!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα!!!

 

Θα μπορούσατε να μου πείτε που να κοιτάξω για τις αποθηκευμένες επαφές???????

 

Ευχαριστώ

Γεια σας

θα πάτε Πίνακας ελέγχου

στο μενού αριστερά σας θα επιλέξετε contacts ( επαφές)

και εκεί μπορείτε να δείτε την λίστα με τα μέλη που έχετε επιλέξει να έχετε

στις αποθηκευμένες επαφές σας

 

 

 

Καλησπερα σας!!!

 

Πως μπορουμε να κανουμε πολλαπλο quote για να απαντησουμε σε πολλους χρηστες ταυτοχρονα??? επισης, πως μπορουμε να απομονωσουμε μια φραση απο ενα μηνυμα (και οχι ολο το μηνυμα) με σκοπο παλι να κανουνε quote και να απαντησουμε???

 

Ευχαριστω!!!

παρακαλούμε δείτε εδώ :

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1406782&postcount=27

 

Καλησπερα σας! που και πως θα μπορουσα να ανοιξω νεο θεμα σχετικα με ειδη βρεφικων επιπλων που με ενδιαφερουν?? :confused:

Είναι πολύ σημαντικό να αναζητείτε πρώτα στα παλιά θέματα πρίν ανοίξετε καινούρια.

Η αναζήτηση θεμάτων στο φόρουμ είναι ένα εξαιρετικά βοηθητικό εργαλείο που σίγουρα θα χρειαστεί να γνωρίζετε και στο μέλλον, . Οδηγίες για το πως γίνεται η αναζήτηση δείτε εδώ: http://parents.org.gr/news/a309

 

 

σε περίπτωση που το θέμα που θέλετε να συζητήσετε διαπιστώσετε μετά απο την αναζήτηση σας ότι δεν εχει προϋπάρξει μπορείτε να ανοίξετε ένα νέο θέμα στην ενότητα Αγορές (αν το θέμα που σας απασχολεί έχει να κάνει με ερευνα αγοράς )

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!!!

 

Πως μπορουμε να κανουμε πολλαπλο quote για να απαντησουμε σε πολλους χρηστες ταυτοχρονα??? επισης, πως μπορουμε να απομονωσουμε μια φραση απο ενα μηνυμα (και οχι ολο το μηνυμα) με σκοπο παλι να κανουνε quote και να απαντησουμε???

 

Ευχαριστω!!!

 

Καλησπερα και παλι!!!

 

Ευχαριστω για την απαντηση σχετικα με το πολλαπλο quote, αλλα το 2ο υποερωτημα μου παραμενει ως εχει: πως μπορω να απομονωσω μια φραση απο ενα μηνυμα και εν συνεχεια να την κανω quote χωρις να πρεπει να σβησω ολο το υπολοιπο μηνυμα??? μεχρι τωρα απομονωνω μια φραση και διαγραφω το υπολοιπο μηνυνα, μετα την καταχωρηση ομωσ δεν εμφανιζεται στο μπεζ πλαισιο (που κανονικα εχει η χρηση του quote) αλλα στο λευκο.

 

Ευχαριστω και παλι!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να ανοίξω καινούριο θέμα στην κατηγορία αυτή, θα βάλω εδώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω.

 

Χρησιμοποιώ συχνότατα την επιλογή "Νέα μηνύματα" για να βλέπω τα αδιάβαστα μηνύματα. Παρατηρώ όμως ότι πολύ συχνά βγαίνουν στην λίστα αυτή κάποια θέματα/μηνύματα τα οποία μόλις τα πατάω με την επιλογή "Μετάβαση στο πρώτο νέο μήνυμα" με πάει στο τελευταίο μήνυμα της συζήτησης το οποίο όμως ανακαλύπτω πως είναι παλαιότερης ημερομηνίας και διαβασμένο, και όχι αδιάβαστο με πρόσφατη ημερομηνία όπως φαίνεται στην λίστα. Εν συντομία κάποια θέματα αναφέρονται συνεχώς ως αδιάβαστα, ενώ κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

Παράδειγμα τέτοιου θέματος είναι το " ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΜΟ" το οποίο μου βγαίνει καθημερινά ως αδιάβαστο ενώ το τελευταίο μήνυμα έχει δημοσιευτεί "06-12-13, 10:43" και φυσικά το έχω διαβάσει.

 

Έχει και κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να ανοίξω καινούριο θέμα στην κατηγορία αυτή, θα βάλω εδώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω.

 

Χρησιμοποιώ συχνότατα την επιλογή "Νέα μηνύματα" για να βλέπω τα αδιάβαστα μηνύματα. Παρατηρώ όμως ότι πολύ συχνά βγαίνουν στην λίστα αυτή κάποια θέματα/μηνύματα τα οποία μόλις τα πατάω με την επιλογή "Μετάβαση στο πρώτο νέο μήνυμα" με πάει στο τελευταίο μήνυμα της συζήτησης το οποίο όμως ανακαλύπτω πως είναι παλαιότερης ημερομηνίας και διαβασμένο, και όχι αδιάβαστο με πρόσφατη ημερομηνία όπως φαίνεται στην λίστα. Εν συντομία κάποια θέματα αναφέρονται συνεχώς ως αδιάβαστα, ενώ κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

Παράδειγμα τέτοιου θέματος είναι το " ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΜΟ" το οποίο μου βγαίνει καθημερινά ως αδιάβαστο ενώ το τελευταίο μήνυμα έχει δημοσιευτεί "06-12-13, 10:43" και φυσικά το έχω διαβάσει.

 

Έχει και κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα;

 

 

Αν το θεμα που ανοιγεις ειναι απο δημοσκοπηση: μπορει να εχει γραφτει τελευταιο μηνυμα πριν απο μερες αλλα μολις εκεινη την στιγμη της ανανεωσης (νεα μηνυματα....) καποιος να εκανε απαντηση στη δημοσκοπηση....Απαντησε δηλαδη στο ερωτημα του θεματος χωρις να γραψει σχολιο!

Το παθαινω πολυ συχνα........

Η κόρη μου είναι η κινητήρια δύναμη της ζωής μου, το φως μου!!! Την λατρεύω!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω εαν υπάρχει τρόπος να μη μου εμφανίζονται ορισμένα θέματα ή κατηγορίες θεμάτων όταν κάνω κλικ στην επιλογή "Νέα Μηνύματα".

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

697577wcowvfyq3s.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν το θεμα που ανοιγεις ειναι απο δημοσκοπηση: μπορει να εχει γραφτει τελευταιο μηνυμα πριν απο μερες αλλα μολις εκεινη την στιγμη της ανανεωσης (νεα μηνυματα....) καποιος να εκανε απαντηση στη δημοσκοπηση....Απαντησε δηλαδη στο ερωτημα του θεματος χωρις να γραψει σχολιο!

Το παθαινω πολυ συχνα........

Αααα μάλιστα. Έτσι εξηγείται μάλλον. Ευχαριστώ πολύ Ηλιοβασίλεμα.

Link to comment
Share on other sites

στις ψηφοφορίες σε κάποια θέματα μου λέει τελευταίο μήνυμα πχ μαρία στις 23-1-14 και με το που μπαίνω η ημερομηνία του μηνύματος έχει αλλάξει. έχει πάει τουλάχιστον ένα χρόνο πίσω. επίσης σε όσα θέματα γίνεται αυτό δεν μπορώ να απαντήσω. γιατί??

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Καλησπερα και παλι!!!

 

Ευχαριστω για την απαντηση σχετικα με το πολλαπλο quote, αλλα το 2ο υποερωτημα μου παραμενει ως εχει: πως μπορω να απομονωσω μια φραση απο ενα μηνυμα και εν συνεχεια να την κανω quote χωρις να πρεπει να σβησω ολο το υπολοιπο μηνυμα??? μεχρι τωρα απομονωνω μια φραση και διαγραφω το υπολοιπο μηνυνα, μετα την καταχωρηση ομωσ δεν εμφανιζεται στο μπεζ πλαισιο (που κανονικα εχει η χρηση του quote) αλλα στο λευκο.

 

Ευχαριστω και παλι!!!

 

Όπως θα κάνετε σε ένα κείμενο που έχετε συγγράψει ή εδω ή σε κειμενογράφο του υπολογιστή σας .

Δηλαδή πατώντας backspace ,ή επιλέγοντας το κείμενο που δεν σας αφορά ή δεν επιθυμείτε να συμπεριλάβετε στην απάντηση σας ή με το ποντίκι σας και πατώντας το κουμπί στο πληκτρολόγιο delete , θα καταφέρετε να απομακρύνεται το κείμενο που δεν θέλετε να συμπεριλάβετε στην απάντηση σας και να κρατήσετε διατηρήσετε το κείμενο στο οποίο θέλετε να απαντήσετε !

 

Αν όμως διαγράψετε αυτά τα σύμβολα [ QUOTE = όνομα μέλους που κάνετε παράθεση ] κειμενο κειμενο κειμενο [ / QUOTE ]

στα οποία περιέχεται η απάντηση του μέλους που έχετε απομονώσει τοτε θα εξαφανιστεί η παράθεση και το κείμενο του μέλους , του οποίου απαντάτε θα εμφανιστεί στο λευκό πλαίσιο !

 

 

Επειδή δεν μπορώ να ανοίξω καινούριο θέμα στην κατηγορία αυτή, θα βάλω εδώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω.

 

Χρησιμοποιώ συχνότατα την επιλογή "Νέα μηνύματα" για να βλέπω τα αδιάβαστα μηνύματα. Παρατηρώ όμως ότι πολύ συχνά βγαίνουν στην λίστα αυτή κάποια θέματα/μηνύματα τα οποία μόλις τα πατάω με την επιλογή "Μετάβαση στο πρώτο νέο μήνυμα" με πάει στο τελευταίο μήνυμα της συζήτησης το οποίο όμως ανακαλύπτω πως είναι παλαιότερης ημερομηνίας και διαβασμένο, και όχι αδιάβαστο με πρόσφατη ημερομηνία όπως φαίνεται στην λίστα. Εν συντομία κάποια θέματα αναφέρονται συνεχώς ως αδιάβαστα, ενώ κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

Παράδειγμα τέτοιου θέματος είναι το " ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΜΟ" το οποίο μου βγαίνει καθημερινά ως αδιάβαστο ενώ το τελευταίο μήνυμα έχει δημοσιευτεί "06-12-13, 10:43" και φυσικά το έχω διαβάσει.

 

Έχει και κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα;

 

Το θέμα αυτο λειτουργεί για την καλύτερη οργάνωση των μελών σε σχέση με τις τεχνικές απορίες τους .

Οταν όλες οι ερωτήσεις και οι απαντήσεις ειναι συγκεντρωμένες σε ένα θέμα είναι πιο ευκολο να βρείτε μια απάντηση σε ένα τεχνικό θέμα που απασχολεί ένα ή περισσότερα μέλη .

Με την χρήση της δυνατότητας αναζήτηση μέσα στο θέμα τοποθετώντας το ερώτημα λέξη κλειδί στην αναζήτηση , είναι πιο ευκολο και πιο λειτουργικό να βρίσκουν τα μέλη απάντηση στο ερώτημα τους ,

Αυτός είναι και λόγος που η διαχείριση της σελίδας εχει επιλέξει - εφόσον υπαρχει αυτο το θέμα - να μην επιτρέπεται να ανοίγουν συνεχώς τα μέλη νέα θέματα με τις απορίες τους !

 

Σχετικά με το ερώτημα σας :

 

Στα θέματα που περιέχουν ψηφοφορίες , όταν κάποιος χρήστης απαντά συμμετέχει σε μια ψηφοφορία ,τότε το θέμα εμφανίζεται στα θέματα που περιέχουν νέα μηνύματα !

 

Γεια σας,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω εαν υπάρχει τρόπος να μη μου εμφανίζονται ορισμένα θέματα ή κατηγορίες θεμάτων όταν κάνω κλικ στην επιλογή "Νέα Μηνύματα".

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

 

Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα

 

στις ψηφοφορίες σε κάποια θέματα μου λέει τελευταίο μήνυμα πχ μαρία στις 23-1-14 και με το που μπαίνω η ημερομηνία του μηνύματος έχει αλλάξει. έχει πάει τουλάχιστον ένα χρόνο πίσω. επίσης σε όσα θέματα γίνεται αυτό δεν μπορώ να απαντήσω. γιατί??

 

παρακαλούμε δείτε την απάντηση που δώσαμε παραπάνο σχετικά με το γιατί κάποια θέματα ενω έχουν τελευταία απαντηση με παλαιότερη ημερομηνία εμφανίζονται στα θέματα που περιέχουν νέα μηνύματα !

 

κάποιες ψηφοφορίες θέματα είναι μεν κλειδωμένα - πράγμα που σημαίνει οτι δεν μπορείτε να γράψετε κάποια απάντηση - αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορείτε να συμμετάσχετε στην ψηφοφορία !

ο λόγος που αυτά τα θέματα είναι κλειδωμένα μπορεί να ποικίλει και θα χρειαστεί να απευθύνεται πολύ συγκεκριμένα το ερώτημα- απορία σας για το συγκεκριμένο θέμα που σας απασχολεί προς τους διαχειριστές της σελίδας μέ email

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...